PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zombifikuj me -Game EP 1



Delirium
27-12-2010, 21:53
[center:19dgraxu]http://i.imgur.com/s3x4v.jpg[/center:19dgraxu]

Bigbongman: Sjediš za računalom u sobi, TV prijenos se upravo prekida. Logo Vladine agencije se pojavljuje zajedno sa signalom za uzbunu. Odjednom se začuje glas:

"Molimo vas da ostanete mirni, ostanite u kućama, i netko će doći po vas. Ne izlazite na Ulicu i ne ulazite u kontakt s nikim. Ovo je upozorenje na epidemiju."

u tom trenutku izvana se čuje vrisak.

Moguće Radnje:

1) Idi do prozora
2) Izađi kroz vrata
3) Zaključaj Vrata


ChupaCabra: Nalaziš se na trgu, prilazi ti prosjak koji se drži za krvavu ruku i moli te za pomoć. Policijske sirene se čuju u pozadini.

Odlažeš novine da vidiš što čovjek hoće. On ti pokazuje na ugriz na ruci.
I u tom trenu pada na pod.

Moguće Radnje

1) Zovi Hitnu na mobitel
2) Provjeri čovjekovo bil i pokusaj mu dati prvu pomoć
3) Udalji se od čovjeka na podu nadajući se da te nitko nije vidio.


Hrčak:

Dovoze te u bolnicu, preživio si lakšu automobilsku nesreću. Sestra ti vadi krv i ostavlja te da čekaš na prijemnom djelu traume. Sestra ti govori da ce netko uskoro doci razgovarati s tobom.

Ustaješ s ležaja i hodaš po sobi.

Moguće radnje

1) Otvori vrat i uđi u WC
2) Sjedi na krevet i pričekaj da netko dođe
3) Izađi na hodnik u čekaonicu


Ja:

Budiš se kao i svako jutro, i poslje obilnog doručka navlačiš tenisice i kreneš trčati u obližnji park. Pas te već čeka pored vrata , točan kao sat. Stavljaš mu uzicu i izlaziš.

Moguće Radnje:

1) Krenuti Kroz Centar grada
2) Ići do parka kroz predgrađe
3) Otići na planinsku stazu u blizini

hrčak
27-12-2010, 21:55
Hrčak
Zatrebao sam nešto medicinsku sestru, idem na hodnik.

BigBongman
27-12-2010, 21:57
Nakon što sam čuo znak za uzbunu prvo sto sam pomislio opet nekakva gripa, pa jebem ti ptice. Ugasio sam igru, te krenuo prema vratima da ih zaključam.

Delirium
27-12-2010, 21:58
Sonic: U Autu si, voziš po cesti na ulazu u grad, vraćaš se s odmora.
Odjednom, manji jelen izleti pred auto. Stisneš kočnicu no svjedno ju lupiš.
Stojiš u autu...

Mogućnosti:

1)izaći iz auta i vidjeti što si stepo
2) Pozvati nekoga da to makne s ceste
3) Produžiti dalje

Sonic_Moronic
27-12-2010, 22:03
"U j***te, šta je meni ovo trebalo", mislim u panici. Nisam dobro vidio o kojem se stvorenju radi, ali siguran sam da je životinja...valjda.

*odlazi vidjeti - opcija 1*

Chupacabra
27-12-2010, 22:03
3) Udaljujem se od čovjeka, štoviše, bježim. Osjećam da nešto nije u redu ovdje.

Delirium
27-12-2010, 22:15
Chupacabra:

Bježeći od tog mjesta pored tebe prođe policajac. baš u smjeru tog mjesta i sumnjivo te pogleda.
U tom trenu se sjetiš da ti je mobitel ostao na klupi.

Moguće Radnje:

1)Nastavi Bježati
2) Vrati se do policajca i pokušaj ga skrenuti s putanje (ako da npiši što ćeš mu reć il šta ćeš mu već napravit)
3) Pokušaj trćati okolnim putem i pokupit mobitel prije ngeo policajac stigne.

Sonic:

Izlaziš iz automobila. Strvina leži nasred ceste. i čini se da je neka vrsta jelena. životinja je mrtva.ali krv joj ne curi sa strane koje si je udario nego sa suprotne. Jato ptica u tom trenu poleti iz šume, ali je sve i dalje tiho.

Moguće Radnje:
1) Uđi u auto i odi
2) idi do auta po mobitel da zovnes nekog da sanira ovu životinju
3) Preokreni životinju kako bi vidio odakle krvari


Bigbongman:

Zaključavaš vrata. Sve je mirno, ali se redovni program ne vraća. Izvana se čuje tri pucnja.

Moguće radnje

1) Istrčati na ulicu i vidjeti što se događa
2) Otići iz sobe i zaključati ulazna vrata
3) Pogledati o cem se radi kroz prozor


Hrčak:

Izlaziš na hodnik, ali te skoro iste sekunde uguraju unutra s kolicima koja prevoze bolesnika.

-Što vi radite ovdje?

(ti)- Rekli su mi da čekam ovdje.

Čovjek više ne obraća pozornost na tebe i gura kolica dalje. Čovjek u kolicima je neobrijan, ofucan i očigledno beskućnik. Ima krvavu ruku.

Odvoze ga iza zastora i priključuj na aparate i izlaze iz sobe.

Odjednomse iza zastora čuje dug i glasan beeeeeeep , kao onaj kad nekom stane srce.

Moguće Radnje:

1)Pozvati nekoga
2) Odgrnuti zastor kako bi vidio jeli čovjeku dobro
3) Ne poduzeti ništa nadajući se da će netko doći


Ja:

Odlučujem ići kroz brdsku stazu i vodim psa sa sobom. Na prvom račvanju u šumu pas se odvoji i ode.

moguće radnje

1) Ići za psom
2)Dozivati psa
3) nastaviti dalje nadajući se da će se pas vratiti

hrčak
27-12-2010, 22:18
Čudim se zašto je doktor tako brzo tišao, odjednom čujem beeeeeeep. Zvome nekoga da pokuša spasit tog čovjeka.

Sonic_Moronic
27-12-2010, 22:22
Eh, jadna živina. Trebao bih nekog zvati da ovo riješi, ali dovraga, previše sam rastresen da još gubim tkoznakoliko sati na to, bolje da se pokupim odavde dok netko ne naiđe.


*opcija 1*

BigBongman
27-12-2010, 22:22
Čim sam čuo pucnjeve pomislio sam ''Baš sam morao odbiti bratov poziv da odem s njim u vikendicu u brdima, zabavnije je ovdje gdje se ljudi ubijaju''.Sabrao sam misli te sam krenuo polako prema prozoru kako bi vidio što se dogodilo.

Chupacabra
27-12-2010, 22:25
2) dolazim do policajca i govorim mu:
"Pozorniče! Samo da dođem do daha.... H...h... Zacijelo ste primjetili da trčim, baš sam htio doći do nekog policajca! Tamo je neka osoba... Ranjen je pištoljem u nogu... (pokazujem mu suprotni smjer od stvarnog ranjenika) molim vas, požurite!

Razmišljam o tome da, ako sam ga uspio nagovoriti, dok on potrči ja ću se vratiti po mob i pobjeći u neki četvrti smjer.

Delirium
27-12-2010, 22:41
Foregner: Kao doktor na traumi, radno vrijeme ti je stalno. Hodaš hodnikom i pokraj tebe prođu dva bolničara, dan kao i svaki drugi.

No onda začuješ glas, netko zove, okreneš se i neki tip te zove i govori da je nekom otkazalo srce.

Trčiš prema sobi i

1) Pitaš tipa kome je otkazalo srce
2) zoveš sestru, vjerojatno nije ništa

Chupacabra:

Tvoja diverzija je upalila. policajac trči u suprotnom smjeru, a ti se vraćaš po mobitel, čovjek na podu nije mrtav, trese se ne kontorlirano i moli za pomoć.

1) Zoveš Hitnu
2) Ostavljaš ga
3) Pokušavaš mu pomoći da ustane


Bigbongman:

Kroz prozor vidiš čovjeka u šeširu kako drži pištolj stoji pokraj auta i gleda u mrtvo tijelo koje je očito pogođeno u glavu.

1) Zoveš policiju
2) Izalziš na ulicu
3) Za svaki slučaj zaključavaš vrata


Sonic:
Ulaziš u auto i odvoziš se u smjeru doma.
U retrovizoru vidiš nekakvog psa kako njuši truplo.
Zanemaruješ ga i nastavljaš dalje. na mostu je barikada i policija
Zaustavljaju te. Policajac prilazi i objašnjava ti kako je uveden policijski sat
i da bi svi trebali ostati kod kuće zbog nekakve bolesti.
pita te želiš li da te otprate do kuće i jesi li dobro.

1) Prihvati pratnju
2) Uljudno odbij i produži dalje


Hrčak:

Izlaziš na hodnik i vičeš, netko se okrene i krene prema tebi.
Utrčiš nazad u sobu i, u sekundi te savlada znatiželja i kreneš pogledati iza paravana.

1) Odgrni paravan lagano
2) Obuzdaj znatiželju i pričekaj pomoć
3) izađi opet na hodnik i vikni još jednom


Ja:

Trčim za psom. I izbijam na neku cestu, pas njuška nekakvu strvinu nasred ceste.
Prilazim i i primjetim lokvu krvi okolo strvine iako bez oštećenja na strani koja gleda gore.

1) Okreni strvinu
2) uzmi psa i otiđi

BigBongman
27-12-2010, 22:44
''Super, još je samo mafia falila ovdje, sad ce biti ovo super kvart.''
Pomislio sam pozvati pandure, ali kad su oni kome pomogli. Otišao sam do vrata i zaključao ih te ponovno sjeo za računalo.

Forengner
27-12-2010, 22:45
"Otkazalo srce?Kome?Govori covece,zivot je u pitanju!"

*Izigravam dobrog lekara*

hrčak
27-12-2010, 22:47
Čekam i čekam ali nikako da doktor ili sestra dođe. Krećem van i opet se razderem "Pomoć!"

Sonic_Moronic
27-12-2010, 22:51
Majketi, kakav je ovo dan... Vratiš se sa mora i odjednom više nemaš mira! O kakvoj sad bolesti ovi pričaju, ma neka me samo puste kući više.

