PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pro evolution soccer 5



art_cro
31-12-2005, 12:09
Ljudi ima li tko sređen option file za PES 5.Znam da ima na raznim forumima ali neki od njih jednostavno ne valjaju stoga tražim nešto već provjereno. Neka mi se javi na PP

goGAMERo
01-01-2006, 15:44
Igrao sam DEMO igre i naizgled nema gotovo razlike u PES-u 4 i PES-u 5, al budem ga kupio sigurno!

@art_cro ???

Letva
01-01-2006, 17:11
igra ne da je odlična već prejebena..... 8)

goGAMERo
01-01-2006, 19:23
A nabaviti ću je onda!

mrs.croft
01-01-2006, 23:19
nabavi,pa trgaj protivnike na 6 zvjezdica (ko ja :fof: )

art_cro
02-01-2006, 00:58
A nabaviti ću je onda!

igru se isplati nabavit jer iskustvo koje pruža je svakim nastavkom nešto novo.ZAKON. Master liga te još bolji okršaji protiv frendova...neopisivo.

Robertus
02-01-2006, 09:01
Ljudi ima li tko sređen option file za PES 5.Znam da ima na raznim forumima ali neki od njih jednostavno ne valjaju stoga tražim nešto već provjereno. Neka mi se javi na PP

a čemu to????

goGAMERo
02-01-2006, 11:44
nabavi,pa trgaj protivnike na 6 zvjezdica (ko ja :fof: )



LOOOL vraga ih trzaš :rotfl: , ja sam u PES-u 4 jedva na 4 zvjezdice izjednačeno igrao! :)

mrs.croft
02-01-2006, 13:06
nabavi,pa trgaj protivnike na 6 zvjezdica (ko ja :fof: )



LOOOL vraga ih trzaš :rotfl: , ja sam u PES-u 4 jedva na 4 zvjezdice izjednačeno igrao! :)

ok...
nije baš da ih trgam,al bar ih pobjeđujem,minimalci npr.1:0 i tako...

T.N.T.
02-01-2006, 16:02
[quote="mrs.croft":zn7cxx8g]nabavi,pa trgaj protivnike na 6 zvjezdica (ko ja :fof: )



LOOOL vraga ih trzaš :rotfl: , ja sam u PES-u 4 jedva na 4 zvjezdice izjednačeno igrao! :)

ok...
nije baš da ih trgam,al bar ih pobjeđujem,minimalci npr.1:0 i tako...[/quote:zn7cxx8g]

me2, pa nije bas tesko kako kazu...

goGAMERo
02-01-2006, 16:19
Pa treba iskustva bar 1-3 mjeseca!

art_cro
02-01-2006, 16:34
Pa treba iskustva bar 1-3 mjeseca!
to i jest bit Pes-a koliko mu vremena daš toliko i rezultatima dobiješ.Usput u četvrtici sam s talijanima razbijao po 5-0 protivnike. :wink:

art_cro
02-01-2006, 16:36
Pa treba iskustva bar 1-3 mjeseca!
a još kad se savladaju poslastice kao Rabona, itk...Golovi na tisuće načina.

Sickmanno1
02-01-2006, 16:40
Pa treba iskustva bar 1-3 mjeseca!
to i jest bit Pes-a koliko mu vremena daš toliko i rezultatima dobiješ.Usput u četvrtici sam s talijanima razbijao po 5-0 protivnike. :wink:

ja u PES4 stuko manchestera 6:0 na 6 zvijezdica sa arsenalom, a ond iducu utakmicu izgubio od aston ville 2:1..wtf??? mozes ti igrat igru 100 godina, ali opet ti se moze desiti nesto smijesno tipa ovog primjera sto sam sad dao...i jos sta mi se zna desiti da izgubim od frenda koji igra 5 puta manje igricu, ono ja 30 shotova na gol, a on 5 pa me pobijedi 1:0, e onda poludim (jednom je i pes letio kod susjeda na šoder).

