PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lokanje teme "rp igre na forumu"



Babitz
31-12-2010, 18:58
Tema je lokana prvenstveno jer moderator (da, Arby) ima interes u temi... Teme.

Da ne spomenem silne propovijedi "DAJ ARGUMENTE ZAŠTO TI SE NE SVIĐA" i slično. Treba li netko neki svevišnji razlog zašto mu se nešto ne sviđa i potkrijepiti masom argumenata jer dobar dio foruma ima interes u tome?

Da ja otvorim topik "JUSTIN BIBER JE SMEĆE" i napišem u topiku "Ide mi na kurac.", nitko ne bi trepnuo, no čim je tu stup svega za što se forumaši zalažu, nastaju problemi. Naravno, ovaj smo put dobili masu "OP nije ništa obrazložio; tema nema smisla. Lock." idiotarije. Za početak, OP je indirektno pljuvao po tome pričajući tonom kao da "rp igre na forumu" smatra djetinjastim i gikastim. Na koncu, da to i nije slučaj, zašto zaključati topik jer OP nije napisao kilometarsku studiju? Osim jer se vama to ne sviđa i vrijeđa vam ego?

Mogao je topik komotno ostati, a pljuvati bi mogli oni koji žele. Topik se nije dotaknuo religije, seksualnosti ili šok slika da zahtjeva intervenciju moderatora.
:bravo:

jebenicar
31-12-2010, 19:07
ja apsolutno i u svemu podržavam king mortala

Kid A
31-12-2010, 19:08
Kao prvo, svaka cast za temu.
Imao sam osjecaj da ce se lockati jer je neke globale pogodilo u srce. Drago mi je da je netko odlucio da nesto kaze po pitanju ovog.
Druga, mozda nebitna stvar....htio bih se ovim putem po pitanju moderiranja osvrnuti na Raza. Registrirao se u isto vrijeme kad i ja dosad je vec dogurao do global moda. To prvenstveno moze zahvaliti svojoj objektivnosti i pribranosti kad bi doslo do flejma. Jos ga nisam vidio da je izgubio zivce ili vrijedjao nekog. Tak da Arby, mogao bi malo nauciti od mladje ekipe nesto o moderiranju i preporucio bih ti da narocito obratis paznju u novim pravilima za modove onaj dio koji se odnosi na zloupotrebu ovlasti.

croat1gamer
31-12-2010, 19:20
koja vam je fora s tim forumskim igrama ili rpg igrama di vi glumite te neke likove i to?

I otprilike to je bio jedini produktivni post.
Ostatak je zajebancija na temu predrasuda o rp'erima i na Predatorov post.

Lock mozda i nije na dobrom razlogu utemeljen, ali i dalje ne vidim razlog zasto je tema trebala ostati u pljuvacnici.
Glasam za prebacivanje u GMK!

Babitz
31-12-2010, 19:25
Imaš masu drugih topika koji su isto tako "skrenuli", no ostali na svom mjestu jer, ponavljam, moderator nije imao sukob interesa tamo. Ne mora u pljuvačnici svaki post biti kilometarski esej; ne vidim zaš ne bi mogao poslužit za sprdnju kao što je bilo ovo s predatorom i gikovstvom na račun rolplejanja.

Arbiter of Change
31-12-2010, 19:44
OP tekst nije kategorizirao temu pod Pljuvačnicu, nema veze s mojim interesima.
Dao sam dan da OP objasni zašto misli da tema treba biti u Pljuvačnici što on naravno nije učinio.

Babitz
31-12-2010, 19:49
:pray:

Znači da je sudbina topika zaključana isključivo na originalan post, je li?
Zašto OP to mora obrazložiti? Ne treba mu obrazloženje da mu se nešto ne svidi i da po tome pljuje.

GG; potvrdio si sve kaj sam rekao u prvom postu.

Forengner
31-12-2010, 19:56
Kakvo bre vredjanje ega?O cemu ti pricas :( ako vam toliko smeta,neka tema ostane,ali ste vi toliki dramaturzi i toliko preterujete u svemu.. :(

Outmind
31-12-2010, 20:13
Bili vi za lockanje teme ili ne, morate priznat da je prvi post u lockanoj temi totalno nemušt. Ostavit temu na takvoj osnovi je smiješno, i, za modove, neodgovorno. To je bio i jedini njegov post u temi, dakle ili su mu ljudi dobro objasnili smisao rp-a, pa je čovjeku sve jano, ili ga nije dovoljno interesiralo in the first place. U oba slučaja tema je, u ovakvom obliku, redundantna.

Viper33
31-12-2010, 20:15
lol nije me bilo 2 dana bolestan i vidi sta se dogodi :)

Babitz
31-12-2010, 20:16
Da, prvi post je jedini važan dio teme. :facepalm:

Kid A
31-12-2010, 20:18
Cek znaci, ako sad odem u neku temu za film koji je pogledalo 90% forumasa i napisem da mi se svidja bez da dam obrazlozenje svi ce se automatski sloziti sa mnom. Ne daj boze da napisem da mi se ne svidja, odmah se mora pisati esej.
Hebena vam je logika. Double standards ftw!

