PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bara: Priča jednog vegetarijanca



Herr Schnitzel
03-01-2011, 00:35
Ako hoćete sa mnom pričati o tome kakva je moje vegetarijanstvo pogreška slobodno otvorite zasebnu temu, pa ćete vidjeti kako sam neupućen o hranjivim sastojcima koje trebam nadoknađivati i mom bezrazložnom lažnom vjerovanju zbog kojeg i jesam vegetarijanac. Daj molim vas ne budite smiješni, ako itko zna zašto je vegetarijanac i kako treba biti vegetarijanac onda sam to ja.

Izvoli.

Nee Joe
03-01-2011, 00:39
Sry, Bara, dobri smo si, al moram ovo vidjet :D

K4ciga
03-01-2011, 01:17
http://asset.soup.io/asset/0385/2676_51f9.jpeg

Neven <R>
03-01-2011, 01:18
Ovo još nismo vidjeli hehe

Kid A
03-01-2011, 01:39
Ajmo sad malo glumit Jehovine svjedoke, nismo odavno....jer ono, prije da neko drugi zna sta je najbolje za mene nego ja

Sonic_Moronic
03-01-2011, 01:40
Ne kontam nimalo taj hejt prema vegetarijanstvu.

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 01:45
Ni ja što bi bilo dobro kod toga.

Kid A
03-01-2011, 01:49
Jbt, sto si ti naporan ko kurac vise s tim...ajd nemoj biti dosadan vise
Jel se tebi neko petlja u zivot?

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 01:51
Kad već pitaš - da.

Kid A
03-01-2011, 01:57
Ok, gledajmo to ovako:
tebi je dobro, meni je dobro i sta sad.....
bar ne prodje svakih mjesec dana a da ne napises nesto na fejsbuku kako vegetarijanski sakaju a meso je zakon i slicno...
Ako je meni nesto glupo, bar cu to ignorirati a ne da trosim bezveze energiju uvjeravajuci ljude da je BAS MOJ put pravi.
Jer gledaj, tako nisi nista drugaciji od onih debila iz grupe koji su tako umisljeni i ponosni kako je vegetarijanstvo nesto najbolje otkako je Isusa...tolerancija, brate moj :*

Neven <R>
03-01-2011, 02:00
Admir je živčan jer sam mu popljuvao MGS3, al inače je u pravu.

Kid A
03-01-2011, 02:04
:)
A je, iznervirao sam se malo i ti s kriv...al ajd nabavi mgs2 za pc pa probaj preko tastature, pa cu te ja onda pitati dokle si stigao. ako ja dajem kontrolama na konzoli za mgs3 nekih 80% a tebi je 20% tek trebas vidjeti kako je nemoguce igrati ga na kompu(nema pojmas koja je tek to patnja). i btw, mgs ce uvijek biti izuzetak od pravila :P

Sickmanno1
03-01-2011, 02:12
MGS3 suxxa puno...

Vegetarijanci su retardirani...

NHF.

TeraBajt
03-01-2011, 02:23
nes jest meso - gg, al nemoj mi pricat da zivis zdravim zivotom.

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 02:31
Ok, gledajmo to ovako:
tebi je dobro, meni je dobro i sta sad.....
bar ne prodje svakih mjesec dana a da ne napises nesto na fejsbuku kako vegetarijanski sakaju a meso je zakon i slicno...
Ako je meni nesto glupo, bar cu to ignorirati a ne da trosim bezveze energiju uvjeravajuci ljude da je BAS MOJ put pravi.
Jer gledaj, tako nisi nista drugaciji od onih debila iz grupe koji su tako umisljeni i ponosni kako je vegetarijanstvo nesto najbolje otkako je Isusa...tolerancija, brate moj :*
Da, svoj život posvećujem vegetarijancima što se pogotovo vidi na mom FB profilu :))))))))))))))))))))))))))))

Sonic_Moronic
03-01-2011, 02:32
Ko nejede meso, nije rvat.

The Boz
03-01-2011, 02:34
Kid A nije rvat.

Neven <R>
03-01-2011, 02:34
Da, svoj život posvećujem vegetarijancima što se pogotovo vidi na mom FB profilu :))))))))))))))))))))))))))))
Religious Views Carnivore
Political Views EMP (Eat Meat Party)

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 02:36
http://gamer.hr/forum/images/smilies/icon_proud.gif

K4ciga
03-01-2011, 04:30
Problem je što su vegeterijanci najljepši primjerak mazohista. Oprostite, ali protiv svake logike je da normalna osoba neće za Božić natrpati prasetine i kulena na tanjur pa si još prste oblizati. Ali vjerojatno sam pod utjecajem moga kuma koji je tri godine vegeterijanac i da vidite njegov samodopadni pogled kad si stavlja hranu, obavezno sve za stolom pogleda i čeka reakciju tipa "MA NEĆEŠ VALJDA!".

Vegeterijanstvo je još samo jedno u nizu očajničkih pokušaja da se bude drugačiji. Obično se počne sa konzumiranjem Huba buba žvaka umjesto Čunga lunge, nastavlja se sa odabiranjem MAC-a umjesto Windowsa, obično u ovo vrijeme dolazi i vegeterijanstvo, oblačenjem Che Guevara majica, dok sve kulminira tvrdnjom da su vegeterijanci zdraviji od ostalih smrtnika.

Ukratko, hvala Bogu da nemam prijatelja vegeterijanca (stavit ću kuma sa strane) jer mi ne bi padalo na pamet prilagođavati svoj meni jednom pojedincu. Mrzim sve vegeterijance i da imam mogućnosti, obukao bi se u odoru Cezara, napunio cijelu arenu ne-vegeterijancima, okupio sve vegeterijance na hrpu i pustio lavove koje sam prethodno par dana izgladnjivao da im se pozabave, dok se cijela arena smije i jede pršut, šnicle i šunke, uz kvalitetno vino i odabranu glazbu Mate Bulića.

croat1gamer
03-01-2011, 04:46
Moja 2 centa-
Vegetarijanac, gg. Ne hvalis se sa time, ako te ponudim sa mesom ces lijepo odbiti i reci da ne jedes meso.
Alternativac, umri u vatri. Hvalis se da ne jedes meso, kao ocuvanje bioraznolikosti, ponasas se kao jehovin svjedok ako ti ponudim meso.


Trololo:
Hejtam kulen, prasetinu i janjetinu. Gadi mi se jesti tako nesto, a i samo gledanje ljudi kako to jedu mi dize zeludac..

Aral
03-01-2011, 05:03
Ja sam čista suština anti vegetarijanca, sve kaj je zeleno u meni okreće želudac. Ajde, mogu probavit mrkvu, grašak, grah...i to je to. Ak netko hoće bit vegetarijanac samo naprijed, želim mu dug, zdrav i produktivan život. Ako je takvo nešto uopće moguće.

Herr Schnitzel
03-01-2011, 09:55
Za sve "let live" dušebrižnike: ne, nije mi namjera nikoga uvjeravati u svoja stajališta ili se petljati u ičiji lifestyle, ali me Barin prilično nadut post potaknuo da pokrenem temu da vidim ima li išta iza njegovih riječi.

Maloki
03-01-2011, 10:35
Mene pak sad više zanima ova ekipa koja ne jede voće i povrće, kak možete živjeti samo na mesu? :(

Delirium
03-01-2011, 10:43
Prije Dvije godine dijagnosticirali su mi genetsku deformaciju pankreasa (fala tata) i to nakon nekoliko godina trpljenja bolova i jednog bezrazložnog vađenja slijepog vrijeva (gg doktori) i onda su mi zabranili da jedem sljedeće

-ljuto
-vruće
-masno

moja prehrana se od onda sastoji od piletine i puretine što se tiče mesa, a 90% ju čini sve ostalo... i kad dan danas prođem pokraj ogromnog komada mesa kojeg ne jedem...znate šta...

svaki put mi navale sline na usta, najradije bi ga rastrgo i osjetio taj superugodni okus na jeziku, al nesmijem, pa prođem jebeno dalje :(

Karfiol je loš :(

Aral
03-01-2011, 10:44
A koji bed. Vidiš kak su doktori zakon :(

Delirium
03-01-2011, 10:45
i dalje brijem da je osječka bolnica megaloša što se tiče medicinskog kadra

Maloki
03-01-2011, 10:47
A koji bed. Vidiš kak su doktori zakon :(
Pa da, bolje bi bilo da mu nisu dijagnosticirali deformaciju i rekli mu da je potpuno zdrav.