art_cro
02-01-2006, 17:14
Pa treba iskustva bar 1-3 mjeseca!
to i jest bit Pes-a koliko mu vremena daš toliko i rezultatima dobiješ.Usput u četvrtici sam s talijanima razbijao po 5-0 protivnike. :wink:

ja u PES4 stuko manchestera 6:0 na 6 zvijezdica sa arsenalom, a ond iducu utakmicu izgubio od aston ville 2:1..wtf??? mozes ti igrat igru 100 godina, ali opet ti se moze desiti nesto smijesno tipa ovog primjera sto sam sad dao...i jos sta mi se zna desiti da izgubim od frenda koji igra 5 puta manje igricu, ono ja 30 shotova na gol, a on 5 pa me pobijedi 1:0, e onda poludim (jednom je i pes letio kod susjeda na šoder).

to ti je stvar raspoloženja igrača-one strelice.ako je njihovom golmanu crvena možeš ti drmat sto puta na gol on će bit na visini zadatka.Individualna važnost pojedinca. :killyou:

goGAMERo
02-01-2006, 18:35
Ma sigurno ću ga kupiti, al za PS2, pošto nemam neki gamepad za PC! Inače ja za MANCHESTER UNITED navijam a ti ga stuko(osim ako nisi MAN CITY :))

sTALKer
03-01-2006, 12:10
jel ima neki bezbolan način da se promijene imena particija hard-diska jer sam nešto čačko i sad mi neće da instalira pes5 - javlja grešku 1324 šta god to bilo :? (there is invalid character in program files)
(bile su c i f, nakon čačkanja su c i d - iako ne znam jel to ima ikakve veze, al eto :roll: )

čačkalo se programom čije spominjanje je zabranjeno konvencijom pcplay foruma :wink:

poludio sam - već mjesec dana nisam primirisao socceru i hitno mi treba (intravenozno :wink: )

RageR
03-01-2006, 14:22
Probaj malo rovat po registryju, iako sumnjam :o

vedro008
04-01-2006, 10:20
[/size[size=18]SZa sve ove koji ne znaju option file za PES 5 nek odu na google i napišu option fileS+ pes5,Si tamo kad se otvori google odeš na prvi, pri dnu je stranice, kad skineš option file svi, baš svi dresovi budu original

4Non1MuS
04-01-2006, 19:47
Probaj biti Brazil i nek ti svi budu sretni i igraj protiv Kine ili Iraka, a da njima svi igrači budu na kokainu (bijela strijelica), stavi na šest zvjezdica i pobijediti češ ih.

4Non1MuS
06-01-2006, 20:32
Igra je super samo ima nekoliko grešaka:
1.Prečesto se sude faulovi
2.Ronaldinho ima 77 za izvođenje slobodnjaka
3.Real je bolji od Barce

mrs.croft
06-01-2006, 21:33
ma kolko ja vidim chelsea je najbolji u igri
zato ću ga izbrisat...nekako

Letva
06-01-2006, 22:29
nope...najjači je real...u igrici :rotfl:

Shark
06-01-2006, 22:39
nope...najjači je real...u igrici :rotfl:Ne juve=milan = najbolji...po statistikama bar...

Michel
08-01-2006, 13:15
Ma da je Hajduk prvak lige prvaka :rotfl:
igra je bolja od Fife za ovaj i za duhovni svijet :kill:

hrco18
08-01-2006, 14:50
Pogledaj te vi malo Inter Milan on je najača ekipa na igrici,ima najbolje pojedince npr. Martins sbrzina 99 ubrzanje 99,Adriano šut 99 preciznost 90,u obrani Cordoba brzina 90 itd da dalje ne nabrajam.
Probajte ga super je. :D :D

