PDA

Pogledaj cijelu verziju : Victoria - Teh Game



Delirium
03-01-2011, 18:29
[center:2ckwouvh]http://i.imgur.com/s3x4v.jpg[/center:2ckwouvh]

Chups:

Prije nekoliko dana, dobio si pismo, očekivano, kojim te profesor poziva da zajedno s nekolicinom drugih njegovih "starih" prijatelja, provedeš nekoliko dana u Arborwatchu i da svjedočiš otkrivanju njegovog novog izuma...

Sada čekaš na pristaništu u londonu, a zajedno s tobom i zeppelin, prvi si došao...

1) Pričekaj ostale
2) Prošetaj malo prije leta


Foregner:

Sjediš u svojoj kabini, i ponovo prečitavaš Augustusovo pismo... na što sada cilja...?
Ulazi tvoj prvi časnik i obavještava te da uskoro dolazite na odredište.

1)Izađi na palubu
2) Ostani u Kabini


Sickpetey:

Zakasnit ćeš, brod je kasnio, a sada i ova kočija kasni... vjerojatno ćeš morati naći nekakav alternativni prijevoz da otoka... ali mozda još stigneš...

1) Proderi se na vozača da se požuri
2) Ponudi mu novac ako tamo dođeš na vrijeme



BBM:

Sjediš u jednoj od londonskih krčmi... uživajući u nekakvom domaćem pivu i cigari...
Zeppelin uskoro polazi...možda bi trebao krenuti...

1) Popij još jednu
2) Plati i odi do zeppelina


Hrčak:

Hodaš prema uzletištu, magla je i čini se da nema nikoga... odeš do tamo i sjedneš na klupu čekajući ostale... izvadiš pismo od profesora i još jednom ga pročitaš... želi da uložiš u njegov novi izum... možda ako je profitabilan

1)ostani sjediti
2) Potraži još nekoga uokolo


NeeJoe:

Predstavnik krune... pfft, što si oni misle, da te mogu samo tako slati kuda hoće... ali moraš ići, otac ti je prijetio razbaštinjenjem... i sada moraš gledati nekog znanstvenika kako se igra glupostima pfft...

1) Izađi iz kuće i kreni do zeppelina
2) Posjeti Ljubavnicu i onda kreni do zeppelina


Luka123:

Koračaš po doku, no galsnik te odjednom pretekne...

"Gospodine, pismo za vas..."

Uzimaš ga i čitaš... pozvan u Arborwatch, na predstavljenje novog izuma, zeppelin kreće za par minuta... bolje da se požuriš... možda bi stigao i pješke...

1) Potraži kočiju
2) Pokušaj malo potrčati i uhvatiti ga

hrčak
03-01-2011, 18:33
Zanimljiva stvar, nadasve, uloži novac na izum, hehe, ako mislim da je za ono za što mislim da je ima da svu lovu dam, hehe. Nego, da mi nebude dosadno, ajmo vidjeti jel ima još koga ovdje.

sickpetey
03-01-2011, 18:42
"Prokleti Britanci", mislio je Ivan u sebi dok je gledao na djepni sat kojeg je dobio na poklon prije dosta godina.
Trebao je ici svojim brodom ali to se ne bi isplatilo. Dovuci i platiti posadu i pripremiti brod za plovno stanje
za mali put do Britanije bi ga kostao previse.Ne,"Sirena Petersburga" ce ostati u luci Sankt Petersburga sve
dok se ne vrati sa puta.Novca vise nije imao na bacanje ali valjda ce malo dodatnih penija ili cak funta pozuriti
prokletog vozaca.
"Ispricavam se",vikne Ivan na malo losijem engleskom,"Moram na sastanak...dat cu malo para..ugh..ako dodjem na vrijeme".

Akcija:
2) Ponudi mu novac ako tamo dođeš na vrijeme

Luka123
03-01-2011, 18:45
Arborwatch? Tamo živi onaj znanstvenik, mnogi kažu da je poremećen, ako zbilja jest, baš me zanima što je izumio, ali moram stići na brod.... Ma nema veze, budem otišao sa drugim, idem vidjet ovo, hmm bolje da se požurim, zeppelin kreće za par minuta, bolje da potrčim...

Izbor 2) Pozuri na zeppelin

Chupacabra
03-01-2011, 18:57
"Aaah, those damn fools. Always late... No sense for accuracy, they don't have. No, No.

Damn them, I shall take a walk."

Akcija: Prošetat ću.

Forengner
03-01-2011, 19:00
Svitalo je i Otto se spremao za inspekciju palube,kao i uvek,bio je spreman par sati pre,buduci da ga je kasalj ometao u snu.Izvadio je svilenu maramicu iz dzepa i prekrio usta,jak kasalj je usledio,gotovo da se cela paluba tresla,hladna planinska klima njegove domovine nije povoljno uticala na njegovo krhko zdravlje.Ustao je,lagano uzevsi svoj oficirski kaput,sapku,cizme.Obukao se u tisini,iz vitrine oficirske sobe je uzeo malu bocicu alkohola,Otto je voleo da pije,ali kao oficir Carske mornarice,morao je sve da radi u odredjenoj meri.Stavio je svoj revolver u futrolu a sablju u korice,sablja bogato ukrasena slonovacom i smaragdima,zeleno bela,zasluzio ju je tokom pohoda u Africi."Gospodine Reinchwer,vrata." "Da gospodine,odmah gospodine" Adjutant je otvorio teska celicna vrata i diskretno se poklonio."Hvala,hvala sine,ove stare ruke vise nisu ono sto su bile" Laganim hodom je izasao iz oficirske kabine,pravo na sveze oribanu palubu.Mornari su se postrojili duz topovskih postrojenja" Uz zvuk trube i gromoglasni pozdrav,mornari su se odjavili i vratili svojim svakodnevnim duznostima.

~Lutswicker,javi komandi da smo stigli na odrediste,Graf Ulrsen moze krenuti iz luke.

~Jawohl Herr Komandant!

Delirium
03-01-2011, 19:16
Foregner:

S uzdahom stupaš na britansko kopno, ogledaš se okolo i daješ posljednje zapovijedi moranrima... i onda laganim hodom odlaziš do Zeppelina...

1) Ukrcavaš se
2) Odlučiš pričekati na svježem zraku

Chups:

Šetaš dokovima, pokraj tebe u jednom trenu prolazi nekakav stariji čovjek u raskošnoj odori, po izgledu vjerojatno njemac... Zaintrigira te...možda i on ide u Arborwatch...

1) Ignoriraj ga
2) Polako kreni za njim


Luka123:

Trčiš dokovima, i guraš se kroz ljude, pogledaš na dzepni sat i vidiš da još imaš nekoliko minuta... došao si do zeppelina... Magla je toliko gusta da nevidiš ništa, ali neka sjena se približava kroz nju...

1) Kreni ususret
2) ostani gdje jesi


Sick: Kočijaš na miris novca udari duplo brže i kočija pojuri, čini se kao da ćeš stići na vrijeme... napokon nešto ide po planu... ne smiješ dopustiti da te stvari ovdje iživciraju...preopasno je...

1)Pokušaj malo odspavati
2) Ostani budan i čitaj knjigu il nešt


Hrčak:

Ustaješ se i hodaš prema zeppelinu kako bi provjerio ima li koga unutra, hodnik vodi u kabinu za jelo i još jednu za opuštanj i čitanje...

1) Idi u kabinu za jelo
2) idi u kabinu za opuštanje

hrčak
03-01-2011, 19:20
"Haha! Ovo čudo ima kabinu za jelo i opuštanje, nije da je bolje da sam im ja dao zeppelin. Haha! Ali bar nešto, nebi me čudilo da sam veslao do znanstvenika. Haha!" Duboko u sebi razmišlja Dominic. "Ma idem u sobu za opuštanje, možda nema nikog pa ću na miru stvarati novi plan o osvajanju svijeta." tiho prošapće Dominic.

