PDA

Pogledaj cijelu verziju : rpg igre na forumu



Viper33
30-12-2010, 16:04
koja vam je fora s tim forumskim igrama ili rpg igrama di vi glumite te neke likove i to?

Aral
30-12-2010, 16:05
Pa fora je da igraš, pokažeš svoju maštu, nešto slično pravom igranju, samo se ovdje piše i na forumu je. Ne kužim kaj je to tak čudno, najnormalnija stvar.

Forengner
30-12-2010, 16:09
Ne znam zbog cega je ovo u pljuvacnici.
Forum rp je dobra zabava,pogotovo ako ima dosta ljudi i ako je ekipa ok,buduci da su ta dva uslova ispunjena,ne vidim zbog cega bilo kakvo suzdrzavanje.
Forumski rp pruza ultimativnu slobodu igracima,mozes da radis sta kog hoces,postoji mnogo razlicitih settinga,Zombie,fantasy,sci-fi,post-apo,WW2,Cold War,Spy,tako da se nadje za svakoga po nesto.

Arbiter of Change
30-12-2010, 16:11
OP argumentacija se čeka ili tema nema što tražiti u pljuvačnici.

sickpetey
30-12-2010, 16:11
Prehladno je da se vani igramo skrivaca pa smo dosli na forum igrati neke druge igre :P.

@sala na stranu ugl sve sto ti je Aral rekao ,ionako to isto radis u svakom rpgu koji igras (osim ak ne ides kroz sav tekst i pricu
i samo mindlessly udaras sve sto se mrda samo da dobijes neki exp) ono pravis se da si drugi lik i ides kroz pricu i stvaras svoju pricu
samo sto ovdje to radimo sa manjkom grafike al zato pokusavamo nadoknaditi taj nedostatak sa mastovitoscu and stuff

Ono neces bas skontati dok ne probas

@Foregner- ne vole svi RP kao sto ni u stare dane nisu svi voljeji D&D (a i sad ima pljuvaca na to) pa je logicno da se nekom nece svijdeti i da ce poceti pljuvati po tome

Electromaster
30-12-2010, 16:35
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Xero
30-12-2010, 16:37
E predo vam je reko da ste geekovi. Ja bi se na vašem mjestu opako zamislio.

hansi
30-12-2010, 16:40
E predo vam je reko da ste geekovi. Ja bi se na vašem mjestu opako zamislio.
:pray: :pray:

Delirium
30-12-2010, 16:41
E predo vam je reko da ste geekovi. Ja bi se na vašem mjestu opako zamislio.
:pray: :pray:

Electromaster
30-12-2010, 16:44
My point exactly. :)

sickpetey
30-12-2010, 16:44
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Nisi reko zasto? Nisi dao ni jedan primjer.Jel pokusavas dati argument ili trollati?

cham3leon
30-12-2010, 16:45
Forumski RPG-ovi mogu biti i bolji od isprogramiranih igara jer nude nekakvu jednostavno slobodu. Ipak, ja ni u jednom ne sudjelujem više jer nemam volje.

Ali tema ti je glupava, ne moraš uopće ni prismrditi tabletop forumu ako te ne zanima. Ko ti kriv ako ti nije zabavno.

Feanor
30-12-2010, 16:47
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

http://i.imgur.com/37TcO.jpg

Kid A
30-12-2010, 16:47
E predo vam je reko da ste geekovi. Ja bi se na vašem mjestu opako zamislio.
:))))))))))))))))))))))))))))
EDIT
Feanor :pray: :pray: :pray:

Delirium
30-12-2010, 16:47
:pray: :pray: :pray: :pray:

hansi
30-12-2010, 16:48
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

http://i.imgur.com/37TcO.jpg
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Electromaster
30-12-2010, 16:49
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Nisi reko zasto? Nisi dao ni jedan primjer.Jel pokusavas dati argument ili trollati?
Lulštajaznam, čisto mi ostavlja takav filing kad vidim spike u RP-ima i kak su se svi uživili u to.
Stvori mi se odma mental image nekog geeka kako u gaćama sjedi pred kompom, čita postove i usta punih čipsa se dere "OSJETIT ĆE TE MOJ BIJES!!1". :)

Delirium
30-12-2010, 16:51
glasam da tema ostane otvorena zbog beskonačnog lulza koji izvire iz nje :rotfl:

sickpetey
30-12-2010, 16:51
Lulštajaznam indeed.

I ja kada cujem neka imena i stvari dobijem mentalne slike al o tome necu komentirati jer nemaju veze sa vezom :P a to sto ti ima imageove o geekovima u gacicama za kompon kad cujes rijec RP je vrlo tuzno i vrlo me te je zao :(

anyway tema nema smisla ceka se Arby da skuri ovo

Forengner
30-12-2010, 16:52
To!Udri :D
xD

Ovo treba lokati.