Joza...
25-01-2006, 19:50
Ljudi ima li tko sređen option file za PES 5.Znam da ima na raznim forumima ali neki od njih jednostavno ne valjaju stoga tražim nešto već provjereno. Neka mi se javi na PP
Igra je zakon, nema šta....ali najvažnije je razmišljati nogometnim mozgom dok igrata...mada i tako bude teško..ali isplati se.,....to je ipak najvažnije za ovo igru....
JAAAAKOOO JE TEŠKA.....iznenadio sam se kad sam prvi put igro....
Sa Juventusom kod kuće izgubim od Rangersa 0.1.....poludio sam.... :twisted:
ALI NAKON PAR DANA SAM SKUŽIO SRŽ.....(ups....caps lock.....)
Treba samo vježbati...i rezultat dolazi sam.... :)

Aragorn
26-01-2006, 17:42
jel moze neko reci jel dobra igra, mislim je kupiti jer mi je prijatelj rekao da je cudo dobra, pa moze li mi neko reci po vasem misljenju na privatnu poruku kakva je igra
HVALA !

Sickmanno2
26-01-2006, 18:08
jel moze neko reci jel dobra igra, mislim je kupiti jer mi je prijatelj rekao da je cudo dobra, pa moze li mi neko reci po vasem misljenju na privatnu poruku kakva je igra
HVALA !

ja cu ti recio ovako, IGRA JE MUST HAVE ZA SVE :D

mrs.croft
26-01-2006, 18:59
jel moze neko reci jel dobra igra, mislim je kupiti jer mi je prijatelj rekao da je cudo dobra, pa moze li mi neko reci po vasem misljenju na privatnu poruku kakva je igra
HVALA !

šta pitaš KUPI

johnflea
26-01-2006, 19:30
ja imam PES 5 za PC i PS2 i mogu reći da je puuuuuuuuuuuuuuuuuno bolji za PC ako imate gamepad i superpatch 2.0! momci su se stvarno potrudili i to je ono nešto savršeno! :o
pravi je užitak igrat PES 5 na PCu, jedino šta se ne može online ako nemate orginal :boohoo:

Fear Factory
27-01-2006, 23:36
Ooooodlična igra,najbolji nogomet ikad izašao.Ali usprkos tome imam par primjedbi.

- ne tako strašno-malo previše faulova i čudan sistem kartoniranja.Nekad dobim žuti za šugavo naguravanje ramenima dok u komp prođe bez ikakvog kartpna kad me pošteno podere zadnji obrambeni.

- nešto što ipak malo iritira-izvođenje prekida.Zašto je kad izvodim korner mojih samo troje u šesnaestercu?Barem bi moj jedan stoper morao ići na skok.Ovako su mi pred protivničkim golom Nistelrooy,Rooney i Park dok Rio Ferdinand jede burek na svojoj polovici :rotfl:

Kod slobodnjaka sa 35-36 metara kad nabacujem ista stvar.Ajde tu ih je već malo više,ali zašto nitko od mojih ne ulijeće na loptu?Kad već odluči uletiti,onda završi u ofsajdu.

A možda ja u nečem griješim,ako je tako neka mi netko napiše kako bih trebao izvodit slobodne dok nabacujem.

- ovo već iritira hebeno-Real Madrid.Kao da nije dovoljno što ih i inače mrzim,u ovoj su igri su mi popili živaca i živaca.Kako debeli Ronaldo može imati napad na 98 dok recimo Ett'o ima na 90?Kad već pričam o Ronaldu,da li trebam dodati kako užasno ide na nerve kad doični gospodin s centra pošalje loptu u for (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) kroz moju obranu kao da je daljinski navođena.A kad mi bez problema spizde 2 gola u sudačkoj nadoknadi...

I Milan je nadrealno jak u igri također,no nisu toliko iritantni kao manekenčići iz Madrida.

