PDA

Pogledaj cijelu verziju : .......



Jack5
03-08-2006, 17:25
ovako htio sam instalirat zadnje drajvere za grafičku nvidia gf 5200 i u instalaciju mi je prekinuo prozor u kojem piše da mi neki softver nije provjeren od microsofta odnosno da nije provjeren u radu s windowsima i piše kao da prekinem instalaciju.

inače ja sam nastavio i poslije mi je bilo neki kurac koda usporeno?
opet sam obrisal i instaliral prošle drivere s drugog bug dvd-a.

sada više nemam u onom gdje mi pokazuje informacije o grafičkoj nema više onog za overklokat grafičku;neznam gdje mi je nestao;

Šta da napravim?

inače sam instalirao hitmana(demo) i neće ga pokrenut jer neki kurac nedostaje i piše da reinstaliram; mislim da je driver nešto ovak piše dx9.dll ali nisam siguran
ne vjerujem da je dx9 jer sam ga nanovo instalirao i radi valjda u redu

Šta je to? :D

Prince-Artas
03-08-2006, 18:21
probaj s ovim driverima

http://www.softwarepatch.com/utilities/ ... -5200.html (http://www.softwarepatch.com/utilities/nvidia-geforce-fx-5200.html)

Jack5
04-08-2006, 09:12
nema šanse da to skinem imam dial up modem vezu a ti drajveri imaju 30 mb; to mi treba cijeli dan skidat

imaš kakvo drugo rješenje?

04-08-2006, 09:21
imaš ti uopče direct x 9.c

i skini najnovije drivere za nvidiu...ili kupi pcplay dvd pa instaliraj!

Jack5
04-08-2006, 11:34
imaš ti uopče direct x 9.c

i skini najnovije drivere za nvidiu...ili kupi pcplay dvd pa instaliraj!

imam dx9c i probao sam skinut drajvere za nvidiu ali vidi gore šta sam napisao
ne prepoznaje mi neki kurac windows ili microsot grafičku fx5200 jer nije testiran neki kurac sa njom ili tak nešto

da ipak instaliram te drajvere za grafičku
inače imam dvd od buga zadnji

ivan
04-08-2006, 11:51
tebi vjerovatno piše da driveri nisu digitalno potpisani... jel to?
to je normalno. samo ti instaliraj

Jack5
04-08-2006, 11:53
tebi vjerovatno piše da driveri nisu digitalno potpisani... jel to?
to je normalno. samo ti instaliraj

može bit da je to

Jack5
04-08-2006, 13:22
E sad ću ti sve napisat:

Ovo piše kad pokrenem dxdiag:

The file nv4_disp.dll is not digitally signed,which means that it has not been tested by Microsofts windows Hardware quality labs(WHQL). You may be able to get WHQL logod driver from the hardware manufacturer.

Ovo piše kad pokrenem Hitmana:
This aplication has failed to start because d3dx9_dll was not found. Re-installing the aplication may fix this problem.

Šta da napravim?

Sporbie
04-08-2006, 19:10
na ovo "not digitally signed" samo klikni continue il kaj ti je već ponuđeno za dalje... to je samo neki microsoftov bullshit za sigurnost i stabilnost računala koji na koncu krajeva samo deosiguraju i destabiliziraju komp... :S

Ako pravilno instaliraš drivere hitman bi ti trebao raditi kako treba...

Prince-Artas
04-08-2006, 21:15
jel ti sad radi

Jack5
05-08-2006, 09:18
jel ti sad radi

ne
:(

inače imao sam obe verzije drajvera i onda sam ih obrisao u add or remove i još sam ih izbrisao na c disku; nakon toga sam restartao računalo i instalirao nove drajvere i ponovo restartao ali opet ništa od pokretanja hitmana

Prince-Artas
05-08-2006, 18:27
odna skini negdi ove drivere, nađi igraonu s adslom ili internet kafić

g@mer4life
05-08-2006, 19:24
odna skini negdi ove drivere, nađi igraonu s adslom ili internet kafić




lol koje ove drivere

Dux
05-08-2006, 20:13
meni je nešto tako uspjelo...pa sad ne znam

uglavnom probaj otići u folder gdje si instalirao hitmana i ako nađeš tamo
direct-x folder instaliraj od tamo, ili sa cd-a gdje ti je HITMAN

Prince-Artas
05-08-2006, 21:41
[quote="Prince-Artas":37xeus3j]odna skini negdi ove drivere, nađi igraonu s adslom ili internet kafić




lol koje ove drivere[/quote:37xeus3j]

a da pogledaš malo dalje od svog nosa (gore)

g@mer4life
05-08-2006, 22:32
[quote="g@mer4life":3ff3bq5j][quote="Prince-Artas":3ff3bq5j]odna skini negdi ove drivere, nađi igraonu s adslom ili internet kafić




lol koje ove drivere[/quote:3ff3bq5j]

a da pogledaš malo dalje od svog nosa (gore)[/quote:3ff3bq5j]


pogledao i vidio link...hvala na uputama :rotfl:

Jack5
06-08-2006, 10:19
Ako bi netko htio mi skinut te drajvere bio bih mu zahvalan... :pray:

http://www.softwarepatch.com/utilities/ ... -5200.html (http://www.softwarepatch.com/utilities/nvidia-geforce-fx-5200.html)

moj e-mail: kos05@msn.com

ivan
06-08-2006, 10:20
da i onda? opet ih moraš skidat sa e-maila :roll:

Jack5
06-08-2006, 10:25
da i onda? opet ih moraš skidat sa e-maila :roll:

kak zar onda ne mogu samo onu ikonu kopirat ili odmah pokrenut?

