PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Elder Scrolls V: Skyrim



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

sickpetey
18-11-2011, 21:40
Oni priestovi sa fireballima? Dobar dmg al dunmer sam pa im lako dodjem i maljem ih razbijem, a i bodyguardi su mi prva liga, dovoljan distraction da napunim ćobane strijelama.

I zasto vodja Stormcloak-ova ne koristi Voice? Kao rasparao je High Kinga sa glasom a u borbi protiv njega koristi samo sjekiricu i krepa nakon tri udarca :(.

Al dobro svidja mi se kako ima pun prozor questova i jednostavno zelim sve do zadnjeg rijesiti sa barem 3 charactera.

Aral
18-11-2011, 21:47
Nice, još Bartuc kaže da Thieves Guild ima kvalitetne questove, budem svakako odigrao :)

Thief's Guild mi ima do sada najzanimljiviji "main quest". Ima zanimljivu radnju, twistova, gro epike, ma svega. Dok su side questovi tipični za lopove. Imaš 2 lika koji ti konstantno generiraju questove - krađa, provala, podvaljivanje lažnih dokaza, falsificiranje poslovnih knjiga i sl.



Je'l ima kakav quest vezan za nirnroote ili ih bezveze skupljam?

Imaš quest. Mislim da je u Markarthu... Pomoćnica od alkemistice te zamoli da joj nađeš 3 sastojka, svaki po 20 komada. Tak da quest nosi 20 nirn roota i još neke 2 biljke. Mislim da se shop zove Hag's Cure ili tako nešto...

Ali osim toga, nigdje drugdje se ne koristi, tak da ih možeš koristiti za alkemiju.


PS: Ako nije u Markarthu, onda je u Windhelmu xD Ako nije u niti jednom, znaj da u jednom gradu u alchemy shopu ima quest :D

EDIT: E da, ipak je u Riftenu, provjerio samS:rotfl: Dolje, uz vodu ti je alkemijski dućan, razina ispod tržnice.
Sad sam bio u Hag's Cure, baba mi rekla da odnesem potion od stallion pomoćniku od Jarl-a :)

GODSKILLER
18-11-2011, 21:58
Idi nađi elder zmaja i reci mu da je medvjed jači od njega.

ima nešto gore od medvjeda,SABLJOZUBI TIGAR,onaj od prije 10000 godina,ajme,ima nešto gore i od toga bilo koji TROLL,zato ako idete nekim svojim putem i naletite na takve protivnike kod kojih nema šanse da pobjedite,iskoristite Kyne's Peace(on im djeluje kao persen na živce pa se smiru),inače trenutno najbolji shout,najkorisniji je Slow Time

ova če me igra odvesti u ludilo,ono na poslu misliš o igri i kako se razvijati,ponašati itd....bit će sve skupa dosad utukao 50,60 sati,pa mi je recimo:
destruction na 60
one handed na 59
archery 40
lockpick 40

večinom igram,liva ruka za destruction,a desna za one-handed,ako su protivnici stvarno gadni od trkom tražiti neku zaklonjenu uzvisinu i onda laganini lukom i strelom,imam priko 1000 komada strela raznih vrsta

The Boz
18-11-2011, 22:02
I ja sam svojedobno mislio da su međedi, tigrovi i trolovi najopasniji neprijatelji. Lolnot!

GODSKILLER
18-11-2011, 22:11
ma ostavit ću ovu igru instaliranu dok ne skupim minimalno 1000 sati,pa kad se nabildam do besvjesti počinje put osvete,prema svemu što gmiže,puzi,leti,hoda,pliva

inače koji je level cap.

Looky
18-11-2011, 22:13
50.

sickpetey
18-11-2011, 22:14
Ja bi trebo vise srediti questove za shoutove. Imam sest shouta a samo dva mogu koristiti jer mi dosad nisu bas sluzili nekoj pretjeranoj svrsi.

@Looky- 50? Znaci ostalo jos 28 levela. Nado sam se da nema cap :/

Looky
18-11-2011, 22:15
kolko sam ja čito je 50, ali nebrini, kasnije ti se skillovi sve sporije i sporije dižu, Todd je spomenuo nešta tipa "It feels more like 75".

doktor1
18-11-2011, 22:16
50.

70

The game will have a level cap of 50 however game director Todd Howard stated that the games "mathematical" level cap is 70. One big difference is that you no longer set out a group of major skills versus minor skills. All skills are treated the same, and all skills contribute towards leveling up.

sickpetey
18-11-2011, 22:17
Ma dobro. Odo ja napraviti treceg chara pa krenut malo drugacijim putem.

Looky
18-11-2011, 22:22
50.

70

The game will have a level cap of 50 however game director Todd Howard stated that the games "mathematical" level cap is 70. One big difference is that you no longer set out a group of major skills versus minor skills. All skills are treated the same, and all skills contribute towards leveling up.


E da to, hvala na ispravku! :wink:

Viper33
18-11-2011, 22:25
Zaklao kokoš i sada me svi mrze :(

nemogu opisat koliko mi je to dignulo zivac.. ubim jebenu kokos u whiterun i cijela garda krene na mene. I sto je najbolje uopce me ne pita frajer ono ako hocu platit bounty ili da idem u jail. Nista cim se priblizim gradu rafal na mene, zbog koksi.. S tim sam se hebao dobrih 2-3 sata jer su mi skoro svi questovi tamo. Dopizdilo mi je do te rezaine da sam isao guglat cheat za bounty al ne nema ga jos.. -.-

GODSKILLER
18-11-2011, 22:28
znači u biti kokoše su naj teži protivnici "chickenslayer"

Looky
18-11-2011, 22:39
Upravo se spuštam s planine dole, kad ono kostur ogromnog zmaja padne preko mene i nastavi se kotrljat dalje dole. WTF ?! :pray:

The Boz
18-11-2011, 22:43
Nakon levela 50 se levelaš ~dvostruko duže. Mislim da je teoretski maksimum oko 81 ili nešto takvo.
Živcira me enchantana oprema. Točnije, loše enchantana oprema. TG i DB top armori izgledaju fenomenalno, ali su presakato enchantani. Zašto nemrem dobit takvu opremu u jednostavnom, tekstilnom formatu? Ili da ju bar sam mogu radit?

Aerial
18-11-2011, 22:55
Probajte shoutati (Unrelenting Force!!!), na narančastu kuglu koja visi blizu ulaza u Debate Hall :D Javite doživljaje nakon toga :P

Eto upravo probao...
Odličan "easter egg" i, bog te mazo, prilično zeznuta stvar :D

Kako si to skužio btw? Na blef shoutao u kuglu ili? :P

Do sad definitivno najteži boss s kojim sam se susreo, gutao sam potove ko' Jenna Haze penise... zapravo sam HTIO da odleti na par sekundi da mi da vremena da se zahilam i vratim u fajt, ali stoka se zaljepila za pod i samo gledaš kako ti HP pada (barem na expert) :D

Chupacabra
18-11-2011, 22:57
Sta se dogodi?

Xero
18-11-2011, 23:09
Boz nabavi si ebony mail.

The Boz
18-11-2011, 23:15
To je heavy armor. To mi ide na idućeg lika, ne na ovog.

Aerial
18-11-2011, 23:29
Eto za ove što se žale, malo showcasea dobrog melee fighta...
Ok, ok, varao sam u dovoboju jer imam žensku sa lukom i strijelom sa strane, ali svejedno.. ovaj orc udara dovoljno jako da me ubio 3 puta (od 5 borbi) za vrijeme snimanja :D

uMNrWXNEtM8

MasaKrisT
18-11-2011, 23:50
Naletio na gianta sad ,ubio me prvim udarcem bacio me brutalno u zrak hahah:)

Bartuc
18-11-2011, 23:56
@Aerial, koristi shoutove aktivno, pre savršeni su, pogotovo za melee lika. Ako imaš miš sa thumb tipkom, stavi shout na to, puno je praktičnije nego kad je na keybi. Ono, melee lik i shoutovi su ko Barbarian iz Diabla sa svojim battlecry-evima :pray: Totalno boosta taj "RPG class" štih.

Mage može bez toga pošto su magije uglavnom bolje, a i kasnije vjerujem da postoji mogućnost napraviti lika koji NE troši manu, samo ti treba dobro enchantana oprema :D Staviš na opremu efekte koji daju -% na zahtjevnost Destruction škole i boom, eto lika koji čitav dan bljuje vatru :D

Za Archera su shoutovi također orgazam, kad nije one shot kill, shout je taj koji spasi glavu.


Tak da, da, shoutevi su oralni orgazam. FUS RO AHHHH :D



EDIT:


Dark brotherhood je preloš u skyrimu.
Istina, niti jedan quest me se nije dobio. Dno pokraj Thief's Guilde. Što mi je žao pošto je DB bio uvjerljivo najbolji u Oblivionu :(


Sad sam bio u Hag's Cure, baba mi rekla da odnesem potion od stallion pomoćniku od Jarl-a :)
Da, krivo sam rekao, u Riftenu je baba koja traži nirnroot xD

The Boz
19-11-2011, 00:00
This: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=454

Neven <R>
19-11-2011, 00:16
Daj, ja mislio da stavljaš neki UI mod

Bartuc
19-11-2011, 00:47
Ancient Dark Brotherhood Armor :pray: Koliko bolji enchantment ima od Nightingale-a. Navučem armor i Bow damage mi skoči sa 73 na 98 :shock: A tako mi je grdi :(


Riješio sam sve questove za Dark Brotherhood, frakcija je powerhouse što se tiče love. Nakon DB-a sam imao 106'000 septima, a prije DB-a cca 40'000 septima. Nije sve od DB-a, ali većinom je. Sad bum si fino kupio sve kuće u Skyrimu... i uredio ih :P


Nego,Skakav je Cicero kao pratioc?SNekako mi je unikatan naspram ostalih likova koje možeš unajmiti, mada sam skeptičan s obzirom da je klaun!? Ova Illia rastura sve sa Blizzardom, tak da mi se je teško odreći.