Deadwalker
03-01-2011, 10:52
Koliko ja znam, može čovjek živjeti bez mesa. Biljke imaju sve potrebne sastojke koje treba organizam.
S druge strane, kako rekoše K4ciga, bio bih moron kada bi za Božić propustio miljevački pršut te domaće kobasice.
Inače općenito smatram da se idiotski zamarati što je zdravo, a što nije. Ono, uživajte u svim mogućim dostupnim delicijama. Možda ti sutra padne cigla na glavu i nema te, nikad ne znas :P

Electromaster
03-01-2011, 10:54
Biljke imaju sve potrebne sastojke koje treba organizam.
Lulne.

Bara
03-01-2011, 11:11
Ok onda, želite potpunu priču.

Imao sam 12 godina, bio je 12. mjesec. U toj sam dobi bio dosta hirovit i divlji, te iako sam imao sve odlične ocjene nikako se nisam dopadao profesorima zbog čestog odgovaranja, nekakvih buntova i tako, sada sam primiren prilično :). Jednog dana odlučio sam se postati vegetarijanac, nisam vidio nekakav dokumentarac o životinjama, nisam gledao emisiju o vegetarijanstvu, ali znao sam što je to i odlučio sam se postati vegetarijanac, a moja dobrota prema životinjama je zasigurno pripomogla jer oduvijek mi se gadilo vidjeti kako čovjek bezveze ubija kukca, tuče psa, šuta mačku, ubija komarca i tako.

Počelo je tako lagano, rekao sam mami i tati, nisu bili oduševljeni ali zato što ih nisam iznevjerio u ničemu do tada shvatili su to kao ozbiljnu i zrelu odluku i mama je malo prilagodila prehranu, to jest, više je reducirala u mom slučaju. Nisam se bunio niti se danas budim, dok god ja dobivam sve potrebne hranjive sastojke i bivam najeden, neću se žaliti zašto ljudi jesu meso, pomfrit i salatu, a ja pomfrit i salatu.

Kako su godine prolazile razvijao sam svoj stav, i do danas je potpuno razvijen ali ne želim ga ovdje iznositi jer glupo mišljenje nekih pojedinaca me iznenađuje i ne želim se ubacivati u forumaške "rasprave", jer naću naići na ništa drugo nego trollanje i flameanje i bezvezne šale o vegetarijancima za koje uopće nisam znao da postoje do prije mjesec dana.

Da, donekle je istina da ja svojom samom pojavom vegetarijanca kažnjavam sve druge mesojede i da se zbog toga osjećaju ugroženima u moralnom smislu te se naravno žele obraniti, ali ja sam stvarno vegetarijanac sam za sebe, ne volim vegetarijanske i veganske udruge, ne volim aktiviste. Tako da ako mi netko može govoriti da je vegetarijanstvo ispad bunta i nastojanje za željom da se bude drugačiji, taj si ga može posaugati :). (sočno)

Ljudi ja više ništa neću napisati u ovoj temi, ali baš ništa, a vi mislite o vegetarijanstvu i o meni što hoćete, ali znajte da ja neke od vas kritiziram ne zato što ste mesojedi, nego zbog puno većih poroka i ispada bunta koji dosežu bizarnije granice nego ne pojesti sarmu za božićnim ručkom...

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 11:16
oduvijek mi se gadilo vidjeti kako čovjek bezveze ubija kukca, tuče psa, šuta mačku, ubija komarca i tako.
Da nije bilo tako kroz zadnjih pola milijuna godina ne bi danas ovo pisao, to ti je jasno? :)

nego zbog puno većih poroka i ispada bunta koji dosežu bizarnije granice nego ne pojesti sarmu za božićnim ručkom...
Ja nemam poroka :(

Samo ti budi nama živ i zdrav, napapan i bari, ali ako te cura ostavi jer ne jedeš meso sam si si kriv :P

Nee Joe
03-01-2011, 11:22
Ajde Bara, sretno i zdravo, vjerujem da ćeš biti u redu i da možeš živjeti od toga (nadam se). Sviđa mi se odgovor kako je to vezano uz tebe pa te zbog toga u potpunosti podržavam. Iako ti je i u neku ruku namjena plemenita, nećeš učiniti neku veliku promjenu u svijetu, ali to i nije bitno. Kad svratim u Makarsku, moram probat taj tvoj slavni sojin gulaš :D.... A ja ću i dalje uživat u karfiolima i pečenoj, podlijevanoj vratini :D

Sickmanno1
03-01-2011, 11:46
@Bara, ovi retardirani aktivisti su krivi zasto mi imamo takvo misljenje o vegetarijancima.

_aAyTJAbwu0

:(

Nee Joe
03-01-2011, 11:52
@Bara, ovi retardirani aktivisti su krivi zasto mi imamo takvo misljenje o vegetarijancima.

_aAyTJAbwu0

:(

Ako vegetarijanci misle da mi koji jedemo meso smo okrutni i uživamo u ovome, onda je to zbilja tužno. Ovi isječci su nadasve ogavni i nehumani, ali je istina da većina industrija ima sličnu, ako ne i istu politiku. Postoji nešto što se zove humanost, a uz razmišljanje to je jedna od odlika koja nas razlikuje od životinja, te debelo naglašavam da ovaj video treba pogledati, ali ne i određivati svoje usmjerenje prema njemu. Ove "ljude" bi ja tretirao na isti način kako oni tretiraju ove životinje, a komentari tipa: "Da životinja može, isto bi napravila i tebi bez obzira na tvoje prijašnje ponašanje prema njoj." su i više nego retardirani.

Wolfwrath
03-01-2011, 13:30
Bara, svaka čast. To je tvoj odabir, i nemaš ga šta kome nametat niti izbacivati glupave zaključke, kao aktivisti.
Najjače mi je bilo kad su krenuli sa spikom da je odvratno ubiti životinju zbog mesa, ili gledati druge životinje da se ubijaju međusobno. Nisam znao jel bih se smijao ili plakao na to. Najradije bi ih zavezao i natjerao da tjedan dana gledaju dokumentarce na National Geographic Wild.
Zdrav život je također bulšit. Ono osnovno što nam treba su bjelančevine i masti, a tog nećeš dobit od žvakanja mrkve. Naravno da postoje zamjene, poput soje, ali je ipak podosta različito od pravih stvari. Mnogi dugogodišnji vegetarijanci imaju problema i bolesti baš zbog nedostatka mesa (i/ili mliječnih proizvoda) u prehrani. Ništ ja ne kažem, nije to loše kao što neki nastoje prikazati, samo mi nemojte prodavati sranja koja nemaju veze sa stvarnosti.

Osobno,radije bih se ubio nego postao vegetarijanac. Odrastao sam na šunki i kobasici, i tog se nikad neću odreć.

Aral
03-01-2011, 13:33
Sad su ljudi koji jedu meseko bad guysi a ovi vegiji dobričine i djeca cvijeća, moš mislit. Oni tamo kose travu na livadama i sijeku drveća po šumama i to sve jedu i onda mi koji jedemo meso nemožemo udisat zrak jer oni pojedu sve biljke i drveća.

Ok, back to RL; i jedna i druga strana imaju minuse i pluseve, dok god dobim hranu na stol zaboli me ona stvar. Ak je nekom žao gledat kaj rade svinjama i kokošima, meni je žao gledat kaj rade mrkvi, salati i paradajzu.