Prince-Artas
06-08-2006, 13:55
ovo je za hall of fame :rotfl: :rotfl:

Sporbie
06-08-2006, 19:53
da i onda? opet ih moraš skidat sa e-maila :roll:

kak zar onda ne mogu samo onu ikonu kopirat ili odmah pokrenut?


errr... ne... ali možeš reinstalirati windowse i onda staviti nove drivere, a ak nezna reinstalirat windovse pozovi nekog ko zna...

Jack5
06-08-2006, 19:59
kao prvo hitman je DEMO sa bug dvd-a a kao drugo zar ne postoji atachment za e-mail

bolje mi je skidat onda cijeli dan bez da sam na internetu nego da sam logiran na internet; inače mi veza sigurno ne bi izdržala cijeli dan jer mi se ruši nakon nekih sat do dva

g@mer4life
06-08-2006, 19:59
da i onda? opet ih moraš skidat sa e-maila :roll:

kak zar onda ne mogu samo onu ikonu kopirat ili odmah pokrenut?


errr... ne... ali možeš reinstalirati windowse i onda staviti nove drivere, a ak nezna reinstalirat windovse pozovi nekog ko zna...



ako nezana reinstalirat windowse...onda neka kaže pa ćemo mu mi/ja reći

Jack5
06-08-2006, 20:05
neznam :( aj mi reci please :pray:

Tomy
07-08-2006, 07:47
kak zar onda ne mogu samo onu ikonu kopirat ili odmah pokrenut?
zanimljiva ideja ali ne, 'vako probaj pogledati u dxdiagu jel ti akceleracija uključena, dalje jel ti hitman original ili nije, probaj njega ponovno instalirati i ako nije original...ovaj...hm...ne bih baš smio reći...iggy će me ubit...bah kvragu sve - krekirati i naravno instaliraj ponovno dx9.0c, i ako ne bude i dalje radilo - uzmi malj i skrati kanti muke

Kuka daj sta se pravis pametan kad nisi!!! :kill:

Jack5
07-08-2006, 11:33
šta se ti praviš pametan koda bi mi reinstalacija neki kurac pomogla
:fof:

trebaju mi oni drajveri

Jack5
07-08-2006, 11:34
Ako bi netko htio mi skinut te drajvere bio bih mu zahvalan... :pray:

http://www.softwarepatch.com/utilities/ ... -5200.html (http://www.softwarepatch.com/utilities/nvidia-geforce-fx-5200.html)

moj e-mail: kos05@msn.com

ili šaljem pp pravi mail

Dux
07-08-2006, 12:01
ma imas najnovije drivere na PCP-evom DVD-u
i tocka.

Jack5
07-08-2006, 12:09
a šta ak su isti kurac ko ovi na b.u.g dvd-u

daj provjeri koji su na PCP dvd-u, ovi na b.u.g. dvd-u su verzija 84.21 ali meni možda trebaju baš ovi za gf 5200

ivan
07-08-2006, 13:10
a šta ak su isti ***** ko ovi na Modra Lastavica dvd-u

daj provjeri koji su na PCP dvd-u, ovi na Modra Lastavica. dvd-u su verzija 84.21 ali meni možda trebaju baš ovi za gf 5200

driveri su driveri i vrijede za sve nV kartice... tebi očito nije problem u driverima kad si instalirao ove sa b.uga... reinstalacija wina ti ne gine

Sporbie
07-08-2006, 14:18
kao prvo hitman je DEMO sa Modru Lastu dvd-a a kao drugo zar ne postoji atachment za e-mail

bolje mi je skidat onda cijeli dan bez da sam na internetu nego da sam logiran na internet; inače mi veza sigurno ne bi izdržala cijeli dan jer mi se ruši nakon nekih sat do dva

A kak ćeš onda skinut ak nisi ulogiran na net?
Gle pozovi nekog tko zna nešto o kompovima i nek ti on reinstalira windowse i stavi drivere na friško...

Prince-Artas
07-08-2006, 18:29
skini te drivere sa get rightom za 1h 30min-2h. nevidim u čem je problem ja sam s modemom skidam cca 50 mb po misecu

Systematic Reverse
07-08-2006, 21:46
a šta ak su isti ***** ko ovi na Modra Lastavica dvd-u

daj provjeri koji su na PCP dvd-u, ovi na Modra Lastavica. dvd-u su verzija 84.21 ali meni možda trebaju baš ovi za gf 5200

Modra Lasta suxa :rotfl:

g@mer4life
07-08-2006, 21:54
a šta ak su isti ***** ko ovi na Modra Lastavica dvd-u

daj provjeri koji su na PCP dvd-u, ovi na Modra Lastavica. dvd-u su verzija 84.21 ali meni možda trebaju baš ovi za gf 5200

Modra Lasta suxa :rotfl:



b-u-g su najbolje novine za hardwere sa odličnim dvd-ovima...