Herr Schnitzel
19-11-2011, 00:51
Bartuc igra klasu "real estate developer".

Aerial
19-11-2011, 01:46
Ova Illia rastura sve sa Blizzardom, tak da mi se je teško odreći.

Di si ju pokupio? Oću nekog spell merca :(

TheThoR
19-11-2011, 01:56
Ancient Dark Brotherhood Armor :pray: Koliko bolji enchantment ima od Nightingale-a. Navučem armor i Bow damage mi skoči sa 73 na 98 :shock: A tako mi je grdi :(


Riješio sam sve questove za Dark Brotherhood, frakcija je powerhouse što se tiče love. Nakon DB-a sam imao 106'000 septima, a prije DB-a cca 40'000 septima. Nije sve od DB-a, ali većinom je. Sad bum si fino kupio sve kuće u Skyrimu... i uredio ih :P


Nego,Skakav je Cicero kao pratioc?SNekako mi je unikatan naspram ostalih likova koje možeš unajmiti, mada sam skeptičan s obzirom da je klaun!? Ova Illia rastura sve sa Blizzardom, tak da mi se je teško odreći.

Postedio si cicera?

osvetnik_sch3l3
19-11-2011, 02:34
et me na lvlv 20 sa pitanjem
jel ikome opao mana regeneratio?
presao lvl i sada mi je bolno sporo

Aral
19-11-2011, 09:14
Bartuc igra klasu "real estate developer".
+1

Čovjek bi rekao da mu je tak i u životu. Daj me nauči Bartuc kak da i ja imam puno love u ovoj igri :) Ja sam sad prvi put, lvl 16, navukao preko 10k septima odjednom xD

Bartuc
19-11-2011, 10:19
Daj me nauči Bartuc kak da i ja imam puno love u ovoj igri :) Ja sam sad prvi put, lvl 16, navukao preko 10k septima odjednom xD
Da ne kažete da serem :D

http://i.imgur.com/eajxm.jpg



Ova Illia rastura sve sa Blizzardom, tak da mi se je teško odreći.

Di si ju pokupio? Oću nekog spell merca :(
Žena ti je u Darklight Toweru, to ti je jugo-zapadno od Riftena, mogu ti okinuti SS mape ako želiš. Moraš joj se pridružiti u questu koji je vrlo dobar... slobodno zalegni i gledaj kako baba čisti sve pre sobom, totalna brutala je :D Nakon što završiš quest, razgovaraj ponovno sa njom prije nego ode... nekamo... i pitaj je da ti se pridruži (beslpatno, naravno).

EDIT: Evo ti SS unaprijed :D

http://i.imgur.com/Gffv1.jpg


Nego... da... nitko nebi posumnjao da sam iz Dark Brotherhood-a, a ne pravi kuhar :rotfl: :pray:

http://i.imgur.com/YW8kll.jpg (http://imgur.com/YW8kl)




EDIT:



Postedio si cicera?
Naravno... Koliko god lud bio, on je jedini pravi predstavnik DB-a, ostali su SVI pozeri :( Totalno su ujebali DB :(

flander
19-11-2011, 10:27
ja se lagano bližim prema 20k zlata ^^

btw došal u onaj grad di je grb ovan ili kaj vec, Markarth, i obavio line quest kad bježiš iz zatvora, i sad mi nije jasno jel ima kaj poslije toga ? Mislim hostile sam u tom gradu jer sam na kraju kvesta bježanja iz zatvora pobio pola gradske straže xD a prije svega toga uzeo sam quest neki od kralja, a njega nema više u glavnoj zgradi. Jel prošal tko to ?

Bartuc
19-11-2011, 10:31
Ja sam pobjegao sa ovima iz zatvora i na izalsku samo gledao kako se oni međusobno kolju, na taj način ne dobiješ bounty, a nitko od straže ne napada tebe. Jebemti pravi građanski rat je bio :pray:

Zeko149
19-11-2011, 10:31
http://imgur.com/a/s12sQ#0

Aral
19-11-2011, 11:00
OMG, kako predivno :pray: I kaj je najbolje, u pokretu je, nije samo statična.

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/th_TESV2011-11-1910-57-08-16.jpg (http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/TESV2011-11-1910-57-08-16.jpg)
http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/th_TESV2011-11-1910-57-02-33.jpg (http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/TESV2011-11-1910-57-02-33.jpg)
http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/th_TESV2011-11-1910-56-51-23.jpg (http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/Skyrim/TESV2011-11-1910-56-51-23.jpg)

Mirogamemasta
19-11-2011, 11:15
Nightingale Armor za lawful good ekipu. :D
White And Gold Nightingale Armor Recolored (http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=640)

Worthaur
19-11-2011, 11:18
Conjuration - dual spawnam Bound Sword u dvije borbe i dobijem skill point na 60+
Archery - moram ispucat xxx strijela da bi dobio skill point na 60+

fu

Nightyx
19-11-2011, 11:21
Jel ko riješavo Horror house quest? :D predobar je

cham3leon
19-11-2011, 11:23
Ja isto ful često koristim luk, a slabo mi ga levela. To bi trebalo malo popraviti.

Bartuc
19-11-2011, 11:41
Samo neka slabo levela, meni je na 92 luk i strijela, bez treniranja, samo borba... A sad sam tek možda na pola igre ili nešto više. Pasivni i support skillovi neka slobodno rastu brže pošto se rijetko koriste, ali aktivni skillovi samo neka sporije rastu.

@Aral, igra ima toliko breathtaking scena za nepovjerovati. Samo staneš i gledaš.

flander
19-11-2011, 11:43
Jel ko riješavo Horror house quest? :D predobar je


to sa onim klincem kad ideš ubit odgajatelja ? mislim da mi je još aktivan, al fora je da :D

završil sam i onaj quest sa psom xD

na kraju sam ga ipak poštedio hehe, doduše dobio dobar helmet, +20% bolje cijene kod prodaje i kad kupuješ

Sova
19-11-2011, 11:50
Jel ko riješavo Horror house quest? :D predobar jeKad kazes da je dobar, sad cu ga rijesit.

*Fila*
19-11-2011, 11:56
E veli mi onaj lik iz kompanjona da mogu sad bit vukodlak ako želim...moje pitanje je: dal moram ako želim sa kompanjonima napredovat i dal se mogu kasnije izlječit od vukodlaka?
hvala nekome tko me neće ignorirati

Nightyx
19-11-2011, 11:58
@flander - ne to je sa onim likom koji je skonto da se nest cudno događa u kuci, udjes s njim unutra i onda vam neka viša "sila" pozakljucava vrata i kaze da samo 1 moze izac iz toga i da ce dobit nagradu ukoliko prezivi..tako da se onda morate medjusobno pobit lol (atmosfera u kuci bude prejebena), predobro...sad nastavljam sa questom :D (naravno da ne dobijes nagradu, neg moras jos kojesta napravit)

flander
19-11-2011, 12:03
ahaaa da jesam :D predobro :D nisam još završil, igral sam qvest ovaj sa zatvorom

sad sam skužil kako se respecat možete, doduše ide preko konzole al dela, to nije varanje ^^ samo rupa u sistemu xD

Bartuc
19-11-2011, 12:13
To je quest za Molag Bala, Abandoned House u Markarthu. Fini reward se dobije na kraju :P

@Fila... nemam pojma, to se i ja upravo pitam pošto sam tu stao sa Companionima baš zbog toga!?

sickpetey
19-11-2011, 12:14
Ja isto ful često koristim luk, a slabo mi ga levela. To bi trebalo malo popraviti.

Pa koristi trenere, nakon svakog levela mozes 5 puta level up-at neki skill.

Ja sam u Markathu pobjegao preko ruinsa. Dobio zahvalu od one familije i od Jarla tim putem :P

croat1gamer
19-11-2011, 12:19
Nego... da... nitko nebi posumnjao da sam iz Dark Brotherhood-a, a ne pravi kuhar :rotfl: :pray:

http://i.imgur.com/YW8kll.jpg (http://imgur.com/YW8kl)
Looks legit. :)

Worthaur
19-11-2011, 12:28
lol u 20min skocio sa lvl 38 na 40

Kupio Illusion spell muffle i casto ga konstantno tih 20 min, illusion skocio sa 15 na 60+

Zeko149
19-11-2011, 12:31
postoje konzolne naredbe da ne gubite tih 20 min po skillu...

sickpetey
19-11-2011, 12:31
http://i.imgur.com/IWVHe.jpg

Dosad najebeniji head gear koji sam nabavio :D

Worthaur
19-11-2011, 12:32
postoje konzolne naredbe da ne gubite tih 20 min po skillu...