Na ostatak igre nemam baš nikakve pimjedbe,sve je super i sve je za pet ( kad si muško i voliš nogomet :D )

Zer0_C()()l
28-01-2006, 18:12
Ma pes 5 je zakon.Ima neke greske(previse faula) no ostatak je savrsen(kad instaliras patch za sve dresove i iminja igrace i timove)
Ono za Real.Real na hartiju ima mnogo jak tim,pa zato je to tako u PES 5.
No u realnosti....
Inace ja sa fredom smo se menjali po jedno poluvreme edno 10-tak utakmica na 4 zvezde tipa Inter vs Milan,Barca vs Real,Man vs Arsenal(mi smo bili Barca,Inter,Man itn..one prve) i sve utakmice su zavrsavale sa 10:0(Inter:Milan) 11:2(Barca:Real) sa spektakularnim golova.
Mene tie 6 zvezde ne pretsavljaju merka za vjestina.Moj frend svaki dan igra pes na 6 zvjezde a ja na 3 zvjezde,a sam ga tepao Inter:Manchester 5 : 0.

sTALKer
28-01-2006, 18:40
Ma pes 5 je zakon.Ima neke greske(previse faula) no ostatak je savrsen

mene je ista stvar izluđivala, al je fazon da ni ti ni ja nismo znali na pametan način oduzeti loptu :wink: po tome se razlikuje od prethodnog dijela - inače kad se uđe u fazon, čak je i bolje ovako

Edi Sm187
28-01-2006, 20:40
Ja mislim da je igra predobra iako je naš časopis dao premalu ocjenu za najbolji nogomet u svemiru.

mrs.croft
29-01-2006, 00:40
Ja mislim da je igra predobra iako je naš časopis dao premalu ocjenu za najbolji nogomet u svemiru.

da,ako je već petica bolja od četvorke,zašt je četvorka dobila više od petice.

Petica zaslužuje puno više od ''bijednih'' 86...

Aragorn
29-01-2006, 12:40
meni je prijatelj rekao da je igra fantasticna, igrao sam na psx 2 i grafika cudo za 5, pa gledam za kompjuter kupiti yostick ili posuditi yostick od nekoga jer ipak je zabavnije igrati sa yosticka nego sa tastature, Mostarcima mogu posuditi ovu igru :roll: :roll: :roll: :roll:

mrs.croft
29-01-2006, 13:12
heh,i za pes 4 i 5 sam kupio joystick

Mr.G4m3r
29-01-2006, 19:31
Da, ali kad se naviknes na tastaturu(igras 1,5 god)i onda nabavis gamepad... Tako je i kod mene. Pes igram najcesce a gamepad skuplja prasinu. 8)

Aragorn
29-01-2006, 22:48
igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
HVALA !

mrs.croft
30-01-2006, 00:28
igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
HVALA !

ima jedan smartbox-ov,jeftin,i za ps1/2 i pc...

imo sam ga,al brzo mi se sjebao onaj d-pad...

ili logitechovi precision gamepadovi,jako slični,super su,bez analoga nekih 100,s analogom 200 kn...

Snake
04-02-2006, 22:42
igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim HVALA !

Potraži gamepadove od speed linka - bullfrog ili avenger, nisu skupi manje od 100 kn a nude sve, imaju analoge i auto fire ma sve. eto ja ti garantiram da nećeš zažalit za tu cijenu možda je i puno bolji od nekog od 200kn

Mr.G4m3r
05-02-2006, 12:57
Čuo sam da postoji neka izvedba PES5 cracked online play???

O čemu se radi???

art_cro
07-02-2006, 11:18
igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
HVALA !

ja imam logitech dual action. cijena oko 180 kn.fenomenalno precizan i pljunuti ps2 jostic

Aragorn
07-02-2006, 19:04
HVALA VAM NAJBOLJI STE :D

pHo3nyX
29-05-2006, 09:39
Može li mi itko dati link ili nešto drugo gdje mogu skinuti patch za tipke za tipkovnicu, a ne za playstation. Hoću da mi se u igri pokazuju kompjutorske tipke, a ne iks, kružić, trokut, kocka, r1, r2, l1, l2...


I čemu služi superpatch 1 ili 2 ili 3....