Prince-Artas
08-08-2006, 19:36
slažem se

Jack5
09-08-2006, 09:13
Skinuo sam getright sa stranice http://www.getright.comS; jel to to?

Šta taj program služi za brže skidanje i download?

Jack5
09-08-2006, 09:38
Ovo točno piše kad idem instalirat drajvere:

"The software you are intaling for this hardware Nvidia GeForce FX5200 has not passed Windows Logo testing to verify its compatibility with Winows XP"

Dalje su sranja da prekinem instalaciju jer bi se nešto moglo destabilizirati i da kontaktiram hardware vendor za softwer....

Dakle, hoće li mi oni drajveri pomoći ili moram reinstalirat windowse?

ivan
09-08-2006, 09:40
Ovo točno piše kad idem instalirat drajvere:

"The software you are intaling for this hardware Nvidia GeForce FX5200 has not passed Windows Logo testing to verify its compatibility with Winows XP"

Dalje su sranja da prekinem instalaciju jer bi se nešto moglo destabilizirati i da kontaktiram hardware vendor za softwer....

Dakle, hoće li mi oni drajveri pomoći ili moram reinstalirat windowse?

jel možeš ikako ignoreSili proceedSkada ti se pojavi ta poruka?
btw. pa daj uzmi pcp dvd i s njega metni zadnje drivere

Jack5
09-08-2006, 09:44
Ovo točno piše kad idem instalirat drajvere:

"The software you are intaling for this hardware Nvidia GeForce FX5200 has not passed Windows Logo testing to verify its compatibility with Winows XP"

Dalje su sranja da prekinem instalaciju jer bi se nešto moglo destabilizirati i da kontaktiram hardware vendor za softwer....

Dakle, hoće li mi oni drajveri pomoći ili moram reinstalirat windowse?

jel možeš ikako ignoreSili proceedSkada ti se pojavi ta poruka?
btw. pa daj uzmi pcp dvd i s njega metni zadnje drivere

mogu izabrat Continou anyway ili stop instalation
inače šta će mi drajveri sa PCP dvd-a,imam zadnji bug i ne kužim zašto bi bili drugačiji

ivan
09-08-2006, 11:50
Ovo točno piše kad idem instalirat drajvere:

"The software you are intaling for this hardware Nvidia GeForce FX5200 has not passed Windows Logo testing to verify its compatibility with Winows XP"

Dalje su sranja da prekinem instalaciju jer bi se nešto moglo destabilizirati i da kontaktiram hardware vendor za softwer....

Dakle, hoće li mi oni drajveri pomoći ili moram reinstalirat windowse?

jel možeš ikako ignoreSili proceedSkada ti se pojavi ta poruka?
btw. pa daj uzmi pcp dvd i s njega metni zadnje drivere

mogu izabrat Continou anyway ili stop instalation
inače šta će mi drajveri sa PCP dvd-a,imam zadnji Modru Lastu i ne kužim zašto bi bili drugačiji

mi se mučimo.... a tako jednostavno. stisni continue anyway! na pcp-u su 91.xx driveri

09-08-2006, 12:17
pa neznam koji k**** sad radiš probleme s tim driverima....izbriši sve stare s nekim ati destroy driver...nabavi nove s neta ili nekog dvd-a(pcplay)narvano najnovije...i instaliraj...ako je ATI nema veze čija je firma jer ima ati čip i mora radit sa tim driverima....samo instaliraj nema straha!!!

i kakva modra lastavica..lol kako jadno i dječje zvuči..odjebi to....i naravno continue anyway!! :killyou:

DJ Ass Kicker
09-08-2006, 12:56
SLUŠAJ VAMO ISTI SAM PROBLEM TOTALNO IDENTIČNI SA TIM D3D9BLABLA PORUKAMA IMAO I JA SA OBLIVIONOM I NFS MOST WANTED TJ. NFS MOST WANTED MI JE PRIJE TOGA RADILA A NIJE HTJELA RADITI KAD SAM JU PONOVNO INSTALIRAO...

MOJ SAVJET TI JE DA NAPRAVIŠ ŠTO SAM I JA JER OVE ZAJEBANCIJE SA DRIVERIMA OSTAVLJAJU TRAJNE POSLJEDICE NA ŽIVCE...

NAPRAVI SLIJEDEĆE:

BACKUP SVIH PODATAKA NA DVD-U ILI DRUGOJ PARTICIJI AKO JU IMAŠ A ONDA BRALE FORMATIRAJ DISK I INSTALIRAJ WINDOWSE NA ČISTI DISK I ONDA DRIVERE PRIJE SVIH DRUGIH PROGRAMA I SVE TI MORA RADIT 99.999999%

I DA NIJE TI PROBLEM U DRAJVERIMA NEGO TI SE ***** NEKI ***** U WINDOWSIMA...