I call that cheating

Outmind
19-11-2011, 12:32
E veli mi onaj lik iz kompanjona da mogu sad bit vukodlak ako želim...moje pitanje je: dal moram ako želim sa kompanjonima napredovat i dal se mogu kasnije izlječit od vukodlaka?
hvala nekome tko me neće ignorirati


PRESTANITE IGNORIRATI FILU!!!

Ako hoćeš završiti njihov glavni quest moraš postati vukodlak. Izliječiti se možeš, ali samo jednom. Ne znam točno kako jer nisam došao do tog dijela još, ali pretpostavljam da je nekakva odluka u pitanju.

sickpetey
19-11-2011, 12:34
postoje konzolne naredbe da ne gubite tih 20 min po skillu...

I call that cheating

Sad znamo kak je do daedrica dosao.

Bartuc
19-11-2011, 12:36
Ste riješili koji Daedric Quest do sada?

Ja sam obavio za:

Azuru
Clavicus Vile
Hircine
Malacath
Mehrunes Dagon
Meridia
Molag Bal
Namira
Nocturnal
Sanguine
Sheogorath
Vaermina


Od svakoga dobijete unikatan item na kraju, ali žao mi je što nisu malo više legendarni :(



@Worthaur, kaj nije od 15-60+ kojih 4+ levela, a ne 2!? :D

flander
19-11-2011, 12:37
nije varanje ako recimo samo premjestiš skill, makneš 7, dodaš 7... :D

Bartuc
19-11-2011, 12:42
Da, kad smo kod sporog dizanja levela. Ušo u low level spilju i pustio 6 bandita da me tuku i razvijaju mi light armor :D Tukli su me cca 3-4 minute prije nego su mi potrošili health, a dobio sam cca 3/4 skill pointa (sa 49 na 50) :(


Tak da ću očito morati trenirati kod trenera, inače nikad neću razviti taj skill jerbo rijetko kada primim udarac.



EDIT:


E da, jel itko postao kanibal?SJa jesam xD

Neven <R>
19-11-2011, 12:50
Ste riješili koji Daedric Quest do sada?

Daleko najbolji item - Wabbajack.

BTW je'l sam to samo ja ili ime PREVIŠE sadržaja u ovoj igri? Imam 7-8 aktivnih velikih questova, nebrojeno ovih misc, a ni ne pristajem na svaki quest. Još nisam počeo sa DB/Imperial-SC i nisam sve gradove otkrio. So... much... to do...

sickpetey
19-11-2011, 12:54
@Bartuc-fuj. Ja sam doveo priesta i sve sam ih poklao. Sad imam njihove kuce u Markathu :P. I jer koristis heavy armor? Bokte meni je light armor na levelu 69 :/

Devil Dog
19-11-2011, 12:55
Infinite quests!

Bartuc
19-11-2011, 13:03
@Neven...

E, to, odmah sam se sjetio one Wild Mage klase u Baldur's Gateu :pray: Napao sam Whiterun sa Wabbajackom, sve je bilo puno zećeka i mrtvaca :D

Meni su ostali još Companioni i Imperial Legion za ovaj prelazak. A Mageove i Stormcloacks ću ostaviti za sljedeći prelazak. Questova ima puno, ali pre malo po frakciji :(



@Sickpetey...

Ne koristim, samo light armor. A jedenje trupala je odlično, dobiješ jebački boost na staminu i health koji traje 5 minuta, a svako truplo možeš pojesti. Jedino mi ide na živce što sada imam onaj dialog box da li želim lootati truplo ili ga pojesti, tak da moram više klikati zbog toga :( Mada mislim da je skill povezan sa prstenom, tak da ako skinem njega, mislim da nemrem jesti trupla!? A prsten da +50 na staminu :pray:

Aral
19-11-2011, 13:16
Meni stamina nije problem, imam spell koji mi restora helath i staminu usput, fino trčim po mapi i rokam spell :) Kolko ova igra ima questova, valjda trenutno imam 30 aktivnih questova, od početka igre pa do tud di jesam di nikako da obavim :)

Aerial
19-11-2011, 13:36
Matere ti, poludio fajtajući se protiv Nahkriina...
kao melee jedino što mi je preostalo je bilo hit-and-run i nadaj se da neće imati vremena da ispali dva komada nuklearnih projektila :D

sickpetey
19-11-2011, 13:42
Wardovi pomazu da mu dodjes izbliza. Ja protiv magova to koristim i kad napravim jedan power hit onda su gotovi jer su tad staggerani.

Bartuc...necu....jesti....trupla...cak nisu ni specena.

UGL idem igrati sa novim likom je sa prvim imam milijun questova koje moram napraviti i totalno sam neorganiziran :/.

crnisokol
19-11-2011, 13:55
Upravo se spuštam s planine dole, kad ono kostur ogromnog zmaja padne preko mene i nastavi se kotrljat dalje dole. WTF ?! :pray:

hehe..i meni se slično desilo...samo pored mene je pao umirući zmaj, kasnije vidio da se neki npc-ovi malo dalje bore s još jednim zmajem (valjda su oni skršili prvog zmaja), a začas ih je napao i giant...ja se lijepo smjestio na brdu i promatrao fajt :D

Devil Dog
19-11-2011, 14:08
Ste vidjeli ovo :)

http://static.fjcdn.com/pictures/FUS+RO+DAH+creds+to+dorkly+check+this+out+too+http +funnyjunk+com+funny+pictures+2884723+Assassins+Fa rm+one_22d680_2880229.jpg

Kid A
19-11-2011, 14:11
:hangin:


aj probaj ti vidjeti prvo

osvetnik_sch3l3
19-11-2011, 14:16
ajmo conjureri koji je bolji summon
dremora lord ili storm atronach, te dobiva li dlord benefite od skillova investiranih u conjur posto su tamo samo atronasi i undeadi navedeni?

dobio sam flame thralla pa me zanima moze li se jos koji dobiti u mguildu ?

Aerial
19-11-2011, 14:22
Um, mislim da sam prešao main quest... :D
Očekivao sam malo .. jače stvari, ali ajd, i ovako je dobro.

Tsun me zaklao dva puta prije nego me pustio u Sovngarde, a Alduina one-shotam, eh :P

Bartuc
19-11-2011, 14:24
Pretvorio se u vukodlaka i izgubio Illiu negdje :shock: Backtrackao sam, ali nema je nigdje!?

Sva sreća pa imam još jednog mage-a u rezervi, samo ne znam kakav je - ona baba pokraj Azure. Bum si nju uzeo sa sobom ako se ova ne pojavi.


Žao mi je što nemreš svom mageu dati staff da ga koristi. Onaj staff of chainlightning je pre brutalan, ali kad ga daš companionu, on i dalje vadi one handed oružje + spell :|



@Aerial, jel dug main quest?



EDIT:


@sickpetey... ovim tempom nikad nećeš odigrati igru :D Koji put već ideš iznova!? xD

Aerial
19-11-2011, 14:31
@Aerial, jel dug main quest?

Pa i nije baš, mislio sam da će biti maaaalčice duži :D Nisam završio nikad MQ u Oblivionu, pa ne mogu s njim usporediti, ali Morrowind je imao duži.
Skyrim ima nešto.. "filmskiji" kraj, mada je moglo ipak biti još kojih 25% epičnije :D

a vrag ih odnio, mogli su barem na kraju staviti neki film u kojem će lijepo to prikazati ko u MW, a ne ovako.. ajd ajd, nvm :D

WAR-ELEMENT
19-11-2011, 14:47
Zavšio taj qwest ,predobar je,nego mi je čudno da je daedric armor najači u igri a traži 90 smithing a dragon armor nešto slabiji ,ipak ima još armora da otkrijem tako da možda ima nešto jače inače napravio sam svaki koji se može napravit.Meni se čini da je največi level 101 pošto mi je smithing na 101 levelu.

*Fila*
19-11-2011, 14:59
E veli mi onaj lik iz kompanjona da mogu sad bit vukodlak ako želim...moje pitanje je: dal moram ako želim sa kompanjonima napredovat i dal se mogu kasnije izlječit od vukodlaka?
hvala nekome tko me neće ignorirati


PRESTANITE IGNORIRATI FILU!!!

Ako hoćeš završiti njihov glavni quest moraš postati vukodlak. Izliječiti se možeš, ali samo jednom. Ne znam točno kako jer nisam došao do tog dijela još, ali pretpostavljam da je nekakva odluka u pitanju.
:thumbs2: Hvala lijepa gospodine, stavit ću na čekanje pa ću ić druge gilde malo.
Na početku sam dakle neki 12 lvl, koje još gilde mogu naći po ovim početnim gradovima, imeprial i neki rebbelion...fighters, mage i dark brotherhood?
znam da sam dosadan ali ako se nekom da napisat ili preporučit jer sam main kvest išao samo dok dragona ne ubijem i budem samo do ovih sivobrada da dobjem neki shout što je bartuc mislim pisao.
Istražujem, sad sam igrao kvest sa psom, a pas koji priča, nemoš ga ubit :) a kaciga je awomeeeee :)
hvala :)

Shaka
19-11-2011, 15:08
Pretvorio se u vukodlaka i izgubio Illiu negdje :shock: Backtrackao sam, ali nema je nigdje!?


kada si sa npcom ne smijes se u njegovoj blizini pretvorit u vucka =) jer se zgrozi i napusti te istog trena,trebao si joj reci da te saceka negdje dalje dok ne obavis svoje =)

GDra
19-11-2011, 15:29
Trenutno radim Azura daedric quest, kako da ubijem one dremore lakše?

