PDA

Pogledaj cijelu verziju : prostor za novu



accursed
13-12-2010, 22:48
Frendovi i ja unajmljujemo prostor za proslavu nove godine :ekipa: , pa bih volio ako mi možete natuknuti sitnice na koje moram paziti pri unajmljivanju, kakva iskustva imate s tim i tako..

Macolla
13-12-2010, 22:51
nemojte pičke nabiajt na zid

Systematic Reverse
13-12-2010, 23:25
ovaj potpis od macolle me uvijek iznova baca na pod :pray:

croat1gamer
13-12-2010, 23:41
Alkohol * vrijeme * broj osoba ~ Moguca steta.

Uglavnom, sto vise ljudi pozovete, to morate vise novaca pripremljeno za placanje nastale stete.
Prvo maknite iz prostorije sve sta bi moglo smetati ili stavec, pokusajte da budu samo osnovne stvari- sank, iza njega alkohol, u blizini muzika, po mogucnosti u ravnini glave da se ne osteti tako jednostavno, klupice, par stolica i stol.
Od svega toga, zvucni sistem bi morao biti jedina lakse lomljiva tvar.
Pripremite neko mjesto za skafandere i to, po mogucnosti u neki teze dostupan ugao da se ne izriga netko samo tako.
Vjerovatno ce biti onih koji su bili na takvim zabavama pa znaju na sta se sve treba paziti.

I NIPOSTO nemojte pozvati par puta vise ljudi nego sto moze stati u prostoriju, pitajte vlasnika koliko ljudi smije biti tamo ako iznajmljujete dio kafica, cisto da vas ne izbaci.
Moja preporuka bi bio lovacki dom- stane mnogo ljudi, udaljeniji je od samog naselja pa nebi trebalo biti prituzbi da ste 'preglasni' i manje je mogucih problema sa vlasnikom, jedini nedostatak bi moglo biti malo vise stvari koje cete morati micati, ali osim toga, svaki lovacki je kao stvoren za festanje.

Systematic Reverse
13-12-2010, 23:44
ili budite pametni i nemojte raditi sranja i imajte sta hocete.

nas gro slavi kod frenda doma i siguran sam da nikakvih pizdarija nece biti a unistiti ce se svi ko svinje mrtve..

Da_killah
14-12-2010, 01:18
ili budite pametni i radite sranja i imajte sta hocete.

nas gro slavi u unajmljenoj kući i siguran sam da nikakvih pizdarija nece biti a unistiti ce se svi ko svinje mrtve..

:D

Zeryx
14-12-2010, 02:43
ja sam slavio s frendovima kod sebe doma.
bilo nas je 16. sve provjerena ekipa. i razbijene su 3 stvari. 1 tanjur na pocetku veceri dok su svi bili trijezni, salica za kavu dok se ujutro pospremalo i jos neka sitnica...
ako je ekipa provjerena, onda se samo treba paziti da se svi ne uliju ko svinje jer ce onda biti puno toga za cistiti...
i trebas maknuti sve sitnice koje su lako lomljive i mogle bi smetati...
i obratiti paznju na stolove da mogu izdrzati teret od 2-3 ljudi jer ce biti i toga...
i obavezno osigurati jednu fuk sobu xD

uzivaj ;)

W3DR4N
14-12-2010, 03:27
Iznajmite gradski trg i Mladena Grdovića, pa da vidiš belaje.

Kid A
14-12-2010, 03:57
Na prvi znak opasnosti, drogu u wc solju i flush

croat1gamer
14-12-2010, 06:35
Cisto da se razumije, ovo moje vrijedi tek od +20-25 ljudi, inace ne bi trebalo biti problema ako su provjereni ljudi.

And what karabas said. Pazljivo s drozama, posebice ako nemate nesta da ponudite vlasniku.

Paran0a
14-12-2010, 09:21
Micite sve iz prostora.Osim onog kaj treba.I ono kaj je kroati napisao.
Nadite mjesto (izolirani po mogucnosti ) gdje ce se ostavljat jakne i te pizdarije.

Sickmanno1
14-12-2010, 10:47
lol na provjereni ljudi. Prica se o novoj godini.

Svi (ili velika vecina) budete namazani do bola, a onda nema provjereno neprovjereno. Cak i dobna granica nista neznaci, mozete biti i 12 godina svi stari al opet ce se naci netko tko je vise popio. A i sumljam da se tih 20-25 ljudi medusobno obozavaju do te granica da ne bi bilo samara ak je netko dodirnu ili nedaj boze poljubio njegovu simpatiju, za koju znaju samo tko je njegova mama i bog.

Drugim rijecima nema pravila. Bio sam na hrpi fešti i organizirao ih par i rijetko koja je prosla odlicno kad je pitanju preko 20 ljudi. Do 10 ljudi su najbolje feste :bravo:

pimp
14-12-2010, 12:00
uzivaj ;)


ofc kad ja nisam bio :D

Frky
14-12-2010, 12:06
Uzmite prostor, napravite od kartona one kao pregrade koje liče na kockaste urede, dofurajte žemskinje i svaki u svoj "ured" ili se se izdrogirajte i napijte do te mjere da vam neće biti teško spavati na glavi!

accursed
14-12-2010, 12:20
Iznajmite gradski trg i Mladena Grdovića, pa da vidiš belaje.

grdović xD, prije dva vikenda je trebao početi u 23, počeo je u ponoć, otpjevao je 2-3 pjesme i naravno bio je janpi :D

Lord Ragnarok
14-12-2010, 13:03
organizirao 2 rodjendana sa preko 40 ljudi svaki. oba moja bila. sve proslo bez ikakvih problema PREMDA se 2 skupine ljudi koje su tamo bile nisu podnosile medusobno.
da ne spominjem na kolko sam 20+ festi bio, nikad nikakvih sranja. prosle godine kod frendice na vikendici, 33oje nas je bilo. zapili se ko guzice svi odreda, no oopet nikakvih sranja. jedino je makla sve case dai h se nebi polupalo.

valjda znas s kakvim se ljudima druzis i dal ce raditi sranja il nece...

blood4me
14-12-2010, 13:16
Plasticne case, tanjuri, vilice, nozevi.. itd..
I makni sve nozeve i ostre ili bilo kakve predmete da se netko ne bi ozlijedio...
Prosle nove god bio sam na partyu, bilo nas oko 15, jedan lik se napio, uzeo bocu od sampanjca i iso se ubit kreten..
Isto ako mozes zakljucaj sve osim prostorije gdje ce se slavit, da nebi netko pijan iso "istrazivat"
I da, cim se popije, flaše stavit negdje sastrane, nipošto na stol gdje su grickalice i tako to.. nije lijepo imat stakla po podu kad vas je pol pijano da padate na guzice, trust meh...

Frky
14-12-2010, 13:38
organizirao 2 rodjendana sa preko 40 ljudi svaki. oba moja bila. sve proslo bez ikakvih problema PREMDA se 2 skupine ljudi koje su tamo bile nisu podnosile medusobno.
da ne spominjem na kolko sam 20+ festi bio, nikad nikakvih sranja. prosle godine kod frendice na vikendici, 33oje nas je bilo. zapili se ko guzice svi odreda, no oopet nikakvih sranja. jedino je makla sve case dai h se nebi polupalo.

valjda znas s kakvim se ljudima druzis i dal ce raditi sranja il nece...


Uuuuu, kao imaš frendova i te sheme!!

Nego, htjedoh reći da gdje god imali veći broj ljudi na okupu (i još alkohol) izbije neko sranje kad tad! Ono, nemora biti veliko ali dovoljno da par ljudi budu ubedirani!

Da_killah
14-12-2010, 15:13
nama dovoljno da ovaj jedan frend ide, kad se on napije uvijek veselje. za ostale se ne brinem, bit će default pijani, al ovaj je lud. prošle godine nije išao, al pretprošle je padao po stepenicama, valjdao se u blatu, razbio staklo na vratima svoje kuće, pa rekao starcima da je to napravio frend koji je završio s curom s kojom je on htio bit, lupao grijalicom u glavu, pregrizao čašu i tako to :D

Lord Ragnarok
14-12-2010, 16:01
organizirao 2 rodjendana sa preko 40 ljudi svaki. oba moja bila. sve proslo bez ikakvih problema PREMDA se 2 skupine ljudi koje su tamo bile nisu podnosile medusobno.
da ne spominjem na kolko sam 20+ festi bio, nikad nikakvih sranja. prosle godine kod frendice na vikendici, 33oje nas je bilo. zapili se ko guzice svi odreda, no oopet nikakvih sranja. jedino je makla sve case dai h se nebi polupalo.

valjda znas s kakvim se ljudima druzis i dal ce raditi sranja il nece...


Uuuuu, kao imaš frendova i te sheme!!

Nego, htjedoh reći da gdje god imali veći broj ljudi na okupu (i još alkohol) izbije neko sranje kad tad! Ono, nemora biti veliko ali dovoljno da par ljudi budu ubedirani!


cuj ja sam samo podjelio svoja iskustva. to sta ti nemas nista za podjeliti, to je tvoj problem
:*

Frky
14-12-2010, 16:22
Imam, ali moja iskustva su ... moja!
A i nisu ni upola zanimljiva kao tvoja!

Lord Ragnarok
14-12-2010, 16:26
javi im se. mogu ti pomoci, vjerojatno (http://www.mzss.hr/hr/ministarstvo/ustroj_ministarstva/uprava_za_socijalnu_skrb/sluzba_za_socijalnu_skrb)
a prijatelje si potrazi
tu (http://trosjed.net.hr/)

Neven <R>
14-12-2010, 16:35
Kladim se da je na tim feštama Ragnarok popio 20l piva, minimalno. Naravno sa rakijom. A vi ste ljubomorni jer nećete nikada tako nešto doživjeti!

Frky
14-12-2010, 16:38
Da, i drogirao se nakon svake 4. litre pive čisto da mu raspoloženje ne splasne!

Lord Ragnarok
14-12-2010, 17:07
Kladim se da je na tim feštama Ragnarok popio 20l piva, minimalno. Naravno sa rakijom. A vi ste ljubomorni jer nećete nikada tako nešto doživjeti!

:bravo: to je to kako si samo znao


@Frky pa naravno, nego kako si ti mislio se zabavljati? tako da si cist? nema zabave bez igala.
a i nakon svake 4l piva je prerijetko, treba svakih pol vure-vuru zeti si boost.
malo tekuceg poppersa na iglu i 3 linije "krede" posmrkati

Frky
14-12-2010, 17:20
Pa kužiš, pol vure-vuru je taman za 4 litre pive!!
A ja sam mislio da si stvarno hardkor! :(

Lord Ragnarok
14-12-2010, 17:55
nismo svi nadareni za alkohol ko ti

Lucky.Strike
14-12-2010, 18:47
Donesite si bong i duvajte,tako je najsigurnije siguran sam da nece niko nista razbiti :D

Frky
14-12-2010, 19:16
nismo svi nadareni za alkohol ko ti

Nisam ni reka da sam nadaren za alkohol, ali sam mislio da si ti te sam se htio družiti s hardkor osobom zbog kulnosti, ali vako, jbga, kad nisi...

Systematic Reverse
15-12-2010, 12:20
Donesite si bong i duvajte,tako je najsigurnije siguran sam da nece niko nista razbiti :D

pa mogu razbiti bong onda, sto bi bilo zalosno :<

streetrace777
15-12-2010, 12:46
Ja sam proslu bio u vikendici. Nas cirka 13. U dnevnom se pilo , rokala mjuza, jelo i ostalo. Jedna soba je bila kako je netko gore rekao za "fuk" makar se kasnije to prosirilo i na ostale prostorije . Jedna je bila za opijate a treca za jako zgazene da mogu malo odspavat . I tako 2 dana . Meni super :)

Sickmanno1
15-12-2010, 16:54
swing :pray:

Razzarach
15-12-2010, 17:03
lol

streetrace777
15-12-2010, 17:55
swing :pray:

Da, inace smo si svi dobri frendovi tako da nemamo srama i nelagode jedni pred drugima i svako je u drustvu spavaao sa svakim..

Macolla
15-12-2010, 18:06
Dica se prču, pustite dicu.

streetrace777
15-12-2010, 19:31
Dica se prču, pustite dicu.

Hvala na komplimentu, volim kad me drugi smatraju mladim :)

Macolla
15-12-2010, 20:59
Moj je posao činiti ljude sretnima!

streetrace777
16-12-2010, 15:47
Moj je posao činiti ljude sretnima!

dobro ti ide ;)