Luka123
03-01-2011, 19:23
Hmmm tko je ovaj? Možda neki čovjek koji dočekuje ljude, bolje da izvadim pozivnicu, možda će mu trebati

Forengner
03-01-2011, 19:25
Otto je teskim korakom gazio napred,umorio se,okrenuo se ka prvom oficiru i dao mu znak da spremi posadu za usidrenje,ali..pre nego sto se okrenuo i nestao u magli,doviknuo mu je nesto kao "Vielerman,pripremi topovska postrojenja,schnell!" Okrenuo se i nastavio da se krece uskom kamenom stazicom,"Ach,sta li se sprema pod oblacima.." tiho je rekao sebi u bradu.U daljini je ugledao zeppelin,medjutim,kako je Otto bio mornar,a ne avijaticar,odlucio je da uhvati malo svezeg vazduha pre nego sto se ukrca na zeppelin.
"Elsa..Es tut mir leid.." Promrmljao je.

Chupacabra
03-01-2011, 19:28
As I slowly stroll down the docks, I notice an elderly gentleman dressed as a richly sailor. He also had a peculiar German look about him.
He left an impression on me; I thought he was an experienced fellow with a tough life. I immedietly sympathized him.
For my own reasons; I turned around and started following him.

sickpetey
03-01-2011, 19:30
Nakon što je vozač krenuo malo brže Ivan se lagano počeo opuštati.Vožnja nije bila Ivanu po ukusu a ni krajolik
nije bio bogzna nesto..nakon svega što se dogodilo Ivan je izgubio volju za ikakvim uživanjem kad dodje u nove
zemlje.Nove zemlje.Pomalo smijuci zacudio se zasto prije nije bio u Britaniji.Zemlja jeste imala najvecu mornaricu
i sve ali sjeca se da profit sa donosenjem tereta iz nje nije bio bogzna sto..ai prokleti Britanci su uvijek prodavali
najlosiju robu Švabama i Rusima misleci da su glupia.Heh.Prvo sto je Ivan pomislio je da procita neku knjigu ali
nazalost u svoj zurbi nije ponjeo niti jednu knjigu kad se spremao za put.Spavanje u nepoznatom vozilu usred
zemlje koju nezna mu se nije dopadalo ali ionako je bio vise nego umoran.
"Hvala Bogu sto imam lak san",rece u sebi i lagano zaspi.

AKCIJA:
Pokušaj malo odspavati

Delirium
03-01-2011, 19:45
Sick:

Zaspeš, sanjaš... tvoja žena i sin su opet s tobom... sretni ste...imate sve što vam treba, posjeduješ flotu brodova...a onda...bijes...tvoja žena umire i ti kao da proživljavaš tu bol, tu ljutnju i sve ponovo... u tom trenu te budi vozač i oglašava da ste stigli...

1) Izađi i uputi se prema uzletištu
2) Malo i potrči, mozda nestigneš...

Chups:

Sljediš onog nijemca... on staje na jednoj strani doka u gleda u more...

1) Priđi mu
2) Ostavi ga na miru

Foregner

Stojiš na rubu doka i sjetno gledaš u vodu, čuješ korake iza sebe...

1) Okreni se
2) Ignoriraj, vjerojatno je prolaznik

Luka:
Iz magle izlazi čovjek koji ukrcava stvari na zeppelin i kaže:

gospodine, vaše stvari...

1) "Ah da" daj mu stvari
2) Nastavi nositi kofer u ruci

Hrčak:

Ulaziš u sobu za opuštanje, mnoštvo knjiga je an polici... i bar sa raznim pićima...

1)Nalij si nešto za piće
2) prođi po knjigama na polici

Luka123
03-01-2011, 19:55
Ponudio mi je da mi spremi kofer na sigurno, no necu riskirati, ipak su mi tu svi dokumenti i novci te nesto odjece, on ispruzi ruku da mu predam kovceg, no ja samo lagano kimnem sugerirajuci mu da cu se sam brinuti za svoje stvari, on odlazi i ja lagano nastavim putem kojime sam isao...

Forengner
03-01-2011, 19:55
Otto je gledao u beskrajno plavetnilo severnog mora,razmisljao je u svojoj ulozi u predstojecim dogadjajima.Razmisljao je o svojoj porodici,svom zivotu.Nije on oduvek bio kapetan,mnogo pre toga je bio porodican covek,voleo je svoju porodicu,ali retko o njoj prica,gotovo da je i ne spominje.Medjutim,dok je zamisljen posmatrao igru sitnih riba u vodi,video je odraz,gotovo odmah se okrenuo,trgnuo,stari covek ipak nije izgubio na refleksima.
"Halt!Bist du Deutsch?"
Jednu ruku je drzao na sablji dok je drugom gledio revolver.

Chupacabra
03-01-2011, 19:59
I choose to approach the oddly familiar gentleman.

I am about to speak to him, when I remember-- he spoke to those lads on German, so there are chances that he doesn't know English. Hmmph, the unluxury in this situation.
So I speak to him in German.
"(ovo je Njemački) Dobar dan, godpodine. Smijem li pitati zašto ste toliko odsutni?(ovo je bio njemački)

sickpetey
03-01-2011, 20:07
"Ahh!",vikne sav znojan i rastresen.Ivan se pocne hvatati za glavu i brise znoj sa cela i pocinje se lagano smirivati.
"Sve je bio san...prokleti...los...san",izdahne i spusti ruke i pritom pogleda vozaca.Cim je cuo od vozaca da su stigli
Ivan doseze sa satom i gleda jeli dosao na vrijeme.Skoro..ali mozda je i zakasnio tko zna je li mu uopce sat ide prema
dobrom vremenu.Vracajuci sat doseze za novcima i daje jednu papirnatu novcanicu vozacu.
"Aj barem si pozurio malo",kaze i izadje.Ako je zakasnio nece ni vrijediti da potrca a i nema volje za trcanjem pa
krece polagano prema uzletistu.

akcija:
1) Izađi i uputi se prema uzletištu

Forengner
03-01-2011, 20:26
Otto je gledao u beskrajno plavetnilo severnog mora,medjutim,u vodi je primetio neciji odraz,trgnuo se ka osobi koja mu je prilazila:
"Was ist das?" "Old boy eh?" "Nicht gut.."
Primetio je da stranac ne barata priprostim nemackim jezikom,pa je pokusao da odgovori na njegovo pitanje:
"Dobar dan,smem li znati ko ste vi?Nemam obicaj da pricam sa potpunim neznancima." "Zasto ne bi smo krenuli ka zeppelinu,toplije je unutra,a i voznja je prijatna,podjite zamnom"

Delirium
03-01-2011, 20:54
Chups i Foregner:

Hodate i pričate... nijedan od vas još nezna kako da procijeni onoga drugoga... ulazite u zeppelin, tamo je ugodno i toplo... i onda ulazite u halu za odmor... još netko je tamo i toči si piće...

1) predstavite se
2) Čekajte da se on predstavi

Sick:

Hodaš prema uzletištu i vidiš daje zeppelin još tu... lagano ulaziš i spuštaš kofere...trojica drugih su unutra

1) predstavi se
2) Čekajte da se oni predstave

Luka123:

S koferom u ruci, vidiš nekoga kako ulazi u zeppelin pa odlučiš i ti ući...
nekoliko ljudi je već unutra...

1) predstavi se
2) Čekajte da se oni predstave

sickpetey
03-01-2011, 20:57
"Uf cak sam dosao na vrijeme..mozda sam ipak trebao dati vise para vozacu",kaze Ivan i lagano udje i spusti kofere.Pred sobom je zapazio neku dvojicu gospodina kako razgovaraju. Ne obraca previse paznje na njih nego nalazi mjesto gdje da se nasloni i odluci cekati tamo.Ako se gospoda bude htjela predstaviti neka izvole.
"Lose se osjecam i nije mi do pricica",promisli u glavi i ostane na svoj mjestu.

2) Čekajte da se oni predstave

Chupacabra
03-01-2011, 20:58
I choose to introduce myself first.

"Well, friends, I believe it's time to introduce ourselves. My name is Sir Ronald MacDonald, ex-Scotland Yard inspector and a knight of the late Queen, god bless her soul." I take my hat off. "I have been called by a doctor, he requires my assistance, or something like that. Most pleased to meet you, gentlemen."