Mirko L
19-11-2011, 15:35
http://img143.imageshack.us/img143/887/tesv2011111915224524.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/143/tesv2011111915224524.jpg/)

http://img840.imageshack.us/img840/5929/tesv2011111915254396.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/840/tesv2011111915254396.jpg/)

http://img85.imageshack.us/img85/7681/tesv2011111915263464.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/85/tesv2011111915263464.jpg/)


Evo za one koji ne znaju kako je to :)
Je li se kasnije mora postati vukodlakom po main questu? Jer sam sam išao zato side questom i to dosta ranije.

The Boz
19-11-2011, 15:39
OBOŽAVAM dijelove u igri gdje me "razoružaju" ili iz drugih razloga likovi briju da sam bezopasan, a kad ono... Bitches don't know 'bout my dragonshouts!
Also, Destruction magic.

Aerial
19-11-2011, 15:41
Došo si do onog Thalmorskog partyija? :D

The Boz
19-11-2011, 15:43
To, i Forsworn quest u Markarthu. Al da, Thalmor party, nula prošvercane opreme. Left none alive.

Aerial
19-11-2011, 15:57
Mala digresija :D

http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/november/2011-11-16-231.jpg

Bartuc
19-11-2011, 16:07
Storm Call Shout :pray:


Napokon me napo Elder zmaj, a ne oni obični qurci :D

http://i.imgur.com/LtJS5l.jpg (http://imgur.com/LtJS5)



I moja nova ljubav :pray:

http://i.imgur.com/FHHiHl.jpg (http://imgur.com/FHHiH)




Izgleda da je damage cap na 100 i da damage nejde iznad toga!?



PS: Morao bi se pozabaviti enchantmentom i sam si enchantati neki legendary bow :D

The Boz
19-11-2011, 16:14
Nije na 100, vjerojatno ti je Archery na oko 70. Ja proizvodim Daedric lukove i oštrim ih na 130 damagea.

flander
19-11-2011, 16:14
btw došal do djela gdije se probudim u nekoj štali gdije mi ženska neda van jer moram ubit jednog od 3 zarobljenika. E sad dali mi se isplati nju roknut i ukrast joj ključ i opremu ili ipak odabrat jednog i nastavit Dark brotherhood line quest ?

lik mi je kvazi dual wield/bows/sneak karakter...mislim dali se dobije što za takvog lika kad se završi taj line quest ?

The Boz
19-11-2011, 16:15
Da, dobije se mnogo.
Za početak, kvest lajn je jako dobar.

flander
19-11-2011, 16:16
ako ti veliš onda budem žensku poštedil ^^ pa na drugom prelasku ce bit na drugi nacin ^^

Bartuc
19-11-2011, 16:18
@Boz...

Archery mi je na 94 ili 95. Najjači po defaultu Bow mi je od Ebony-a i njega oštrim sa cca 68 na 98 pošto nemam perk za ebony (flawless). Daedric nisam još našao, valjda moram ići dalje po main questu da mi se Daedre aktiviraju!? Do sada sam ih vidio samo u određenim side questovima!?

A Archery skill mi je skoro pa maxan, ostao je samo zadnji perk za kojega mi treba skill 100.



EDIT:


Kako se levelup-a Enchantment?

m0dkayZ
19-11-2011, 16:21
Bartuc jel imas ista od geara da ti daje % bow dmga?

Bartuc
19-11-2011, 16:22
Da, +30%, stavio sam na sebe Ancient Dark Brotherhood armor. Mada mi fali moj Nightingale koji sada stoji na stalku u kući :(

The Boz
19-11-2011, 16:24
Ups, da, zaboravio sam, ja imam +80% bow damage sve zajedno, i oko 96 Archery, ali damage koji sam spomenuo je bez tih itema
Inače, uzeo sam neke jadne cipele, košulju, kapu, rukavice, prsten i ogrlicu, te njih enchantao da budu +25 Smithing i Alchemy svaki. S tim setom si napravim Blacksmith Potion, popijem, i onda proizvodim.

Bartuc
19-11-2011, 16:28
Znači taj potion se stacka sa skillom koji dobiješ od smithing perka!? Lol, a ja prodavo te potione :|

Kak si razvio enchantment?

hacker
19-11-2011, 16:28
Tak da ću očito morati trenirati kod trenera, inače nikad neću razviti taj skill jerbo rijetko kada primim udarac.

Znaš da ga možeš odmah pickpocketat i vratit si pare...mislim, teoretski možeš sejvat svaki put pa tako power levelat, al ja sam si digao speech na 30 i uzeo onaj perk da mogu guarda podmititi, pa onda čim njega podmitim mu uzmem lovu i tako u krug xD

sickpetey
19-11-2011, 16:43
Ili mozes postati Thane pa ti sve oproste.

@Bartuc..prelazak igre mi je nevazan, glavno mi je da se zabavim i probam sto vise razlicitih kombinacija i rasa.

crnisokol
19-11-2011, 16:45
Razočarali me vampiri..pobio cijeli njihov dungeon bez po muke...

The Boz
19-11-2011, 16:45
Proizvodio daggere, enchantao sa petty, lesser i common gemovima, prodavao. Koštalo me GRO novaca i vremena. Svaki put kad bih kupio novi Smithing perk, složio bih cijeli armor i enchantao ga, i prodao stari.
Potrebno je jako mnogo krugova po kontinentu da pokupuješ sav iron, leather, straps i pune gemove.

Aral
19-11-2011, 16:49
Čemu točno služe gemovi?

sickpetey
19-11-2011, 16:50
Kaj nemres jednostavno uzeti Azure Star i sa njom enchantati?

Gemovi sluze za enchantanje i za refilanje enchantmentsa na armorima i oruzjima.

Xero
19-11-2011, 16:52
Čemu točno služe gemovi?
Njabe gigantski.

Aral
19-11-2011, 16:53
Haha, znao sam :D Koji god dobim, sve prodam, samo mi smetaju. Ne smitham, ne enchantam...koji će mi vrag. Moj mage može bez problema i bez toga...barem zasada.

The Boz
19-11-2011, 16:54
Kaj nemres jednostavno uzeti Azure Star i sa njom enchantati?

U Azura's Star stane samo jedna duša. I nemreš soultrapat conjurane stvari. Dakle ne.

Xero
19-11-2011, 16:56
Zato postoje npcevi.

The Boz
19-11-2011, 17:00
Kaj, da ubijem cijelo selo dok enchantam? Nije li onda jednostavnije pokupovat ih?

Xero
19-11-2011, 17:03
Jednostavnije je, ali jeftinije nije. A ubijanje npceva wabbajackom je neprocjenjivo iskustvo.

Herr Schnitzel
19-11-2011, 17:11
Draugr Overlord u mudcraba > sve

Aerial
19-11-2011, 17:13
Jel zna netko koju klasu duše imaju gianti? Greater? Grand?

R@pt0r
19-11-2011, 17:15
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/619490_460s.jpg

sickpetey
19-11-2011, 17:20
Jel zna netko koju klasu duše imaju gianti? Greater? Grand?

Odi radje u onaj koledj,kupi si black soul gem od onog wood elfa i razbij nekog bandita. To ce ti dati najjacu dusu.

Viper33
19-11-2011, 17:21
Da ga jebes, ja nikako nemogu skuzit sve te potione, to sve bildanje oruzja na vece razine i opcenito pola postova u ovoj temi-.-. Jest da igram mozda tek 10 sati al opet.. :(

Akul
19-11-2011, 17:22
Kako se levelup-a Enchantment?

Echantiranjem...
Ja sam zajedno Enchant i smithing unaprijeđivao: svalki loot poboljšaj i onda enchantaj pa prodaj


Čemu točno služe gemovi?

Da smithaš prstenje i ogrlice... i prodaš... ili enchantiraš pa prodaš... lijepe pare se dobiju (pšosebno ako imaš Transmute spell pa Iron Ore pretvoriš u zlatni ili srebrni pa je velika zarada za mali utrošak)
Osim ovoga, ničemu.

Bartuc
19-11-2011, 17:40
Jel zna netko koju klasu duše imaju gianti? Greater? Grand?

Mamut je grand, tak da brijem da je i Giant grand!?

Aral
19-11-2011, 17:51
Nisam skužio tu foru sa enchantanjem, kako biram kaj ću dobit kad enchantam. Jel to ovisi o mom skillu? O nekim stvarima ili što već? Uopće se nisam pozabavio time, fakat neznam kaj očekivat od toga.

Aerial
19-11-2011, 17:53
Mamut je grand, tak da brijem da je i Giant grand!?

Ae,.. u biti, probati ću koknuti jednoga, pa pogledati što je s gemovima... imam nekoliko Black Gemova, ali štedim ih za top gear :D


Nisam skužio tu foru sa enchantanjem, kako biram kaj ću dobit kad enchantam. Jel to ovisi o mom skollu? O nekim stvarima ili što već? Uopće se nisam pozabavio time, fakat neznam kaj očekivat od toga.

