PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet



dino032
21-12-2010, 16:28
Pukli su mi zivci cekajuci i lagajuci sada mi je dosta pa pitam vas.Trebam neki intetnet (nije vazna mreza) al da nije skup vazno mi je da igram black ops,modern warfare bilo sta ali bez laganja ping s mojim carnetom u optimi oko 200-300 uvijek na cod-u 2 !

Kid A
21-12-2010, 16:29
Nemoj da mu neko slucajno laze

Viper33
21-12-2010, 18:43
nije ti to do interneta osim ako nems 1mbps brzinu? berjovatno ti u pozdaini stalno radi utorrent i tako paa :)

Electromaster
21-12-2010, 19:11
Možda i ima pristojnu brzinu u teoriji, ali ju kabeli u njegovom mjestu ne mogu isporučiti.
Nije rekao gdje živi, ali ako je neka vukojebina s kabelima iz Austro-Ugarske lako je moguće da je tako. :)

Also, ako ima bežični net, možda mu netko visi na vezi~

C
21-12-2010, 20:50
Ja imam kabele iz austro-ugarske, i na dvojniku imam 8Mbps. 8)

dino032
22-12-2010, 13:58
Možda i ima pristojnu brzinu u teoriji, ali ju kabeli u njegovom mjestu ne mogu isporučiti.
Nije rekao gdje živi, ali ako je neka vukojebina s kabelima iz Austro-Ugarske lako je moguće da je tako. :)

Also, ako ima bežični net, možda mu netko visi na vezi~
Vukovar

dino032
22-12-2010, 14:00
Možda i ima pristojnu brzinu u teoriji, ali ju kabeli u njegovom mjestu ne mogu isporučiti.
Nije rekao gdje živi, ali ako je neka vukojebina s kabelima iz Austro-Ugarske lako je moguće da je tako. :)

Also, ako ima bežični net, možda mu netko visi na vezi~
Vukovar
nije bezicni

Electromaster
22-12-2010, 15:27
Sad kad smo to isključili... Jesi li zvao službu za korisnike?
Ja sam ranije isto imao problema s brzinom na svom priključku, i onda sam zvao T-Com, i istina, neko vrijeme su me pilali s provjeravanjem brzine, ali nakon toga su ustvrdili da je nedovoljna, i- bogtepitaj kako, nakon par dana su to riješili i dobio sam normalnu brzinu veze.

dino032
23-12-2010, 12:50
Sad kad smo to isključili... Jesi li zvao službu za korisnike?
Ja sam ranije isto imao problema s brzinom na svom priključku, i onda sam zvao T-Com, i istina, neko vrijeme su me pilali s provjeravanjem brzine, ali nakon toga su ustvrdili da je nedovoljna, i- bogtepitaj kako, nakon par dana su to riješili i dobio sam normalnu brzinu veze.
sta mislis jel moze biti do sporog kompjutera?