Kid A
30-12-2010, 16:54
"Tema ima/nema smisla" - to ne pises ovdje nego znas-vec-gdje ako si dobro procitao nova pravila.
Uglavnom, sad je vec dobilo sve kakvu-takvu poentu pa nema logike da se brise ili tako nesto, narocito se nece dozvoliti da subjektivnost i zastitnicka nastrojenost odredjenih moderatora prevlada

Xero
30-12-2010, 16:55
Ja sam danas ujutro sjedio pred kompom u gaćama, ali nisam RP-o jel sam i ja beskrajno megamnogo geeky?

Electromaster
30-12-2010, 16:55
@Sickpetey
Općenito se takav filing dobije kad se netko previše uživi u nešto. Ne kažem da ja ostavljam bolji dojam. :)
Da povučem paralelu sa slikom gore, koliko god su meni Legači zakon, ne mogu da se ne cerekam kad se ekipa počne svađati kako su 3x1 tileovi zlo. :P

Kid A
30-12-2010, 16:57
@ Predo
Sto me prethodni tvoj post podsjeti na nesto, citat s jednog drugog foruma

E al sad se sjecam kad sam ko klinjo bio na infu bio je neki lik koji je igrao to govno sa figuricama imao je oko tri banke i prao je live vs nekog tipa flegmaticnog kojeg je pi*ka cekala. Na svaki potez bog je urlao i pokazivo srednji prst tom tipu i curi na 5cm od face. Tad sam skuzio da je taj lore i igra i to bojanje figurica samo za umobolnike

Xero
30-12-2010, 16:59
Jeste čuli? Niste više samo beksrajno megamnogo geeky sad ste i umobolni.

sickpetey
30-12-2010, 17:02
Ne to je sad Kid A quotao koji se odnosio na wargaming ili ti ako sam bolje shvatio na warhammer :D znaci to je vise islo na mene,Stips222 i Boza ^^

Xero
30-12-2010, 17:03
Super mod nam je beskrajno megamnogo geeky umobolnik.

Arbiter of Change
30-12-2010, 17:05
Stvori mi se odma mental image nekog geeka kako u gaćama sjedi pred kompom, čita postove i usta punih čipsa se dere "OSJETIT ĆE TE MOJ BIJES!!1". :)
Mislim da ipak malo previše visiš na 4Chan-u. :)

Kid A
30-12-2010, 17:05
Da, to je vise bilo za WK al skuzili ste poentu, manje-vise

Electromaster
30-12-2010, 17:06
Stvori mi se odma mental image nekog geeka kako u gaćama sjedi pred kompom, čita postove i usta punih čipsa se dere "OSJETIT ĆE TE MOJ BIJES!!1". :)
Mislim da ipak malo previše visiš na 4Chan-u. :)
Bar sam ikad bio tamo. :)

hrčak
30-12-2010, 18:26
Stvori mi se odma mental image nekog geeka kako u gaćama sjedi pred kompom, čita postove i usta punih čipsa se dere "OSJETIT ĆE TE MOJ BIJES!!1". :)
Mislim da ipak malo previše visiš na 4Chan-u. :)

Ovo ima poveznice s menom i deranja ovo je moje brdo u zombi RP-u. :D

Sonic_Moronic
30-12-2010, 18:37
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Kako loše lol.

Ti nisi nikad zaigrao pravi RPG u životu koliko sam ja skužio, u bilo kojem obliku, pa ajde nek ti bude, ne razumiješ poantu.

BigBongman
30-12-2010, 19:01
ma to on želi da netko ispadne veci geek od njega....teško ali ajd..nek se i on čime zabavlja :D

loo
31-12-2010, 00:15
ohohohoho, neko nerpijateljstvo Sonica i Predatora *kokice*

sickpetey
31-12-2010, 00:17
Meh show he zavrsio zapravo :D ne vjerujem da ce biti neceg posebnog.

Babitz
31-12-2010, 01:55
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Kako loše lol.

Ti nisi nikad zaigrao pravi RPG u životu koliko sam ja skužio, u bilo kojem obliku, pa ajde nek ti bude, ne razumiješ poantu.
U pravu si.
Još nisam čuo da netko razumije poantu i da mu se nešto ne sviđa.

etejid
31-12-2010, 08:25
Meni je sve to beskrajno megamnogo geeky, al ljude zabavlja pa se ne miješam. :P

Kako loše lol.

Ti nisi nikad zaigrao pravi RPG u životu koliko sam ja skužio, u bilo kojem obliku, pa ajde nek ti bude, ne razumiješ poantu.
U pravu si.
Još nisam čuo da netko razumije poantu i da mu se nešto ne sviđa.
A šta je s lošim vicevima?

Arbiter of Change
31-12-2010, 09:03
OP nije ništa argumentirao, a tema ionako ne spada u Pljuvačnici po sadržaju njegovog posta. Lockenzi.

Nee Joe
31-12-2010, 10:00
Dojam o debelim, naočalskim geekovima u gaćama kako žderu pred kompom i igraju RP igre stvaraju masovni mediji dan danas. Po tome, mnogi veliki filmski redatelji i scenaristi su debeli čoravi geekovi. Ajde lock.