Dakle, ovako :D

Item + Soul Gem + Enchantment = Enchanted Item

1) enchant naučiš disenchantanjem postojećih itema. Ako disenchantaš neki "Sword of ice" koji radi +10 ice dmga, izvući ćeš iz njega taj "ice dmg enchant" kojeg možeš onda upotrijebiti za enchantanje bilo kojeg drugog oružja. Enchanti si ne troše kad ih ugradiš u oružje, tako da jednom kad ga naučiš možeš enchantati koliko hoćeš itema s njim.

2) jačina enchanta ovisi o perkovima u Enchanting tree, a količina "chargeva" kojeg neki item može primiti ovisi o kvaliteti itema i o tipu soul gema kojeg upotrijebiš za enchantanje (Petty je smeće, Common je prosječan, Grand je super itd).

3) Prije nego možeš upotrijebiti Soul Gem za enchantanje moraš ga "napuniti" dušom. Sva bića (dobro, većina) imaju duše koje možeš upotrijebiti. Princip je pronaći biće/čovjeka/štogod, soul trappati ga (putem spella ili putem oružja koje ima taj efekt) i u trenutku kad to biće umre jedan od tvojih gemova iz inventorija će "povući" dušu u sebe, ovisno o klasi gema i duše (ako imaš petty gem i greater gem u inventoryiju i ubiješ štakora, onda će se petty napuniti tom dušom jer nema smisla hvatati štakora u grand gem).

4) Nađeš enchanting table kod lokalnog magea i kobiniraš iteme s enchantima = win item :D

5) Armori i necklaci su permanentno enchantani i nemaju chargeve (punjenja), ali oružja koriste chargeve. Svakim udarcem troši se punjenje, koje treba obnoviti soul gemom (koji ima dušu u sebi). Obnoviš ga tako da u inventoryiju pronađeš oružje koje treba recharge, stisneš "T" po defaultu i onda odabereš soul gem (s dušom) kako bi ga napunio.
Recimo, ako tvoj Axe of Fire ima 200 chargeva, ali se isprazni, uzmeš Common Soul Gem (u kojem je Common Soul od nekog tamo medvjeda) i jednostavno njime napuniš item kao da je baterija.
Soul Gem se pri tome *potroši*, pa pazi na to :D

...

Phew, ajd sad odi diži enchanting :D

Xero
19-11-2011, 17:57
@Aral

Njabe gigantski.
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Ench ... 8Skyrim%29 (http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Enchanting_%28Skyrim%29)

Aral
19-11-2011, 18:06
Ah da, vidi vraga :) Mah, i ono vremena kaj provodim za kompom, igram samo Skyrim, ne sjetim se i ovoga.

Enchanting falls under The Mage play-style. Ja mage, a ne koristim to. Koji sam njub. Aj dobro, jedino mi kod armora pomaže, oružja tak ne koristim.

Neven <R>
19-11-2011, 18:11
Je'l se pune enchantmenti ko u MW s vremenom? Meni se čini da ne, al imam tolko gemova da odmah rechargam

Bartuc
19-11-2011, 18:13
Koji sam njub. Aj dobro, jedino mi kod armora pomaže, oružja tak ne koristim.

Jesi, njub si, enchantment je najbolji mage skill. Pogle ovo i odgonetni mi zašto...

http://i.stack.imgur.com/hr3pB.jpg

Aerial
19-11-2011, 18:16
Je'l se pune enchantmenti ko u MW s vremenom? Meni se čini da ne, al imam tolko gemova da odmah rechargam

Mislim da se ne pune sami... treba ipak trošiti gemove.
Živine po cesti dobro dođu za recharge :P

Aral
19-11-2011, 18:35
Koji sam njub. Aj dobro, jedino mi kod armora pomaže, oružja tak ne koristim.

Jesi, njub si, enchantment je najbolji mage skill. Pogle ovo i odgonetni mi zašto...

http://i.stack.imgur.com/hr3pB.jpg
OMG :pray: Kako doć do toga? Ili barem nešto slično tome.

sickpetey
19-11-2011, 18:36
Lame :(

Xero
19-11-2011, 18:40
To svaki malo bolji robe ima.

Bartuc
19-11-2011, 18:41
Mda, 100% manje košta Destruction... aka ne trošiš manu za spellove :P

Xero
19-11-2011, 18:43
Ups mislio sam da je to magicka. Ovo nema svaki bolji robe.

sickpetey
19-11-2011, 18:46
Mda, 100% manje košta Destruction... aka ne trošiš manu za spellove :P

Ipak lame :/. Ne trositi manu za spellije mi je nekako OP.

Bartuc
19-11-2011, 18:47
To bi trebali malo nerfati kroz patcheve. Za sada su Smithing i Enchanting najbrutalniji skillovi u igri, a full lagano se treniraju (hvala na hintu za enchanting).

Aral
19-11-2011, 18:47
To svaki malo bolji robe ima.
Da, al Robe ima 0 armora.

Znači, ja u biti moram razbit neki item, i onda od toga nekaj dobit, te to nekaj ubacit u novi item. Sad ću dizat enchanting, pa šta bude bude.

sickpetey
19-11-2011, 18:48
Il nabavi companiona,stavis mu dobar heavy armor i castas spelije iza njegovih ledja.

Aral
19-11-2011, 18:57
Upravo je zmaj napao akademiju u Winterholdu, a tamo su se skupili svi oni bad ass profesori, trebali ste vidjet taj fajt, zmaj je bio gotov za 5sec :)

Xero
19-11-2011, 18:58
Mene je već dvaput tamo napao.

Markecgrad
19-11-2011, 19:02
Vracam se sa questa u riverwood, napadne me zmaj u ubije lika kojem sam trebao predati quest. Jebote život :(

Aral
19-11-2011, 19:05
Razbijem pol opreme radi probe, načim pun rac novih enchantmenta, skužim da trebam imat npr. armor, gem i onda taj enchantment odaberem i to je to. Ali, iz nekog razloga nemogu ubacit u armor, npr. jedne dwarven rukavice. Kak da znam koji item mogu enchantat a koji ne?

cham3leon
19-11-2011, 19:07
Odaberi prvo enchantment pa onda meni s itemima da vidiš na šta može ići.

Xero
19-11-2011, 19:09
http://cloud.steampowered.com/ugc/614968789439286487/46BC092CBD29030641E1B2B3F02D4240ADBC9081/
Random named dragon. Sad znam da i takvi postoje. Dosta je jači od običnog Blood Dragona.

The Boz
19-11-2011, 19:10
Nije važno koliko mane spellovi (ne) troše. Destruction je na kasnijim nivoima užasno slab jer mu ništ ne buffa damage.

Xero
19-11-2011, 19:15
Ali nijedna druga škola magije ne radi damage :(

The Boz
19-11-2011, 19:25
Conjuration radi damage sa Atronachsima.
I onda kad krepaju grunu za još damagea.

Macolla
19-11-2011, 19:26
Evo jedan exploit za uber companiona.
Kad ulazite u Falkreath i onaj ker vam se javi, da idete kod Clavicus Vilea, otiđite tamo i neka vam da quest za axe. Nakon toga kažete keru da vas prati i pratit će vas dok ne završite quest. Btw, ker je invulnerable, i radi pristojan dmg, odličan tenk za mog maga.

I NAJBOLJI EPIC EYECANDY I DUNGEON.
Blackreach <3

Aral
19-11-2011, 19:37
Odaberi prvo enchantment pa onda meni s itemima da vidiš na šta može ići.
Ok, to može pomoć. Ali kad kupim loot, kak ću znat da je taj item dobar za enchantment?

*Fila*
19-11-2011, 19:40
A ja sve one gemove prodajem lol
dakle mogu se puniti soul trap magijama običnih enemya?

cham3leon
19-11-2011, 19:45
Odaberi prvo enchantment pa onda meni s itemima da vidiš na šta može ići.
Ok, to može pomoć. Ali kad kupim loot, kak ću znat da je taj item dobar za enchantment?

Da, dobro pitanje.

Inače, Markarth :pray:

Grad je totalno epski, nešto strašno. Očekivao sam naći Dwemerske ruševine više na istoku bliže Morrowindu, ne na krajnjem zapadu Skyrima.

Bartuc
19-11-2011, 19:49
Tu vam piše koji enchant može na koju vrstu itema... kopirajte u url bar, jebe ova zagrada na kraju...


http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Enchanting_(Skyrim)

WAR-ELEMENT
19-11-2011, 20:17
Je ima kod vas bag na qwestu the black star??Zavšim ga i ništa ostane aktivan iako su sve tačke ispunjene.Niđe nagrade ,niđe lika.

sickpetey
19-11-2011, 20:22
Ako si koknuo master necromancera skale su ti lijevo.

flander
19-11-2011, 20:24
imam 30 sati igre za 30 lvl lika xD

brijem da nebum to završil nikada, trenutno se zajebavam sa Dark Brotherhood qvestovima

kako je jeben ona mačeta kaj ima šanse da ubije instant kill, rekoh nikad mi se još to nije potrefilo i evo ti zmaja sleti jedan udarac i odma kill xD

m0dkayZ
19-11-2011, 20:27
Quest je prelagan za takav epic item :P Sve do dremora........

WAR-ELEMENT
19-11-2011, 20:39
Nije bag ipak lika nije bilo zato što je noč :( .

Feanor
19-11-2011, 20:54
Prvi ''neznam jeli bug ili gameplay element'' moment u igri. Uglavnom za neki radiant story quest mi je bio zadatak ubit nekog zmaja na lokaciji di sam vec ubio zmaja. Nakon sto sam ga ubio, zmaj nije nestao i nisam mu harvestao dušu. Jeli to treba biti tako ili je bug? Who knows?