Svatko izabere svoje put, netko se sjetio da je fora jest samo povrće i to je to, trend se nastavio za kojeg ja ne givam šit. Činjenica je da čovjek nemože normalno funkcionirati bez mesa ma koliko god to drugi poricali, al isto tako nemože i bez povrća; idealno bi bilo mješat jedno i drugo ali hej, što je danas idealno. Ipak, samo smo ljudi.

Wolfwrath
03-01-2011, 13:36
Zapravo, biolozi su ustvrdili da su se ljudi hranili skoro isključivo mesom do otprije nekih 100k godina. Nakon toga su počeli obilno i povrće jesti, a tek onda su nastale/napale raznorazne bolesti, od kojih nas mnoge i dan danas more. True fact,bro.

Kid A
03-01-2011, 13:39
@Bara, ovi retardirani aktivisti su krivi zasto mi imamo takvo misljenje o vegetarijancima.

_aAyTJAbwu0

:(
Ovi ocigledno imaju neke teska psiho oboljenja :/
Stvarno ne kontam stvaranje ovakvih promidzbenih materijala i trpanje nekom pod nos svojih stavova, valjda to cinim zbog sebe a ne zbog drugih. Uostalom, neke neko jede govna sto se mene tice :D ne kuzim sta ja imam da se petljam u neciji zivot

Systematic Reverse
03-01-2011, 13:48
ce4DJh-L7Ys

:(

btw nisam vegetarijanac, niti cu ikad biti, ali nevidim smisla zasto bi srao nekom 'ko je :/

majstoro
03-01-2011, 13:54
Ja imam prijatelja vegeterijanca,i nemam namjere da za njega odvajam hranu.
Fino kad svi jeli pizzu nek on makne lijepo sve sastojke i nek tako jede
Inace ne svidjaju mi se ti vegeterijanci po stavu...
Joj kad sam u njega probo vegeterijansku picu,fuj
Sljedeci put cu ponjet meso u djepu
A voće i povrće naravno da volim,cak mi je i brokula najdraza od povrca :D

Aral
03-01-2011, 14:04
Ovo je isto ko i rasprava o vjeri. Much lol.

croat1gamer
03-01-2011, 14:20
Biljke imaju sve potrebne sastojke koje treba organizam.
Lulne.
Ajde da to ti nisi rekao. :(
Inace, biljke nemaju bas sve potrebne sastojke, ali zato imaju dosta slicnih sastojaka koji to mogu nadoknaditi.
Osim toga, soja je najvazniji sastojak jer jedino ona sadrzi neke aminokiseline koje su nuzne za zivot, a nema ih u ostalim biljkama.

Inace, se to meni cini, ili vecina promidzbenih materijala ide na shock efekt, kao, da zgadi ljudima kako nastaju mesni prehrambeni proizvodi?


Zdrav život je također bulšit. Ono osnovno što nam treba su bjelančevine i masti, a tog nećeš dobit od žvakanja mrkve.
Vidis, nije stvar u tome kao da je povrce zdravije od mesa, kao sto vecina manje razumnih ljudi (i vegetarijanaca) razmislja, vec se sa time misli da se hrana unosi u tijelo u svojem "sto prirodnijem" obliku.
Tojest, da produkti prolaze kroz sto manje tvornicke prerade i da primaju sto manje cisto-kemijskih spojeva dok se preraduju.
Lakse je preraditi i cuvati kilu paprika nego to isto raditi sa kilom svinjetine.

@ aral- Jos ne vidim da ima flejma, al budem pripazio. Iako moram priznati da je vecina postova prije za pljuvacnicu nego Alt+F4.

The Great Duck
03-01-2011, 14:24
Vegetarijanstvo je također okrutno,biljke su isto živa bića!
Trebamo uzimati tvari iz nežive prirode i onda u laboratorijima od njih proizvoditi tvari koje su nam potrebne za život.Ne dao Bog da itko ikad ošteti ijednu biljčicu ili životinjicu...

Maloki
03-01-2011, 14:33
Da, donekle je istina da ja svojom samom pojavom vegetarijanca kažnjavam sve druge mesojede i da se zbog toga osjećaju ugroženima u moralnom smislu te se naravno žele obraniti
Ne shvaćam.


Stvarno ne kontam stvaranje ovakvih promidzbenih materijala
Pa lol, glavna svrha je izreklamirati vegetarijanski restoran, to je bar očito.

@ubijanje životinja - UN ima povelju o zaštiti prava životinja i u njoj je točno određeno na koji način se životinje moraju uzgajati i na koji se način smije ubiti.
Primjerice, kada idete ubiti svinju/kravu uvjeti moraju biti takvi da životinja ne osjeti da je u opasnosti, a samo ubojstvo mora biti izvedeno što brže i što bezbolnije.
Uglavnom, po meni jako dobre i smislene stvari.

Sonic_Moronic
03-01-2011, 14:34
Ovo je čista kopija rasprava o feminizmu gdje su svi nabrijani zbog onih ekstremista. Kako glupavo, da se svi sude prema ekstremistima svakog bi morali mrzit. Smiješni ste.

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 14:39
Feminizam je failure od početka.

Nee Joe
03-01-2011, 14:40
Feminizam je failure od početka.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sonic_Moronic
03-01-2011, 14:42
Da, pogotovo u islamskim zemljama.

Herr Schnitzel
03-01-2011, 14:47
Pričaš o hvatanju za ekstreme, a onda to i sam radiš.

Sonic_Moronic
03-01-2011, 14:54
Ne, samo odgovaram:


Feminizam je failure od početka.

Da_killah
03-01-2011, 15:02
nisu vegetarijanci i vegani "najgori", postoje i frutarijanci ;)

Nee Joe
03-01-2011, 15:58
nisu vegetarijanci i vegani "najgori", postoje i frutarijanci ;)

Postoje i zagorci ;)

Wolfwrath
03-01-2011, 16:33
nisu vegetarijanci i vegani "najgori", postoje i frutarijanci ;)

Šta, samo jedu jabuke i piju jabukovaču? (ovo drugo nije tako ni loše :D)

McPingvin_v2.0
03-01-2011, 16:50
Da, pogotovo u islamskim zemljama.
Općenito, polazi od pogrešne činjenice.

Systematic Reverse
03-01-2011, 16:58
@ubijanje životinja - UN ima povelju o zaštiti prava životinja i u njoj je točno određeno na koji način se životinje moraju uzgajati i na koji se način smije ubiti.
Primjerice, kada idete ubiti svinju/kravu uvjeti moraju biti takvi da životinja ne osjeti da je u opasnosti, a samo ubojstvo mora biti izvedeno što brže i što bezbolnije.
Uglavnom, po meni jako dobre i smislene stvari.


ce4DJh-L7Ys

:(



ako neko nije gledao neka pogleda.

tuznije mi od bilo kojeg filma. (probably zato sto nije film :o xd)

bezimeni
03-01-2011, 17:02
Fora su vegetarijanci , ali oni pravi koji nikada ne jedu jaja, mlijeko , ribu...Fora su ali nabih nikada volio živjeti sa jednim .Ono zamisli si da ti je žena takva pa za ručak umjesto krmiča na naglo moraš jesti soju ili špinat bez faširane šnicle .Vjerojatno bih se propio .

The Boz
03-01-2011, 17:14
Pogledajte i Baraku.

Frky
03-01-2011, 17:15
Kuiš ono, vegetarijanci su BOLJI!!!!!!

OYwdFDQfOx8

Systematic Reverse
03-01-2011, 17:58
mrzim soju :c

Da_killah
03-01-2011, 18:05
Fora su vegetarijanci , ali oni pravi koji nikada ne jedu jaja, mlijeko , ribu...Fora su ali nabih nikada volio živjeti sa jednim .Ono zamisli si da ti je žena takva pa za ručak umjesto krmiča na naglo moraš jesti soju ili špinat bez faširane šnicle .Vjerojatno bih se propio .

to su vegani. a neki frutarijanci doslovno čekaju dok im plod ne padne sa stabla.
ne znam dal se računa ako neko drugi lupi po stablu, pa jabuka ili štagod padne :D

whiskey
03-01-2011, 18:24
Bija sam na prezentaciji herbalifea i nakon prezentacije sam otiša u mcdonalds.