Forengner
03-01-2011, 21:01
"Hmpf" Gundjao je Otto.(shvatio je da ima posla sa agentom carstva)
"Red je da se predstavim,mozete me zvati Otto,to je dovoljno,ja sam..kapetan trgovackog borda,i stari sam poznanik doktora,kao i vi,najverovatnije,drago mi je da vas upoznam.

"Agent carstva!?Sta on radi ovde dodjavola.."

Luka123
03-01-2011, 21:08
S obzirom da ima puno starije gospode, odlucio sam se povuci, te cekati da mene neko predstavi da ne ispadnem neki umisljeni bogatun...

Delirium
03-01-2011, 21:17
Svi skupa:

Odjednom, još nekoliko ljudi ulazi u prostoriju... zajedno sa nekakvim čudnim. ćelavim pogrbljenim čovjekom koji se zatim predstavi...

"Dobro došli na "Dreyfus"S, moje ime je igor, i ja ću biti vaš kapetan tijekom ovog putovanja, profesor me poslao po vas...

sada ako ste svi tu...

Prozivka uslijedi i sva imena su sada poznata...

"Odlično, svi ste tu... uskoro ćemo poletjeti... putovnje traje nekoliko stai, imate sve što biste mogli poželjet na raspolaganju..."


Chups: Rusi. amerikanci, nijemci... svi su tu... siv očito zainteresirani za profesorov projekt... a evo i poslanika krune... mozda bolje da se upoznate...

1) Upoznaj se sa poslanikom Caldwellom
2) Ostani gdje jesi
3) Upoznaj se s nekim drugim

Luka123:

Svi su predstavljeni... ima nekih velikih igrača ovdje... dolaziš u napast da još malo saznaš o ovome profesoru... možda da se raspitaš... ona nijemac je spomenuo da su prijatelji...

1) Popričaj s nijemcem
2) Ostani gdje jesi

Foregner:

Nakon sto igor ode, osjetiš slabost u nogama... posljedica starosti... mozda bi trebao sjesti...

1) sjedi
2) Potegni iz svoje čuturice za snagu

Sick:

Mnoštvo raznobojnih lica iz cijelog svijeta... mozda bi se trebao druziti...ali tvoj engleski ti ne ulijeva povjerenje...

1) ostani i druzi se
2) odi si u svoju sobu

Chupacabra
03-01-2011, 21:21
I approach the Crown's man and drag him to the side. "Now listen, you... You need to know this. And shut up while I talk!"

I tell him the REAL cause of my journey.

Forengner
03-01-2011, 21:22
Ach,dosta ljudi,a moje stare noge jedva drze ovog komandanta,bolje da malo popijem svog eliksira mladosti "Harharha KHAHKH" Uz jak kasalj,Otto je krenuo da pije,nije vise bio na svom bordu,imao je slobodu,ali opet,predstavljao je Nemacku,morao je da se suzdrzi.Primetio je da ga ostali putnici sumnjicavo gledaju,sklonio je cuturicu i pazljivo seo u jednu od udobnih fotelja zeppelina.

sickpetey
03-01-2011, 21:25
"Ugh previse stranaca",promrlja u sebi,"Al lose ce me gledati ako se budem samo skrivo u kabini..natocit cu si pice dok sam tu"
Duboho udisuci zrak Ivan polako krece da si natoci casu vina i trazi mjesto da sjedne.Ne bi bas htio da ga ostali putnici vide
kao cudaka.Radje ce se osramotiti sa svojim losim engleskim nego da se skriva.

1) ostani i druzi se

Luka123
03-01-2011, 21:33
Ovaj profesor...ova prostorija je vrlo ljepa, ima puno skupih detalja koliko vidim, ali nisam cuo bas puno o tome da ima neko veliko bogatstvo, mora da ima nesto vise u igri ovdje, bolje da se raspitam...Onaj Njemac tamo, nacuo sam da je prijatelj sa tim "profesorom" ili sta vec, idem se malo porazgovarat sa njime...

Delirium
03-01-2011, 21:45
Zeppelin bruji, kao i razgovor u kabini...

Luka:
Prilaziš nijemcu... njegovo staro lice gleda u pod... očito je ovo čovjek sa mnogo iskustva...
sjedaš nasuprot njega i on podiže glavu i gleda u tebe...

"Ja?"

1) Pitaj ga o pofresoru
2) Ispričaj se i ostavi ga na miru...

Foregner:

Prilazi ti neki maldić, sjeda nasuprot tebe i čini se da nemože naći riječi...

1) "no što je?"
2) Čekaj da se zbroji


Sick:

Sjediš u stolici i pjuckaš lagano piće. razmišljaš o prošlosti...
Prilazi ti nekakav amerikanac, gruba lica sa cigarom u ruci...

1) Započni razgovor
2) Čekaj da on nešto kaže


Chups:

Ispričaš mu sve, a on te samo pogleda i kimne...

"Najbolje da se klonimo jedan drugoga do kaja ovoga putovnja... previše je nepoznatih lica..."

"slažem se..."

potom se zavališ u naslonjač i gledaš kroz prozor očekivajuči dolazak...

Luka123
03-01-2011, 21:55
Prilazim tom Njemcu, i pogledam mu u oci, no malo sam se preplasio njegovog lica, kao da sam mogao vidjeti u njegovim ocima da je prosao grozote, to je i njegov strogi izraz lica sugerirao, no dobro, kad sam mu vec prisao, necu da me tako, ocito casta covjek, smatra za neku djecacku kukavicu, te se polako upoznavam i pocinjem ga ispitivati o profesoru.

BigBongman
06-01-2011, 19:09
Prilazim nekom rusu, te sjedam za njegov stol.
''English?'' upitah,
''Da.''
''Good, so what bring you here?''

sickpetey
06-01-2011, 19:18
Dok je lagano pio čašu vina Ivana je prekinuo neki amerikanac.Amerikanac ga je odma pitao
jeli prica engleski a Ivan mu je odgovorio totalno neskoncentriran na ruskom
"Da?",ali izgleda da ga je amerikanac razumio i nastavio sa razgovorom.Nakon sto ga je
saslusao odgovorio mu je na malo losijem engleskom.
"Erm..im on a visit..a visit to see moj friend."
Vec malo rumen zbog vina zastane na sekund i upita amerikanca.
"What..what about yu?

Nee Joe
06-01-2011, 19:19
Krećem do ljubavnice.

"Ružo cvijetnjaka moga, kako danas trošiš vrijeme svoje? Da li si dobre volje- u mogućnosti da nešto obavimo?"

BigBongman
06-01-2011, 19:31
Odgovaram Rusu
''Same, just same''
pružam ruku te se rukujem.
''Ja sam Jones.''
''Ivan, drago mi je'' odgovara.

Nee Joe
06-01-2011, 19:37
Ljubavnica me milo pogleda:

"Sa vama uvijek, gospodine. Kuda nas vodi sudba sad?"

"U novu pustolovinu, koju ne mogu prebroditi bez vas! U visine!"- odgovaram žustro.

Forengner
06-01-2011, 19:39
Mladi momak ima dosta pitanja,a ja imam slabo secanje,medjutim,nekako se sporazumevam sa njim,te mu polako objasnjavam situaciju.

*Otto je razmisljao o necemu,uvek je bio zamisljen,ali ovaj put je daleko odlutao,gledao je u daljinu,ritmicki je lupkao stapom o pod,najverovatnije je razmisljao o domovini.Guste sume,visoki proplanci,bogate krosnje,lov,ribolov,jahanje,iako to sve nije radio kada je imao priliku,odjednom mu sve to nedostaje,naporan mu je bio zivot oficira.
Ali bio je on celican covek,poput trupa broda kojim je komandovao.

Delirium
06-01-2011, 19:50
Neejoe: Osjećaš se odlično i opraštaš od ljubavnice... ulaziš u cepečlin i tamo se malo družiš s ljudima...

Onda te odjednom neki naprasiti brkati čovjek odvuče u stranu i počne ti nešto objašnjavati, neslušaš ga baš previše, nego ga pustiš da završi i onda sjedneš pijuckaš piće...