Deadwalker
19-11-2011, 20:58
Počeo igrati questove za Thieves Guild. Jebeno rulaju, mislim da noćas neću spavati^^
Do sada sam obavljao zadatke za Companione, no većina zadataka je bila dosadna i na isti kalup.

cham3leon
19-11-2011, 21:14
Upravo sam stigao u Riften i odmah se malo razočarao u Thieves guild.

Nisam ni počeo raditi za njih, ali pošto više nisu tako elegantni i romatnični robin-hoodovi koji se spretno poigravaju sa stražom predvođeni mudrim Gray foxom, niti su onako tajnoviti i teški za pronaći kao u Oblivionu. Sad uđem u grad i praktički otkako sam se približio gradu svaka druga riječ koju NPC-ovi izgovaraju je Thieves guild. Ono, "Thieves guild totalno ne postoji, ali ovdje vladaju cijelim gradom i svi znaju za njih". Sad mi djeluju više kao najobičniji šljam.

Sova
19-11-2011, 21:14
U main questu sam ubija drugog zmaja, onog sta je napa Helgen. :fof:

TheThoR
19-11-2011, 21:25
vodja thiefs guilda,ujedno i gad :D ,Mercer,frajer je jednostavno prejak za jednog thiefa recimo,dual wielder je i razara...

m0dkayZ
19-11-2011, 21:28
U vezi Mercera
Meni je on daleko najdrazi lik u cijeloj igri i bas mi je bio bed ga ubit....
Steta. Pohlepan , hladokrvan....my kind of guy.

WAR-ELEMENT
19-11-2011, 21:35
Neki qwestovi se vazda regeniraju a čini mi se i zmajevi ,kod orc kampa sam ubio neki 5 zmajeva.(1 običnog ,3 blood i 1 frost)Izgleda da zmjevih duša se može maksimalno 10 nosit jer nakon 10 nisam mogao vise kupit dok nisam potrošio.Trenutno sam level 31 sa komplet daedric armor i wepon.I svega pomalo razvijeno,i počeo sam se pitati kakav je kraj igre sozbirom da sam dosta toga isprobao imam čak prsten za kanibala + sam vukodlak a bio sam i vampir pa sam se izlečio,i mislim da je ovo mozda malo vise od pola igre od svega što nudi(bez glavnog qwesta).Imam malo vise od 40 sati odigrano.Iako se može masa stvari još nabrojat ovo je onako ukratko.

Bartuc
19-11-2011, 22:05
Eto, tko se pito... Slobodno postanite vukodlak za Companione, na kraju ćete imati šansu izliječiti se, ali time gubite šansu da ponovno postane vukodlak kroz igru.

Kako se izliječiti?

Kad vas Kodlak pošalje po glavu od vještice, uzmite barem još 1 sa sobom (znači minimalno 2 glave total). Nakon što izliječite Kodlaka, onda izliječite na isti način i sebe!

Xero
19-11-2011, 22:06
I, ako mislite postat vampir nemojte. Vampiri su gej.

Tsaя
19-11-2011, 22:17
Kako se troše te zmajeve duše?

WAR-ELEMENT
19-11-2011, 22:17
Nisam kontao postat slučajno se desilo,uglavnom interesantan gameplay vampira ako nepiješ krv ljudi te ponekad napadnu i neče da posluju sa tobom ,uglavnom bolji je vukodlak,brz jak i efikasan i nikog nije briga sto si vukodlak,a tek sam 7 shoutova razičiti našao a dojadili mi ovi zmajevi.Počinjem mislit da je to jedini dosadan dio igre.

Outmind
19-11-2011, 22:31
Kako se troše te zmajeve duše?

Njima otključavaš shoutove. Odi u shouts pod magic meniem, i tamo pritisni r na shoutu koji još nisi aktivirao, a želiš.

Kad smo već kod zmajeva, više su smetala nego izazov. Duplo se namučim sa nekim bandit marauderom nego sa ozičnim, neimenovanim zmajem.

Do sad sam većih problema imao jedino sa caller, onom ženskom koju morate ubiti za academy main q, a koja ima ona 2 flame atronaha i baca jake fireballove.

Ide mi na živce što se alkemija diže tako UŽASNO sporo. Kod enchantanja mi svaki enchant digne skill za 1, svaki put kad conjurationom proizovem sword digne se za 1, a alkemiji treba 10-15 potiona za dignut lvl, a tek mi je na 20...

Sad sam si kupio onu kuću u whiterunu i dao urediti spavaću sobu. Konačno sam mogao prestat nosit svu silu ingredientsa i ostalog smeća, te mi je opterećenost pala na više no prihvatljivih 140 xD

Deadwalker
19-11-2011, 22:42
Ide mi na živce što se alkemija diže tako UŽASNO sporo. Kod enchantanja mi svaki enchant digne skill za 1, svaki put kad conjurationom proizovem sword digne se za 1, a alkemiji treba 10-15 potiona za dignut lvl, a tek mi je na 20...

This. Čini se da ću trebati bacati pare na trenere opet.

Looky
19-11-2011, 22:43
ISUSBOG :pray:

xE4uzGaQDQg&feature=player_embedded

TheThoR
19-11-2011, 22:52
U vezi Mercera
Meni je on daleko najdrazi lik u cijeloj igri i bas mi je bio bed ga ubit....
Steta. Pohlepan , hladokrvan....my kind of guy.

mercer je badass

Bartuc
19-11-2011, 22:58
cut

Hahaha :pray: :rotfl:

Koliko puta je morao to isprobati da uspije :D I dao bi se kladiti da u mojoj igri frajer nije francuz xD

Markecgrad
19-11-2011, 23:03
http://www.quickmeme.com/meme/35bl6d/

GDra
19-11-2011, 23:37
http://i.imgur.com/KJuJW.jpg

Sova
19-11-2011, 23:56
I, ako mislite postat vampir nemojte. Vampiri su gej.

sickpetey
20-11-2011, 01:22
cut

Hahaha :pray: :rotfl:

Koliko puta je morao to isprobati da uspije :D I dao bi se kladiti da u mojoj igri frajer nije francuz xD

Frajer ubija ptice u letu :/ a ja jedva zmaja pogodim. Nemam pojma na koju mu foru to uspijeva.

Neven <R>
20-11-2011, 01:33
Koliko puta je morao to isprobati da uspije :D

Ne puno ak je vježbao u Oblivionu

ypXMAIL0p5w

Sad vidim tek kak loše igra izgleda u usporedbi sa Skyrimom.

*Fila*
20-11-2011, 02:00
Kako ja ovu temu nemrem pratit...jebote svi pišete ko luđaci, pola ne razumijem a na spoliere se bojim klikat hehe :)
:pray:

hacker
20-11-2011, 02:06
Baš, čovječe kao da je tema za pet igra, a ne jednu :D

*Fila*
20-11-2011, 03:16
ae
nešto pročitam, odigram i pola zaboravim što sam pročitao, vratim se kad ono ne znam ni di mi je post, ni jel mi tko odgvorio...
ludilo je igra, očito svi igraju :I)

sickpetey
20-11-2011, 07:58
http://i.imgur.com/S9o26.png

Malo da ne hodam stalno u armoru po gradovima :D

EDIT: upravo koknuo eldar dragona. Morat cu zbog njih napraviti neki armor koji ima samo frost protection :P. Ne bi ga bilo tolko bed ubit da me ne grabi glavom kroz cover :/. Aj barem je frajer izbrisao cijeli forsworn kamp umjesto mene.

Wolfwrath
20-11-2011, 09:34
Ja taman završio q sa onim skupljanjem krvi elfova. Reward je pre-pre-jeben. Započeo i Dark brotherhood,zgodan shout se dobije kod njih,sad moram skužiti gdje da ga upgrejdam.

flander
20-11-2011, 10:18
Ja taman završio q sa onim skupljanjem krvi elfova. Reward je pre-pre-jeben. Započeo i Dark brotherhood,zgodan shout se dobije kod njih,sad moram skužiti gdje da ga upgrejdam.


http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Dragon_shouts

Xero
20-11-2011, 10:44
Sick izdajico zašto si se pridružio legiji??

Doggy
20-11-2011, 11:36
dal je bolje azura star odnesti azuri il onom liku u gradu?

Xero
20-11-2011, 11:38
Liku jer su black soul gemovi puno rijeđi i skuplji od običnih.

Bartuc
20-11-2011, 11:40
Bartuc je bio vrijedan...

Ovaj Daedric Bow je tu samo da se vidi damage, njega ne koristim pošto je grdi. Sada sam čitav u Glass opremi koju sam si solo napravio, doradio i enchantao :rambo:

[center:207aud97]http://i.imgur.com/Eo0oU.jpgShttp://i.imgur.com/edk1E.jpg

http://i.imgur.com/84Xge.jpgShttp://i.imgur.com/JucVT.jpg

http://i.imgur.com/zXte9.jpgShttp://i.imgur.com/nj4es.jpg

http://i.imgur.com/JldDW.jpgS[http://i.imgur.com/kvC50.jpg[/center:207aud97]



Morati ću prebaciti na Master težinu... ili nešto xD




PS: Što se tiče Black Soul Gemova... isti su kao i Grand Soul Gem... provjerio na Bow-u i broju chargova na istom enchantmentu.



