PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje slušalice?



Bs0d
27-12-2010, 08:18
Evo, preko Božićnih praznika (meh, traju oni još 8)) sam skupio puno para i odlučio sam se da ću kupiti headset i podlogu. Dajem 380 kuna na oboje. Razmišljao sam o Sharkoon Rush RHS200, imaju mikrofon, izgledaju dobro, kao da će mi pristajat glavi, a podloga Razer Goliathus Fragged Control Omega Edition. Eto, pucajte ako imate kakvih prijedloga. Trgovina MORASbiti Links i da je raspoloživo u Osijeku. Hvala.

Bs0d
27-12-2010, 12:33
bump*
Molim vas ljudi, za sat vremena idem kupit headset, a još ne znam koji ću od ta dva :/

marijanovic
27-12-2010, 18:41
Steelseries 3H VR + Sharkoon Rush Outplay XL podloga.
To ti je taman, ili pak Creative Fatal1ty (ja imam od neki dan) + Steelseries QCK obična.

Bs0d
27-12-2010, 21:02
Steelseries 3H VR + Sharkoon Rush Outplay XL podloga.
To ti je taman, ili pak Creative Fatal1ty (ja imam od neki dan) + Steelseries QCK obična.
Dok se vi sjetite napisat :P
Uzeo sam Sharkoon Rush RHS200, neki X7 XL-750BK (nije bilo FireGlidera pa sam ovaj uzeo u Zeldi, odličan za Black Ops tough) i još podlogu Steelseries QCK mini. Miš ima isti dizajn kao FireGlider, 7 tipki, razlučivost do 3600dpI, tipka na mišu za podešavanje dpIa ima, moguće je postaviti koje svijetlo da svijetli prilikom koje razlučivosti u driverima. Miš je prvenstveno za igre, na primjer, možeš u postavkama drivera bindat kada klikneš recimo srednju tipku da ti kupi M4 u CSu, ili recimo kada stisneš tipku sa strane miša (ima kao na lijevoj strani miša dvije tipke) lik se okrene za 180 stupnjeva. Ima gumb pokraj scrolla koji puca tri po tri metka i tako smanjuje recoil. Ima još nešto za Warcraft ali ne kontam te geek spike :). A sluške su moćne. Sve čujem totalno oko sebe, znam odakle dolaze, osjećam se kao Bog. Podloga je solidna za miša.

marijanovic
27-12-2010, 22:04
Ja sam odgovorio kad sam vido poruku, žao mi je što kasnim.

Headset je možda ok; doslovno koliko para toliko muzike.
X7 750BK=FireGlider. Sharkoon uzima od A4Techa X7 750BK tog dizajna i rebrandira/prefarba ga. To je isti miš i dobar je.
Podloga je ok (imam pa znam), no trebao si QCK običnu - mini je mala (ok za uz laptop pak).

Bs0d
27-12-2010, 22:22
Ja sam odgovorio kad sam vido poruku, žao mi je što kasnim.

Headset je možda ok; doslovno koliko para toliko muzike.
X7 750BK=FireGlider. Sharkoon uzima od A4Techa X7 750BK tog dizajna i rebrandira/prefarba ga. To je isti miš i dobar je.
Podloga je ok (imam pa znam), no trebao si QCK običnu - mini je mala (ok za uz laptop pak).
A bome sam trebao i još novaca.