Svi zajedno:
Razgovor polako krčka u cepelinu sve dok ne uđe Igor i obznani da se uskoro slijeće i da ćete prisustvovati večeri u Arborwatchu...

Zeppelin slijeće na platformu... sve je nevjerovatno dobro osvijetljeno nekakvim mašinama, i stupovima... vrata koja se sama otvaraju kada im se približite su još jedno čudo... nakon kraće šetnje kroz sada pokošenu šumu stajete pred dvorcem... ogromna vrata uz škripu šarki, okretanje zupčanika i šištanje pare otvaraju... untrašnjost je prekrasno uređena u zlatu i baršunu... Igor vam pokazuje sobe i ostavlja vas da se pripremite za večeru...

1) Želite li se okupati, presvući, osvježiti ili na bilo koji način se spremiti na večeru
2) Otiđite odmah u trpezariju i smjestite se

Chupacabra
06-01-2011, 19:55
"Aaaah, this place is *so* comfortable... This 'doctor' is classy. When I only look these *peasants* I travel with, hmmph. Well, not all of them, of course. But that Igoer or something, he is so *primitive*, ugh."
"Well, since I'm a guest here, no one can do nothing to me. Let me change and have a bath, then I shall come down."

*I take off my clothes and put them on the chair in my room, with my precious cane and my golden watch. I come in the bathroom and I bathe.*

Nee Joe
06-01-2011, 19:58
Teške naravi, često bivam skeptičan, ali sve što su govorili o ovome je istina:

"Blagi Bože..... Fantastično"- govorim mrmljajući. Pored mene prolazi dama i zadivljeno poput mene bulji u ljepotu.

"Fantastično, zar ne? Podsjeća me na moju vilu u Italiji."-slažem na brzinu.

"VELIČANSTVENO! I vi imate ovakav raj na Zemlji?"- upita me dama.

"Ali naravno! No prvo, moram se osvježiti- hoćete li poći sa mnom u.... moj maleni kutak ovog carstva?"

Dama se toliko zacrvenila da se kroz debelo naneseni puder moglo vidjeti crvenilo:

"Pa, uh... naravno, ali kasnije, moram se i ja osvježiti!"

"Apsolutno- mada Vašoj ljepoti to nije potrebno."- odgovaram pritom ljubeći ruku, lagano odzdravljam i krećem prema svojoj sobi.

sickpetey
06-01-2011, 20:00
"Ugh ovo je bilo neugodno",kaze Ivan dok je silazio sa zepelina.Igori trazi svakoga da ga prati kako bi im pokazao sobe pa ga i Ivan prati.Nakon sto je usao u sobu ostavlja stvari i pocinje vaditi svoja odijela.
"Kad vec moram ici na nekakvu veceru barem bih se mogao oprati i presvuci",kaze i pomirise si odijelo.
"Khm..a sta si ocekivao Ivane kad nisi skido odijelo odkad si krenuo do ovdje",kaze sebi i baca odijelo,novo stavlja na stolicu
i krene da se opere.

BigBongman
06-01-2011, 20:05
''Damn, I could really use a shower''
Odlazim u kupaonu, skidam se i odlazim pod tuš.

Nee Joe
06-01-2011, 20:07
Ulazim u svoju sobu nakon što sam se naguravao sa mnogim izrazito nepristojnim i nadasve ogavnim "ljudima" nedostojnih mojeg društva, osobito onaj Igor ili kako mu je već ime:

"Bože i ljudima, tko ih samo pusti ovdje? Zar ovdje ne postoji nikakav diferencijal među staležima? Odurno!"

Ulazim u bogato okićenu sobu, minimalističkog ali savršenog dizajna interijera:

"Hmm, krevet sa svilenim presvlakama.... Moram priznati, impresioniran sam, a vjerujem da će pored mene i ona dama biti".

Bacam pogled kroz prozor, gledajući duboko i zabrinuto u tamu:

"Hmmm.... Ne znam zašto, ali imam osjećaj da me netko cijelo vrijeme prati. Otkad sam ušao u cepelin..... Hmm, ne znam, možda sam u nekoj paranoičnoj zabludi... Nadam se da jesam."

Skidam odjeću i odlazim u kupaonicu odmoriti u toploj kupki do večere.

Chupacabra
06-01-2011, 20:10
I finish bathing, put on my clothes and drag myself back to the bathroom. I shave. (OOC: sad izgledam ko na slici u raspravi)
Now I am ready to go down.

Luka123
06-01-2011, 20:13
Nije me bilo duze vrijeme od kuce, te se nisam dugo tusirao, polako sam sam sebi poceo smrdjeti pa reko' da odem pod tus i da malo razmislim o razgovoru sa onim njemcem...malo cu i prigristi, nisam neko vrijeme jeo nista...

Delirium
06-01-2011, 20:24
Svi zajedno:

Silazite na večeru... bogat stol sa više nego dovoljno mjesta je postavljen... svi tanjuri su porculanski, sav beštek...je zlatan...

u taj čas ulazi igor sa kolicima punima hrane... i najavljuje...

"Gospodo...dopustite da predstavim vašeg domaćina Profesora Augustusa Von Rheinholdta III."

u taj trenutak, u sobu ulazi nekakav čovijek sa dva čuperka prosijede kose na svakoj strani glave i nosi raskošno baršunasto odjelo ukrašeno zlatnim filigranom... iako mu baš i nes stoji savršeno vidi se da je pravljeno za njega...

i progovara "Dragi prijatelji..." i pogleda na onog postarijeg kapetana i na rusa "i vi, još nepoznati. Drago mi je što ste se svi odazvali mom pozivu..."

"Sutra navečer ćemo otkriti moj novi izum... i vjerujte mi vrijedi sve..."

" a sada, Igore, što je za večeru?"

"Za predjelo imamo juhu od divljači, a za glavno jel izbor između lososa "En Croute" i Divlje svinje na Lyonski, a za desert je Florentinski mramorni kolač ili Njemačka Crna Torta."

Odlično, posluži naše goste molim...

1) upitajte nešto
2) Odlučite se za jelo i uživajte u večeri

Nee Joe
06-01-2011, 20:32
Prelazim odmah na glavno jelo, gladan sam kao škotska svinja, a nisam raspoložen za vruću juhu.

"Mmmm, tasteful.... Indeed, quite delicious."

Iako profinjena okusa, od užasnog putovanja mlatim kao svinja po svinji, ali opet pazim na dostojanstvo i kulturu, dok me dama sa druge strane stola gleda "ispod oka", a ja lagano uzvraćam pogledom. No, zašto vlasnik gleda tako zabuljeno u mene?

"Why does he keep staring at me? Somehow I think I know him from somewhere..... He said My new invention..... Hmm, we shall see...."

BigBongman
06-01-2011, 20:32
Odlucujem da cu drzat jezik za zubima te nastavljam jesti.
''My regards to the chef''

Forengner
06-01-2011, 20:32
Otto je otisao do kupatila,izvadio svoj brijac,obrijao se,umio,toalet je bio raskosan,gotovo kao oni u Kaiser-Hollmer Hotelu,u kome je obitavao,popio je par gutljaja vode,stavio svoj monokl,i uputio se ka trpezariji,seo u siroku fotelju,ispruzio umorne noge i po obicaju smireno seo,okrenuo se ka ostalim putnicima i saljivo rekao::"Pa,wer ist die kampf? Haha" Otto je namerno to ubacio,znao je da se nalazi medju pripadnicima razvijenih Europskih a i svetskih naroda,znao je za njihov stav prema Nemcima.
Spokojno je sedeo znajuci da ce uzivati u gostoprimstvu svog starog prijatelja.
Doktor se pojavio,a Otto je gotovo odmah prisao i diskretno ga povukao na stranu.

"Augustuse,stari lisce,sta je sada u pitanju,ti vrlo dobro znas da si me odvukao od mojih..duznosti,ne odugovlaci,ako ti je potrebna pomoc kazi,siguran sam da mogu da obezbedim sve,ipak..znas za moj uticaj i polozaj kod 'njega'..