POZDRAV I BACAJ SE NA POSAO...

Jack5
09-08-2006, 15:50
ma bi ja to ali se baš ne kužim u to formatiranje i reinstalaciju windowsa;bojim se da šta ne sjebem

vjerojatno misliš da obrišem sve na disku c tj. na opciju format-quick format i enable compresion!?

Inače šta se događa sa svim mojim updateovima i SP2 i svega što sam nadograđivao i slično?(antivirusni programi,antispayveri.......)

Rope
09-08-2006, 16:13
Ovu temu treba lockati. Pa mislim ako fisher do sada nije skontao kako se instaliraju maderfaking driveri, onda stvarno....Ionako ti je ta 5200 smece, radi nje se ne isplate ni instalirati driveri, a cak i kada bi uspeo to uraditi, Hitman ti ne bi opet radio (to sam ti ranije objasnio), tako da se manete corava posla i lockate ovu glupost.

Sporbie
09-08-2006, 17:45
da fakat ovaj tip ko da je popio malo previše 5 puta se objasni on još ne shvaća... lock plz...

Jack5
10-08-2006, 09:49
Htio sam formatirat c disk ali neće;
ovo piše:
Windows cannot format this drive. qouit any disk utilities or other programs that are using this drive and make sure that no windows is displaying thecontents of the drive. then try formatig again.


Daj mi objasnite sve to oko formatiranja i reinstalacije windowsa jer malo znam o tome? Koristim xp home edition i SP2.
inače sve sam podatke spremio

Htio bih obrisat cijeli windows da mi se obrišu svi virusi i spayveri ako ih imam i onda ponovno instalirat windowse i drajvere za grafičku i slično

ivan
10-08-2006, 12:24
pa naravno da nemožeš format c iz windowsa :D
ti vjerovatno misliš da se win instaliraju kao igrice i programi?
format se obavlja na početku instalacije wina... očito se ne kužiš baš u to, pa bi ti kao i drugi preporučil da pozoveš nekog kod sebe tko to zna... jer ovako možeš samo nešto sje*at...

ivan
10-08-2006, 15:01
@ ivan : govori IGRASPLIIIIIIIIIIIZ


ok :oops:
ma svi ukućani mi govore tako, pa i sestra s kojom se najviše igram na kompu, tako da....

sorry :oops:

Jack5
10-08-2006, 15:28
@ fisher jel imaš instalacijski cd od vindoza, ako imaš stavi ga u optički pogon i pusti setup da radi i kad ti ponudi opciju da ti formatira hard potvrdi i gotovo, ne možeš formatirati hard iz vindoza
@ ivan : govori IGRASPLIIIIIIIIIIIZ

stavio sam ja cd instalacijski ali nemam te opcije

kad sam stavio da mi instalira windowse izbacilo mi je da koristim noviju verziju windowsa i da nemam potrebe instalirat?
zar mi nemožete objasnit kak se to radi?

Jack5
10-08-2006, 18:17
koji cd si ubacio? nemoj reći da si ubacio od win98 ili nečeg sličnog i starijeg od XP-a?

pa od xp-a ali nisam mogo ništa pronać neznam?

10-08-2006, 20:15
koji cd si ubacio? nemoj reći da si ubacio od win98 ili nečeg sličnog i starijeg od XP-a?

pa od xp-a ali nisam mogo ništa pronać neznam?
ovako
metni cd u drive
odi u bios
nađi boot sekciju,namjesti da ti se boota sa cd-a
prati upute winsa

Jack5
11-08-2006, 09:40
koji cd si ubacio? nemoj reći da si ubacio od win98 ili nečeg sličnog i starijeg od XP-a?

pa od xp-a ali nisam mogo ništa pronać neznam?
ovako
metni cd u drive
odi u bios
nađi boot sekciju,namjesti da ti se boota sa cd-a
prati upute winsa

sve sam tako napravio ali u Boot sektoru ne mogu nariktat da mi se boota sa cd-a :(
Ove opcije samo imam:1. removable device: legacy floppy
LS120
ZIP
ATAPI MO
USB FDD
USB ZIP/FLASH


2. IDE HARD DRIVE : WDC WD800 BB-75DKA0
3. ATAPI CD-rom: SAMSUNG CDRW/DVD SM-352B
4.Other Boot Device: SCSI Boot Device
INT18 Device(Network)

Šta,Šta da radim? :cry: :cry: :cry:

GrannyKiller
11-08-2006, 09:44
promijeni raspored

3. ATAPI CD-rom: SAMSUNG CDRW/DVD SM-352B mora bit na prvom mjestu.

Jack5
11-08-2006, 09:47
promijeni raspored

3. ATAPI CD-rom: SAMSUNG CDRW/DVD SM-352B mora bit na prvom mjestu.

Kod legacy floppy sam već stavil na ATAPI pa opet ništa :? :cry: :pray:

DJ Ass Kicker
11-08-2006, 10:44
Fisher imas PM

Jack5
11-08-2006, 17:34
Misija je završena i novi stari windowssi su instalirani?