Wolfwrath
03-01-2011, 20:28
lol, mislim da je to odgovarajući stav. :bravo:

Babitz
03-01-2011, 20:43
Ironično je da vegetarijanstvo šteti životinjama isto koliko i "normalna" prehrana. Kod žetve i sličnog se nađu gomila glodavaca i zmija pod kombajnima, a da ne govorimo o špricanju grožđa i slično.

Još ako uzmemo u obzir sam životni stil ljudi (korištenje računala, auta i slično), aktivisti su ništa nego licemjeri i idioti.
Dobar članak. (/snip)

blood4me
03-01-2011, 20:48
Sam ja vegeterijanac ako od mesa jedem samo pileca prsa?
Ak nisam, koji sam ja kok onda? ;D

bezimeni
03-01-2011, 21:10
Ako jedeš piletinu onda si svežder .Vegetarijanac nisi sigurno .

Babitz
03-01-2011, 21:25
Jebat ću ti isusa kroati. Taj članak koji sam linkao nije sadržavao šok slike, bio je zapravo informativan o šugavoj peti.

Moderiranje ftw.

Evo ti malo obiteljskog foruma. Vgg. (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=32312&start=3345)

Bartuc
03-01-2011, 21:26
Ako voliš samo pileća prsa onda si zbilja kok.


Cock = pijetao :|

blood4me
03-01-2011, 21:30
haha d...d...
Mislim pojedem ja tu i tamo svinjetinu.. al piletina <333
To jedem svaki dan xD
Btw. hejtam svo dimljeno, suseno i ostalo meso.. preuzasno mi smrdi :S
Edit: i salame isto... jednostavno nemog smislit da jedem nest sta nije čruli pečeno

Bartuc
03-01-2011, 21:51
Znači ne voliš kulen, pršut, zimsku, čajnu, itd.? Bez toga nebi mogao :D

etejid
03-01-2011, 22:02
Pokušati ću biti relativno objektivan.
Bio sam vegeterijanac (tip\meso, riba - ne, jaja, sir...-da) cca 5 godina.
FAQ
-Je li teško biti vegeterijanac?SNe. Česti komentari su tipa /kako možeš, ja neb mogao x bez mesa/. Ukoliko stvarno ne možeš, imaš neki hendikep.
-Može li se preživjeti bez mesa?SNije problem.
-Soja?SUglavnom odvratna iako ovisi o pripremi.
-OK hrana?SSejtan.
-Cijena (financijski)?SAko si plačipička i želiš vegeterijansku salamu, hrenovke koje u biti imaju sasvim ok okus plaćati ćeš n puta više nego one od mesa.
-Vegeterijanstvo=zdrav život?SNe.
-Iskustva s vegeterijancima?SUglavnom ufurani ljudi\idioti.
-Iskustva s antivegeterijancima?SUglavnom ufurani ljudi\idioti.
-Koliko se teško prilagoditi na vegeterijansku prehranu?SPsihički niti najmanje. Ako si tamo onda si tamo jer si se na to ionako mentalno pripremio. Jedini problem je ako već imaš forsere za društvo.
----------------
-Koliko se teško vratiti?SPuno teže. Vjerojatno ovisi o periodu jer ti se to s vremenom uvuče u "identitet".
-Mare li vegeterijanci za životinje?SOsobno, nije me bilo briga. Iz viđenog; Uglavnom ljudi forsaju i tripuju (kao superhrvati i sl.).
-Zašto sam postao vegeterijanac?SNe sjećam se točnog prijeloma ali kao što sam rekao, to je duži proces. Nakon nekog vremena nisam ni znao konkretan razlog nego je tu stajalo više kao navika koju si već nekako pravdaš. Zadnje cca 2 godine bio sam poprilično siguran da nemam blage zašto sam vegeterijanac.
-Zašto sam počeo jesti meso?SIsto duži proces. Kada shvatiš da nemaš niti jedan razlog zašto si vegeterijanac, sve to ti s vremenom dopizdi samo što je za razliku od ovoga daleko teže (psihički). Nije mi se dalo pripremati hranu pa je uglavnom bila masna i puna ulja (omlet i sl.) i tu mi je puko film :) . Ovaj proces je teži jer se moraš pripremiti na to da ćeš kušati nešto što dugo nisi jeo dok kod prelaska na vegeterijanstvo jedeš ono što ti je ionako već poznato.

Bartuc
03-01-2011, 22:12
Ja osobno nebi nikada mogao biti vegetarijanac. Previše volim meso da bi ga se odrekao. Di ćeš bolje od zagrebačkog odreska ili vratine i carskog mesa na roštilju, ramsteak, ćevapi, pizza sa šunkom, špekom i kulenom, pršut, uff. Ili nedjeljno pile na krumpirima, onako sa hruskavom, slanom kožicom, uff - pileća krilca :pray: Ili čomlek/čobanac, onako pikantan okus sa par vrsti mesa, milina. Ili recimo rizi bizi sa kockicama pilećih prsa, ajme bogovski. Burek od mesa sa vrhnjem, pa čak i kebab sa ljutim umakom i sirom :pray:


Danas sam pojeo samo tanjur juhe, gladam sam ko vrag i padam u krizu pošto mi fali mesa :cry:

etejid
03-01-2011, 22:14
Danas sam pojeo samo tanjur juhe, gladam sam ko vrag i padam u krizu pošto mi fali mesa :cry:
Ako si do sada pojeo samo tanjur juhe onda definitivno nije do mesa nego si samo gladan :)

Bartuc
03-01-2011, 22:17
Dobro da, ali sve jedno bi mesa :D Sutra sam nafukao curu da mi peče pizzu :evil:

Praetorian
03-01-2011, 22:17
Ja ne mogu shvatit zašto vegani ne jedu mlijeko i jaja, pa ne mučiš s tim ni ne ubijaš životinju. Pa krava mora dat mlijeko, kokoš mora snesti jaje. Ne mogu to nikako shvatiti.

Bartuc
03-01-2011, 22:19
Da, a kravu ako redovito ne muzeš, dobije pre strašnu upalu vimena tako da je jednostavno MORAŠ musti. Niti meni to nije jasno.

Praetorian
03-01-2011, 22:22
Tako je, moraš ju musti inače joj se upali vime, ja neznam jel su veganci glupi ili šta, nije to npr. mast da moraš ubit svinju. Krava mora dati mlijeko da joj se vime ne upali i sl.

etejid
03-01-2011, 22:26
Ja ne mogu shvatit zašto vegani ne jedu mlijeko i jaja, pa ne mučiš s tim ni ne ubijaš životinju. Pa krava mora dat mlijeko, kokoš mora snesti jaje. Ne mogu to nikako shvatiti.
Zaboravio sam addati u FAQ :)
Prema mojim saznanjima, zato što da bi kravu uopće mogao musti i imati produktivnu fabriku mlijeka moraš ju uglavnom držati na zatvorenom i hraniti raznim hormonima što joj masovno skraćuje životni vijek. To jest tako. Pretpostavljam da je isto s jajima.
Što je s onim veganima koji imaju svoju kućnu kravu/stado, stvarno ne bih znao. Pretpostavljam da nema takvih.

tl;dr: uglavnom isti moralfagotry kao i za meso.

Praetorian
03-01-2011, 22:31
Kak im se da toliko ić u dubinu situacije, kupi mlijeko i jaja i jedi. Ja se tog uopće ne bi sjetio da se krave hrane hormonima, da su u zatvorenom i sl. Vegani onda uništavaju prirodu jedući biljke.