Chupacabra
06-01-2011, 20:34
I notice that my mouth are hanging open. I quickly close them and I say: "This... This is EXCELLENT! Did you cook this by yourself, Yagor?" The look of the food itself looks awe-inspiring.
Then, like a lightning bolt, something strikes me in the head. A thought. From my Scotland Yard days.
Because of that ability I became the Yard's top investigator.
I saw something, on the corner of my eye, that made me suspicious towards this whole dinner.
I observe my environment. The food looks delicious, nothing dangerous about it. It *could* be poisoned, but... Why? We just came here. Most of us do not even *know* the doctor.
I look at Egor (or whatever his name is), but he is staring at the floor. The doctor wears a strange smile. Hmmm.
I *always* trust my instinct. It has kept me alive in more than 50 deadly situations.
Everybody else either eats like a swine or asks questions.
I carefully eat a little soup. Tastes quite delicious, I must confess.

Oh well, I guess I must be paranoid. In my line of work, it's necessary. However, I *still* can't shake the feeling that I saw or heard something...

sickpetey
06-01-2011, 20:38
Nakon dosta brzog kupanja Ivan se sto brze moguce suši i oblaci svoje sivo odijelo.Kupka mu je dobro dosla ali zbog zurbe nije oprao kosu jer mu je do ramena i ne bi je stigao osusiti.Nakon sto se obukao sprema svoj srebrni sat i oblaci svoje cipele koje je davnih dana kupio u Francuskoj.Nakon sto je bio spreman na trenutak sjedne na krevet i duboko udahne.
"Hmm...ajmo zavrsiti vise s ovim..treba mi sna",promrmlja u sebi i lagano se digne i krene prema vratima.
Vani su se svi spremali da otidju na veceru pa je i Ivan krenuo za njima.
Svi su bili lijepo obuceni (vise manje) i cekali na svog domacinana kojeg je Ivan prije dosta godina upoznao
na jednim od njegovih putovanja.Trazeci mjesto sjedne na mjesto do nekog starog covjeka,za kojeg se odma
vidjelo da je njemac po svom brku ali tko zna.Sutiljivo i mirno Ivan se smjesti i ceka da vecera pocne.

Nakon nekoliko minuta Augustus je dosao.Malo sjediji nego zadnji put nego sto ga je vidio i totalno u
drugacijem izdanju.Za pocetak odijelo mu nije nimalo pasalo ali ko da je Ivan bio neki ekspert, pola
putovanja na brodu je provodio u jednom te istom odijelu pa definitivno nije bio u poziciji da komentira.
Nakon sto je hrana dosla poceo je jesti juhu od divljaci a nakon toga svinju bez price.Ivan definitivno
nije imao volje za pricu a i da mora pricati nikoga nije poznavao osim onog amerikanca kojeg je nakratko
upoznao i koji je isto bez price jeo.

hrčak
06-01-2011, 20:46
"Još ćemo vidjeti što se to dešava ovdje, malo ću prisluškivati što se dogovori uz ovo dobro jelo"

Delirium
06-01-2011, 20:50
Foregner:

Profesor se samo nasmiješi i kaže sve je uredu dragi prijatelju, sutra ćemo o tome, odmori se sada i jedi, Igor je vrstan kuhar...

1) Inzistiraj
2) sjedi i jedi

BBM: Igor se zahvlajuje na pohvali, a profesor mu također daje titulu kuhara par exellance

1) Počni razgovor
2) Nastavi jest

Svi skupa, Večera je završila, i cijela se skupina premješta u gostinjsku sobu, svi osim profesora koji se ispriča, na kapljicu nekog pića pred spavanje

1) Ispričajte se i odite spavat
2) Ostanite i popijte koju

BigBongman
06-01-2011, 20:53
Nastavljam s jelom, nakon cega se ispicavam te odlazim u svoje odaje.

Chupacabra
06-01-2011, 20:55
I follow the chaps into the trpezarija, wearing a smile and pretending that I am having a good time. I sit down and start drinking cognac from my own flask. I am still pretty suspicious about the whole thing. I start a conversation with the Russian kid. Lucky for me that I know Russian, for my uncle lived there, and I visited Moscow several times.


"Dakle, Ivan, koliko sam shvatio, Vi ste iz Rusije. Što radite za život?" pitam ga na tečnom ruskom.

sickpetey
06-01-2011, 20:56
Hrana je bila vise nego dobra i krevet bez da se grlo malo okrijepi bi bilo lose.
Makar se ionako osjecao umorno Ivan ipak odluci da ostane jos malo kako
bi popio casicu il dvije vina.
Vidjevso bocu crnog vina Ivan uzima casu i sam se posluzi.
Dok pijem cujem da me netko zove na nekom losijem ruskom ali dovoljno razumljivom.
Pogledam gospodina i samo mu odgovorim na engleskom.
"Trade",kaze Ivan i popije malo vina iz case,"You?"

hrčak
06-01-2011, 21:00
"Zanimljiv je ovaj Rus, nadasve." Ostajem i približavam se Rusu. "Možete li i meni natočiti?" pitam ga.

Nee Joe
06-01-2011, 21:01
Iako već malo premoren, William ostaje na piću, u odluci da iskoristi kratku nepažnju i odšulja se profesorovim putem da vidi kuda se on zaputio.

"Šampanjac, gospodine?"- priđe mu sluga sa velikim pladnjom požutjelim od čaša punih šampanjcem.

"Hm? O, da, naravno zahvaljujem!".

William uzima čašu i okreće pogled prema profesoru, ali je on odavno nestao.

"Kvragu!"- ljutito promrmlja William, škrgutajući zubima. Podiže čašu ka ustima i polako "kruži" pogledom kroz sobu, a zatim primjećuje tajanstvenu damu s kojom je dijelio ugodnost razgovora prije. Zaustavlja slugu koji se zaputio natrag prema kuhinji pored njega.

"Mladiću, da li znaš kako se zove ona crvenokosa dama na drugoj strani prostorije, ona koja je u društvu one starije gospode?"

Sluga ga pogleda sa vidljivim strahom u očima.

"Ne, ne ne ne ne, gospodine nažalost ne znam!"- drhtavim glasom odgovori sluga i odjuri natrag prema kuhinji.

"Koji vrag? Čemu ta drhtavost? Da li dama spada u nedodirljive? Pored mene čisto sumnjam.... Sad ćemo mi to riješiti."

William popije šampanjac do kraja i zaputi se do mlade dame, u nadi da ju odmakne od društva i zatvori u samo svoj "uži krug".

sickpetey
06-01-2011, 21:05
Dok je odgovarao nekom englezu Ivanu prilazi jos jedan gospodin i pita ga na engleskom
da li mu moze natociti vina.
"Sure..give me a moment",kaze Ivan i nakon sto si je spustio casu uzima bocu i
toci drugom gospodinu vina u casu.
"Enough?"

BigBongman
06-01-2011, 21:05
Vidio sam onog engleza da ostaje s ostalima, te izlazim na balkon. Prelazim preko ograde te skacem na susjedni balkon. Isto tako i prelazim i sljedeci. Dolazim na englezov balkon te gledam kroz prozorcic.

Chupacabra
06-01-2011, 21:07
I was surprised that the Russian spoke on English. I was pleased.
"I am retired. I am Sir Ronald MacDonald, a knight of the late Queen and an ex-Scotland Yard inspector. Glad to meet you." I move my hand in intention of shaking his.

sickpetey
06-01-2011, 21:09
Dok je tocio drugom gospodinu vino englez je govorio Ivanu tko je i pruzao ruku.
Makar nije imo previse volje sad nije bilo vrijeme da bude nepristojan i rukuje
se sa englezom.
"Thats..a nice title you hav",kaze Ivan.

hrčak
06-01-2011, 21:11
"Biti će sasvim dovoljno, hvala." Uzimam čašu i krajičkom oka promatrram Rusa, krajnje zanimljiv tip. Odlazim u sobu kako bi se legnuo i razmislio o čemu nam to profesor govori.