Sad me zanima kak da one ikone kao npr My Computer,My documents stavim na desktop?
Također me zanima koji besplatni antivirusni program da uzmem?

I također kako i gdje da skinem sve važne updateove za windows?

USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

ivan
11-08-2006, 18:47
Misija je završena i novi stari windowssi su instalirani?

Sad me zanima kak da one ikone kao npr My Computer,My documents stavim na desktop?
Također me zanima koji besplatni antivirusni program da uzmem?

I također kako i gdje da skinem sve važne updateove za windows?

USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

za ikone: desni klik na traku dolje gdje je sat(ne kliknut na sat nego na sredini negdje ->properties->start menu->classic start menu->apply
antivirus: avast
kako driveri ne rade?????? jel ti pod "ne rade" misliš da opet piše da nisu provjereni a imaš za kliknut continue anyway?
naravno da hitman ne radi ako nisi instalirao drivere...

Rope
11-08-2006, 18:50
USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

Covece boziji pa koliko puta tebi treba reci i objasnjavati da s tom grafom nikada neces igrati hitmana :-x !!! Nikakva reinstalacija windowsa, nikakvi driveri, i nikakav overclocking ti nece pomoci :? , kako ti nije jasno !!?? Jedina stvar koju mozes uraditi je kupiti novu grafu, a ako neces pomiri se sa tim da na 5200 Hitmana neces igrati... Comprende ??

ivan
11-08-2006, 18:53
USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

Covece boziji pa koliko puta tebi treba reci i objasnjavati da s tom grafom nikada neces igrati hitmana :-x !!! Nikakva reinstalacija windowsa, nikakvi driveri, i nikakav overclocking ti nece pomoci :? , kako ti nije jasno !!?? Jedina stvar koju mozes uraditi je kupiti novu grafu, a ako neces pomiri se sa tim da na 5200 Hitmana neces igrati... Comprende ??


a i to isto... :roll: nisam do sad vidio minimalne zahtjeve

Rope
11-08-2006, 19:00
USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

Covece boziji pa koliko puta tebi treba reci i objasnjavati da s tom grafom nikada neces igrati hitmana :-x !!! Nikakva reinstalacija windowsa, nikakvi driveri, i nikakav overclocking ti nece pomoci :? , kako ti nije jasno !!?? Jedina stvar koju mozes uraditi je kupiti novu grafu, a ako neces pomiri se sa tim da na 5200 Hitmana neces igrati... Comprende ??


a i to isto... :roll: nisam do sad vidio minimalne zahtjeve

Ma ja sam Fisheru davno rekao da ga nece moci igrati, a on navalio... Pod min. je GF 6600 or Radeon 9600 Pro/XT, znaci ni blizu njegove 5200... Moj drug ga je pokusao igrati sa 5200 i islo je u proseku 7-8 FPSa sa najnovijim driverima...

Jack5
12-08-2006, 10:21
Misija je završena i novi stari windowssi su instalirani?

Sad me zanima kak da one ikone kao npr My Computer,My documents stavim na desktop?
Također me zanima koji besplatni antivirusni program da uzmem?

I također kako i gdje da skinem sve važne updateove za windows?

USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

za ikone: desni klik na traku dolje gdje je sat(ne kliknut na sat nego na sredini negdje ->properties->start menu->classic start menu->apply
antivirus: avast
kako driveri ne rade?????? jel ti pod "ne rade" misliš da opet piše da nisu provjereni a imaš za kliknut continue anyway?
naravno da hitman ne radi ako nisi instalirao drivere...

odmah sam normalno drajvere instalirao i opet mi nije htio ;pisalo je isto što i prije

šta sereš ti rope da neću moć igrat hitmana kad znam da hoću; već mi dosta ljudi reklo samo da skinem patch i moći ću normalno igrat :fof:

Rope
12-08-2006, 10:28
Misija je završena i novi stari windowssi su instalirani?

Sad me zanima kak da one ikone kao npr My Computer,My documents stavim na desktop?
Također me zanima koji besplatni antivirusni program da uzmem?

I također kako i gdje da skinem sve važne updateove za windows?

USPUT: DRIVERI OPET NE ŠLJAKAJU I HITMAN OPET NEĆE RADIT KO I PRIJE

za ikone: desni klik na traku dolje gdje je sat(ne kliknut na sat nego na sredini negdje ->properties->start menu->classic start menu->apply
antivirus: avast
kako driveri ne rade?????? jel ti pod "ne rade" misliš da opet piše da nisu provjereni a imaš za kliknut continue anyway?
naravno da hitman ne radi ako nisi instalirao drivere...

odmah sam normalno drajvere instalirao i opet mi nije htio ;pisalo je isto što i prije

šta sereš ti rope da neću moć igrat hitmana kad znam da hoću; već mi dosta ljudi reklo samo da skinem patch i moći ću normalno igrat :fof:

Dobro eto kad si glup, kupi ga, i to kupi ORGINAL da bi mogao stavljati Patcheve, i onda ga pokreni... Ne da ga neces moci igrati, nego ce ti biti muka gledati na ekran :yuck:. Ja sam ti dobronamerno i fino, pokusao objasniti, ali ocigledno ne ide...

ivan
12-08-2006, 11:44
odmah sam normalno drajvere instalirao i opet mi nije htio ;pisalo je isto što i prije


ja tebe stvarno ne razumijem.... to što ti govoriš da nije htio... e bome je htio samo se ta poruka pojavljuje stalno i to ne znači da ne šljakaju...
NHF, ali ti si tipičan primjer nooba

Jack5
13-08-2006, 16:42
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Rope
13-08-2006, 16:52
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

Jack5
13-08-2006, 16:54
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

zezam se; nek se niko ne uvrijedi :pray:

Rope
13-08-2006, 16:57
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

zezam se; nek se niko ne uvrijedi :pray:

Ne bih ja rekao... Zvucao si mi prilicno isfurano...

Jack5
13-08-2006, 17:03
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

zezam se; nek se niko ne uvrijedi :pray:

Ne bih ja rekao... Zvucao si mi prilicno isfurano...

možda i jesam,ali nema veze..probat ću još skinut one drajvere šta mi je prince-artas dao...ak neće ni oni pomoć onda ću odustat

Rope
13-08-2006, 17:09
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

zezam se; nek se niko ne uvrijedi :pray:

Ne bih ja rekao... Zvucao si mi prilicno isfurano...

možda i jesam,ali nema veze..probat ću još skinut one drajvere šta mi je prince-artas dao...ak neće ni oni pomoć onda ću odustat

Nemoj pokusavati i trositi vreme bezveze... Jednostavno ne moze... Ako nemas para za novu grafu jbg., ali sa tom je jednostavno nemoguce.
Polovan Radeon 9600XT nadjes za 300-350 kn, pa razmisli malo :wink: ...

DJ Ass Kicker
14-08-2006, 12:34
pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Gle jarane odi van s ekipom i pocni lovit trebe i posalji u k**** i tog hitmana i sve igrice...

Ps. Ne igram igrice od noci sa cetvrtka na petak (aka. pijem, duvam i ostalo...)

Toliko patiti zbog igrice moze samo albino koji nesmije van na sunce jer je previse u k**** pa doma gleda telku, a posto je program koma PC mu ostaje kao jedini izvor zabave...

Ili prodaj kompjuter i pocni igrat Magic the Gathering itd...

DJ Ass Kicker
14-08-2006, 12:38
[quote="fisher":3n8igxs7]pa jebote šta da napravim da mi jebeni hitman radi?
vi isto nemate pojma

Kupi novu grafu :D , a kako mozes reci nekome ko je svoje vreme potrosio na tebe ne bi li ti pomogao da "nema pojma" :-x . Ajd i nekako sto meni kazes, ali govoris Ivanu lol :rotfl: ...

zezam se; nek se niko ne uvrijedi :pray:

Ne bih ja rekao... Zvucao si mi prilicno isfurano...

možda i jesam,ali nema veze..probat ću još skinut one drajvere šta mi je prince-artas dao...ak neće ni oni pomoć onda ću odustat

Nemoj pokusavati i trositi vreme bezveze... Jednostavno ne moze... Ako nemas para za novu grafu jbg., ali sa tom je jednostavno nemoguce.
Polovan Radeon 9600XT nadjes za 300-350 kn, pa razmisli malo :wink: ...[/quote:3n8igxs7]

Hocu ja polovan ATI Radeon 9600XT sa 256MB Ram-a...
Ps. Koliko mogu dobiti za svoju ATI Radeon 9550GT sa 128MB Ram-a

DJ Ass Kicker
14-08-2006, 12:49
Fisher posudio sam od tebe sliku nadam se da nisi ljut? Ako jesi i zelis da to rijesimo ko ljudi nije bed samo reci gdje pa cemo napraviti ultimate fight uz live web prijenos... Ako nisi ljut onda je i dalje sve 5 samo je Quake 4... Javi...

Jack5
15-08-2006, 12:35
Fisher posudio sam od tebe sliku nadam se da nisi ljut? Ako jesi i zelis da to rijesimo ko ljudi nije bed samo reci gdje pa cemo napraviti ultimate fight uz live web prijenos... Ako nisi ljut onda je i dalje sve 5 samo je Quake 4... Javi...


kako hoćeš :?

sexy peace
15-08-2006, 12:37
Malo je glupasto isti avatar jer dosta ljudi pamtim po avatarima. :fof:

Jack5
16-08-2006, 12:39
e skidam one drajvere sa getrightom 6 i brzina mi je skidanja do 4.5K/s

je li to u redu?
:? :?

I još nešto-zašto nemogu maknut igrice odnosno deinstalirat u Add or Remove programu-samo mi se označi i tak stoji-igra je inače Toca race driver škoda demo,nemogu je igrat jer fali drajver a prije sam je mogo igrat :?

ivan
16-08-2006, 14:11
e skidam one drajvere sa getrightom 6 i brzina mi je skidanja do 4.5K/s

je li to u redu?
:? :?