EDIT: I da, ponovno ću napraviti Bow kad još malo napredujem po Enchantmentu... ako se odlučim otići na lijevu stranu da mi elemental damage boosta...

Lord Jambrek
20-11-2011, 11:41
Pročitaj post iznad svoga, kreni do te točke na Main Quest inače nećeš doživjeti Skyrim punim plućima. Prije toga ti se aktiviraju zmajevi, tak da ne moraš baš do one točke doći, ali zmajevi su MUST u ovoj igri!

I da, Skyrim mi za razliku od Obliviona, u niti jednom trenutku nije ostavio dojam da je svijet generičan. Sve mi izgleda kao da je posvećeno dosta pažnje.

To sam napravio, ali ne tak daleko kak si napisao, samo do aktivacije zmajeva da dobijem shoutove, ima vremena za main :D
Je, sve je različito, baš su posvetili pažnje da je repetivnost minimalna (sjetimo se Obliviona i njegovih mutavih oblivion gateova gdje smo morali jednu stvar napravit dobrih 8 puta) iako su mi tombovi malo lošije napravljeni (pre svjetlucavi su i uopće nemaju dojam grobnica) i draugr je postao veseli warrior sa led diodama u očima, bolji su bili u Bloodmoonu!

Bartuc
20-11-2011, 11:44
@Jambrek, vjeruj mi, želiš što prije FUS RO DAH!!! Odi po item i vrati im ga. Ozbiljno ti kažem, uživati ćeš u shoutu, orgazmatičan je :D

PS: To ti je tak i onak samo 1 quest dalje otkad odeš likovima, a to je tek manje bitan početak main questa...

Neven <R>
20-11-2011, 11:55
Lol Bartuc je potrgao igru enchantanjem/smithanjem. To se radi tek na 2-3 playthroughu :(

flander
20-11-2011, 12:01
on je hardcore pleja :(

Xero
20-11-2011, 12:02
Stealth likovi ionako potrgaju igru. Sneak attack for 30.0x damage!

Deadwalker
20-11-2011, 12:11
Recimo da sam razvio tek trećinu skillova nekakve rogue klase, a već je igra postala veoma jednostavna. Smeta me jedino što se alchemy presporo razvija, no opet, čak i bez njega je opet jednostavno.

I da, Thieves guilda do sada ima daleko najbolje questove :)

Bartuc
20-11-2011, 12:16
Lol, nisam potrgo igru, crafto sam i enchanto koliko su mi skill i oprema dopuštali :D

Igru potrgaš ako još u taj kombo dodaš alkemiju i razviješ brutalne smithing i enchanting potione, pa se onda baciš na posao. Ljudi tak imaju po 1500 damage-a i po 3000 armora i sl. xD



@Deadwalker... da, ima twistova i radnja nije predvidljivo linearna kao kod drugih frakcija. Od Nightingale-a (i quest prije) na dalje je savršen.

Deadwalker
20-11-2011, 12:31
Bome...jučer me baš igra ugodno iznenadila s jednim dosta neočekivanim obratom jer sam se bio naviknuo kod drugih guildova na strogu linearnost questova :)

Neven <R>
20-11-2011, 12:34
Lol, nisam potrgo igru, crafto sam i enchanto koliko su mi skill i oprema dopuštali :D


Maxanje Enchantanja u TES igrama = potrgati igru :P

sickpetey
20-11-2011, 12:50
Sick izdajico zašto si se pridružio legiji??

Jer je Stormcloak fag i ne voli Dunmere.


Btw malo je cudno sto mu tijelo ne nestaje XD, tamo jadan stoji gol na rukohvatu svog trona di je sad novi Jarl XDD
I kolko vas koristi te walkove i wiki-e :(? Ono niste fora.

Bartuc
20-11-2011, 12:56
Ja odem na wiki samo kad netko pita pitanje koje je pre opsežno da mu idem pisati, a tamo ima sve, samo su lijeni potražiti :P


Sad se joinao Imperialcima (iz istih razloga kao i Sickpetey, kuje od Stormloacksa pljuju po Dunmerima) i recitiram prisegu da ću štovati i živjeti za Empire i Emperora, a završio sam Dark Brotherhood quest line :rotfl:


Oni koji su odigrali DB će znati čemu smijeh i ironija i što sve ne xD

Xero
20-11-2011, 12:56
Imperjalističke svinje! Ulfric je najbolji lik u igri. Tullis je gej i kukavica, a legija je slaba i kontroliraju je high elfovi najveći analni entuzijasti u svemiru.

Bartuc
20-11-2011, 13:11
Pošto sam dobio već 2. upit na PP kako do onakvih itema, onda evo quote odgovora, tak da ne odgovaram svakom posebno :friends:


Znači trebaš imati što veći Smithing i smithing perk za vrstu armora i oružja koje planiraš koristiti. Također moraš imati što veći Enchantment i srednju liniju perkova gdje ti završni perk daje 2 enchantmenta po itemu.

Dalje, moraš disenchantati (na enchantment oltaru) item koji ima efekt koji želiš naučiti. Znači kada nađeš iteme sa fortify smithing enchantmentom, taj item uništi na oltaru tak da naučiš taj efekt.

Dalje, kupi najjeftinije rukavice, armor, prsten i amulet te ih enchantaj sa fortify smithing enchantmentom.

Nakon toga stavi na sebe tu smithing opremu i odi na workbench da nadogradiš armor i na onaj kamen za oštrenje da doradiš oružje. Da bi efekt bio još bolji, prije nego kreneš oštriti, popij i jedan Blacksmith Potion koji daje +% na smithing efekte.

Nakon toga, kad imaš armore i oružja s kojima si zadovoljan, odeš opet na enchantment oltar i na njih staviš po 2 enchantmenta koje želiš.



Poanta je da si boostaš smithing skill kako bi dobio što bolju nadogradnju armora i oružja. A kasnije na određene dijelove armora stavljaš enchantment koji boosta +% damage od vrste oružja koje koristiš.

sickpetey
20-11-2011, 13:16
Ja odem na wiki samo kad netko pita pitanje koje je pre opsežno da mu idem pisati, a tamo ima sve, samo su lijeni potražiti :P


Sad se joinao Imperialcima (iz istih razloga kao i Sickpetey, kuje od Stormloacksa pljuju po Dunmerima) i recitiram prisegu da ću štovati i živjeti za Empire i Emperora, a završio sam Dark Brotherhood quest line :rotfl:


Oni koji su odigrali DB će znati čemu smijeh i ironija i što sve ne xD

Ja sam pobio Dark brotherhood. Nisi ti pravi imperijalac samo kopija :( ptuj ptuj

Devil Dog
20-11-2011, 13:26
4eamq6pXrPE&feature=related

Akul
20-11-2011, 14:03
Jer je Stormcloak fag i ne voli Dunmere.

Misliš one momke koji smatraju da bi ih se trebalo tretirati kao najviše plemstvo? Tipovi su skoro arogantniji od Altmera XD
A da su Nordovi njima došli u exile, Dunmeri bi ih bacili u roblje.

Istina, ako se bori za međurasnu toleranciju, Carstvo is the way to go. With that said, my character will remain an Altmer with heart of a Nord :P (actually, he just wants to piss of the Dominion and the Empire which is why he helps those animals but they don't need to know that...)

sickpetey
20-11-2011, 14:10
Ono ja sam dio Empirea i ipak koljem High Elf vojnike di ih nadje, pa i obriso sam dvorac pun njih. Samo zato sto sam Legat ne znaci da ne smijem ubiti nekog Dominion gada. Sve oke dok nema svjedoka.

I malo je nerealno al tako je epic kad nekom glavu odfitiljim sa maljom.

Bartuc
20-11-2011, 14:18
Ali realno, kad popričaš sa generalom Tuliusem i sa Ulfricom, skužiš da je Ulfric mnogo kulniji lik. Samo kaj im se nisam htio pridružiti s obzirom da su rasisti.

sickpetey
20-11-2011, 14:51
Ulfrik sere o Nord way ovo ono a tehnicki je varao u duelu.

Akul
20-11-2011, 14:52
Ako misliš na Shoutanje, to nije varanje: sramota je da Nord ne zna najsvetiju Nordovsku tehniku (što je u davna vremena svaki Nord koji drži do sebe znao)... osim ako Ulfric nije koristio magiju i prodao to kao Shout a znajući Ulfrica, to je lako moguće.

crnisokol
20-11-2011, 14:58
što je to FXAA? vrsta AntiAliasinga?

sickpetey
20-11-2011, 14:59
Ako misliš na Shoutanje, to nije varanje: sramota je da Nord ne zna najsvetiju Nordovsku tehniku (što je u davna vremena svaki Nord koji drži do sebe znao)... osim ako Ulfric nije koristio magiju i prodao to kao Shout a znajući Ulfrica, to je lako moguće.

Znaci 95% populacije Skyrima su sramote od Norda :thumbs2: .

Sova
20-11-2011, 15:06
Jeba onaj zabugirani quest kada tribate odvest onog starog iz Bladesa odvest u Riverwood pa dok jos izgovori sve sta triba.
Moze mi pls jos neko hintat sta da radim u Sky Templeu ispred kipa glave onog lika?

Akul
20-11-2011, 15:17
Znaci 95% populacije Skyrima su sramote od Norda :thumbs2: .