Chupacabra
06-01-2011, 21:13
"Thank you. Very glad to meet you, sir." *I notice that the boy is tired, so I decide to leave him.*

"Well, you will have to excuse me now, I intend to sit in that comfy armchair near the fireplace in my room and probably fall asleep. Godspeed."

Delirium
06-01-2011, 21:18
Nakon nekoliko ugodnih i manje ugodnih razgovora svi se povlače u svoje odaje, osim Chupsa, koji odlazi čitati uz kamin...

Usred noći se čuje zavijanje vuka...

"Hmm, nisam znao da ovdj ima vukova..."

No onda opet zaspite...

Jutro je došlo i profesor je odlučio sve povesti u lov u šume...
Dan je prekrasan iako malo oblačan, nema ni kapi kiše

1) Što oblačite?
2) Izlazite van i opremate se...

Chupacabra
06-01-2011, 21:21
I put on my top hat and a coat. I come out nd take a one shot hunting rifle and some ammunition.

hrčak
06-01-2011, 21:22
"Sada ići u lov. Krasno, ajmo odmah u džunglu ili još bolje, idemo u središte Zemlje! Kao da me briga, samo da dobijem taj stroj koji profesor ima pa da otiđem. Najbolje bi bilo da se obučem.". Uzimam kožnu jaknu i nekakve jeftine, komotne hlače i šešir. "Ovo će poslužiti taman."

Luka123
06-01-2011, 21:24
Jedino od odjece sto imam jest ovo sto imam na sebi, ocito nisam bio dovoljno pametan da nesto ponesem sa sobom kad sam pobjegao od kuce, idem pitati nekog na brzinu u susjednim odajama jel mogu posudit nesto...

Chupacabra
06-01-2011, 21:25
I catch a young man looking around nervously. "What is it, young man?"
He says that he has no clothes to go out with.
I generously borrow him the key of my room, so he can take some of my clothes.

BigBongman
06-01-2011, 21:27
Nemam puno vremena, spremam stvari koje sam uzeo englezu te odlazim van kako bi se opremio za lov.

sickpetey
06-01-2011, 21:27
Nakon vrlo loše sna Ivan se budi sav znojan.
"Ponovo neki loš san..guh",lagano se dizuci krece u kupatilo da se sredi.
Nakon nekih 15 minuta izlazi i pocinje se lagano spremati i uzima odijelo
sa stolice koje je pripremio prosle veceri.Nakon koji pola sata Ivan je
bio spreman i polako je izaso u glavnu prostoriju.
Nakon nekoliko trenutaka Augustus je dosao i rekao da cete svi ici u lov.
"Ah..aj barem cu ubiti nesto..ionako sam imo losu noc",kaze i uzima pusku
koje je Igor spremio za sve goste i uzima jaknu kako ne bi unistio svoje odijelo.
"Ajmo onda";kaze u sebi i ode sa ostalima.

Nee Joe
06-01-2011, 21:27
"Hmmm, jutro, iako maglovito, izgleda prigodno za maleni kačket i visoke kožne čizme, od krokodilske kože, nabavljeneSu lovu u Africi prije 3 godine. Kako prigodno. Pristajao bi i ovaj lijepi krem sako, te ove rukavice grimizne boje, da zadive lady Monu (*William ju upoznaje u sobi noćas, kad joj je prišao sa pićem u ruci*)."

William, naočito obučen i svježe obrijan, kao i uvijek, napušta sobu i uzima novu i naizgled pouzdanu pušku, te cca 30 metaka, protiv nedostatka radi.

"Sir William, pridružite nam se!"- viknuo je Sir MacDonald odozdo.

"Nema problema, evo me stižem!"- odvikne William i sjuri se niz stepenice, te krene u ugodnom društvu u lov.

Luka123
06-01-2011, 21:33
Neki covjek me je uljudno pitao sto mi je, i rekao sam mu da nemam nikakve odjece sa sobom, dao mi je kljuc od sobe i usao sam potraziti nesto odjece, odlazim do ormara i uzimam si kaput, vestu i hlace, kapu imam, to mi je najdraza kapa, darovao mi ju je moj batler John, izlazim van iz sobe te vidim knjigu pokraj kamina, izgleda da ovaj covjek voli citati, susrecem ga na hodniku i vracam mu kljuc, pitam ga da li bi htio samnom ici do sume.

Delirium
06-01-2011, 21:36
Izlazite van i primjećujete da su sve puške... drukčije... nekako promejnjene...

Rus tada pita profesora "Modificirane?" pritom pokazujući na pušku...

Profesor odgovara "Ne, fabricirane..."

Upućujete se prema šumi i lagano ulazite i silzite s konja, ugadn miris crnogorice i šumski mir vas opuštaju...

Lov počinje...

BigBongman
06-01-2011, 21:37
Upitujem rusa:
''Druže, jeste li za lov u paru?''

hrčak
06-01-2011, 21:39
"Čudne puške. Nadasve zanimlljive. Hoće li tko sa mnom u lov, nije da bi bilo daleko zabavnije."

sickpetey
06-01-2011, 21:41
Nakon sto su svi dosli dublje u šumu a sišli sa konjeva Ivan lagano krene za grupom gledajuci iza ledja.
Nakon krace stanke pozuri za ostalima i pripremi pušku.Puška je izgledala drugacije nego njegove koje
je cuvao doma za vrijeme kad je sa Anjinim ocem isao loviti srne ali to nije bilo vazno.Puška kao puška
posluzit ce svrsi kada nadju neku divljac.
Jedino sto je Ivan sada trebao napraviti je biti miran i polako prosmatrati šumu čekajući da se nešto
pomakne iz žbunja.
Odjednom ga prekine onaj amerikanac iz zepelina i upita ga nesto.Nakon malo razmisljanja odgovori:
"How much ?"

Nee Joe
06-01-2011, 21:42
William, iako u ugodnom društvu, ne razgovara previše sa njima, nego se lagano separira, hodajući po šumi koja ga toliko podsjeća na njegov ljubljeni Wales, i sam kreće u lov, iako ne predaleko od MacDonalda.

"Mmm, ugodan miris šume, predivno! Nadam se da je i divljač ugodna, ne trebaju mi sad ovakvi problemi."

Hodavši polako, William stane na nešto što je krcnulo nadasve drugačije od obične grančice. Spusti pogled dolje i skuži da je stao na kost.

"Kost. Ništa neobično. Samo malo.... jel to.... ljudska kost'!?"

William, u čudu i nevjerici, krene prema Ronaldu.

Chupacabra
06-01-2011, 21:42
"So, my good friend William, how are you feeling this fine, fine day for hunting?" *I notice a flying duck and shoot it, but I miss* "Hey, how do you reload this thing...?"

BigBongman
06-01-2011, 21:43
''Just the two of us. Maybe we'll catch something big enough to brag about it''

Nee Joe
06-01-2011, 21:46
Nakon što se obratio Williamu, Roland puca u patku i promašuje, a zatim ima i problema sa punjenjem.

"Osjećam se odlično, ali ne bih to mogao reći i za vas, vidim imate problema sa punjenjem. Povucite ovo tu malo jače."

William također pokušava, ali nešto je tu zaista čudno, i on ne može ništa.

"Koji vrag?? Ove puške su zaista čudne!"

Chupacabra
06-01-2011, 21:48
"Truly. But, why were you calling me a minute ago? You look like you've seen a ghost, dear boy."

sickpetey
06-01-2011, 21:49
Nakon sto mu je amerikanac odgovorio Ivan promisli i kaze:
"Sure..lets go"
Mozda nije najbolje da se odvoje od grupe ali ko da ih ista
moze napasti sto nemogu sa puskom srediti.
"Maybe,,wi will find a ber...ugh..bear",kaze amerikancu i
krene ga pratiti.

Nee Joe
06-01-2011, 21:50
"Ma... ništa, pustite, učinilo mi se nešto. Idemo dalje, divljač ne čeka!"