I još nešto-zašto nemogu maknut igrice odnosno deinstalirat u Add or Remove programu-samo mi se označi i tak stoji-igra je inače Toca race driver škoda demo,nemogu je igrat jer fali drajver a prije sam je mogo igrat :?


badave ti skidanje kad opet nećeš znat.... i oni sa b.uga valjaju samo ih neznaš instalirat

ovo za tocu... start->programs->nađeš tocu i uninstall

Jack5
16-08-2006, 17:47
e skidam one drajvere sa getrightom 6 i brzina mi je skidanja do 4.5K/s

je li to u redu?
:? :?

I još nešto-zašto nemogu maknut igrice odnosno deinstalirat u Add or Remove programu-samo mi se označi i tak stoji-igra je inače Toca race driver škoda demo,nemogu je igrat jer fali drajver a prije sam je mogo igrat :?


badave ti skidanje kad opet nećeš znat.... i oni sa b.uga valjaju samo ih neznaš instalirat

ovo za tocu... start->programs->nađeš tocu i uninstall[/quo
ni to ne radi
znam ja vrlo dobro instalirat :-x jer sam ih već dosta prije instaliral; mora da ovi sa buga nisu dobri

pa nije to instaliranje znanost :-x

Prince-Artas
16-08-2006, 22:56
e skidam one drajvere sa getrightom 6 i brzina mi je skidanja do 4.5K/s

je li to u redu?
:? :?

I još nešto-zašto nemogu maknut igrice odnosno deinstalirat u Add or Remove programu-samo mi se označi i tak stoji-igra je inače Toca race driver škoda demo,nemogu je igrat jer fali drajver a prije sam je mogo igrat :?

1. skidanje je ok, u mene je 5kb per second
2.počisti komp od virusa, spywarea,smeća
3.popravi greške u registryju sa registry mechanicom i tuneupom

Jack5
17-08-2006, 08:08
e skidam one drajvere sa getrightom 6 i brzina mi je skidanja do 4.5K/s

je li to u redu?
:? :?

I još nešto-zašto nemogu maknut igrice odnosno deinstalirat u Add or Remove programu-samo mi se označi i tak stoji-igra je inače Toca race driver škoda demo,nemogu je igrat jer fali drajver a prije sam je mogo igrat :?

1. skidanje je ok, u mene je 5kb per second
2.počisti komp od virusa, spywarea,smeća
3.popravi greške u registryju sa registry mechanicom i tuneupom

nedavno sam ga formatiral i koristim ad-aware i sophos demo-neznam jel on dobar!? :?

Prince-Artas
17-08-2006, 21:49
stavi zone alarm security suite

Jack5
18-08-2006, 10:17
stavi zone alarm security suite


instaliral sam one drajvere ali se opet isto pojavljuje kod hitmana

Da li mogu kak reinstalirat ili obrisat DirectX?

Rope
18-08-2006, 10:36
stavi zone alarm security suite


instaliral sam one drajvere ali se opet isto pojavljuje kod hitmana

Da li mogu kak reinstalirat ili obrisat DirectX?

Ja ne mogu verovati, da postoje ovako tvrdoglavi ljudi.... Pa covece boziji kako ne razumes da ne moze??? Ako ti se toliko igra Hitman, a ne das para za novu konfu, idi u igraonicu pa ga tamo predji ili kod nekog druga ... Nemoj tolko smarati ....

Jack5
18-08-2006, 10:38
stavi zone alarm security suite


instaliral sam one drajvere ali se opet isto pojavljuje kod hitmana

Da li mogu kak reinstalirat ili obrisat DirectX?

Ja ne mogu verovati, da postoje ovako tvrdoglavi ljudi.... Pa covece boziji kako ne razumes da ne moze??? Ako ti se toliko igra Hitman, a ne das para za novu konfu, idi u igraonicu pa ga tamo predji ili kod nekog druga ... Nemoj tolko smarati ....

daj se makni odavde ak nećeš pomoć,nije samo hitman već mi cijeli kompjuter to zajebava ali i ostale igre,zato odjebi i prestani srati :fof:

ivan
18-08-2006, 10:47
mislim da Rope zaslužuje poštovanje od tvoje strane jer zna duplo više nego što ćeš ti ikada znati... zato ne vrijeđaj nego poslušaj što ti kaže...

mani se ćoravog posla i priznaj da nemaš pojma

Jack5
18-08-2006, 11:01
vidim kak zna :fof: nek i zna više od mene pa šta onda,koji kurac onda ne kaže kad je pametan
:fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:
kak se odma udružuju,stvarno nemožeš vjerovat

DJ Ass Kicker
18-08-2006, 11:07
Daj se smiri ne mozes na toj grafi igrati nove igrice bez problema... Eto to ti je realnost...

Rope
18-08-2006, 11:10
Ajd fino. Videcemo ko ce ti od sada pa nadalje "pomagati" sa tvojim driverima i Hitman-om... Ti si jedno razmazeno deriste koje ne prima tudje savete i slusa samo sebe...