Jerry
29-05-2006, 09:58
to i mene zanima jer smeta mi to i jer ta igra konvertirana za PS2 pa zato moždaima takve tipke

Om3G@
29-05-2006, 14:34
Ne postoji takav patch da promijeni kontrole sa tipa PS2 gamepada na tipkovnicu. Ali evo malo savjeta:

-[kocka]: uklizavanje i nabacivanje
-[krug]: pucanje
-[X]: dodavanje
-[trokut]: dodavanje u for
-[R1]: brzo trcanje
-[R2]: trikovi
-[L1]: biranje igraca

Eto, tako si mozete konfigurirati tipke prema FIFA-inom sistemu!
GL

EDIT: sto se tice Superpatcheva, oni ti donose nove lopte, dresove, sve licence, sredjuju sve nedostatke igre i cak poboljsavaju igru i sve sto zapavo svi zelimo od PES-a. Da biste korektno imali instalirane sve te dodatke, potrebno je instalirati sve te Patcheve redom. Npr. ne mozete staviti Superpatch 3.0 bez 2.0 itd.
Superpatch 2.0 i 3.0 mozete skinuti jedino preko torrenta sa stranice http://www.torrentspy.com. Po mogucnosti imajte sto bolje torrent klijente (e.g. Azureus).
Znaci, za skidanje vam je potreban neki torrent program (npr. Azureus).
Osim toga, da biste mogli uopce instalirati patcheve koje skinete, morate imati program Dkz Studio.
Za informaciju: SP2.0 ima 980 MB, a SP3.0 ima 130 MB
Ovi patchevi donose podrsku za online igranje sa jos nekim dodacima koje nisam isprobao. E, da, ove patcheve radilo je nekoliko ljudi ciji su dodaci uvijek bili najbolji, najcjenjeniji, i sve radi pouzdano ako budete radili prema uputama!

Babitz
29-05-2006, 14:36
igra owna
i moj arsenal 8)

goGAMERo
29-05-2006, 14:38
Man Red je najbolji odnosno Manchester United! 8) :)

Babitz
29-05-2006, 14:40
Man Red je najbolji odnosno Manchester United! 8) :)ownam te 8)
hm.. trebam jednom instalirat onaj pesonline da mogu igrat prek neta

Om3G@
29-05-2006, 14:44
Ne postoji takav patch da promijeni kontrole sa tipa PS2 gamepada na tipkovnicu. Ali evo malo savjeta:

-[kocka]: uklizavanje i nabacivanje
-[krug]: pucanje
-[X]: dodavanje
-[trokut]: dodavanje u for
-[R1]: brzo trcanje
-[R2]: trikovi
-[L1]: biranje igraca

Eto, tako si mozete konfigurirati tipke prema FIFA-inom sistemu!
GL

EDIT: sto se tice Superpatcheva, oni ti donose nove lopte, dresove, sve licence, sredjuju sve nedostatke igre i cak poboljsavaju igru i sve sto zapavo svi zelimo od PES-a. Da biste korektno imali instalirane sve te dodatke, potrebno je instalirati sve te Patcheve redom. Npr. ne mozete staviti Superpatch 3.0 bez 2.0 itd.
Superpatch 2.0 i 3.0 mozete skinuti jedino preko torrenta sa stranice http://www.torrentspy.com. Po mogucnosti imajte sto bolje torrent klijente (e.g. Azureus).
Znaci, za skidanje vam je potreban neki torrent program (npr. Azureus).
Osim toga, da biste mogli uopce instalirati patcheve koje skinete, morate imati program Dkz Studio.
Za informaciju: SP2.0 ima 980 MB, a SP3.0 ima 130 MB
Ovi patchevi donose podrsku za online igranje sa jos nekim dodacima koje nisam isprobao. E, da, ove patcheve radilo je nekoliko ljudi ciji su dodaci uvijek bili najbolji, najcjenjeniji, i sve radi pouzdano ako budete radili prema uputama!
_________________