-KRATKA PAUZA BY ME......-

Forengner
06-01-2011, 21:51
Otto je posle kratkog razgovora sa doktorom slabo govorio,jednostavno je uzeo svoju pusku,izasao zajedno sa svima ostalima,i uputio se u takozvani lov,ipak,cim su zasli dublje u sumu,on je odbacio svoju pusku i u ruke uzeo svoju vernu sablju i revolver. "Zis ist nicht gut mein kammeraden"
Ipak,doktor mu je bio stari poznanik,jos od malih nogu,nije sumnjao u vernost,ipak,za svaki slucaj je drzao oci otvorene,a bogami,bio je spreman na sve.Krenuo je za onim ljudima,Englez je bio u blizini. Okrenuo se ka njima i dobacio:
"Was ist los?Are you affraid litle boy's?This is nich Kansas anymore.Schnell!We musy move if you dont want to end up as that poor maner" - izustio je i rukom pokazao na hrpu kostiju na zemlji.

Chupacabra
06-01-2011, 21:55
"W...What?! It's a human skeleton! Who was this man?" *Stress overcomes me.* "And these crappy rifles that cannot even reload! Pike this!" *I throw away the rifle and I pull out the rapier out of my cane.*

I nod to the German and grin. "Nice sword."

Luka123
06-01-2011, 21:57
Izasao sam van, otisao do sume, ljep krajolik, pun zivota, valjda cu uloviti nesto, uzimam pusku, hmm cudna je, odlucujem solirati ovaj lov, ne zelim se previse zbliziti s nikime, samo zelim pogledati taj novi izum i otici za ameriku...no ovaj "skeleton" me plasi, bolje da se prikrpam nekome za svoju sigurnost...

Delirium
06-01-2011, 22:00
Ekipa:
Profesor vas sustiže i bez obraćanja pozornosti na svađu diže pušku i kaže:

"Draga moja gospodo, ovako..."

Te pritom pritisne gumb i iz puške ispadne mala metalna kutija u koju on nagura metke i ponovno ju vrati...

"Klar? Ja? Gut. i ne brinite se oko kostiju, to je samo neki prljavi seljanin koji je skončao ovdje od strane neke... životinje..." I nastavi dalje pritom spuštajući vaše mačeve svojim dugim rukama...

Uzimate puške i krećete dalje...

Chupacabra
06-01-2011, 22:02
While no one pays attention, I quickly throw away the alien rifle into the bush and take out my rapier.

hrčak
06-01-2011, 22:03
"O majko mila, gdje sam? Samo želim vidjet profesorov izum i to je to. Čemu toliko kompliciranja?". Odlazim do profesora te ga upitam "Kada ćemo mi vidjeti vaš izum?"

BigBongman
06-01-2011, 22:04
''I see your english isn't very good, is it?''
upitah rusa kad nesto protirči ispred mene, i ja zapucah no samo sam ga ranio. Pokušavam reloadati no neznam kako.
''I never saw a gun like this. Have You?''

Luka123
06-01-2011, 22:05
Sve okolo panika, dok nije dosao profesor i smirio situaciju, ali meni nesto smrdi ovdje, sumjam da je ovo neki seljanjin, mozda je i on bio lovac kao i mi, mozda smo mi pokusni kunici ovom doktoru za njegov novi "izum" mozda smo mi samo misevi u labirintu u kojoj vlada macka, ili nedaj boze da ima vise tih stvorova, ako ih dakako, ima, odlucujem se prikrpati sa sto vise ljudi za svoju vlastitu sigurnost, odlazim do onog njemca koji ocito ima vojnog iskustva te ga pitam "Gospodine Otto, bi li vam smetalo da se pridruzim vama u lovu? Izgledate kao iskusan covjek, mozda nesto i naucim od vas?"

Forengner
06-01-2011, 22:05
I no longer feel the urge to be all noble and polite,suddenly,a wild roar of fury comes out!
"Come on men!Zis beast or whatever wont even stand a chane!"
With heavy steps i continue to walk down the path,following my good old friend all the time.He is,after all,a doctor.Mad one,maybe,but i sure dont mind.
Though,if any villagers have died becouse of him,he will surely meet his end at the top of my blade.
And just by a moment,a catch what the younge man next to me said,"Aye,ofcourse,my friend,come,follow,stay close and at watch at all times,here,hold the rifle like this-
*Otto starts to converse with the younge man and slowly comes to his senses.

Luka123
06-01-2011, 22:13
Gospodin Otto me je sa zadovoljstvom pustio da se pridruzim njemu i njegovom prijatelju u lovu, odmah mi je laknulo, kako imam manjka iskustva sa vatrenim oruzjem, bio je ljubazan te mi pokazao kako baratati njime, polako ga ispitujem odkuda je, sto je sve prosao itd., ispricava mi svoje avanture dok odlazimo dublje u sumu.

sickpetey
06-01-2011, 22:19
"Njet" odgovorim amerikancu kada nesto protrci ispred nad i amerikanac
pokusa upucati zivotinju ali bez uspjeha.
Nakon toga pokusava staviti nove metke ali bez uspijeha i upita Ivana
jeli je ikad vidio ikakvu pusku kao tu.
"No...proba..probably a new thing profesor made",pogleda okolo i ponovo
se obrati amerikancu,"Maybe we should go..to him?.

Nee Joe
06-01-2011, 22:21
"Sir Ronalde, pametan potez, ali nažalost nemam bodeža u pričuvi, morat ću se osloniti na ovo čudo tehnike. Zaboga, šta se ovdje događa, nisam stručnjak, ali ovaj kostur nema nikakve ogrebotine ili rane od obične životinje, nemoguće da ga je divljač ubila, nešto je tu puno gore."- uplašeno reče William, oslanjajući se uz Ronalda. Pritom je repetirao pušku i čvrsto ju naslonio uz rame, hodajući veoma oprezno. U šumi se začu pucanj, iz smjera gdje je Amerikanac, i vrištanje, nešto kao Kakva je ovo beštija??!. William je sve nervozniji, kud ih je to profesor poslao??!

Chupacabra
06-01-2011, 22:25
"Hold back, young William, it's cleverer to save our own arses. Besides, they're not weaklings, they can take care of themselves."

OOC: Možda me ne bude bilo više danas, uskoro moram iić

BigBongman
07-01-2011, 19:15
''Good idea Ivan. I think I saw them over there.''
Pokazujem prema necemu sto se mice u grmlju.
Krecemo prema tome, te dolazimo na put malo iza ostalih.

Delirium
04-02-2012, 17:22
Šuštanje se čuje u okolnom grmlju, a oblak prekrije mjesec...

-"TKO JE TAMO?" zadere se profesor

Tišina ne odgovori ničime osim daljnjim šuštanjem u tami. Grupica se zbije bliže i pokuša razaznati nešto u nadirućem mraku.

Profesor se šaptom obrati grupi -" Mislim da ovo nije nikakva životinja... Mislim da su nas našli... Ima ih previše, na 3 svi potrčite nazad prema vili... Klar? Gut!"

"EINS!" prošapće i nabije pušku...

"Čekajte, čekajte!" - poviče amerikanac - "Tko su ONI?!"

"Kein Ziet, meine Freunde... ZWEI!"

"PROFESORE, MORATE NAM REĆI TKO-"

"DREI!" I porfesor počne trčati ogromnom brzinom za čovjeka svojih godina.

Skupina ostane stojati nekoliko trenutaka i nakon nekoliko međusobnih pogleda koji su trajali tek sekundu, oni također počnu trčati koliko su ih noge nosile.

Chupacabra
04-02-2012, 18:36
"Damn you all! I can't run, my leg is dead!"

I limp as fast as I can, but I'm too slow. Everyone rushes and I soon lose them out of sight. I fall on the nearest roobrush, breathing and puffing heavily. I sheathe my blade and light a cigar. "Now, where am I...?"

hrčak
04-02-2012, 22:00
Prolaze me razne misli i pitanja kojima tražim odgovor. Tko nas traži? Koliko ih je? Zauzet svojim mislima nisam ni shvatio da sam se odvojio od grupe. Brišem zno i vadim kutiju sa cigaretama i šibice. "Vrijeme je za zapalit jednu." kažem sebi te si zapali cigaretu i uvučem dim. Izgleda da je vrijeme za povratak u vilu.

sickpetey
04-02-2012, 22:37
Nakon što je Ivan došao do grupe skupa sa amerikancem profesor i ostatak grupe su se dali u bijeg.
Ivan je prosmatrao grupu sa cudjenjem ali ubrzo se i on dao u trk za profesorom kako ne bi ostao
odvojen od grupe.

