PDA

Pogledaj cijelu verziju : Promjena maila da ili ne?



Mirogamemasta
03-01-2011, 12:08
Premisljam si da li da napravim novi mail ili ne.
Vec 3 godine imam jedan mail i sve zivo mi stize na njega. Zanima me kolike su zavrzlame oko toga.
Ako promjenim mail onda za sve stranice na kojima imam accaunt moram napraviti novi jelda?
Vec mi je fakat glupo kad odem u banku i moram dati svoj mail mirogamemasta@yahoo.com. Sta ce tek biti za 10 godina?

Systematic Reverse
03-01-2011, 12:16
sreca pa sam ja napravio "normalan" mail kad sam ga radio, pa nemoram u banci nickove govoriti i to:D

Mirogamemasta
03-01-2011, 12:19
Ma to mi je frend smislio ja nisam imao inspiracije u trenutku smisljanja maila. :yuck: Danas sam mu jebo kevu na fejsu.

Dobro je da mi nisi smislio mail "Miroisgonnarapeyourassbitch@yahoo.com". Bas mi je super kad moram reci svoj mail u banci. Danas sam se premisljao da joj dam mail ili da kazem da ga nemam.
Bokte i na PC - play forum sam zaboravio. I tu onda moram novi acc raditi. :cry: (Ma ne moram zapravo, pricam gluposti)

Frky
03-01-2011, 12:47
Lol, pa napravi si novi mail za ozbiljne stvari a ovaj i dalje koristi po internetu i sve pet!

Mirogamemasta
03-01-2011, 13:06
Imas pravo. Napraviti cu si jedan mail za biznis i jedan za ostale stvari. Za ostale stvari ce zapravo ostati ovaj stari.

W3DR4N
03-01-2011, 13:20
Napraviš novi mail i na njega staviš automatski forwarding na stari mail. Novi je samo usputna adresa, a ti normalno nastaviš koristiti na što si naviknuo. GG, problem riješen.