Viper33
31-12-2010, 20:20
samo da kazem ja sam htio vidit u cemu je vama fora to s tim rpg temama na forumu niti sam pljuvao po tome niti sam uzimao strane jel lose il dobro

Outmind
31-12-2010, 20:20
Da, prvi post je jedini važan dio teme. :facepalm:

U slučaju ove teme, jedini važni postovi su prvi post i ona 2-3 posta gdje su se ljudi potrudili objasnit zakaj im je rp-anje na forumu dobro. Velim, možda se čovjek stvarno nije sa time nikad susreo, pa mu nije jasno. No poanta svega je da se iz tog prvog posta ama baš ništa ne vidi, osim relativne zbunjenosti njegovog autora. Ostatak postova je samo nabijanje counta i sprdanje, nebitno za temu.

EDIT @viper33 - dobro, pa to sam na kraju i ustvrdio. Jedino mi nije jasno zakaj si to onda postavio u pljuvačnicu, amogao si slobodno pitat u za to predodređenom forumu.

Viper33
31-12-2010, 20:27
pa slucajno sam stavio. A evo tek sam sad dosao na forum nakon otvaranja teme nisam ni znao da je nastala tolika zbrka bio sam bolestan nisam bio na forumu od jucer od kad sam otvorio to stvarno sry nisam nista ja lose mislio time samo me zanimalo sta je vama fora onaj prvi post koj je napisao Aral u toj temi je bio dovoljan

Arbiter of Change
31-12-2010, 20:34
Znači da je sudbina topika zaključana isključivo na originalan post, je li?
Nope, ali narav topica je. Narav tog topica nije bila pljuvačke prirode.


Zašto OP to mora obrazložiti? Ne treba mu obrazloženje da mu se nešto ne svidi i da po tome pljuje.
Naravno, ukoliko korisnik pljuje. Što nije bilo slučaju te u teme.


samo da kazem ja sam htio vidit u cemu je vama fora to s tim rpg temama na forumu niti sam pljuvao po tome niti sam uzimao strane jel lose il dobro

Nek' me netko podsjeti da nikad ne zaposlim Kinga kao svog odvjetnika. :(
Sad odo.

Kid A
31-12-2010, 20:38
Zašto OP to mora obrazložiti? Ne treba mu obrazloženje da mu se nešto ne svidi i da po tome pljuje.
Naravno, ukoliko korisnik pljuje. Što nije bilo slučaju te u teme.
Mozes li mi tacno pokazati gdje pise to pravilo.
Ako nisi "otisao", naravno

Babitz
31-12-2010, 21:12
Nek' me netko podsjeti da nikad ne zaposlim Kinga kao svog odvjetnika. :(
Ja sam ovdje DA, ne branitelj. :(

Topik je svejedno mogao ostati. Recimo da ja želim sad pljuvati po rp igrama na forumu. Moram li otvoriti zaseban topik? Očito. :(

Viper33
31-12-2010, 21:23
moja namjena otvaranja topika je da vidim sta je vama fora u tome jer iskreno bas i ne kuzim kako se to radi.(nezelim rec igra da ne uvrijedim neke). nije mi sigurno bila namjena pljuvanje jednostavno sam fulao podforum ko i obicno

Arbiter of Change
01-01-2011, 10:28
Mozes li mi tacno pokazati gdje pise to pravilo.
Pod "zdrav razum". Založiti ću se da Pingu to doda samo za tebe.

@KingMortal:
Ja bi uvijek glasovao za tvoju novu temu. :)

Nee Joe
01-01-2011, 11:22
moja namjena otvaranja topika je da vidim sta je vama fora u tome jer iskreno bas i ne kuzim kako se to radi.(nezelim rec igra da ne uvrijedim neke). nije mi sigurno bila namjena pljuvanje jednostavno sam fulao podforum ko i obicno

tvoja pogreška je bila samo u tome da si stavio temu pod krivi podforum, zbog ćega je nastala ova zbrka.....

etejid
02-01-2011, 18:17
Kakav rp na forumu? Prvi put čujem za to.

Neven <R>
02-01-2011, 18:20
Daj lokajte ovaj topic da mogu otvoriti topic o tome zašto je lockan ovaj topic koji je o topicu koji je lockan

Maloki
02-01-2011, 19:01
E Neven, buraz, nova epizoda Communityja tek 20.1. :(
Ali zato od 9.1. ide Californication 8)

Neven <R>
02-01-2011, 20:35
Pogledo prve dve epizode Californicationa jer su leakane

Maloki
02-01-2011, 23:53
Jel rula?

W3DR4N
03-01-2011, 00:00
Jel valja taj Community?

Grim
03-01-2011, 00:11
Mnogo dobra serija. Rulež.

TeraBajt
03-01-2011, 02:28
rp je za maloumne gikcuge koji moraju zamisljat seksualne fantazije u lotr stihu da bi svrsili. cast izuzecima.

Nee Joe
03-01-2011, 09:19
rp je za maloumne gikcuge koji moraju zamisljat seksualne fantazije u lotr stihu da bi svrsili. cast izuzecima.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wolfwrath
03-01-2011, 13:03
Podržavam arbya ovdje, tema je bila obični spam i krivopodforumirana. I sam autor je rekao da nije htio pljuvat. Ajmo sad,lokajte i ovo pa da raspravljamo zašto je i ovo lokano. Nakon čega će se i to lokat, pa ćemo raspravljat zašto je lock lockan od lockane teme prije locka. Otprilike.

majstoro
03-01-2011, 13:58
AJMO LOKAT

Wolfwrath
03-01-2011, 16:28
AJMO LOKAT

:friends: :D

Babitz
03-01-2011, 21:38
Sad su odjednom svi moderatori i zaduženi za dobrobit foruma kad se osjećaju dovoljno važnim za lock request.

Arbiter of Change
03-01-2011, 21:57
Dobro je.