PDA

Pogledaj cijelu verziju : kotor 2



zell volumen
02-08-2006, 11:46
imam problema sa spustanjem konzole za upisat sifre sve sam napravio upisao u swkotor2.ini EnableCheats=1 i trebao bi pritisnuti ' za spustanje ali ne ide, znam da se nase tipkovnice razlikuju od americkih pa bi vas molia ako znate kako spustit konzolu da mi javite hvala

zell volumen
02-08-2006, 13:37
Ah moj hellboy, to je vridilo u kotor-u 1, ali ja trazim za kotor 2. To sta si ti napisa zapravo daje znak [ ~ ], a meni treba [ ' ]. ali hvala na trudu.

Fencing_LORD
02-08-2006, 15:50
zar KOTOR ima cheatova? Ja nigdje nisam našo. :o

Frky
02-08-2006, 16:31
Možda ti ovo sa EnableCheats=1 nije dobro ! Mislim , možda treba mala slova na početku .... šta ja znam ...

A za prizivanje probaj shift i lijevu tipku od broja jedan !

zell volumen
02-08-2006, 19:09
Ma nije bitno igrat sa siframa ili ne,studiram i nemam vrimena za igrat cile dane za to mi trbaju sifre, opet nije tipka do jedan, pa zna li ko ovo rijesit

zell volumen
03-08-2006, 11:29
a kada to pretisnes to da li ti se lik zamrzne jer naprimjer kada to stisnem i idem upisati invulnerability za besmrtnost cim pritisnem slovo i otvori mi se stranica sa likom i ostalim sranjima daj ti meni sve reci di si upisa i kako si upisa velika mala slova i koju tastaturu koristiš sve aj molim te jer sam opet proba i nista