Ja ako bi prestao jesti meso, jaja i mlijeko bi uvijek jeo, to nesmatram mučenjem životinja.

etejid
03-01-2011, 22:35
Kak im se da toliko ić u dubinu situacije, kupi mlijeko i jaja i jedi. Ja se tog uopće ne bi sjetio da se krave hrane hormonima, da su u zatvorenom i sl.
Pa njima se da, tebi ne. Odatle i dolaze razlike :)

Vegani onda uništavaju prirodu jedući biljke.
Najgluplja izjava ikad. Jedno duže vrijeme sam mislio da to ljudi govore iz sprdnje.

Ja ako bi prestao jesti meso, jaja i mlijeko bi uvijek jeo, to nesmatram mučenjem životinja.
Dođe ti na isto :)

blood4me
03-01-2011, 22:39
Znači ne voliš kulen, pršut, zimsku, čajnu, itd.? Bez toga nebi mogao :D
Da, idk y ali muka mi je cim osjetim miris takvoga mesa..
A za salame, ista stvar nemogu se smislit da jedem "sirovo meso" i pastete isto tako...
Ali npr. ako parizer ispecem mogu ga jest bez beda ;D
I šunku isto ne jedem :oops:

The Boz
03-01-2011, 23:14
Ja ne mogu shvatit zašto vegani ne jedu mlijeko i jaja, pa ne mučiš s tim ni ne ubijaš životinju. Pa krava mora dat mlijeko, kokoš mora snesti jaje. Ne mogu to nikako shvatiti.
Zaboravio sam addati u FAQ :)
Prema mojim saznanjima, zato što da bi kravu uopće mogao musti i imati produktivnu fabriku mlijeka moraš ju uglavnom držati na zatvorenom i hraniti raznim hormonima što joj masovno skraćuje životni vijek. To jest tako. Pretpostavljam da je isto s jajima.
Što je s onim veganima koji imaju svoju kućnu kravu/stado, stvarno ne bih znao. Pretpostavljam da nema takvih.

tl;dr: uglavnom isti moralfagotry kao i za meso.
Dakle krave se počelo musti za mlijeko tek u zadnjih sto godina, kada smo otkrili kemiju, biologiju, hormone itd?

Kid A
03-01-2011, 23:26
Boz, na pogresnog si se namjerio.....bolje odustani dok mozes :D

etejid
04-01-2011, 00:06
Ja ne mogu shvatit zašto vegani ne jedu mlijeko i jaja, pa ne mučiš s tim ni ne ubijaš životinju. Pa krava mora dat mlijeko, kokoš mora snesti jaje. Ne mogu to nikako shvatiti.
Zaboravio sam addati u FAQ :)
Prema mojim saznanjima, zato što da bi kravu uopće mogao musti i imati produktivnu fabriku mlijeka moraš ju uglavnom držati na zatvorenom i hraniti raznim hormonima što joj masovno skraćuje životni vijek. To jest tako. Pretpostavljam da je isto s jajima.
Što je s onim veganima koji imaju svoju kućnu kravu/stado, stvarno ne bih znao. Pretpostavljam da nema takvih.

tl;dr: uglavnom isti moralfagotry kao i za meso.
Dakle krave se počelo musti za mlijeko tek u zadnjih sto godina, kada smo otkrili kemiju, biologiju, hormone itd?
Nije. Ne razumijem poantu.

Maloki
04-01-2011, 00:10
Dijete priča o masovnoj proizvodnji mlijeka.

The Boz
04-01-2011, 00:15
Otisak na okoliš od bilokoje proizvodnje vegetarijanskih i veganskih prehrambenih sastojaka i suplemenata je dosta veći od otiska proizvodnje "normalne" hrane, kada se pogleda globalni prosjek industrije.
Ili vama nije žao malih sojeva koji trčkaraju po dvorištu prije klaonice?

McPingvin_v2.0
04-01-2011, 00:19
Ili vama nije žao malih sojeva koji trčkaraju po dvorištu prije klaonice?
Stoko plagijajatorska :3

etejid
04-01-2011, 00:19
Otisak na okoliš od bilokoje proizvodnje vegetarijanskih i veganskih prehrambenih sastojaka i suplemenata je dosta veći od otiska proizvodnje "normalne" hrane, kada se pogleda globalni prosjek industrije.
Ili vama nije žao malih sojeva koji trčkaraju po dvorištu prije klaonice?
Ne znam je li to točno ali to svejedno nema neke pretjerane veze s mlijekom. Kako god, to što nazivaš "vegeterijanska/veganska hrana" jest "normalna" hrana i proizvodi se bez obzira na to postojali vegeterijanci/vegani ili ne.

The Boz
04-01-2011, 00:27
[quote="The Boz":g5pm9hyz]Ili vama nije žao malih sojeva koji trčkaraju po dvorištu prije klaonice?
Stoko plagijajatorska :3[/quote:g5pm9hyz]
Ja sam te lijepo upozorio da ću to iskoristiti :)

Maloki
04-01-2011, 00:31
Trivia: Pingvinova cura je vegetarijanka.

McPingvin_v2.0
04-01-2011, 00:38
Što misliš zašto sam tako ogorčen?

Maloki
04-01-2011, 00:40
Bio si ogorčen i prije nego što si ju upoznao :)

bornathepicek
04-01-2011, 03:24
@Bara, ovi retardirani aktivisti su krivi zasto mi imamo takvo misljenje o vegetarijancima.

_aAyTJAbwu0

:(
Ovo sad može zvučati nevjerojatno glupo, ali da me se stavi u poziciju da to idem radit životinjama il ljudima, prije bi to napravio tim ljudima.
Malo mi se bljuje, zar ih nije moguće ubit brže i bezbolnije, jednostavnije :/

croat1gamer
04-01-2011, 03:36
U vecini slucajeva se nebi trebalo tako raditi. Zapravo, tako nesto je zakonom zabranjeno, samo sto vecina ljudi/tvrtki ignorira te stvari jer je takav nacin jeftiniji.

Maloki
04-01-2011, 04:17
U vecini slucajeva se nebi trebalo tako raditi. Zapravo, tako nesto je zakonom zabranjeno, samo sto vecina ljudi/tvrtki ignorira te stvari jer je takav nacin jeftiniji.
A jel?


@ubijanje životinja - UN ima povelju o zaštiti prava životinja i u njoj je točno određeno na koji način se životinje moraju uzgajati i na koji se način smije ubiti.
Primjerice, kada idete ubiti svinju/kravu uvjeti moraju biti takvi da životinja ne osjeti da je u opasnosti, a samo ubojstvo mora biti izvedeno što brže i što bezbolnije.

croat1gamer
04-01-2011, 04:23
Nisam ti mogao nac post da kvoutam.
hugs:

Maloki
04-01-2011, 04:55
Nisi se dovoljno potrudio!

Wolfwrath
04-01-2011, 09:35
Čisto sumnjam da bi tvrtke koristile nehumane načine ubijanja. Takve stvari se brzo saznaju, što onda slijedi prosvjedima aktivista, te kad inspektori potvrde, automatskim zatvarnjem cijele kompanije i gubljenjem dozvole. Naravno da ima onih koji muče životinje,s tim ljudima treba na isti način postupit, al odbijam povjerovati da su sve mesne industrije na svijetu vragovi koji se zabavljaju mučenjem životinja.

Praetorian
04-01-2011, 11:01
Mi kilamo svinje s pištoljem, stvrano nema smisla ić u mele borbu, više boli svinju.

The Boz
04-01-2011, 11:04
Also, članovi grupe People for Eating Tasty Animals su glumci, scenaristi i režiseri većine takvih "leakanih" filmova iz klaonica. To se sad više-manje zna, a jedna je ta scena i u spomenutom Earthlings, samo nemam pojma koja.

LD
04-01-2011, 17:27
Meni osobno svi ti pokreti djeluju kao masovne skupine licemjera. U redu, nejedes meso; zasto onda pobogu jedes ribu? Zato jedes jaja, mlijeko? Zasto kupujes stvari koje se izraduju od zivotinjskih "dijelova"? Zivotinje su izrabljivane, i nazalost tako ce i biti; zapravo da sumiram sve ovo: misljenja sam da bi se to ubijanje trebalo svesti na samo ono nuzno, jednostavno to nam je dovoljno za daljnji opstanak.

pimp
04-01-2011, 17:59
LD +1

i jos me kod tih tako pokreta iritira sto se svima ostalima nabija na nos to vegetarijanstvo npr, jedi biljke i šuti, jel ja okolo iznosim činjenice da sam svežder?
jos malo ce ko homosexualci imati parade vegetarijanstva itd :D

Kid A
04-01-2011, 18:07
Ukratko, etejid je sve fino rekao prije, sve ostalo je samo spam manje-vise :)
- nek si mesozder radi sta hoces al retard si ako to nabijas drugima na nos i mislis da si nesto bolji...ono, koga briga
-isto ovo gore vazi za vegetarijance
I jedni i drugi misle da su hrpa bogomdanih prosvjetitelja i gledaju na drugu stranu kao na nesvjesne debile, dok su svi upravo to.....ne kontam samo koliko nekome moze biti dosadno u zivotu pa da ide drugima pametovati uokolo, sva sreca da postoji toliko ljudi koji misle umjesto nas, ne znam kako sam se dosad snasao u zivotu :wink:

The Boz
04-01-2011, 18:26
Biološka činjenica: prosječan čovjek koji jede meso je zdraviji i u puno je boljoj formi nego isti koji je vegetarijanac. Isto tako je prosječan vegetarijanac bla bla bla nego vegan, i isto tako bla bla bla fruktarijanac.
Ako sumnjate, ugledajte se u Mesiju Hrvatskog Vegetarijanstva, Željka Mavrovića, i pročitajte par njegovih razmišljanja o toj temi.

Sonic_Moronic
04-01-2011, 18:28
Tako je, zaključujemo da smo mi kao mesožderi uzvišenija rasa, i moramo izbaciti vegetarijance iz našeg sustava.

Wolfwrath
04-01-2011, 19:16
Tako je, zaključujemo da smo mi kao mesožderi uzvišenija rasa, i moramo izbaciti vegetarijance iz našeg sustava.

Još bolje, da bude ironično, pojedimo ih. :D

The Boz
04-01-2011, 19:58
Tako je, zaključujemo da smo mi kao mesožderi uzvišenija rasa, i moramo izbaciti vegetarijance iz našeg sustava.

Još bolje, da bude ironično, pojedimo ih. :D
Ja pazim što jedem.

etejid
04-01-2011, 20:04
mi jedemo hleb mi ne jedemo kruv

sickpetey
04-01-2011, 20:06
Ja sam zato da ima sto vise vegeterijanaca..hell neka je 90% Hrvatske vegetarijanci i ja sam sretan,meso ce se drasticno manje kupovati pa cu ja moci lijepo svaki dan jesti meso jer ce opasti cijena.
Ljudi jedine mrkve leba vam :D meso vam je fuj.

Maloki
04-01-2011, 22:40
Tako je, zaključujemo da smo mi kao mesožderi uzvišenija rasa, i moramo izbaciti vegetarijance iz našeg sustava.
Ti si mi Soniče najgori od svih :(



Hohoho vegetarijanci su puno bolji ljudi i vi što jedete meso ste zli i niste dobri ko vegetarijanci svi bi trebali biti vegetarijanci i ja želim bit vegetarijanac ali mi se neda jer sam lijen i nisam odigrao ni dvije igre ove godine i peder sam ali svejedno ja shvaćam da je dobro biti vegetarijanac a nije dobro jesti meso jer su vegetarijanci bolji ljudi i feminizam nije debilan on je nužan nemojte se hvatat samo za ekstreme feminizam treba u islamskim zemljama ali ja želim bit vegetarijanac no lijen sam ali sam bolji od vas jer shvaćam da je dobro biti vegetarijanac iako sam ustvari podosta licemjeran jer vam serem za nešto što i sam radim a to je da jedete meso i da vi nemate uopće otvoren um i tolerancije za razliku od mene iako vas smatram lošim osobama jer niste vegetarijanci iako nisam ni ja ali ja shvaćam da je dobro biti vegetarijanac a vi to ne shvaćate. Eto.

Eto.

Sonic_Moronic
04-01-2011, 23:02
Loše. Ta fora ti je samo jednom uspjela, sad si samo forser ispao.

I sori, vegetarijanci nisu bolji ljudi, samo nisu gori :wink:

Maloki
04-01-2011, 23:09
Jel se vi zajebavate ili šta? Ne znam kojeg ste vraga zapeli za vegetarijanizam, pa i meni je to pozitivno

Sonic_Moronic
04-01-2011, 23:12
Uf, što si mi ga smjestio.

Pretpostavljam da prema toj logici, ljudi koji trče svaki dan su bolji od onih koji to ne rade, jer je trčanje pozitivno?

Maloki
04-01-2011, 23:15
Nisam ja tebi ništa smjestio, ja sam te citirao.
Pa ne znam, reci ti meni rađe pošto si ti to napisao.

TeraBajt
04-01-2011, 23:38
sonik i njegova gay uvjerenja.

Electromaster
05-01-2011, 00:41
Lol na raspravu.
Ja ne jedem pol vrsta mesa i mesnih prerađevina jer ih ne lajkam, ali vegetarijanstvo je BS, forsali ga ili ne. Ljudi su svežderi, tako je bilo i tako će i biti. Ograničavanje na ovu ili onu vrstu hrane definitivno nije zdravo. Stvar je u balansiranju.
Spike o ljubavi prema jadnim životinjama su isto BS, jer ako vi kažete da životinje imaju dušu i pate, onda ja isto kažem za vaš kupus. Možda on i nema mozak, al svejedno brijem da mu nije u interesu završit na tanjuru. Pa opredjelite se. Ili sve ima dušu ili ništa. Ja se zalažem za drugu opciju.
Naravno sad su tu i frukticionisti ili kakoveć koji forsaju to do krajnosti pa uzimaju samo plodove koji padnu sa stabla, zgražaju se kad životinje jedu jedne druge end šit, njima mogu pak reći samo jedno- food chain. Learn how it works, dipshits.
Also, plod koji padne sa stabla trebao bi izrasti u mladu biljku, pa kad ga uzmete, it's like fuckin' eating babies.

Wolfwrath
05-01-2011, 11:05
Potpis. Reko sam već, te likove koji idu do krajnosti bih zavezao i natjerao na tjedan dana gledaju national geographic wild, čisto da skuže kako priroda funkcionira. Nadalje, očito su likovi nepismeni redneckovi, pošto da su imali biologiju i povijesti u školi, skužili bi da od prvih mikroorganizama prije par eona sve se svodi da jedan pojede drugog, i ničeg na svijetu ne bi bilo da su odbili jesti jedni druge.

Electromaster
05-01-2011, 12:13
That all said, ja nemam ništa protiv osobe koja kaže "ja neću jesti meso", jer to je njezin izbor, a bogamu znam i sam da i ja svašta nečem njopati... To jest, ne smeta mi dok god rečena osoba ne kaže išta više od toga, iliti počne pametovati o stvarima koje sam naveo gore.

Sonic_Moronic
05-01-2011, 12:27
vegetarijanstvo je BS, forsali ga ili ne.

O.K.

Praetorian
05-01-2011, 13:48
Kako vegani ljubitelji životinja (mrzitelji prirode) hrane svoje životinje (ljubimce)?

Electromaster
05-01-2011, 15:26
vegetarijanstvo je BS, forsali ga ili ne.

O.K.
Taj prvi dio mog posta bio je usmjeren ideji da je vegetarijanstvo "zdraviji" način prehrane, što jest BS, forsali ili ne.
Ne hvataj se za slamke.

Maloki
05-01-2011, 15:32
Pukla ljubav?

Kid A
05-01-2011, 15:39
JAOhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/smile_popcorn222.gifJAOhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/smile_popcorn222.gif

Babitz
05-01-2011, 15:54
Evo jedan c/p s članka koji ne smijem linkat JER JE OVO OBITELJSKI FORUM (nvm linkane jutub klipove gdje se životinje kolju i krv štrca iz svakog pravca).


PETA advocates feeding cats and dogs vegan diets. (even though cats are compulsory carnivores and they can't digest carbohydrates. Therefore cats will store the sugar in their liver and will eventually get diabetes and die).

Electromaster
05-01-2011, 16:18
And we should teach lions to eat tofu.

Paran0a
05-01-2011, 16:23
Pukla ljubav?
Skuzio sam to cim sam vidio da sonik nema ono srce u sigu koje linkuje na predov profil.

Electromaster
05-01-2011, 16:58
@Yaoi fenbojs ekipa
Zabavno je vama u životu.

Systematic Reverse
05-01-2011, 18:34
:(



Pukla ljubav?
Skuzio sam to cim sam vidio da sonik nema ono srce u sigu koje linkuje na predov profil.

:( :(

Maloki
05-01-2011, 22:28
@Yaoi fenbojs ekipa
Zabavno je vama u životu.
Pa je, malo učim, malo radim, malo igram Guild Wars, malo spavam, malo sam vani s društvom i tako to.
Ne znam zašto mi ne bi bilo zabavno.
Ali što je Yaoi?

majstoro
05-01-2011, 23:19
Yaoi ti je ljubav između muških likova u animeu

Kid A
05-01-2011, 23:38
YAOIhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/smile_popcorn222.gifYAOIhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/smile_popcorn222.gif

Feanor
06-01-2011, 00:31
Yaoi ti je ljubav između muških likova u animeu

Bro-mance?

Sonic_Moronic
06-01-2011, 10:06
Pukla ljubav?
Skuzio sam to cim sam vidio da sonik nema ono srce u sigu koje linkuje na predov profil.

To će se uskoro vratit, samo sam lijen.

Kenyi
06-01-2011, 10:26
Jah, pokušao si nam spustiti da nam je dosadno u životu a vi si na forumu ovdje stavljate Yaoi u sig i srce sa linkom profila jednog na drugog, e ono :(

Niko Bellic
06-01-2011, 10:59
http://www.grasslandbeef.com/catalog/Hamburger%20Steak%204200.jpg

Sonic_Moronic
06-01-2011, 11:03
Jah, pokušao si nam spustiti da nam je dosadno u životu a vi si na forumu ovdje stavljate Yaoi u sig i srce sa linkom profila jednog na drugog, e ono :(

Ja si ne stavljam yaoi u sig, to bi bilo malo opsceno.

Karlo_from_Bjelovar
07-01-2011, 17:21
pa ono... dok god me netko ne prica u mozak što voilm i uživam u mesu, meni tak puca kurac šta jede, sve dok mi ne počne srat šeme tipa dok ja idem zagrist masan hamburger, a on(a) reagira "fuuuuuj kak to mozes"...

Necto
12-01-2011, 13:07
http://i.ytimg.com/vi/GSeMRQTjcsA/0.jpg

Bara
12-01-2011, 13:34
http://i304.photobucket.com/albums/nn196/bigbara1234/DSC00222.jpg


Žuto je svijetlo pa ne želim zajebancije na žute zube... zubi su mi u redu :)


Oh yeah, explain these ass...

Nee Joe
12-01-2011, 13:53
To za sjeckat mrkvu :wink:

Karlo_from_Bjelovar
12-01-2011, 21:36
ne znam kak bi trebalo bit, ali ja imam zube ko i bara (odnosno imam tupe pored ovih full u sredini (gore))...

Kostolomac
12-01-2011, 22:35
Pogledajte prvu sliku malo bolje ffs =(

cham3leon
12-01-2011, 23:13
Problem je što su vegeterijanci najljepši primjerak mazohista. Oprostite, ali protiv svake logike je da normalna osoba neće za Božić natrpati prasetine i kulena na tanjur pa si još prste oblizati. Ali vjerojatno sam pod utjecajem moga kuma koji je tri godine vegeterijanac i da vidite njegov samodopadni pogled kad si stavlja hranu, obavezno sve za stolom pogleda i čeka reakciju tipa "MA NEĆEŠ VALJDA!".

Vegeterijanstvo je još samo jedno u nizu očajničkih pokušaja da se bude drugačiji. Obično se počne sa konzumiranjem Huba buba žvaka umjesto Čunga lunge, nastavlja se sa odabiranjem MAC-a umjesto Windowsa, obično u ovo vrijeme dolazi i vegeterijanstvo, oblačenjem Che Guevara majica, dok sve kulminira tvrdnjom da su vegeterijanci zdraviji od ostalih smrtnika.

Ukratko, hvala Bogu da nemam prijatelja vegeterijanca (stavit ću kuma sa strane) jer mi ne bi padalo na pamet prilagođavati svoj meni jednom pojedincu. Mrzim sve vegeterijance i da imam mogućnosti, obukao bi se u odoru Cezara, napunio cijelu arenu ne-vegeterijancima, okupio sve vegeterijance na hrpu i pustio lavove koje sam prethodno par dana izgladnjivao da im se pozabave, dok se cijela arena smije i jede pršut, šnicle i šunke, uz kvalitetno vino i odabranu glazbu Mate Bulića.

Stariji post, ali naprosto moram komentirati kako je ovaj Kaciga kralj :pray:

Inače, kratko stajalište o ovoj temi - apsolutno me nije briga jesi li vegetarijanac ili nisi. Jedi što hoćeš, je li to zdravije ili manje zdravije, to je apsolutno tvoj problem. Ono šta ne želim čuti je vajnanje o ugroženim životinjama i kako je nečije vegetarijanstvo bolje od moje prehrane i da spašava svijet i druge pizdarije.
Razumijem apsolutno ako ti je žao životinja, mislim, ako ti nije žao živine, onda ti fali neka daska u glavi. Osobno nikad ne bih mogao zaklat svinju jer sam gadljiv i gadi mi se seciranje životinja. Također nije u redu da se i ta životinja muči bezveze, ali koliko ja znam, klaonice se ne iživljavaju na životinjama. Ipak, bez obzira na to, ja jedem meso. Ne baš jako mnogo kao što ga neki jedu, ali jedem.

Ono s čime se nikako ne slažem je forsiranje vegetarijanstva kod djece. Odrasli čovjek može živjeti samo na biljno baziranoj prehrani, ali djeci treba puno više bjelančevina. Da ne spominjem da će ti malo aktivnije i energičnije dijete izgledat ko da je izašlo iz Auschwitza ako ga hraniš uglavnom laganom biljnom hranom. Pogotovo me živciraju kreteni koji usred nekakve edukativne akcije za djecu u centru Zagreba koja bi ih trebala naučiti zašto je mlijeko važan i koristan dodatak prehrani dođu protestirati protiv mužnje krava.
Mužnje krava.
Dakle, nije dovoljno da životinja ima pristojan život i da ju se ne kolje, ovo ono, nego sad ju se ne smije ni musti? Pa do čega to vodi onda? Neka još neki biser izmisli mučenje biljaka jer je otkrio da biljke imaju osjećaje, pa ćemo morat jest kamenje da bismo bili kul, urbani i dobri prema prirodi.

etejid
13-01-2011, 13:26
ova prva slika jako ne valja.

Nee Joe
13-01-2011, 18:35
Pogledajte prvu sliku malo bolje ffs =(

Yo, Crockett! Where's Elvis'?! :D

Necto
14-01-2011, 16:26
... biljke imaju osjećaje, pa ćemo morat jest kamenje da bismo bili kul, urbani i dobri prema prirodi. ...
HEY now! easy there tiger :killyou:
http://img401.imageshack.us/img401/4040/rockshavefeelingstoobut.jpg

Kostolomac
14-01-2011, 17:29
Yo, Crockett! Where's Elvis'?! :D
He's nibblin' on that dealer I caught sneaking 'round the boat last night. 8)

@Necto, kul slika xD

Nee Joe
14-01-2011, 17:32
Yo, Crockett! Where's Elvis'?! :D
He's nibblin' on that dealer I caught sneaking 'round the boat last night. 8)

@Necto, kul slika xD

:D :pray:

majstoro
15-01-2011, 11:16
cham3leon,moj prijatelj uopce nije probao meso,tojest jednom slucajno(bar tako kaze),a krupniji je od sviju nas mesožderača,to nikako nemogu shvatiti

Babitz
16-01-2011, 22:02
Jesi kad pogledao biljojede i mesoždere? Biljojedi imaju duža crijeva jer se biljke mnogo duže probavljuju od mesa, a i oni sami su uglavnom deblji. Mesožderi su pak, u načelu, mnogo mišićaviji.

cham3leon
16-01-2011, 23:25
cham3leon,moj prijatelj uopce nije probao meso,tojest jednom slucajno(bar tako kaze),a krupniji je od sviju nas mesožderača,to nikako nemogu shvatiti

A čuj, normalno da je moguće, i pande su ogromne životinje a hrane se slabašno kaloričnim bambusom. Ali zato jedu po cijeli dan i ne kreću se puno.

bornathepicek
17-01-2011, 15:08
cham3leon,moj prijatelj uopce nije probao meso,tojest jednom slucajno(bar tako kaze),a krupniji je od sviju nas mesožderača,to nikako nemogu shvatiti

A čuj, normalno da je moguće, i pande su ogromne životinje a hrane se slabašno kaloričnim bambusom. Ali zato jedu po cijeli dan i ne kreću se puno.
Za razliku od ostalih medvjeda su jako male.

Babitz
17-01-2011, 15:52
I mnogo su mišićavije od medvjeda.

Interceptor
17-01-2011, 15:58
I prelome ti kičmu kad stisneš skupa kvadrat i iks

System
17-01-2011, 17:05
http://i.imgur.com/FA8eU.png

Toliko o zdravoj ishrani...

sickpetey
17-01-2011, 22:47
Cudo je sto su je rodili.Vecina parova koji su vegani ne uspiju napraviti dijete jer nastave sa svojom prehranom pa dijete umre zbog manjka razlicite hrane.

Interceptor
17-01-2011, 22:51
Normalno da ću jesti raznovrsnu hranu a vegetarijanci ako žele neka jedu samo kupus. Da je zdravije jesti samo voće i povrće, radio bih upravo to.

Necto
17-01-2011, 23:54
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/01/demotivational-posters-vegans.jpg

McPingvin_v2.0
17-02-2012, 04:31
Sori što kradem topic, ali nisam mogao odoljeti...

http://i.imgur.com/TwM0n.png

Sonic_Moronic
17-02-2012, 13:30
Mene čudi da ti se da smisleno odgovarati na to.

The Boz
17-02-2012, 13:37
Cura se zove Florinda?
Yep, that's a vegan.

Herr Schnitzel
17-02-2012, 13:43
Vegetarijanac, voli životinje vo-no a oće da mesojedi izumru, uključujući ljude. Lolcemjerje.

Sonic_Moronic
17-02-2012, 13:49
Ja mislim da bi cijeli svijet trebao prestati jesti meso i s vremenom oboljeti od raznih bolesti vezane uz nedostatak čegavećsamoimaumesu. Fino bi se riješili Afrike.

cham3leon
17-02-2012, 13:54
Cura se zove Florinda?
Yep, that's a vegan.

Ane, QFT

Neven <R>
17-02-2012, 14:24
Grabar Kitarović

SkunK
17-02-2012, 20:51
Svi bi mi i govna jeli da nemamo za kruh.

DelPiero
18-02-2012, 13:24
šta konzumirati,izbor GMO soja ili meso nakrkano steroidima i antibioticima

beba nema zvečku
18-02-2012, 13:43
Cura se zove Florinda?


Grabar Kitarović

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

McPingvin_v2.0
18-02-2012, 14:23
šta konzumirati,izbor GMO soja ili meso nakrkano steroidima i antibioticima
Kad kupuješ soju, šanse da dobiješ GMO soju su 99.9%. Kod mesa još imaš šanse, pogotovo kod nas, da nađeš koliko- toliko prirodno uzgojene živine.

McPingvin_v2.0
18-02-2012, 14:27
http://i.imgur.com/xQ7y0.png

Kostolomac
18-02-2012, 14:53
Ali ti nisi na istoj skali svesnosti!

Neven <R>
18-02-2012, 14:55
Daj ne seri da jedeš jednom dnevno rofl

McPingvin_v2.0
18-02-2012, 16:50
Jednom do dva puta, u prosjeku :)

cham3leon
18-02-2012, 17:23
Tvoji fejsbuk frendovi su nepismeni

bezimeni
18-02-2012, 17:33
A kao biljke nisu žive ? Njihov život ne vrijedi ništa i mogu se uništavati i koristiti kako se želi ...svašta .Ako žele učiniti uslugu životu oko sebe neka odmah prestanu jesti sve što je živo ...ostaje im samo voda makar i u njoj ima mikroorganizama i to od mesa.

Deadwalker
18-02-2012, 17:41
Čovjek je rezultat evolucije koje traja tisuće godina i po definiciji prirode sve jedemo (meso, biljke, kukce po potrebi). Simpa su mi ljudi koji misle da znaju bolje od prirode. Naravno, ako dovoljno razumiješ što imaju namirnice u sebi možeš iz prehrane izbaciti meso, ali ići tražiti neku moralnost u (ne)jedenju mesa je onaj trenutak kada poželim uzeti batinu i lupati nekoga.

Kostolomac
18-02-2012, 17:44
Njihovu logiku bih ovako sumirao: "Vidio bi ja vas da vam je mama krava pa da ju pojedu kako bi se osječali!!!!1"
Debilizam.

cham3leon
18-02-2012, 18:12
Još su vegetarijanci i dobri kakvih veganskih gnjida ima. Ono treba sve jako tuć.

Sjećam se jedne reportaže iz Zagreba kad su djeca imala neko druženje i kao dan mlijeka, koji bog, a šaka mentalnih slučajeva sa strane stoji sa transparentima i poručuju da "je kravino mlijeko za njezino dijete", "prestanite iskorištavati krave" i slično.

McPingvin_v2.0
18-02-2012, 18:23
Izgleda da su me benali iz grupe :))))


BTW, lifelong ciljevi: vjernici, vegetarijanci, navijači Chelseaja koji su to postali nakon 2005.

Sonic_Moronic
18-02-2012, 18:30
Obadvije ne mogu pravilno pisati, pametnome dosta.

Kid A
18-02-2012, 18:35
Izgleda da su me benali iz grupe :))))


make that two :(

Babitz
18-02-2012, 19:30
Obadvije ne mogu pravilno pisati, pametnome dosta.
Još da si ovu rečenicu pravilno napisao...

Deadwalker
18-02-2012, 21:03
:D


[quote="McPingvin_v2.0":265u5lcg]Izgleda da su me benali iz grupe :))))


make that two :([/quote:265u5lcg]

Kada im ponestane argumenata, onda te benaju.

Windwalker
18-02-2012, 21:12
Ček, vi stvarno raspravljate s takvim fanaticima na onom 'forumu koji neće biti imenovan'?

Radije si narežite brdo kulena, malo sira, možda koji paradajz, i složite sendvičinu.
Uz to ćete zaboraviti kakvih čudaka ima, vjerujte mi.

skitkid
18-02-2012, 21:32
meni je to sve ok vegetarijanci vegani dinamo hajduk.
odma bi prešel na to da me apsolutno ne zaboli kua za životinje.
ovak ne jest meso i životinjske proizvode a da nisi neki poremećeni aktivist za životinjska prava mi nema smisla nikak.

bezimeni
18-02-2012, 22:21
m0vQOnHW0Kc&feature=player_embedded

sickpetey
18-02-2012, 22:37
...aha