DJ Ass Kicker
18-08-2006, 11:12
Ajd fino. Videcemo ko ce ti od sada pa nadalje "pomagati" sa tvojim driverima i Hitman-om... Ti si jedno razmazeno deriste koje ne prima tudje savete i slusa samo sebe...

Rope cemu trud kad vidis da lik ne kuzi u cemu je problem...

Rope
18-08-2006, 11:22
Ma ne znam ni ja sam. Mislim da bih zidu lakse objasnio :-x ...

DJ Ass Kicker
18-08-2006, 12:02
Ma ne znam ni ja sam. Mislim da bih zidu lakse objasnio :-x ...

Gle care nemoj se bez veze zivcirat, pusti ga da skuzi sam, ja npr. necu vise ovdje postat eto...
Sto se tice Windowsa i drugih softverskih problema zato postoje racunalni tecajevi i susjedi hackeri...

DJ Ass Kicker
18-08-2006, 12:06
Malo je glupasto isti avatar jer dosta ljudi pamtim po avatarima. :fof:

Gle lega, meni se ova slikica bas svidja i necu ju mijenjat jos bar koji tjedan / mjesec...

ivan
18-08-2006, 12:40
ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....

Jack5
18-08-2006, 15:36
ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....

evo ga......uspio sam :D :D :D :D :D hitman mi radi,joj kak je dobar ali mi je malo usporen,grafička je sranje I know, znal sam da ću na kraju opet sam sve morat riješit, nemožeš sve preko foruma :D :D :D :D :D vidimo se :D :D :D :D nemojte se ljutit :D :D :D :D

ivan
18-08-2006, 18:07
makar sam rakao da neću posjećivat više ovu temu, nekako nisam mogao odoljeti...
drago mi je da si uspio :thumbs2:
i nemoj shvatit sve one prepirke ozbiljno... bili smo iznervirani problemima...

ajd sretno

Rope
18-08-2006, 20:37
Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...

Prince-Artas
18-08-2006, 22:57
ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....

evo ga......uspio sam :D :D :D :D :D hitman mi radi,joj kak je dobar ali mi je malo usporen,grafička je sranje I know, znal sam da ću na kraju opet sam sve morat riješit, nemožeš sve preko foruma :D :D :D :D :D vidimo se :D :D :D :D nemojte se ljutit :D :D :D :D

kako si riješio

Systematic Reverse
19-08-2006, 02:30
probaj s ovim driverima

http://www.softwarepatch.com/utilities/ ... -5200.html (http://www.softwarepatch.com/utilities/nvidia-geforce-fx-5200.html)

E jel su to najnowiji driveri za FX5200?

Prince-Artas
20-08-2006, 01:04
da

GrannyKiller
20-08-2006, 10:39
Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...

ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?

Rope
20-08-2006, 10:55
Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...

ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?

Ne serem... Ja sada (trenutno) imam fx 5200 dok mi brat ne donese novu iz Bg, a imam i Hitmana instaliranog. Ti ga ocigledno nisi igrao sa tom grafom, tako da ne znas ni priblizno kako to izgleda. Sve sam spustio na low i ne ide u vise od 8fpsa nikako !!! Ostatak konfe: 1 GB rama i AMD 64 3200+ tako da to nije kocnica... I sl. put kada budes nesto tvrdio, argumentuj :wink: ...

GrannyKiller
20-08-2006, 11:23
Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...

ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?

Ne serem... Ja sada (trenutno) imam fx 5200 dok mi brat ne donese novu iz Bg, a imam i Hitmana instaliranog. Ti ga ocigledno nisi igrao sa tom grafom, tako da ne znas ni priblizno kako to izgleda. Sve sam spustio na low i ne ide u vise od 8fpsa nikako !!! Ostatak konfe: 1 GB rama i AMD 64 3200+ tako da to nije kocnica... I sl. put kada budes nesto tvrdio, argumentuj :wink: ...

ma zaključio sma da dobro radi po tome što frend ima x300, koja je isto šit, i njemu radi, na low detaljima. ostatak konfe mu je isti kao tebi.

no htio sam reć da je fisher riješio svoj problem i dalje te boli Q kako mu radi igra.

Rope
20-08-2006, 13:05
Koliko ja znam x300 je bolja (puno bolja) od 5200...
Ali u pravu si za ovo drugo, ako je on zadovoljan sa tim onda se nema vise o cemu raspravljati. Tako da ovo moze pod LOCK...

DJ Ass Kicker
21-08-2006, 13:38
Dajte admini lockajte ili brisite ovaj topic jer eto svemu dojde kraj...

Joco
21-08-2006, 13:51
Ovu temu treba lockati. Pa mislim ako fisher do sada nije skontao kako se instaliraju maderfaking driveri, onda stvarno....Ionako ti je ta 5200 smece, radi nje se ne isplate ni instalirati driveri, a cak i kada bi uspeo to uraditi, Hitman ti ne bi opet radio (to sam ti ranije objasnio), tako da se manete corava posla i lockate ovu glupost.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: