PDA

Pogledaj cijelu verziju : Urban jungle



marijan95
01-08-2006, 15:10
urban jungle je igrica najdosadnija igrica za koju sam cuo.izumili su je informaticari iz rijeckog autokluba.vozis se po rijeci kako dosadno sto ne.mozete ju skinuti na googlu napisite jungle rijeka i to je to. :killyou:

JohnDoe
01-08-2006, 15:20
meni je bas bezveze igra. ni pod razno ne smijes ic preko 60 ako odes odma murjak nes kenja, a murjaci se nalaze na svakom kutu, ne smijes na zuto na semaforu krenut. moras cekat crveno-zuto-zeleno pa kreni. ima jos nedostataka. uglavnom najgluplja igra koju sam u zadnje vrijeme igrao. :kill:

mravojed
01-08-2006, 15:30
to je kao trebo bit neki simulator voznje bla bla al je meni tako dosadno i retardirano napravljen,zrigo sam se nakon sat vremena.cudi me da sam toliko i izdrzao..

King tiger
01-08-2006, 15:45
Jel vas stari voza po zagrebu ili gdje vec zivite 100 na sat?.
Igra je simulacija voznje i ne mozete je pljuvat zbog toga.

O-Okac
01-08-2006, 15:52
benn there don that

nikad u zivotu nisam igro nest dosadnije

sramota tipovima koji su to radili

str33t6l0w
01-08-2006, 16:34
sranje igra.... nikad nist dosadnije nisam igro :D ali ipak je to simulacija za pravu voznju a kako je tu netko reko nikad vas stari nece vozit po centru zagreba 100 pri najvecim gužvama ili uletit u škarice sa 120 i ručnom....

JohnDoe
01-08-2006, 19:02
Jel vas stari voza po zagrebu ili gdje vec zivite 100 na sat?.
Igra je simulacija voznje i ne mozete je pljuvat zbog toga.

ne stari, nego frend. vise nego jednom :fof:

argument ti nije bas najjaci, ustvari jednak je nuli.

marijan95
01-08-2006, 21:10
posjetite od sisterke forum http://www.phpbbplanet.com/mateja8/inde ... um=mateja8 (http://www.phpbbplanet.com/mateja8/index.php?mforum=mateja8)
i recite drugima koje to zanima!!hvala unaprijed
i hvala bogu da ste skužili da je urban jungle glupa igra
:pray: :rotfl:

King tiger
01-08-2006, 22:08
ne stari, nego frend. vise nego jednom Middle
http://www.discoverchiropractichawaii.c ... cident.jpg (http://www.discoverchiropractichawaii.com/_layout/car-accident.jpg)
onda zavrsite ovako, s tim da sumnjam da ti frend ima ovako auto. :rotfl:
Znam ja te wannabe streetracere koji se loze na vin diesela i fast and furios :rotfl:
P.SKad bi ti shvatio da sam ja mislio na vozanje centrom, po guzvama.Frend ti ima hoverkraft?

str33t6l0w
01-08-2006, 22:14
ne stari, nego frend. vise nego jednom Middle
http://www.discoverchiropractichawaii.c ... cident.jpg (http://www.discoverchiropractichawaii.com/_layout/car-accident.jpg)
onda zavrsite ovako, s tim da sumnjam da ti frend ima ovako auto. :rotfl:
Znam ja te wannabe streetracere koji se loze na vin diesela i fast and furios :rotfl:
P.SKad bi ti shvatio da sam ja mislio na vozanje centrom, po guzvama.Frend ti ima hoverkraft?

e tocno to.. zajebavat ce se u autu dok jednom nebude zavrsio ko lik na slici....

JohnDoe
01-08-2006, 23:20
king tiger nemoj se pravi pametan!

frend nema takav auto, ali ima toyotu avensis d4d koja je malo skuplji auto, ali to nije point! stvar je da u gradu nije uvijek guzva. guzva je najvise kad ljudi idu na i sa posla. inace nisu tolike guzve. recimo navecer. nema ni g od guzve. i tad moze letit koliko oce (ustvari koliko moze) kroz centar pod uvjetom da nema murje. u urban jungle-u onoliko koliko sam ga ja igrao nikad nisam vidio ni pribliznu guzvu kakva zna bit u rijeci. u urbanu je promet malo gusci nego sta je navecer. dakle nula bodova za realnost.

jos jedna stvar frend mi nije street racer wannabe niti se lozi na vin diesela. takvi ljudi su debili! s tim mojim frendom sam se vozio vise nego jednom i znam da dobro vozi.

ti king tiger malo oladi, jer zelis ispast pametniji nego sto jesi!

Systematic Reverse
02-08-2006, 02:27
king tiger nemoj se pravi pametan!

frend nema takav auto, ali ima toyotu avensis d4d koja je malo skuplji auto, ali to nije point! stvar je da u gradu nije uvijek guzva. guzva je najvise kad ljudi idu na i sa posla. inace nisu tolike guzve. recimo navecer. nema ni g od guzve. i tad moze letit koliko oce (ustvari koliko moze) kroz centar pod uvjetom da nema murje. u urban jungle-u onoliko koliko sam ga ja igrao nikad nisam vidio ni pribliznu guzvu kakva zna bit u rijeci. u urbanu je promet malo gusci nego sta je navecer. dakle nula bodova za realnost.

jos jedna stvar frend mi nije street racer wannabe niti se lozi na vin diesela. takvi ljudi su debili! s tim mojim frendom sam se vozio vise nego jednom i znam da dobro vozi.
ti king tiger malo oladi, jer zelis ispast pametniji nego sto jesi!

Dobro ti kažu str33t6l0w i King Tiger. Šta se odma funjiš čowječe. Niko nije sawršeni wozač da može swaki k**** izbjeći... Znam to...

mravojed
02-08-2006, 10:23
ste vi ljudi pukli?sta se sad tu zajebavate ko bolje vozi,di je guzva gdje nije,ko ima kakav auto?

tema je kako urban jungle suxa.


evo ja zivim u rijeci.na turnicu,znaci tog djela nema u igri.ali ono sta ima je napravljeno ispodprosjecno, grad je jedna ravna ploha gdje nema ljudi nego gradom hodaju roboti.grafika je bezveze. simulacija voznje mora ponuditi sve slobode prave voznje a ne me ograniciti, ako se ja zelim ubiti u igri sa 200 na sat i zabit se u brod od Jadrolinije tamo na obali zasto mi oni to brane? ja znam da ja to NE SMIJEM ali stvar je u tome da ja to MOGU. isto ko sto mogu ubit covjeka a znam da ne smijem.

prava voznja nije ovako dosadna,osjecaj brzine los,sve lose..

ovo nije igra nego POKUŠAJ da se napravi igra.očito nije uspio.betr lak nekst tajm.

King tiger
02-08-2006, 11:21
Poanta nije da te je frend nocu provozao 100 nego da pri normalnom zivotu, npr. trebas nesto kupit odes u grad, vozis li 120 na sat?
A to da se pravim pametan, majstore frend mi je poginuo zbog debila koji su se vozali 120 na sat po gradu.

JohnDoe
02-08-2006, 11:46
zao mi je zbog tvog frenda, meni je mama poginula u autu, ali to nema veze sad.

ja sam samo htio rec da uj suxa big time jer ti ne dopusta da radis ono sta mozes u stvarnom zivotu kao sto je netko rekao prije. btw, afaik u uj-u se mijenjaju dan i noc tako da... i promet je uvijek isti.

uglavnom, nastranu sve sta nema veze sa igrom, igra je smece. skinuo, odigrao nekoliko sati, uninstall i goodbye. mnogi su hvalili igru, ali igra ne valja. ofa neka simulacija a ni grad nije toliko vjerno prenesen, a bome ni sam promet nije vjerno prenesen.

Systematic Reverse
02-08-2006, 18:27
UGLAWNOM da se wratimo temi... Oko owe igrice(to sam namjerno napiso zato što to nije IGRA) smo se swi složili isto!!! URBAN JUNGLE SUXA!!! :twisted: :twisted: :twisted:

JohnDoe
03-08-2006, 00:27
UGLAWNOM da se wratimo temi... Oko owe igrice(to sam namjerno napiso zato što to nije IGRA) smo se swi složili isto!!! URBAN JUNGLE SUXA!!! :twisted: :twisted: :twisted:

yep! :twisted:

Yux
15-08-2006, 00:30
Ak se hocete garit nabavite si Need for speed most wanted pa se ganjajte po gradu . Ovo je simulacija igre kuzite igru su napravili rijecki informaticari da pokazu kako bi se trebalo vozit po gradu a ne treba se vozi 250km/h po gradu .

mr_solidus
15-08-2006, 01:37
Koji ste vi slinavi debili....

Dečki iz rjeke igru su napravili po narudžbi za program ministarstva obrazbe. Igra ne služi za rolanje po gradu i ubijanj e pješaka nego kao edukacija djeci o gradu rijeci i pravilnoj vožnji.

mravojed
15-08-2006, 12:05
slušaj,ovo je podforum pljuvačnica i ja imam pravo reć šta mi se ne sviđa u ovoj nazovi igri.

ovo nije simulacija voznje.daleko od toga,pa je voziš ti auto????

Ako je ovo namjenjeno maloj djeci da se uče voziti bit će to vrlo čudna generaciija vozača koja će se bojati prekoračiti ograničenu brzinu za 1kmh jer će misliti da će ih odmah sveprisutni murjaci strpat u zatvor.

Također neće znati voziti uzbrdo i nizbrdo jer eto ova simulacija nije precizna.

Umjesto da su stavili mogućnost gazenja ljudi,popraćeno gejm overom i velikim crvenim ekranom na kojem flashaju slova NE SMIJEŠ GAZIT LJUDE,da djeca skuze da je to jako loše,oni su stavili robote!? koje ne mozes zgaziti....i sta da sad djete misli?


I ček malo kad već pričamo o toj djeci i simulaciji....ZAŠTO NETKO RADI SIMULACIJU VOZNJE ZA DJECU?

ŠTA TO ZNAČI? da nakon ove "igre" mogu ic sjest u auto i vozit?

postoji autoškola,tamo se uči voziti.

do 17.godine će svako dijete skuziti da ne smije gaziti ljude,da ne smije kroz crveno,da se ne smije sudarat iz fore s drugim autima.

i tek onda će ić polagat vozački.

I ajde mi nađi jedno dijete koje igra ovo jer mu je zabavno.

NiX@tHeG4M3R
15-08-2006, 15:40
UGLAWNOM da se wratimo temi... Oko owe igrice(to sam namjerno napiso zato što to nije IGRA) smo se swi složili isto!!! URBAN JUNGLE SUXA!!! :twisted: :twisted: :twisted:

yep broj dva igrica :twisted: :thumbs1: :toilet:

*Fila*
15-08-2006, 19:03
Koji ste vi slinavi debili....

Dečki iz rjeke igru su napravili po narudžbi za program ministarstva obrazbe. Igra ne služi za rolanje po gradu i ubijanj e pješaka nego kao edukacija djeci o gradu rijeci i pravilnoj vožnji.
Da to je samo projekt ali opet kome se to da igrat samo vozi i vozi a najjači auto ide 250kmh a to ti ni nevrijedi jer svuda smiješ 50kmh! :(

Dreamer Deceiver
15-08-2006, 21:21
ej ljudi igra suxa big time ali to je njihov prvi projekt ,šta vi mislite da bi te vi napravili odmah WOW od prve igre ?

flander
15-08-2006, 22:44
ej ljudi igra suxa big time ali to je njihov prvi projekt ,šta vi mislite da bi te vi napravili odmah WOW od prve igre ?



Pravi čovijek prave riječi. Nego kaj si vi mislite,umjesto da hvalite igru i kazete bravo dečki vi je pljujete,ma sram vas bilo :D :D :rotfl: :rotfl: Prva igra u kojoj voziš auto i to po Lijepoj našoj,a ne po nekim zamišljenim gradovima :) :wink:

WEASEL
15-08-2006, 22:52
nisam siguran, ali mislim da je ovo igra za ljude koji bi trebali polagat vozački :X

olio
15-08-2006, 22:52
nisam siguran, ali mislim da je ovo igra za ljude koji bi trebali polagat vozački :Xda dobra ideja

Imam Feebasa/Milotca
15-08-2006, 23:54
slušaj,ovo je podforum pljuvačnica i ja imam pravo reć šta mi se ne sviđa u ovoj nazovi igri.

Evo ja pljujem po njubovima koji pljuju ovu simulaciju i ne cijene rad naših ljudi. Dajte im pomoć iz fizike ak ste tak pametni. Kad bi vi radili tak neku simulaciju dobili bi frišku figu.

Systematic Reverse
16-08-2006, 00:05
Swako ima prawo na swoje mišljenje. Neznači što je igra naša da mi se mora swidjeti. Ja nebi ni radio takwu simulaciju...

mravojed
16-08-2006, 09:36
slušaj,ovo je podforum pljuvačnica i ja imam pravo reć šta mi se ne sviđa u ovoj nazovi igri.

Evo ja pljujem po njubovima koji pljuju ovu simulaciju i ne cijene rad naših ljudi. Dajte im pomoć iz fizike ak ste tak pametni. Kad bi vi radili tak neku simulaciju dobili bi frišku figu.

sorry stari ali ja nisam njub,i nisam rekao da ne cjenim njihov rad,ja kazem da je to jako loš rad. i opet ponavljam da ovo nije simulacija,dajte prestanite je tako zvat više.


i šta me briga šta su naši?i to iz mog grada?

pa serious sam 2 mi je bezveze naspram prvog djela...ali budući da su ga napravili naši developeri bi trebao reć da je super...sorry,neću.

--HS--
17-08-2006, 10:50
Koji ste vi slinavi debili....

Dečki iz rjeke igru su napravili po narudžbi za program ministarstva obrazbe. Igra ne služi za rolanje po gradu i ubijanj e pješaka nego kao edukacija djeci o gradu rijeci i pravilnoj vožnji.

solidus cut the shit.. kaj je edukacija vidjeti robote u gradu koji secu okolo. igra je full neotimizirana .. glupa i dosadna..

--HS--
17-08-2006, 10:53
slušaj,ovo je podforum pljuvačnica i ja imam pravo reć šta mi se ne sviđa u ovoj nazovi igri.

Evo ja pljujem po njubovima koji pljuju ovu simulaciju i ne cijene rad naših ljudi. Dajte im pomoć iz fizike ak ste tak pametni. Kad bi vi radili tak neku simulaciju dobili bi frišku figu.


netreba im pomoc.. imas fizikalnih engina vec.. da ti nacrtam .. kotac kotac kotac kotac auto. To su sastavni dijelovi.. Fizikalni engine sve sam vec radi vec sam modele moras postaviti koji je kaj.. Barem su to mogli staviti u igru

mafijaš
08-09-2006, 17:12
ovo je živa dosada!!!! :o

tu igru mogu podnositi samo živi mrtvaci!!!! :?

g@mer4life
08-09-2006, 19:04
mni je igra sasvom u redu

Ware
12-12-2007, 22:12
BOOORING, nesmiješ vozit iznad 50 kmh

Systematic Reverse
18-12-2007, 14:46
ej ljudi igra suxa big time ali to je njihov prvi projekt ,šta vi mislite da bi te vi napravili odmah WOW od prve igre ?

i wow suxa -_-

Iron Storm
18-12-2007, 16:56
(dizanje 2 prsta u zrak) Mogu ja nešto reć? Hvala.

(ustajanje)
Prvo, da pohvalim dečke na trudu, ovo je jedan od njihovih prvih projekata, te su uspjeli napraviti nešto što se može igrati, ma kako loše bilo. Stvar je u tome da su oni to uspjeli, te ima punooo prostora za nadograđivanje, počevši od samih pravila vožnje.

Istina, igra je dosadna, tu se svi slažemo. Istina, glupo je što se ne smije voziti više od 50 km/h te je to glupo, tu se svi slažemo. Edukacija pravilne vožnje, pa, otprilike da, samo što nema ni 50% mogućih situacija, počevši od terena i vremenskih prilika. Igra za djecu, nema šanse. Mogućnost skrivanja nesreća (od nedužnog sudara preko gaženja pješaka do zabijanja u brod ili nečeg još goreg) je zanimljiva, i to na taj način što ako skrivite nesreću, bude game over (jasno istaknut) te razlog nesreće, no nema.
(sjedanje, pljesak i upisivanje ocjene)

Da dometnem, ajd, valjda će iduća verzija (ako je bude bilo) biti bolja. Te još nešto, želite li napraviti takvu igru i mislite da ste bolji od njih, okupite vlastiti tim i isprogramirajte vi igru. Nadam se da će nekima od vas onda konačno doći u glavu koliko truda treba da se takva igra proizvede.