BigBongman
05-02-2012, 13:19
"For fuck's sake what are we running from professor?" Zaderao se amerikanac dok je trčao s ostalima prema vili.

GDra
05-02-2012, 16:17
Edwyn je otišao u lov, da barem na kratko zaboravi svoje probleme. Nije imao uspjeha, ali ga je smirivalo i samo šetanje prirodom.
Nakon otprilike sat vremena čuje nekakve zvukove. Odluči istražiti malo i vidi skupinu ljudi koja bježi od nečega.
"Najbolje bi bilo da ih probam sustići, možda se stvarno nešto događa." pomisli pomalo zabrinuto i potrči za njima.

BigBongman
06-02-2012, 22:04
Nakon što su svi stigli u vilu, sjeli i smirili se profesor se zaderao

-"Tišina! Tiho svi!"

Svi su utihnuli. Čuo se samo Ivanov glas.

-"Mislim da nam dugujete objašnjenje profesore"

Svi su kimali glavama.

-"Sehr gut. Što želite znati?"

-"Tko nas je to progonio?" upitao je Dominic.

-"Mislim da će vam to bolje objasniti Herr Jones."

-"Molim?"

Sve oči su sada bile uprte u Jonesa.

Jones je polagano izvadio nekakvu zdrobljenu cigaru iz džepa jakne. Sa stola je uzeo nekakve stare šibice. Zapalio prvu. Pukla je. Zapalio drugu. Pukla je. Zapalio treću. Opet je pukla. Krenuo zapaliti četvrtu kada je Dominic naglo skočio.

-"Kvragu recite nam više tko su ti ljudi!"

-"Imate upaljač?" upitao je hladnokrvno Jones

-"Upaljač? Kvragu i upaljač. Recite na što znate!" zaurlao je Dominic te izbio cigaru iz Jonesovih ustiju. Jones se samo podsmjehnuo.

-"Herren, herren. Smirite se molim vas. Gospodine Jones recite molim vas gospodi što ih zanima"

Jones je kimnuo glavom. Ponovno sjeo. Te iz džepa izvukao nekakav papir.

-"Ti iza vrata. Uđi."

Svi su pogledali prema vratima. Odande je izašao sitni čovjek. Bio je

uplašen.

-"Nebrini." rekao je Jones "Nećemo ti nauditi. Sada ti možemo samo pomoći. Kao i ti nama. Reci maldiću kako se zoveš?"

-"E-E-Edwyn Gray gospodine."

-"Edwyne sjedni"

Edwyn je polagano sjeo na jednu stolicu u kutku. Svi su gledali u njega.

Čim je Jones progovorio ponovno je on bio u centru pozornosti.

-"Dakle. Ljudi koji su nas progonili su pripadnici drevnog reda Templara"

-"Templari? Zar nisu oni izumrli u križarskim ratovima?" upita Ivan

-"Nisu. Vidi-" prekinuo ga je mladi Edwyn.

-"Varate se. Vidite templari su još uvjek prisutni. Samo sada su takozvani slobodni masoni i..." mladi Edwyn je jasno svima objasnio tko i što su templari.

Svi su ostali zapanjeni. Djelom zbog saznanja tko su templari, a djelom zbog Edwynovog znanja.

-"Bravo Edwyn. Pametan si ti dečko. Dakle mislim da je najbolje da sad svi odemo u svoje odaje na počinak. Edwyn ti popričaj s profesorom, on će te smjestiti. Nemorate brinuti o nekakvom napadu, unutar vile ste sigurni. No ipak za svaki slučaj ponesite sa sobom puške koje vam je profesor dao"

Jones je pozdravio gospodu. Objesio kaput u hodniku. Izvukao još jednu od onih cigara. Upalio je. Te krenuo prema sobi.

hrčak
06-02-2012, 22:22
Noseći sa sobom pušku Dominic dolazi u svoje odaje. Otvara vrata i ulazi u svoju sobu. Pušku stavlja ispred kreveta, a municiju na stolić. Još uvijek nije mogao vjerovati u to kako njegova soba izgleda, neka mješavina baroka i gotike. Otvara prtljagu i rasipa sve stvari po krevetu. "Krenimo u potragu.". Nakon duljeg kopanja po stvarima nailazi na svoj zlatni revolver i municiju, te ih stavlja na stranu, bodež kojeg stavi na bok, sablju koju stavlja u kut sobe i kutiju cigara. "Evo ih, moje blago. Hihihi!". Uzima stvari iz kuta i sjeda za stol te krene čistiti svoje oružje uz naravno svoju cigaru. "Nije loš ovaj pištolj, a bogme ni ova sablja. No, sad smo gotovi. Samo da nađem nekog za druženje uz karte i alkohol, predosadno je kad si sam"

Forengner
06-02-2012, 23:03
Otto: "Drugovi!Brzo!Moramo da se organizujemo!Ja cu da budem strazar.

Uz te reci,uzeo je svoju pusku i cucnuo pored prozora.

"Nista mi nece promaci,bio sam najbolji strelac u komandi."

sickpetey
09-02-2012, 14:39
Dok su se svi ostali pripremali za napad nekakvih "Templara" Ivan je pogledao svoju pušku i upitao.
"U slučaju da itko napadne ovu kuću, je li bi mi mogao netko objasniti kako ova stvar funkcionira?"

GDra
09-02-2012, 19:40
Edwyn je došao do profesora i pitao ga: "Možete li mi objasniti što se događa i kakve veze to ima s Templarima?
Ako mogu ostati ovdje, koja će biti moja soba?"

BigBongman
13-02-2012, 16:46
U vili je vladao nemir. Nitko nije znao što raditi. Otto je trčao s prozora na prozor kako bi spriječio uljeze da uđu, iako je vila bila neprobojna. Dominic je odmarao u svojoj sobi čisteći svoj pištolj i uživao u svojim cigarama. Nasred glavne sale pričali su profesor i mladi Edwyn

-"Evo ti ključ od tvoje sobe. Smjestio sam te tik do Jonesa. Ako ti bude išta trebalo obrati se njemu" rekao je profesor "I odmori se. Sutra je važan dan"
-"Hvala. Laku noć profesore" no profesor nije odgovorio. Samo je laganim korakom otišao u svoje odaje. Isto je odlučio napraviti i Edwyn.

Ivan je također djelovao zbunjeno. Otišao je do Jonesove sobe i pokucao.
-"Otvoreno je"
-"Dobra večer gospodine J..Ja..James?"
-"Jones. Ime mi je Jones. No to nema veze. Trebali ste nešto?"
-"Oh. Ispričavam se gospodine Jones. Zanimalo me kako funkcionira ova stvar?"
-"Pa vidite glavna stvar je..." Jones je počeo objašnjavati Ivanu kako radi ovo moderno oružje.

Svi su bili uznemireni. Ushićeni. Prestrašeni. No nisu ni mogli pretpostaviti da će ovo biti pustolovina njihovih života...

hrčak
13-02-2012, 16:54
Nakon čišćenja oružja, pušenja cigara i oblokavanja, Dominic, već pripit, je odlučio nažicati i jednog i drugog od drugih ljudi.

"Hik! Dobar dan! Imate cigara ili alkohola? Nema a? Hik!"

"Cigare? Doviđenja"

"Cuga? Pardon, doviđenja."

Nakon prolaska kroz čitavu vilu nije našao ni jednu osobu koja bi imala išta od ono šta on traži.

Krenuvši prema sobi, spotakne se i pomakne kip koji otvori tajna vrata te pogleda oko sebe.

"Izgleda da me nitko nije vidio. Vrijeme je za spavanje". I Dominic otiđe u svoj krevet.

Chupacabra
13-02-2012, 20:31
The headache overwhelms me and I fall unconscious, the cigarette still dangling from my mouth.