*govorim pajkanima da sam dobro i da ću odmah krenuti kući, te da me ne trebaju pratiti*

Chupacabra
27-12-2010, 22:51
Gledam šokirano čovjeka koji se koprca na ulici. Krv mu šikta iz ruke. Pjena mu izlazi na usta. (ja nemam pojma o epidemiji nikakvoj) Nenormalno mnogo krvi izlazi za tu vrstu rane. Pokušavam se smiriti i racionalno razmišljati. Odlučujem da je najbolje pozvati hitnu, nažvrljati na papir kako se ponaša trenutačno (u slučaju da umre dok hitna ne dođe), baciti papir pored čovjeka i pobjeći drugim smjerom, nosim mob sa sobom. Inventar: mobiter i cigare i upaljač.

Delirium
27-12-2010, 23:03
Chupacabra, pozivaš hitnu i odlaziš. Policija se sjatila nad cijelim trgom , vjerojatno kako bi našla onog čovjeka s metkom u nozi.
Jedan policajac ti prilazi i objašnjava ti kako je uveden policijski sat radi nekakve epidemije.

1) Pitaš dalje
2) Zahvališ se i ideš doma
3) Priznaš za čovjeka


Sonic:

Prolaziš dalje, ulice su puste. Parkiraš pred zgradom. kreneš se penjati uz stepenice.
Začuješ nekakav zvuk iz podruma... možda je opet štakor, a možda ti netko opet krade bicikli.

1)Odlučuješ pogledati
2) sigurno je štakor


Hrčak: U sobu uleće doktor i drma te i ispituje, ti samo pokazuješ prema zaslonu, on otrči tamo odmakne zaslon i pogleda čovjkea, popia mu bilo i stavi ruku na čelo i zaklopi mu oči. pogleda na sat i proglasi vrijeme smrti.
Okrene se i kaže: odmah ću poslati nekoga po tijelo, izađite u čekaonicu i pričekajte vašeg doktora.

1)Izađi u čekaonicu
2) Idi u WC, oplahni se vodom i smiri sse malo

Foregner:
Uletiš u sobu, ali zakasnio si, čovjek je mrtav predugo za reanimaciju i izgubio je puno krvi.
Kažeš drugom pacijentu da iziđe van. on posluša i odlazi.

1)Otiđi odmah po nekog da odnese tijelo
2)Odeš zapalit cigaretu prvo

Bigbongman:

Zaključavaš vrat i vraćaš se za računalo. Redovni program se vratio.
Na omiljenom portalu je iznenada iskočila najgledanija snimka
pokazuje jednog čovjeka, kako napada drugog i grize ga više puta.
Snimka se tada prekida.

Kao i redovni program, i opet vladina obavijest o policijskom satu.

1) Ugasi TV
2) Poslušaj obavijest

JA:

Pas njuši truplo, ja ga vrćam na uzicu i odvodim ga otale. odjednom čujem nekakav šušanj,
a pas zareži u tom smjeru.

1) idi vidi šta je
2) Okreni se i otiđi.

Sonic_Moronic
27-12-2010, 23:06
Što je sad pak to? Kakav mi je dan, ne bih se začudio da mi je netko provalio u garažu. Bolje da odem provjeriti.

*opcija 1*

hrčak
27-12-2010, 23:08
Odlazim u čekaonicu prema uputama doktora iako ništa ne osjećam prema tom čovjeku niti ga ne poznam padme mi neka suza sa oka.

BigBongman
27-12-2010, 23:09
Dok sam gledao snimku začula se obavijest, i pomislio sam da ju je dobro poslušati, kako bih znao kakva je epidemija u pitanju.

Chupacabra
27-12-2010, 23:10
Kombinacija 2 i 3:
Oprezno priznajem policajcu za onog prosjaka, on mi kaže da nema veze i daje mi detalje o epidemiji. Ja se zahvaljujem i odlazim kući. Srce mi lupa, intuicija mi govori da danas nešto opako nije u redu. Čim zađem iza ugla kradem bicikl i pičim doma.
OOC: jel bi se moglo sredit da ja i Sonic živimo u istoj zgradi, tj. da ja posjećujem isti podrum? :)

Forengner
27-12-2010, 23:19
"SANITET!DODJITE ODMAH!" Dere se doktor i zuri hodnikom.*misli u sebi* 'Jadnik...nije ni imao sanse,ko zna sta se desava napolju,svasta je bilo na vestima'

Delirium
27-12-2010, 23:28
Foregner: Ulećeš u patologiju, sve prazno, samo TV radi, a na njemu se ponavlja obavijest o hitnoj evakuaciji grada.

1) Izlaziš van iz bolnice.
2) Ideš na hodnik potržiti još nekoga

Chupa:

Ulaziš u zgradu, i ostavljaš svoj novostečeni bicikli u Podrumu, no začuješ korake na stubama.

1) Sakrivaš se
2) Izlaziš iz podruma ko da se nist nije dogodilo

Hrčak:

U Čekaonici si, sve je pusto, onaj doktor je malo prije prošao ovuda.
Čuješ čudne zvukove iz sobe s tijelom, osjećaš jezu u sebi.

1) Ideš porvjerit
2) Udaljuješ se od sobe


Sonic:

Ulaziš u podrum, ali je unutra mrak i sve se čini mirno

1) potraži svijetlo
2)obustavi sve i odi u stan


Big bongman:

Na TVu daju obavijest o hitnoj evakuaciji

1)grabiš ključeve sa stola i odlaziš odmah
2)Odlučuješ ipak nešto spakirati

Ja:

Odlazim od tog mjesta i srećem policiju.
obavještavaju me o evakuaciji. Lagano počinje padati kiša.

1)Polazim s njima
2) Idem kući po auto

hrčak
27-12-2010, 23:29
Čudni glasovi dolaze iz sobe, nešto se čudno događa, udaljujem se od sobe kada čujem da se taj glas približuje.

Sonic_Moronic
27-12-2010, 23:30
Hmm, sve se čini u redu, ali bolje da ugrabim onu staru lampu za svaki slučaj... Gdje sam je ono ostavio, sunce ti kalajsano, ništa ne vidim tu!

Forengner
27-12-2010, 23:32
Razgovarao sam sa sanitetskim radnicima,neka epidemija hara,uglavnom,bolje da proverim ima li jos nekoga u bolnici pre nego sto se vratim svom domu.*Usput uzimam gomilu lekova. *Mislim:covece,polumrak,sablasno,nema ljudi...koji djavo sam trazio dodatne sate za malo vise para...

Chupacabra
27-12-2010, 23:33
Skrivam se u podrumu, srce lupa ko ludo. Tko li je to? Ili... Što li je to?

BigBongman
27-12-2010, 23:38
''Prvo mafija, šta sad, zombiji?'' rekao sam sebi o bradu i otišao po ruksak. U nju sam bacio majcu i jedne hlače, par boca vode i neke stare sendviče. Otišao sam i do svoje sobe po ključeve od auta, te svoj revolver koji sam uzeo nakon sto su me opljačkali. Bio sam na vratima i skoro zaboravio svoj iPhone, brzo sam ga strpao u džep, zaključao i krenuo prema autu na parkiralištu.

Delirium
27-12-2010, 23:48
Big Bongman: Ulaziš u auto, ostavljaš ruksak na zadnje sjedalo, pao je sumrak i lagana kišica počinje padat. Odluči kamo želiš ići

1) Krenut ćeš svojoj rodbini na sjever
2) Ideš Provjerit curu par ulica dalje.

Chupa:

Srce ti uadara kao ludo, pritisak u galvi raste, a dah postaje sve teži. Odjednom svijetlo, samo na tren, ali dovoljno da prepoznaš susjeda is stana iznad. Malo ohrabren protiskuje "Oh susjed, baš ste me uplašili" kroz zube i ustaješ sa poda.

1) Popričaj sa susjedom
2)Pozdravi se i otiđi u stan


Foregner:

Hodaš hodnikom pun lijekova i na uglu se zakucaš u onog tipa od malo prije. On počinje blebetati o nekakvim zvukovima iz one sobe. Odbacuješ nejgove gluposti i govoriš mu o evakuaciji.

1) Ponudi mo vožnju
2) ispričaj se i otiđi po ključeve od auta

Sonic:

napipavaš onu lampu i uključiš je, baterije brzo umru, ali vidiš susjeda sa izrazom panike na licu kako sjedi na podu. "Uh susjed, baš tem me uplašili". pdgovaraš sa "Oprostite susjed, nisam htio.

1) Porazgovaraj sa susjedom o policijskom satu
2)odi u stan

Hrčak:
Udaljavajući se od sobe, zakucaš se u onog doktora od malo prije. ispadnu mu svi lijekovi, počneš mu objašnjavati zvukove, al on te odjebe i kaže nešto o evakuaciji

1)pomogni mu skupit sve
2) brzo se odi evakuirat

Ja

Polazim sa policijom, vozimo se nekakvom cestom.

1)Ispituj policajca o događajima
2) šuti i dragaj psa

hrčak
27-12-2010, 23:50
Sudaram se sa doktorom ali me iz nekog razloga ignorira, i govori mi o nekakvoj evakuaciji, nudim mu pomoć.

Chupacabra
27-12-2010, 23:51
Ustajem, miran sam dva momenta, smirujem se, puls mi se vraća na normalno. Govorim: Aaah susjed, baš ste... Me uplašili, pogotovo sa ovom nekom epidemijom. Nego di ste bili, nisam vas vidio nekoliko dana?

Forengner
27-12-2010, 23:54
"THUMP" Doktor se sudario sa nekim bledim,slabasnim mladicem.."Pobogu covece,sta ti radis ovde?Dodjavola i ovo obezbedjenje ako ne moze normalno da pregleda zgradu!Hajde,polazi zamnom,pusti ti zvukove,mozda su te udarili u glavu nesrecnice..Hajde,polazi,ako imas nekih stvari ovde,pokupi ih i polazi.
*Misli:Ajoj,ajd prvo da se izvucemo odavde,valjda on ima nekog svog..samo mi fali bolesnik u ovoj katastrofi.
*Ubrzao je hod.
*ulazi u auto sa bolesnikom.

Sonic_Moronic
27-12-2010, 23:54
"Uh, oprostite susjed, nisam htio, znate, uhvatila me panika zbog ovih zvukova u podrumu, danas mi je čudan dan. Bio sam na ljetovanju u Italiji, zbilja opuštajućih par dana, mmda. Nego, je li znate vi išta o toj epidemiji, spomenuli su mi policajci na putu kući, a vidim cijeli grad je nešto pust?"

BigBongman
27-12-2010, 23:54
Palim svoj auto i krećem prema bratovoj vikendici(rodbina), no idem starom cestom koju rijetko tko koristi kako bih izbjegao gužvu.

Delirium
28-12-2010, 00:02
BigBongman:

Juriš cestom jer mislis da na njoj nema nikoga, odjednom, policijski auto izleti iz zavoja i zabije se u tebe. oba auta završe na poljani. Nekako se izvlačiš ali vidiš da si bio neko vrijeme u nesvijesti, već je noć.

1) idi do drugog auta i provjeri preživjele
2) Porbaj dobit hitnu

Sonic:
Odlučuješ popričati sa susjedom, i obojica krenete gore, i sretnete, trećeg susjeda, koji vas obavještava o evakuaciji. On odlazi, a ti znajući kako susjed nema auto nudiš prijevoz van grada.
susjed prihvaća.

1)pakiraš se
2) uzimaš samo ključeve od auta

Chupacabra:

Odlučuješ popričati sa susjedom, i obojica krenete gore, i sretnete, trećeg susjeda, koji vas obavještava o evakuaciji. On odlazi, a susjed, znajući da nemaš auto nudi prijevoz, prihvaćaš.

1)ideš se pakirati
2) Odlučuješ ništa ne ponjet.

Foregner:
Pacijent ti pomaže sa kutijama i prihvaća poziv za prijevoz. upućuješ ga k svom autu i odlaziš po ključeve.

1)ideš li prvo provjerit tijelo za svaki slučaj
2) ideš ravno po ključeve

Hrčak:
Prihvaćaš poziv za prijevoz. Čovjek te upućuje k svom autu i odlazi po ključeve.

1)Zaboravio si jaknu u sobi, u noj nema ništa vrijedno ali se vraćaš po nju
2) ostavljaš jaknu i odlaziš do auta

Ja:

Počinjem ispitivati policajca o svemu, i odjednom sudar.
Padam u nesvijest.

nema radnji ovaj kurg

hrčak
28-12-2010, 00:04
Nakon što sam se dogovorio sa doktorom da zajedno otiđemo sjetio sam se da mi je u sobi ostala jakna. Iako bi otišao po nju, sva ova strka oko evakuacije me zabrinjava pa ju ostavljam u sobi i odlazim do auta

hrčak
28-12-2010, 00:06
Foregner:
Imaš osjećaj da je nešto sumljivo sa truplom ali se ipak odupireš znatiželji i odlaziš po ključeve kako bi otišao sa Hrčkom

BigBongman
28-12-2010, 00:09
Budim se i vidim na retrovvizoru da imam krvi po čelu, posežem do stražnjeg sjedala kako bi uzeo ruksak. Izlazim iz auta s ruksakom na leđima, te stavljam zakopčavam jaknu kako policajac nebi vidio pištolj. Odlazim do auta u kojem vidim policajca kojemu grana stršti iz glave, te jednog muškarca na stražnjem sjedalu. Izvlačim čovjeka van pazeći da mu nebi naškodio i provjeravam mu bilo.''Hvala bogu, živ je.'' rekoh.

Sonic_Moronic
28-12-2010, 00:16
Nudim susjedu prijevoz u svojoj Fabijici, on prihvaća. Razmišljam da li bih trebao štogod ponijeti, ali onda se sjetih, pobogu, došao sam sa ljetovanja, još imam neke hrane u kuferima i malo rezervne odjeće. Nije problem.

"Jel' vama treba nešto susjed, ja sam spreman?"

Chupacabra
28-12-2010, 10:58
Pakiram se, i pošto sam cijeli dan nervozan i osjećam se nelagodno, pakiram najbitnije-
Šibice, švic. nožić, flaša vode, dalekozor, karta županije, konzerve graha i tunjevine
Silazim, i susjed me pita: "Jel treba vama nešto susjed, ja sam spreman?"
Odgovaram: "Ne, ne, spakirao sam se. Hajdmo sada, hvata me nelagoda od ove... Epidemije."

Delirium
28-12-2010, 13:39
Chupa i Sonic:

Ulazite u auto. Škodica miriši ugodno i to te malo smiruje. Susjed se okreće prema tebi i pita
no susjed, kamo ćemo?

Hrčak:
Nalaziš se s doktorom pokraj auta. Bolnica je kompletno evakuirana. Ulazite u auto i daješ mu upute kamo treba ići.

1)Ideš li kući po stvari
2) Odmah odlazite iz grada

Ja:

Budim se...pas mi liže lice, očito je dobro... gledam u policajca i vidim da je mrtav. Odjednom se nad mene nadvije sjena. Sve mi je i dalje mutno pred očima... ne vidim dobro, poseže za mnom a ja nagonski izbacim nogu naprijed i pogađam ga u bradu... pada pokraj mene, a svijest mi ponovno odlazi.

hrčak
28-12-2010, 13:43
Dolazi doktor iz bolnice, otključava auto i ulazimo u njega i zamolim da odlazimo iz grada.

Chupacabra
28-12-2010, 13:50
"Ma, pojma nemam, samo što dalje od grada. Najsigurnije će biti na ruralnom području. Imaš li nekog prijatelja ili rođaka na selu a da je blizu?"
Od nervoze palim cigaretu.

Forengner
28-12-2010, 13:55
*Doktor je upalio auto,ubacio sve lekove u gepek,pomogao bolesniku da udje u automobil,zatvorio je i zakljucao vrata,nije palio svetla..*
"Eh nesrecnice,odakle si,kako se zoves?~*lagano je vadio upaljac* "Kako god,uz ovu epidemiju,bolje da odemo iz grada,znam odlicno mesto,jedno starije imanje,tu sam cesto dolazio u maldosti,valjda virus nije stigao toliko daleko..

Delirium
28-12-2010, 13:56
Chupa i Sonic:

S: Daj, miolim te nemoj mi škodu zasmrdit. Ako baš nemoraš.

C: *Bacaš cigaretu kroz prozor*

S: Pa imam malu vikendicu van grada, kraj jezera, na rubu šume, možemo tamo

C: Vozi.

Nakon dulje vožnje Fabijica staje pred drvenom kućom. Ulazite unutra. Sonic Objašnjava kako bi bilo dobro da pušiš vani.

C:
1) Idi van zapalit
2)Ostani unutra i ugrij se na kaminu

S:
1)Sjetiš se da su ti drva još od prošle godine u šupi, idi po nih
2) Zamoli chupu da skokne po njih


Hrčak i Foregner:

U autu ste, Vozite se van grada. Autocesta A3. U Daljini je nekakav zastoj, cijela kolona auta.

Zajednička odluka (porbajte u raspravi il prek PPa)

1) Odite do guzve i sacekajte tamo dok se ne pomakne
2) Pokusajte drugi izlaz, na sjevernoj strani grada.


Ja:

Budim se. Mrkla noć. Oko mene dva auta prevaljena, psa ni na vidiku. Onaj tip sto sam ga nokautior leži pokraj. Neizgleda prijateljski.

1)Pretraži tipa
2) Pokušaj dobiti hitnu
3) idi potraži psa i ostavi tipa

Chupacabra
28-12-2010, 14:03
"Mah, neću više pušit'. Osta'ću unutra i ugrijati se.
I susjed, ako budeš treb'o po drva, uzmi letvu ili štap ili nešto. Moraš bit oprezan. Ili da ja idem? Ili skupa?"

Forengner
28-12-2010, 14:14
"Ah dodjavola,guzva na putu,kakva kolona...-Hej momak,ako se slazes,idemo okolnim putem,nije daleko."
*Medjutim,doktor je poceo da se brine,brinula ga je ta tolika panika i guzva,nije bio informisan...imao je samo auto,koji je na srecu,imao dosta benzina.*

Forengner
28-12-2010, 14:18
*Hrcak:*
"U-uredu..covece..iovako sam nesto...u-ubedu..Ajde co'ece,vozi..co'ece koju kantu kotrljas..vama vracevima mora da je..da je niska plata a?"

Sonic_Moronic
28-12-2010, 14:25
"Ma ostanite vi tu susjed, ja ću donijet drva. A zašto letve, pobogu? No dobro, kako vi kažete."

Delirium
28-12-2010, 14:32
Sonic:

Susjed ostaje u kući, hvataš najbližu letvu, da udovoljiš njegovom hiru, jer nemaš snage se raspravljati. Ulaziš u šupu i lagano kupiš Drva u korpu. Taman da ćeš ustat kad čuješ urlik životinje, vjerojatno psa. Negdje u blizini... Životinja stalno ispusta posmrtne zvukove.

1)Idi provjeri
2)Vrati se u kuću

Chupa:

Susjed ide po drva, a ti ostajes u kući. igraš se žaračem i bockaš vatru. Susjeda nema već par minuta. Počinješ razmišljati gdje je. Taman da ćeš ustat i potražit ga kad čuješ urlik životinje, vjerojatno psa. Negdje u blizini... Životinja stalno ispusta posmrtne zvukove.

1)Izađi van i provjeri
2)Izađi van potražit susjeda
3) Ostani unutra i zakljucaj se


Foregner i Hrčak.

Vozite se kroz grad. Sve je pusto, a i kišica počinje lagano padati. Prolazite pokraj jednog slupanog auta, krv je razmazan po vjetrobranu i nevidi se i unutra.

1)Vraćate se pomoći ako ima nekoga u autu
2)Produzujtee dalje

Ja:

Pretražujem tipa i nalazim revolver.
I onda se udaljavm za psom u šumu, gdje i inače odlazi.
Mrak je pa palim baterijsku lampu.

Sonic_Moronic
28-12-2010, 14:35
Uh, što je sad ovo opet. Nije valjda neki pas zalutao, što ću s njim u ovoj zabiti?

*uzima letvu sa sobom za svaki slučaj*

Chupacabra
28-12-2010, 14:39
1)
Uzimam sa sobom željeznu šipku nađenu na podu i idem pogledati tu... Životinju. Vidim da i susjed ide. Tiho mu govorim "Susjed, oprostite mi ako sam paranoičan, ali moramo biti oprezni. Možda je životinja zaražena. Rekao sam vam koji su simptomi, a meni je rekao policajac (inače moj dobar prijatelj)".

Forengner
28-12-2010, 14:40
Ja n Hrco:
"Sranje!Izgleda da je saobracajka!" *Doktor naglo koci i staje..*
*izlazi iz kola,pacijent sedi pozadi i za svaki slucaj pazi na okolinu*
-Doktor oprezno prilazi automobilu i naginje se ka njema,pokusavajuci da se ne priblizi previse.
"Ehej,ima li nekog unutra?"

Delirium
28-12-2010, 14:47
Sonic i Chup:

C: Oprezno susjed neznate što bi moglo biti u ovoj šumi...

S: ma siguran sam da je samo neki pas ozljedio nogu...

Nakon kraće šetnje nalazite mrtvu životinju, psa, kako leži na podu u lokvi krvi...
Chup ju odlučuje preokranuti Šipkom koja probije kožu i zakrvavi se.

Odjednom pred vas izlazi još jedan čovjek u punom trku sa pištoljem u ruci.
Zbog početnog šoka dižete pružje u zrak, no zbog pištoljaih i brzo spuštate.
Čovjek gleda u mrtvog psa, pa u vas...
primjećuje krv na šipci

Čovjek: Šupci! Ubili ste mi psa. *i poteže pištolj prema vama

1)Pokušajte pobjeć
2)Pokušajte Savladat čovjeka
3)Pokušajte sve objasnit


Foregner n Hrco:

Prilazite autu. vrata su otvorena. prednje staklo je namuljano krvulju. Pažljivo pogledate unutar vozila ali je prazno... trag krvi vodi u obližnju trgovinu, čini se da se ranjenik tamo sklonio.

1)Idete Pogledat u trgovinu
2)Ostanete još malo pručavat auto
3)Pokupite se.

Ja:

Izlazim na šumsku i čistinu i čujem svog psa, blizu je...
Trčim kroz šumu a granje me šiba, zbog mraka mi je skočio adrenalin.
Čujem posmrtni krik psa. I uskoro dolazim do mrtvog tijela.
Neka dva šupka stoje nad njim, a jedan drži Krvavu Šipku u ruci.

Ciljam u njih i derem se iz sveg glasa

Forengner
28-12-2010, 14:57
"Mozda ima prezivelih!Hajde,bolesnik,podji,prati me,polako."
*Doktor je iz kola uzeo stari francuski kljuc,nadao se da ce mu biti dovoljan"
Misli:*Dodjavola...znam da je ovo toliko riskantno,ali ne mogu ga ostaviti posle onoga u Afghanistanu...ne..ne..nikoga ne ostavljam iza..nikoga!

Forengner
28-12-2010, 14:59
Hrco:P-p-a ti si lud!Kuda bre d-da idemo!?Ko zna gde je t-taj li-k..Ma idi dodjavola,bolje da krenem za tobom nego da ostanem sa-ss-am ovde..
*poneo je par medicinskih obloga i par lekova protiv bolova,u slucaju da nadju prezivelog..*

Chupacabra
28-12-2010, 15:00
Brzo mislim što ću napraviti. Primjećujem da gan ima prigušivač, što je loše (zasad, ako ga otmem biće super).
Napadno zurim sa šokiranim i uplašenim izrazom lica u nešto iza čovjeka, počnem stenjati i prošapnem "ne okrećite se..."
Nadam se da će se okrenuti, pa da zamahnem šipkom i izbijem mu pištolj iz ruke. Razmišljam kako ću dati signal susjedu.

Sonic_Moronic
28-12-2010, 15:12
"ČEKAJTE MALO GOSPODINE!", uzvikujem u panici, "krivo ste shvatili, vidite..." - primijećujem da susjed pokraj mene nešto šapće i naglo zašutim.

Delirium
28-12-2010, 15:22
Sonic
Sada je vrijeme, ili ćeš reagirati ili ništa, susjed povikne Pogledajte Onamo i napadač se okrene

1)Napadni i pokušaj uzeti pištolj
2)Probaj još nešto reći
3) Bježi

Chup:

Povikneš "Pogledajte onamo" i napadač se okrene sad ili nikad

1) Bježi
2) Napadni i pokušaj uzeti pištolj

Hrc: Ulazite u Trgovinu, tri hodnika su pred vama, jedan lijevo, jedan desno i jedan između njih
Odlučite se razdovjiti u koji hodnik ulaziš?

1) Desni
2)Srednji
3)Lijevi

Foregner:

Ulazite u Trgovinu, tri hodnika su pred vama, jedan lijevo, jedan desno i jedan između njih
Odlučite se razdovjiti u koji hodnik ulaziš?

1) Desni
2)Srednji
3)Lijevi


Bigbognamn: Budiš se pokraj slupanog auta. Iz šume se čuju pucnjevi, instinktivno grabiš za svojim pištoljem. Nema ga, očito ti ga je onaj tip uzeo... pa ti spašavaj ljude danas.

1)Pretraži policijski automobil i pokusaj pronaci oruzje
2)Zaputi se putem šume

Ja: Jedan od one dvojice Poviče "Pogledajte onamo" i okrenem se, na trenutak očini mi se da vidim nešto, pa stisnem oči i skoro kao da vidim nekoga u grmlju...

BigBongman
28-12-2010, 15:27
Pretražujem policajca te pronalazim berretu i 2 saržera, te svjetiljku. Palim svjetilku, stavljam ruksak na leđa i repetiram pištolj. Gledam prema smjeru odakle su se čuli pucnjevi, te razmišljam o sljedećem potezu.

Sonic_Moronic
28-12-2010, 15:32
Susjed mu uspjeva odvući pozornost, i napadač pogleda iza sebe. Sad! U naglom napadu adrenalina, skačem na njega i pokušavam mu oduzeti pištolj iz ruke.

hrčak
28-12-2010, 16:00
Ulazim u trgovinu gdje se ja i Foregner razdvajamo, odlazim u lijevi hodnik.

Chupacabra
28-12-2010, 20:53
Adrenalin djeluje, ja i susjed istodobno skačemo na lika i pokušavamo ga svladati. Susjed skače za oružjem, a ja zamahujem u glavu.

hrčak
28-12-2010, 20:58
Forenger:
Odlazim od Hrčka kako bi detaljnije istražio trgovinu i uzeo potrebštine. Počinjem sa sredinom.

Delirium
28-12-2010, 21:04
Chups/Sonic: Skačete na tipa, ti ga pokušavaš lupiti u glavu dok susjed pokušava uzeti revolver. Osjetiš udarac po glavi i malo posustaneš. Odjednom se čuju pucnjevi. Sve stane... nitko nije propucan, svrnete pogled i vidite četvrtog tipa kako drži pištolje prema vama.

1) Polako se ustanite i bacite mu uspješno preoteti pištolj
2) Uperite Pištolj u njega

Hrc: Razdvajate se, u trgovini je mrkli mrak, pa pokušavaš naći nekakav izvor svijetla. Prsti ti napipavaju prekidač. Vrata od skladišta su ispred tebe, a iznutra dolaze zvukovi.

1)Vičeš Doktoru da se dovuče ovamo
2)Ulaziš unutra

Big Bong man: Izlazis na čistinu na kojoj se tri tipa hrvaju oko tvog pištolja... Pdižeš pištolj i pucaš u zrak. Tipovi stanu i na trenutak oklijevaju.

1)Nastavi držati uperen pištolj
2) Spusti pištolj i mirno porazgovaraj.

Ja:
Pištolj ti ispadne iz ruke nakon onog posljednjeg udarca u glavu. I u sekundi pucanj... pištolje je opalio. Ali ne onaj, nego od onog tipa iz auta s kojim si se sudario.

1) Ostani na zemlji
2) Pokušaj se dići

Chupacabra
28-12-2010, 21:07
Gledam u susjeda i šapnem- "Da pokušamo porazgovarati sa ovim četvrtim?"

BigBongman
28-12-2010, 21:09
''Pustite ga'' zaderao sam se i spustio pištolj.''Ne želim vam nauditi no ako budem morao pucat ću''. Polako sam se počeo približavati, no pištolj sam držao otključanim i spremnim ako budem morao pucati.

Delirium
28-12-2010, 21:19
Chupa i Sonic: Puštate trećeg tipa i zurite u četvrtog. Koji se zadere "Spusti pištolj na pod!"

1) Spuštate pištolj
2) Ne spuštate pištolj

BigbongMan: Sva trojica se razdvajaju. Vičeš onome s pištoljem da ga spusti na pod. Čini se da si nešto šapću.

1) Ponovno Vikni
2) Zapucaj još jednom u zrak.

Ja:

Polako se ustajem. Vidim onog tipa kojeg sam odvalio nogom i nije mi svejedno što ima pištolj. Zasad sam u najnepovoljnijem položaju. Ostajem Miran.

Chupacabra
28-12-2010, 21:22
"Ok, ok! Puštam ga, samo polako... A sad, što želite od nas!?"

BigBongman
28-12-2010, 21:23
''Što sad rade'' pomislih, te još jednom poviknem ''Bacite pištolj, neželim vam nauditi!!'' Nisu izgledali kao nekakvi kriminalci, pa mi je prvo palo na pamet da su se samo branili. Ovaj put bacaju pištolj, a ja krećem prema njima. Jedan se nešto izderao no nisam ga dobro čuo.

Delirium
28-12-2010, 21:29
BigBongMan: U tom trenutku, pokraj vas protrči neka manja životinja. I još jedna i još jedna. Iznad vas jato ptica leti u istom smjeru. Nekakvi zvukovi dolaze iz šume na suprotnom kraju čistine. Čovjek sa pištoljem ga instinktivno uperi u tom smjeru.

1) Ignoriraj i uzmi drugi Pištolj.
2) Izrazi zanimanje za zvuk kao i ostali.

Chups: Zvuk iza tebe, ti sledi krv u žilama, okreneš se i uperiš pištolj koji si tren prije skoro ispustio.

1)Kreni prema zvuku
2) uzmakni dalje (bliže tipu s pištoljem)

Ja: prva životinja portrči pokraj mene. I kada čujem zvuk uzmičem u suprotnu stranu. Nemam nikakvog oružja i nadam se da je to samo neka životinja kako bi utekao u općoj konfuziji koja upravo vlada.

BigBongman
28-12-2010, 21:34
Uperio sam svoj pištolj prema tom izvoru zvuka, ledila mi se krv u žilama te sam potihu priupitao ovog s pištoljem ''Imate li nekakvo sklonište auto, kolibu bilošto??''

Chupacabra
28-12-2010, 21:40
"Holy shit..." počnem se instinktivno udaljavati, ali držim gan uperen prema šumi.
"Ispričavam se gospodine, ali ovdje mi je nešto sumnjivo. Hajdmo se mi svi vratiti u našu kolibu i zaključati se."

Delirium
28-12-2010, 21:49
Odjednom postaje hladnije, ili možda ne? Jeza Nam se provlači svima kroz kožu.Zvuk se ponavlja, svi stoje, ukopani kao mramorni kipovi. Zvuk se čuje i lijevo i desno od nas. Zvukovi sada dolaze iz tri smjera. U isti Čas svi počnemo trčati u istom smjeru, što dalje od zvukova. Sonic poviče, ovamo, i krenemo prema vikendici. Ulazimo unutra i sonic zaključava vrata. Svi se odjednom grupiraju uz zid najudaljeniji od vrata.

Ja- "Što je to bilo?"

S- "Nemam Pojma, ali sad smo sigurni."

BBM (Bigbongman) se odvaži na pogled kroz prozor. Samo tama, i sjene koje se prelijevaju na mjesečini...

Odjednom udarac od vrata. I još jedan. Kao da se netko sa druge strane konstantno zabija u njih.
Svi gledamo u vrata. u tišini i zamrznuti na mjestu.


1) Čekamo
2) Netko ide do prozora koji gleda prema toj strani da provjeri šta je
3) Otvaramo vrata

Delirium
28-12-2010, 22:19
Hrčak/Foregner

Osjećaš bol u lijevoj strani tijela. I Povičeš doktora da dođe, da si nešto našao. On dolazi, primjećuje da nisi dobro i pregledava te na brzinu... nema većih oštećenja.
Pogled mu se svrne na vrata kada iz njih dopre dubok *thud*

Bez oružja prilazite vratima, jedan sa svake strane

1) Pokucate prvo
2) Otvarate vrata
3) Vičete osobi koja bi mogla biti s druge strane.

hrčak
28-12-2010, 22:25
Nakon kratkog dogovaranja dolazimo do dogovora da pokucamo na vrata, valjda nas neće čuti.

Delirium
28-12-2010, 22:45
Kucate, jedanput, i drugi put. A sve što se čuje iz a vrata je nekakv šufljanje. Doktor Odlučuje Otvoriti vrata.

on: Na tri...

1..

2..

3..

Vrata se otvore sa treskom i obadvojica stanete na prage. U sobi je mrak i tišina... bar prvih nekoliko skeundi.
Onda se opet začuje šufljanje. Obadvojica zakoračite u tamu, dozivajući. Tamna figura se odjdnom pomakne desno od tebe. U Panici uzvik neš i skočiš u suprotnom smjeru i obasjaš ju na trenutak. Oči izmijenjene boje, rane svuda po tijelu, siva koža i urlik zbog iznenadnog svijetla. Ti zabetoniraju noge. Zombi zagrabi prema tebi, najvećom mogućom brzinom. Vrištiš, nemožeš ništa drugo. Hvata te rukom za vrat, a drugom za desnu ruku i pokušava ugristi. Usta puna krvi se približavaju tvojem vratu. Uspiješ ga odgurnuti sa sebe no on opet jurne. U tom trenutku blijesak metala na svijetlu svjetiljke i ključ se sruči na njegovu glavu, s jednim glasnim *kraaak* vjerojatno zbog pucanja lubanje. I on se okreće i ugleda doktora. Napadne ga, i gurne uza zid. U jednom trenutku, ustaješ se tražiš ključ... ali prekasno, zombi ujeda doktora u području lijevog ramena. Svejedno uzimaš ključ, prilaziš odostrag i lupiš, svom snagom. Smrskavajući lubanju do kraja, i stajući na kraj zombiju.

Prilaziš ranjenom doktoru...

On- Ne diraj me, virus se prenosi krvlju. Uzmi moje ključeve... *Izvadi ih iz džepa desnom rukom i stavlja ti ih u šaku"... Vjerojatno ih ima još, ubrzo će doći... idi, trči...ovo ti je posljednja šansa... i u tom trenutku počne nijemo plakati.

Ti- Osjetiš kako ti suze naviru na oči... ustaneš se i zuriš u njega sa knedlom u grlu i suzama u očima.

On- IDI! Odmah... još ih dolazi... i u tom trenutku mu prsne vratna arterija, ostavljajući ga sa izrazom iznenađenja i mrtvog.

1)Sklapaš oči pokojniku i uzimaš ono malo zaliha sto nije zgaženo tijekom borbe
2) Trčiš nazad do auta.

hrčak
28-12-2010, 22:49
Sav potresen doktorovom smrću razmišljam što trebam učiniti- Na kraju uzimam njegove ključeve i odlazim do auta. Razmišljam kamo krenuti i odlučujem na prvu planinu na koju naiđem.

Delirium
28-12-2010, 22:52
Voziš što brže možeš. Potresen onime što se upravu dogodilo, pričinjavaju ti se svuda, u svakoj sjeni, na svakim vratima... treseš se...adrenalin ti lupa još jače i voziš još brže...
Želiš samo pobjeći... Kada vidiš natpis sa izlazom iz grada, srce ti malo brže zakuca jer pomisoliš na spas... ali kamo ćeš...noć je pala odavno...

1) Van Grada odmah
2) Naći neko sigurno mjesto gdje ćeš provesit noć i onda po danu otici nekuda
3) Parkirati auto na neko sigurno mjesto i prenoćiti u njemu.

hrčak
28-12-2010, 22:54
Napokon dolazi malo olakšanje pri izlazu iz grada, sav sam zadihan ali se pokušavam primiriti. Odlučujem da je nabolje otići iz grada što prije smatrajući da imam veće šanse za život.

Delirium
28-12-2010, 22:57
Dolaziš do raskršća... Jedno je put za Lovački dom.... sada je lovostaj, nebi trebalo biti nikoga... a tamo mozda nađeš zaklon, odmor i nekakvo oružje...

S druge strane imamo Jezero s nekoliko vikendica koje ga okružuju, možda, ako uspiješp naći čamac, uspiješ prijeći jezero, i ono ogromno polje, mozda se dokopas sigurnosti nekog drugog grada... ali nije sigurno da je i taj grad evakuiran...ili nešto gore...

1) Lovački dom
2) Jezero

hrčak
28-12-2010, 22:59
Nakon kratkog razmišljanaj odlučujem otići u lovački dom, u veće gradove za sada nije sigurno ići.

Chupacabra
29-12-2010, 10:00
Šapćem, veeewy veeewy quiet: "A da pitamo 'ko je?"

Delirium
29-12-2010, 20:37
Mi (Sonic, Chups, BBM i ja): Lupanje od vrata se nastavlja...

"A da pitamo tko je?" Prišapne chupa...

BBM: Vikne "Tko je?!"

Udarci prestanu na sekundu... a onda počnu još jače i bržim tempom...
Svi još šutimo i zurimo u vrata...

1) Neko odlazi do prozora
2) Pucamo kroz vrata pa šta bude bude.

Hrc:

Dolaziš do lovačkog doma... Zora već polako sviće... i to te tješi...No zbog umora ipak ulaziš i švrljaš po lov. Domu... Nalaziš sljedeće

2x Lovačke puške
13X Municije za puške
I podosta suhomesnatih proizvoda...

Na podu su drva...

1) Zapali vatru u kaminu
2) Izađi Van na sunce

hrčak
29-12-2010, 20:39
Napokon nekakvo sklonište, poslužiti će. Palim vatru dok si pripremam nešto za jelo.

BigBongman
29-12-2010, 20:41
Zatvaram oči i ispaljujem nekoliko hitaca u vrata dok se ne udaranje smiri...

Delirium
29-12-2010, 20:46
Svi gledamo kako BBM ispaljuje nekoliko hitaca u vrata...
Udaranje prestaje... a glasan *thud* se čuje s druge strane...
Vatra polako dogorava...
Odlazim do vrata s namjerom da ih otvorim...

Sonic i BBM:

1) Povičite "Ne otvaraj"
2) Zanemari i pustite me da ih otvorim.


Hrčak:

Meso lagano cvrči iznad vatre i ugodan miris ti ispunja nosnice... a opnda se sjetiš svega što se dogodilo...i hrana ti nekako zapinje u grlu... umor te polako savladava i odlučiš odspavati.

1) Spavaš u autu
2) Spavaš u domu, pored vatre

hrčak
29-12-2010, 20:47
Ovo zijevanje je nepodnošljivo, zatvaram vrata i zabarikadiram prozore. Odlazim spavati pokraj vatre.

BigBongman
29-12-2010, 20:49
Držim pištolj uperen prema vratima, te stajem ispred Sonica i čekam da Del otvari vrata...

Delirium
29-12-2010, 21:05
Hrčak:

Spavaš... no odjednom čuješ nekoga izvana kako hoda po lišću, sporim korakom... instinktivno krećš po pušku, staneš na dasku i ona zaškripi kao što nijedna daska nikad nije zaškripala... koraci izvana stanu... kao da osluškuju još nešto...

Dah ti zapne u grlu... stojiš ukočen... koraci se napokon ponovo čuju i udaljavaju se... no nisi siguran je li još u blizini...

1) Idi po pušku i izađi van
2) Spakiraj sve što ti treba i idi u auto
3) Ugasi vatru, i probaj se još malo skrivati ovdje...

hrčak
29-12-2010, 21:07
Budim se i čujem nečije korake. Tko je to? Uzimam pušku i namirnice i brže bolje izlazim van trčeći prema autu pažljivo gledajući tko je to vani.

Delirium
29-12-2010, 21:16
Vani na prvi pogled nema nikoga...ulaziš u auto i lupaš vratima... iza tebe se čuje krik nekog nemrtvog... Nagaziš na gas i voziš prema šumi... Utvara trči za tobom, koliko god je njezin nepravilni, ukočenii sablasni korak trčanje. Ne gledaš u retrovizore, ne osvrćeš se... tako će i biti odsada... Voziš se uz šumu i dolaziš do slijepe ulice. Auto nemože naprijed. Skrećeš oštro ulijevo i padaš u jezero... auto tone a ti otvaraš vrata, i počneš plivati, udariš glavom od vrata i jedva isplivaš na površinu... na obali se onesvijestiš...

Budiš se se na obali... neznaš koje je doba dana... mokar si do kože... ubrzo ćeš se prehladiti i dobiti upalu pluća ili nešto gore.

1) Tumaraj po šumi pokušavajući naći nekakav zaklon
2) Zapali vatru i pokušaj osušiti odjeću
3) Improviziraj zaklon
4) Nastavi dalje nadajući se da ti se ništa neće dogoditi

hrčak
29-12-2010, 21:18
Uf, prokleta voda, prokleta epidemija, bolje je da krenem prema šumi i nađem nekakav zaklon.

Delirium
29-12-2010, 21:25
Bauljaš po šumi bez cilja... zaklona ni na vidiku... u daljini vidiš brdo, i čeku gore... ali je cijelo brdo bez i jednog komada raslinja... mozda riskiraš puno odlaskom tamo... ali ako te nesto ne ugrize smrznut češ se

1) Odi do čeke
2) Prvo opkruži brdo za svaki slučaj
3) Pokušaj naći drugi zaklon

hrčak
29-12-2010, 21:28
Gledam brdo i razmišljam. "Ovdje bi bio dobar vidik...Ako stignem do gore". Na kraju odlučujem opkružiti brdo, a ako u međuvremenu nađem dobar zaklon smjestit ću se u njemu.

Delirium
29-12-2010, 21:38
Brdo je veće nego što si mislio i dok ga opkruzis, ti treba malo više vremena... No, našao si jedna lijesku i sad grickaš liješnjake... čini se da je sve sigurno... Ovo izgleda kao odlično mjesto za kamp...Možda, spar dorada, budeš i siguran ovdje...

1) Idi tamo i popni se na čeku
2) Idi i počni graditi kamp i podizati osnovnu obranu

hrčak
29-12-2010, 21:41
Zanimljivo mjesto, nadasve, krenut ću sa izgradnjom zaklona i obrane.

Sonic_Moronic
29-12-2010, 21:44
"Štogod da je bilo vani, sada je zacijelo mrtvo", kažem družini. Neka otvori vrata.

Delirium
29-12-2010, 21:51
Mi: Otvaram vrata... ispred njih nema nikoga...mrlje od krvi na vratima su očiti pokazatelj da je nekoga bilo... odlučimo se podjeliti i pogledati oko kuće... Ja i BBM
i Sonić i Chups.... Svakome ide jedan pištolj...

Izlazimo van... Jai BBM krećemo na lijevo a Sonići čupa na desno...
hodamo oko kolibe i zamjećujemo nešto, ili nekoga u travi...

Ja i BBM:

1) Idemo pogledati
2) Vratimo se unutra

Sonić i Chupa:

Ne nalazite ništa vani i odlučite da se vratite unutra.
Prolazite pokraj šupe sa drvim i čujete hrapav uzdah iznutra...

1)Idete pogledat
2) Bježite unutra

Hrčak: Stižeš na mjesto kod čeke i na ugodno iznenađenje vidiš hrpu granja pogodnog za gradnju nečega... Malo ti je hladno...

1) Zabijaš kolce u zemlju i spavaj na čeci.
2) Pokušaj napraviti nekakav zaklon.

hrčak
29-12-2010, 21:54
"U što je hladno, ali od rada ću se zagrijati." Gradim zaklon

Sonic_Moronic
29-12-2010, 21:55
"T...T...Trebali bi pogledati u...unutra", kažem susjedu.

Već sam u panici od ovih događaja, što se, dovraga, ovdje dešava?!

Chupacabra
29-12-2010, 22:01
"Susjed..." *otkočim pištolj* "...bolje nam je da se čuvamo. Hajde, ja otvaram vrata i gledam, a vi mi čuvate leđa."

BigBongman
29-12-2010, 22:01
''Ej..'' šapnuh ''..možda da vidimo što je, ali štogod da je ako je preživjelo onoliko pucnjeva nije čovjek...što ti kažeš?''

Delirium
29-12-2010, 22:12
Ja i BBM:

"Mozda da pogledamo..."

Oprezno se približavamo, tijelo, ljudsko leži licem prema dolje. Tri prostrijelne rane na prsima.
Pružam ruku kako bi ga okrenio. BBM mi hvata ruku...

"Ne driaj ga, možda je zarazno..."

Hvatam onu dasku koju sam ponio iz kolibe i nježno pokušavam okrenuti tijelo.
Čini mi se da se ruka trznula...

"Jesi ti vidio da se ruka trznula?"

"Ne, nisam ništ..."

U tom trenutku lijeva ruka uhvati dasku a desna moju nogu. Za vrištim od straha i drugom nogom lupim po ruci i uspijem se osloboditi. Tijelo puže prema nama, čini se da se nemože osoviti na noge... vičem besmislice i lupam ga sa daskom dok uzmičem. Na svu sreću BBM ima više razuma i propuca mu glavu.

Padam na koljena, cijeli se tresem...

"Koji je to vrag bio?" Pitam s stravom u glasu.

"Neznam... mozda bi smo se trebali vratiti"

"Idemo... i krećemo prema kolibi."

unutar koliba odlazim do ležaja i legnem, još bez glasa...

1) Zatvaramo Vrata odmah i zaključavamo
2) Čekamo da se Chupa i Sonić Vrate.


Sonic i Chupa:

Ulazite u šupu polako, hladan zvuk udisaja se još čuje...
Sada stojite u šupi i vidite figuru sklupčanu na podu u kutu, prekrivenu krvlju kako dršće... čini se da nije svjesno vaše prisutnosti...

1) Priđite bliže i provjerite jeli živ
2) Upucajte to
3) Oglasite se, mozda vas primjeti

EDIT:

Hrčak:

Gradiš, sve dok ne padne noć, cijeli vrh brda je okružen kolcima... možda neće zasutaviti zombija, ali će ga možda usporiti... osjećaš se grozno

1) Idi spavati
2) Čuvaj stražu jedan dio noći, mozda nesto primejtiš

BigBongman
29-12-2010, 22:15
''Zaključaj jebena vrata!!'' zaderao sam se, ''Ja ću stajat pored prozora da vidim kad ona dvojca dodju, ne smijemo riskirati NIŠTA.''

hrčak
29-12-2010, 22:16
Koliko god bio umoran tko zna što se nalazi u mraku, odlučujem većinu vremena stražariti, a nakon toga pol sata, sat odspavati.

Sonic_Moronic
29-12-2010, 22:17
Koliko god bih najradije da ga propucamo i odemo, zdrav razum mi nalaže da provjerimo tko... ili što je to.

"HEJ! VI TAMO!"

Chupacabra
29-12-2010, 22:25
"NE! NE NE NE" *pucam u glavu* "NE NENENENEE JENOTIPASMATER VRAŽJU RRAAAA!!!"
Padam na koljena. " Af... Oprostite."
Pokrijem lice rukama, bacam pištolj na pod. Brišem znoj i tresem se, krv je posvuda, dok iz stvorenja teče siva tvar pomiješana sa krvi. Tresem se. "N...Nisam htio... O moj bože... To; to nisam učinio ja!... To je bila panika i strah... Ne! "
Navala adrenalina, sve se zamaglilo umjesto da se razbistri. Maglovito vidim susjeda, napada me astma. Tražim inhalator u džepu, ne mogu ga naći, crni mi se pred očima i mislim da ću se onesvijestiti.

Sonic_Moronic
29-12-2010, 22:29
"MAJKO ISUSOVA!"

"Susjed, jeste dobro?"

...

"Pa, sad možemo pogledati o kome se radi."

Delirium
29-12-2010, 22:40
Sonic i Chups:

Drhtureća spodoba se ne odaziva na vaše riječi, hrapavo disanje se više ne čuje u zraku... u tom trenutku Pucanj! i vrisak...

Okrenete se i pogledate van ali vidite samo tamu koja zuri natrag u vas... a onda chups kaže...

"Čuješ li?... Disanje je prestalo..."

Okrenete se i sklupčano, biljeda spodoba više nije sklupčana, kako ju je napuštao život podlegla je ranama i sada leži na podu glave okrenute prema vama... prekasno je za išta učiniti...

"Ajde, idemo, što prije..." kaže chups

Spuštaš gan, i okrećete se prema vratima, no onda u pozadini čujete struganjne po betonu i dugi hrapavi "brawreaaaar" izvana.

Tijelo koje se dosada po tragovima krvi vuklo do ovdje je ustalo i ide prema vama. Zatvarate vrata i udaljavate se. Zbog nedostatka brave vrata se otvaraju a tijelo se uvlači unutra, gorzota, parodija, onoga što je nekoć bilo. Vene u očima su popucale, koža je posivila, a sijelo tijelo je ukočeno.

Sonic ispali nekoliko metaka u njega, ali truplo i dalje napreduje...

Još jedan, pucanj, kojeg slijedi i još nekoliko...i onda zvuk igle koja udara u prazno...najstrašniji zvuk ikada... bez ikakvog razmišljanja bježite kroz prozor u šumu... a hodajuće truplo kreće za vama...

1) Pokušajte se sukobiti s njime i dokopati se kolibe
2) Trčite još malo u šumu u nadi da će te ga izgubiti.

Ja i BBM:

"Nema ih...što ćemo?"

"Što možemo, nakupiti onoliko koliko možemo nositi i otići ujutro autom."

Onda shvatim da krvarim... Podignem nogavicu i vidim rez, nisam siguran jel to posljedica borbe s truplom ili bijega...

1) Pkušajmo mi previti nogu, spremiti se za sutra i otići sutra
2) Pokušati otići odma, nadajući se da čemo se dokopati sigurnosti u noći.


Hrčak: Stražariš, no osjetiš da imaš temperaturu i vrućicu... nemožeš se više boriti sa snom i zaspeš ne čeci.

Nema radnji ovaj krug.

Sonic_Moronic
29-12-2010, 22:44
"PUCAJMO! PUCAJMO U PROKLETOG GADA!"

U ludosti uzimam pištolj i pokušavam mu pogoditi glavu.

BigBongman
29-12-2010, 22:47
''Whoa, krvariš. Ako te ono zarazilo nisam siguran da nebi i ti mene preko noći ubio.'' Neko vrijeme nisam znao što ću dok se nisam dosjetio. ''Ovako, ti odi spavaj u sobu ja ću te zaključat izvana, prozore ćemo zabarikadirati, a ujutro ćemo vidjeti kakvo ti je stanje. Može?''

Chupacabra
29-12-2010, 22:49
Trčim što dalje pucajući gdje mislim da bi zombi trebao biti, praznim magazin i re-loadam. "Susjed, što da radimo? Vi odlučite, ja... Ne mogu."
Crni mi se, srce kuca sve brže i brže, osjećaj je kao da mi čekić iznutra lupa. Više ne znam ni što radim, ne razmišljam svojom glavom. Luda misao mi pada na pamet... Ako uvrijedim stvorenje, možda stane. Viknem iz sveg glasa prvu prostotu koja mi padne na pamet:

PROSTOTA UPOZORENJE

"Hej konjino, pička ti ružna i visi do poda"

PROSTOTA GOTOVA

Susjed me zgađeno gleda, ja usporavam, ne mogu se više nositi...

Delirium
29-12-2010, 23:01
Sonic I Chups: U Svoj toj mahnitosti, koliba vam prestaje bit na pameti, Sonic uzima pištolj ispuca još jedan metak, ali pošto truplo ne staje, obadvojica trčite kao nenormalni u šumu.

Dok trčite Chups se zatepe za granu i padne...

Sonic stane...

Sonic:

1) Vrati se i pomozi
2) Pokrivaj ga pucnjavom prema stvoru odatle gdje stojiš
3) Nastavi trčati


Ja i BBM: Dok mi previjaš ranu u rukavicama za čićenje , vatra krcka i pripremili smo sve za zabarikadiranje...

"čuj...Oprosti Što sam te lupio u facu"

"Uredu je... sad se to čini nebitno."

"Dakle... kako ćemo ujutro znati?"

Pokucat ću, a ti odgovori...bilo kako..."

"Ok... idemo sad zabarikadirat prozore?"

"Da, počnimo od sobe u kojoj ćeš spavati."

"Dobro..."

Barikadiramo, nema akcija ovaj turn


Hrčak:

Budiš se u zoru... noć je bila strašna, sve te boljelo... no sada se osjećaš bolje... Sve što sjećaš je kašalj... smatraš se sretnim što si se izvukao samo s tim...

1) Nastavi graditi nešto (reci šta bi probo napravit)
2) Scoutaj okolicu i utvrdi gdje se nalaziš

hrčak
29-12-2010, 23:04
Budim se i osjećam se bolje na svu sreću. Kao što vidim ovi kolci neće puno pomoći, možda mi je pametnije da iskopam jarak i u njega naguram kolce, kasnije se podigne mali šator da mogu na miru spavat i mogu krenut pomalo sa razvijanjem.

Sonic_Moronic
29-12-2010, 23:06
Dovraga, ovim tempom ostat ćemo bez metaka... Dolazim do susjeda i pokušavam ga osoviti na noge.

"Ajde, susjed, ajde... Idemo dalje, i pokušajte se smiriti, uspjet ćemo mi..."

Chupacabra
29-12-2010, 23:11
Dižem se na noge, jasno čujem kako me susjed zove, no tijelo ne reagira.
Čujem režanje iza sebe i padne me na pamet kakva sudbina me čeka ako me ono ugrize. Što je najgore, ugrozio bih ovdašnje ljude.
Ne, za opće dobro bi najkorisnije bilo da što više ljudi preživi. Vikem: "Puši penis zombi!" i počnem trčati sa susjedom.

Delirium
29-12-2010, 23:15
Sonic i Chups:

Podižeš ga na noge, ali malo prekasno, truplo je metar od vas... i drži te za jednu nogu...
Susjed ti vadi pištolje iz ruke i plasira mu tri metka u glavu time presušujući vašu municiju...
Oslobdiš nogu njegovog stiska, nešto u glavi ti klikne i jednostavno nastaviš trčat...

Chups

1) Vičeš za susjedom
2) Sljediš ga


Ja i BBM:

Zatvaraš me u sobu i zaključavaš... brojiš metke u revolveru... samo ih je pet ostalo...nadaš se da ćemo preživjeti noć...

1) Spavaš
2) Bdiješ


Hrc: Zbog nedostatka pravilnog alata, tvoja ideja u kopanju se izjalovila... pa si zato jednostavno zgusnuo kolce i napravio nekakvu primitivnu ogradu... još jedna noć... hranu koju si uzeo iz lov. doma si potrošio...

1)Spavaj i ujutro traži hranu
2)Idi tražiti hranu
3) Bdij noćas i pokušaj ujutro naći izvor vode ili hrane

hrčak
29-12-2010, 23:18
Kvragu, više nema proklete hrane, čini se da je vrijeme za pokret, ići ću potražiti hranu i vodu, od sada ovo je moje mjesto gdje ću se privremeno nalaziti dok ne saznam što dalje.

Chupacabra
29-12-2010, 23:20
Počnem trčati i prestigavam susjeda, u stanju kakvo bi se po starim norveškim tj. Vikinškim ratnicima moglo reći kao "Beser'kr", što znači mahnitost. U današnjem engleskom jeziku je to berserk. Vičem: "RRRRAAAAAARGH" i trčim iz svih napora, i pukne mi u glavu da vikanjem prizivam zombije. Začepim svoju jebenu gubicu, vrlo vjerojatno sam nas obojicu već ubio, jebem ti moju usranu pamet.

BigBongman
29-12-2010, 23:27
Ostajem budan nekih 2-3 sata, pa onda legnem te zaspijem i mislim kako cu sutra spavati u auto dok on vozi...

Delirium
29-12-2010, 23:44
BBM: Jutro dolazi... budiš se...

gledaš u vrata i razmišljaš da li da pokucaš ili ne... hrane je malo...municije još manje... bio ja zombi ili ne, jedno od to dvoje ćeš morat utrošit na mene...

1) Ostavljaš me u kući
2) Kucaš na vrata, s pištoljem u ruci.


Sonic i Chups:

Osjećate se kao da ste trčali cijelu noć... a možda i jeste...padate izmoreni na tlo...gledate u jutarnje nebo i teško dišete...

nakon nekog vremena ustajete...gledate se i smijete...preživjeli ste...

ogledate se oko sebe i prvo što upada u oči je nekakva improvizirana utvrda na brežuljku...

1)Približite se i pokušajte pronaći izvor vode/hrane
2) Ostanite gdje jeste i promatrajte za moguće znakove života


Hrčak:

Noć si proveo tražeći hranu i vodu... vodu si našao... hrane malo manje...nekoliko manjih prezrelih divljih jabuka od kojih se osjećaš mučno...

1) Vrati se u šumu potražiti još nešto za jelo
2) Ostani ovdje i dalje pripremaj svoju obranu

hrčak
29-12-2010, 23:45
Nije loše ovo što sam nabavio, ali mi ni neće puno pomoći, vraćam se u šumu u nadi da ću naći nešto za jelo.

Chupacabra
29-12-2010, 23:48
Okrećem se susjedu sa smješkom od uha do uha: "A, šta misliš? Ko zna, možda baš tamo gore ima ljudi. Ajd, odo' ja tam' gore da vidim jel ima koga, a ti biraj: 'oćeš sa mnom il' ćeš pazit' na beštije."

BigBongman
29-12-2010, 23:51
Približavam se vratima i mislim ''Snaći ćemo se kako god, neću ga pustiti ovdje da umre, nemogu, ne opet..'' Na svu sreću novčanik mu je ostao u jakni tako da znam kako cu provjeriti dali je priseban.
Kucam na vrata i govorim ''Kako se zoveš, i datum rođenja''

Sonic_Moronic
29-12-2010, 23:53
"Aha...Da..."

*padam u nesvijest*

Delirium
30-12-2010, 00:00
Sonic i Chups:

*throp*

susjed pada na pod ravan kao daska...

Chups

1) Ponesi ga do brda
2) Idi provjeri brdo pa donesi sta nađeš
3) Ostani s njim


BBM:

Iza vrata začuješ točan odgovor... Otključavaš vrata i izlažeš plan da se spakirate i vozite u smjenama...

Ja zdušno prihvaćam i pitam što trebamo spakirati...

nakon pakiranja tražimo ključeve, i to oko pola sata, dok ih na kraju ne nađemo na kukici iznad vrata.

ja prvi vozim

1) Razgovaraj
2) Odspavaj dok vozim


Hrc:

Odlaziš u šumu, sve je tiho, hrane ni na vidiku... sav snužden vračaš se svojem prebivalištu...
no onda primjetiš grm borovnica... imaš još vremena prije mraka

1) Sjedi pokraj grma, najedi se i idi po još vode
2) Pokušaj prenijet što više borovnica do svoje baze
2

hrčak
30-12-2010, 00:01
Mogao bih se sada najesti, ali pada mrak, a to mi se ne dopada. Odlučujem što veći broj borovnica dopeljat u sklonište prije mraka.

BigBongman
30-12-2010, 00:04
Poprilično sam se naspavao, tako da odlučujem malo popričati.
''Pa odakle si? Gdje idemo?...''
(ti slozi pitanja da ispadne razgovor)

Chupacabra
30-12-2010, 00:15
Počnem se glasno smijati, iako sam i ja umoran. "Ha ha ha, tako treba susjed, odmorit se hoho." vadim inhalator i uzimam malo, za smirenje. Razmišljam o tom što bi bilo najpametnije... Ako ostanem ovdje sa susjedom, nešto će nas napasti a nemamo metaka. Ako odem gore sam, neka beštija će zaklat susjeda. "Mah, susjed, idemo oba gore, htio ti to ili ne. Ako ja moram umrijet, umrijet ćeš i ti, he he he." nastavim se smijati, preživio sam noć pobogu. Sretan osjećaj preživljavanja je kao droga, lijepo je, iskonski osjećaj sreće za kojeg želiš da traje što dulje.
Dok nosim susjeda, razmišljam.

"Uistinu, život je toliko lijepa i nebitna stvar. Dok živimo, idemo na posao, družimo se s prijateljima, potpuno zanemarujemo činjenicu da smo živi i da upijamo sve oko sebe. Nesretni smo, sretni smo, imamo uspomene, osjećaje, probleme i mišljenja. Sve je to prirodan proces koji je zapravo čarobno kompliciran, no nikog nije briga.
Tek dok dođemo do smrtne opasnosti ili nečeg sličnog, vidimo stvarno stanje stvari. To se i meni dogodilo. Tek sam sad spoznao koliko su zapravo sunce i nebo lijepi a svjež seoski zrak umirujući. Life's good.
Joj, dušu bih sad dao za jedne ćevape."

Delirium
30-12-2010, 00:18
Sonic i Chups:

Teškim naporom dolazite do vrha brda, nekoliko boca vode se nalazi tamo ali nema hrane...
Piješ, kao da ti je to zadnje piće i najfinija stvar koju si ikad kušao u jednom.
Budiš susjeda, na jedvite jade i kažeš

"Evo, susjed pijte, domogli smo se nečega..."

On uzima bocu i poteže dugi gutljaj...
Nakon toga razmišljate da se odmorite...

1) Hoće li jedan stražariti a drugi spavati
2) Obojica spavate


BBM i ja: Dlazi sutra


Hrc, hodaš nazad, naprtnjačom koju si do pola napunio borovnicama... i nešto ti je odmah čudno... netko sjedi.. tamo... ne miče se... ali ne vidiš jeli živ... kvragu da ti je sad dalekozor...

1) Približi se
2) Ostani na udaljenosti i čekaj

OOC: Oov je zadnji danas
Im dead >P

Sonic_Moronic
30-12-2010, 00:23
*dovršava gutljaj i baca bocu na pod*

"E NE! E NE! DOSTA MI JE VIŠE OVOG!"

*pokušavam doći do zraka*

"NIGDJE VIŠE NE IDEM! NIŠTA VIŠE NE RADIM! JEL JASNO! Jel je... KOJI SE VRAG DOGODIO JUČER? Što su ono bili? Zombiji? Ne... Ne mogu biti zombiji, pa daj, to je najklišejnije što bi se moglo dogodit, pa nije to... EPIDEMIJA! Da, govorili su o epidemiji, ali nisu nam ništa htjeli otkriti, gadovi jedni, seronje... Garant se radi o nekom biološkom oružju, nečemu... Netko je ovo učinio ljudima, stvorio čudovišta od njih... I mi ćemo to postati sigurno radi se o teroristima oni nas oće sjebati i stvoriti vojsku za sebe da..."

*sjedam na pod i nastavim mrmljati sebi u bradu*

hrčak
30-12-2010, 00:24
Koji su ono gore pizduni da mi je znat, ak već moram umrijet, nek umrem zbog gluposti. Približavam se i govorim "Ej vi tamo gore, što radite na mojem brdu?"

Chupacabra
30-12-2010, 00:29
*iznenađeno gledam susjeda, i vidim osobu koja dijeli moja mišljenja, drastično se izmjenio!*
"Nisu teroristi nego jebena vlada ovo ono, žele napraviti übersoldate od nas! E ako ih se dočepam, biće davljenja i tučnjave! Biće super dođi i ti."
"Nego, prije no što odemo dalje, daj da ja malo odspavam... Strašno sam umoran, trčao sam i sve to. Još sam astmatičar. Ae ti drži straži dok ja spavam, ti si maloprije odspavao."
Dok tonem u san, čini mi se kako mene i susjeda netko zove, no ipak uspijem zaspati.

Sonic_Moronic
30-12-2010, 00:31
"Da, da... Stražarit ću bome hehe, stražarit... Svuda su oni oko nas, svuda... Samo čekaju da nas dohvate, neće nas ostavit ovako ko budale usred šume, ne smiju... Da ne bi slučajno preživjeli i ovo nekom rekli, hehe..."

*uzimam pištolj i u ludosti zaboravljam da je prazan, pa s njim prijeteći ciljam po krajoliku*

...

"O, vidi, netko nam ide... HEHE!"

*povlači okidač prema liku koji se približava*

Delirium
30-12-2010, 21:44
Hrc, približavaš se prem brdu i jedan od one dvojice poteže pištolj na tebe, izgleda kao duboko poremećena osoba...

1) Uperi pušku prema njemu
2) Pokušaj ga urazumit
3) Play along i ništa ne radi


Sonic:

Chups već tvrdo spava... A ti držiš stranca koi tvrdi da je brdo njegovo na nišanu...

1)Opali (Iako je pištolj prazan)
2) Spusti pištolj
3) Pokušaj mu na fol uzet pušku

hrčak
30-12-2010, 21:45
"Ti smrdljivi skote, ima da me zapamtiš za vjeke vjekova!" Ciljam ga puškom i pucam u međunožje.

Sonic_Moronic
30-12-2010, 21:54
*potrčim da mu pokušam uzeti pušku, ali s užasom gledam kako me cilja u nezgodno mjesto i zatvorim oči*

Delirium
30-12-2010, 22:01
Pogođen si u nogu, padaš na njega, kotraljate se niz padinu... Nakon duzeg kotrljanja valjate se boreći se za pušku. Udara te u lice i ti pdaš s njega... on se ustaje i cilja ti u glavu sa riječima
"Pasji skote!"

Odjednom, baš kada si mislio da je sve gotovo, Kundak od puške uše u kadar i lupi ga poglavi unesviješćujući ga... on pada pokraj tebe i obojica se onesvijestite...

Nema poteza za obojicu ovaj krug...


Ja i BBM:

Vozim auto... pričamo o životu koji smo imali prije ovoga... i o onom koji bismo možda mogli imati poslje ovoga... Odjednom... zvuk mašina...

"Zvuči kao..."

TENK! Iz drveća ravno pred nama izlazi tenk sa pet ljudi koji na sebi imaju zatvorene šljemove s crnim vizirima...

Staju pred nama... Podižu oružje i nalažu da mirno izađemo iz auta..

"Ovo je vojska... odložite oružje i izađite s podignutim rukama..."

1) Izlazimo
2) damo gas u rikverc

BigBongman
30-12-2010, 22:08
''A daj...Tenk?? Jebeni tenk su poslali?? Pa nisi prebrzo vozio??'' našalio sam se, te upitah Dela ''Mislim da je pametnije da izađemo, oni imaju tenk, a mi pištolje. Što ti kažeš?''

Delirium
30-12-2010, 22:17
Ja i BBM:

"Slažem, se njihova kanta očito pobjeđuje našu..."

Izlazimo polako... s udzignutim rukama i spuštaš gan na pod

Dolaze do nas, u spsecijalnim odjelima i odvode nas...

nakon nekog vremena... u njihovoj bazi nekoliko kilometara od
grada...

"Čovječe, kako je dobro opet bit među ljudima... i to dobro naouružanim ljudima..."

"Anedali..."

U tom trenu kuhar u kampu ulazi i pita nas što bi željeli za večeru...

1) Patka la Orange
2) Bečki
3) Ma kog briga, dajte mi pive

priopćimo kuharu odluku i on se pokuša nasmiješiti , ali procijedi samo jedan kiseli smiješak...
nakon što se kuhar udaljava, ulazi zapovjednik baze, postariji čovjek, sa brkovima i odlučnim licem.

"No, gospodo... ima li još preživjelih?"

Pogledamo se i kažemo mu za chupsa i Sonica i kojem su smjeru otprilike otišli i kad...

konzultira se sa kartom i pokaže nekakvo brdo usred šume... imamo još jedan helikopter koji nije zauzet čišćenjem grada... vjerojatno su ovdje... poslat ću po njih odmah...


Sonic i Chups:

Budiš se na čeci, previjenom nogom, i vidiš napadača čvrsto privezanog za jednu od greda...

u tom se trenu chups penje uz lijestve i kaže "Oh susjed, jeli vam bolje?"
"Potrudio sam se da napravim što bolji posao oko vaše noge."

Ustaješ, hvataš pušku i ciljaš u onog kretena zavezanog za stup...

1) Ustrijeli ga
2) Nemoj...

BigBongman
30-12-2010, 22:21
''Daj ti meni bečki, i bilošta gazirano'' rekoh kuharu .''Nepodnosim najbolje alkohol''

Sonic_Moronic
30-12-2010, 22:24
"Prokleti kurvin sin, najbolje da mu odmah propucam međunožje, i bome ja neću promašiti..."

Zamalo povlačim okidač, ali onda se sjetim u kakvom sam stanju bio prije nego što smo pali u nesvijest... Vjerojatno sam i zaslužio ozljedu, totalno sam se izgubio...

"'BEMU SVE!"

*ljutito bacam pušku na pod*

Delirium
30-12-2010, 22:31
Sonic i Chups:

Bacaš pušku na pod i u tom trenu začuješ zvuk motora... i vidite helikopter...
potpuno sretni trčite prema njemu, chups čak i odveže onog kretena, i onda pomeže tebi da ideš... jednom kod helikoptera... vidite da je vojska napokon intervenirala...

Sva trojica virštite od sreće i vičete...

Misliš "Napokon, napokon je ovoj noćnoj mori kraj..."

Pružaš ruku kako bi te podigli u helikopter... vojnik ti hvata ruku privlači gore... no u tom trenutku izvlači pištolj i prostrijeli te kroz trbuh... padaš na tlo...ust ti se pune krvlju... čuješ pucnjeve, čupin vrisak bijesa i njegov pad... tvoj napadač moli za milost ali dobiva samo metak u glavu...
Ležiš tamo, a helikopter polijeće...odlazi... i oči ti se zatvaraju...


Ja i BBM:

Helikopter se vraća... ali bez ikoga... stari narednik dolazi do nas i upita... dečki... znate li zašto smo mi ovdje?

"Da pobijete sve do zadnjeg od ovih gadova!"

"Ne...mi smo tu... da ova vijest nebi procurila dalje..."

"Ne razumijem...ja..."

U tom trenutku dvojica vojnika nas zgrabe, a narednik vadi pištolj
i opali jedan metak meni u glavu

dereš se "kurvini sinovi, pustite me, ubit ću vas..."

No onda...pucanj...i tišina...