Yep :D
Čak su i Imperiali po religiji. Sthun, Orkey, Jhunal, Kyne... jedva se gdje spominju a da ne govorimo da bi Stormiji trebali Talosa zvati Ysmir ako već tvrde da brane drevne Nordovske tradicije ^_^;

*Fila*
20-11-2011, 15:21
e skužio sam da ima nekih vojnika koji code nekog zatvorenika...poklao sam i pisalo je da se skinuo neki bounty...jel vrijedi to ili će mi šta bit?

i našao sam neki pass di su neki farmeni fermeni ili kako već i neke bube criccusi ili tako nešto i sad ima dio di vidim dolje nekog zatvorenika i pokupio sam shaman ključ ali ne znam kako doći do njega...ako netko slučajno zna, hvala.

Looky
20-11-2011, 15:50
Study...Stud...Stu...St...S...Sk...Sky...Skyr...Sk yri...SKRYIM! FUS RO DAH!

Aral
20-11-2011, 15:53
:)

Morali bi kod Bartuca na jedno predavanje ^^

Dobio Slow Time shout, fora.

Looky
20-11-2011, 16:02
300 septima/ per hour

lol

m0dkayZ
20-11-2011, 16:03
Pitanje u vezi Imperial kampanje. Napad na Windhelm.
Kakav je ishod kada dobijete opciju da ga ubijete?
Ive had my share of killing today.
Ill gladly kill him.
I wont give him the satisfaction

Tsaя
20-11-2011, 16:04
Na questu sam koji se zove Hard Answer.
Ima vezes s Thiefs guild.
Znači, trebao sam naći neki kamen (tj. ploču) na kojoj piše nešto i to uzeti, ali je prloča prevelika, pa moram napraviti manju kopiju toga.
Zove se Calcemo's stone i ot toga trebam napraviti kopiju ali neznam kako, kaže da mi da nemam item kojim to mogu napraviti.

Pomoć?

TheThoR
20-11-2011, 16:05
Zavrsio imperial army quest,ugusio stormcloack pobunu,i onda nakon par dana od zavrsetka rata naisao u sumi na okrsaj izmedju nekolicine imperial vojnika i stormcloacksa :D

TheThoR
20-11-2011, 16:09
Na questu sam koji se zove Hard Answer.
Ima vezes s Thiefs guild.
Znači, trebao sam naći neki kamen (tj. ploču) na kojoj piše nešto i to uzeti, ali je prloča prevelika, pa moram napraviti manju kopiju toga.
Zove se Calcemo's stone i ot toga trebam napraviti kopiju ali neznam kako, kaže da mi da nemam item kojim to mogu napraviti.

Pomoć?

Kako se ljudima neda razmisljati,cudo. Da malo pogledas po prostoriji nasao bi papir i kredu i to su itemi koji ti trebaju da napravis manju kopiju ploce.

Bartuc
20-11-2011, 16:17
Prešao sam Imperial kampanju. Sve u svemu, opet generička i linearna... odi simo i ubi stormcloacks, odi tamo i ubi stormcloacks... :(

Sada mi je ostao još samo Main Quest i ako naiđem na koji veći Side Quest. Misc neću niti uzimati.


Dobra fora vam je otići u neki od Stormloacks ili Imperial kampova (pa čak i u Jarl's house) i naći mapu Skyrima odnosno regije u Skyrimu. Kliknete na male zastavice koje su na mapi i updatea vam se mapa sa tim lokacijama. Kasnije znate koje lokacije niste posjetili pošto su na mapi crne, a posjećene bijele...



EDIT:



Započeo i Dark brotherhood,zgodan shout se dobije kod njih,sad moram skužiti gdje da ga upgrejdam.

Ovdje ti je 2. nivo, 3. još nisam našao...

http://i.imgur.com/cHy1S.jpg

GDra
20-11-2011, 16:30
Lol, u 9 dana 66 strana teme, novi rekord? :)

armagedon
20-11-2011, 16:34
Prešao sam Imperial kampanju. Sve u svemu, opet generička i linearna... odi simo i ubi stormcloacks, odi tamo i ubi stormcloacks... :(

Sada mi je ostao još samo Main Quest i ako naiđem na koji veći Side Quest. Misc neću niti uzimati.


Dobra fora vam je otići u neki od Stormloacks ili Imperial kampova (pa čak i u Jarl's house) i naći mapu Skyrima odnosno regije u Skyrimu. Kliknete na male zastavice koje su na mapi i updatea vam se mapa sa tim lokacijama. Kasnije znate koje lokacije niste posjetili pošto su na mapi crne, a posjećene bijele...


http://i.imgur.com/cHy1S.jpg

koji si level :O

Bartuc
20-11-2011, 16:41
koji si level :O

43.

Baš sam na zadnjoj misiji od Imperialaca doveo Archery na 100, napokon :pray: Ovoliko je potrebno klati bez treniranja za 100 (od toga je možda dvadesetak killova sa melee oružjem)...

http://i.imgur.com/RiTYi.jpgS- 1920 killovaS:D

The Boz
20-11-2011, 16:46
1920 killova i 1883 critova? Wat?

GDra
20-11-2011, 16:52
Mogu li imati više likova odjednom? Čitao sam da neki ljudi ne mogu na PS3.

Bartuc
20-11-2011, 16:54
@Boz

Zato kaj neki killovi nisu od prve, jači neprijatelji su znali primiti i 20-ak strijela prije nego umru, a tu se uvijek sakrije koji critical hit. A svaki Sneak Attack je uz to automatski i Critical, kaj ne!? To je već 1220 criticala :D

Da bar ima negdje koliko sam strijela ispalio.


@GDra... samo odvojiš save sa drugim likom!? Ili misliš na kompanione... onda ne, samo jednoga.



EDIT: Na Master igram, tak da su Boz-ovi nešto otporniji i pretrpe dosta paljbe... ali obični monsteri su 99,50% one shot one kill.

GDra
20-11-2011, 16:57
Da, na saveove mislim. Dakle, nema problema na PC-u?

Bartuc
20-11-2011, 16:59
Nisam probao iskreno, ali ne vidim zašto bi bilo problema!? Nemoj se igrati s time ako imaš već lika koji je dosta napredovao :D Ili bekapiraj save, pa onda probaj!?

The Boz
20-11-2011, 17:02
Svaki sneak nije automatski crit. Osim ako ih igra pogrešno broji. Jer ja sam nekoliko puta dobio sneak crit koji instagibne centuriona koji inaće popije sneak i još dvije strijele recimo.
Also, bug u igri koji sam nedavno otkrio i razočarao se jerbo taj bug postoji u igri još od Morrowinda.
Ako na oružje koje enchantaš prvo staviš shock damage enchant, svi enchantovi na tom oružju će biti 50% snažniji. Sa 31 na 46 skoči damage. Jako malo stvari u igri preživi x3 sneak attack sa 170+ Legendary Daedric bowom koji ima +45 shock i +45 cold damage enchantment.
Nego. Upravo dobio Lightning Storm spell. Animacija castanja i sam efekt je EPIC WIN, spell topi zmajeve kao što nuklearna bomba topi pekmez. Ali je krajnje nepraktičan spell. I jednostavno ignorira dva destruction perka. I suicidalno ga je koristiti protiv opasnog neprijatelja, a mutavo ga je koristiti protiv bezopasnih likova.
Destruction tree: šteta perkova i treninga.

Bartuc
20-11-2011, 17:14
Pa kaj je Mage klasa na kraju loša ili dobra? Nadao sam se da Destruction valja :(

Aral
20-11-2011, 17:18
Meni je dobra, igram kao mage. 17. lvl sam, destruction na 62, možda sam odradio jedan ili dva treninga. Ownam ih sam tak, iako nekad zna bit teško zbog nedostatka mane i mana potiona. U biti, Mage mi je fenomenalan, barem u odnosu na warriora. Za ostale klase još moram vidjet.

The Boz
20-11-2011, 17:22
Conjuration i Restoration su jako dobri sami. Atronach je mid-hp Destruction mage sa jednim spellom. Baci dva komada i spamaj flaming familiara/ward/healing dok sve oko tebe ne krepa, ako nemaš neki drugi izvor damagea. I dalje je problem što ti se damage ne scalea sa ikojim statom ili enchantom.
Alteration, Illusion i Restoration su jako dobri u kombinaciji sa One-Handed. Defenzivno se ne treba scaleat, scalea ti se defense sam po sebi, i enchantovi pomažu, dok ti je damage output brutalan i raste sa skillom, enchantovima na opremi, oružju, itd.
Čisti Magevi kakvi jesu u igri trebaju biti DALEKO više tanky od svih ostalih tipova zato jer imaju najmanji damage, i samo si mogu poboljšavati vrijeme koliko dugo mogu pumpati taj mali damage. Malo naopako, zar ne?

Akul
20-11-2011, 17:25
Pa kaj je Mage klasa na kraju loša ili dobra? Nadao sam se da Destruction valja :(

Ja sam Level 48 i moj Chain Lightning je brutala, posebno nakon što sam nabavio onaj perk koji "staggira" pa se jadnici ne mogu ni pomaknuti već samo čekaju da ih napunim gromovima.

Kid A
20-11-2011, 17:28
6ZUiMTPh6UY

Gothmog
20-11-2011, 17:47
Pa kaj je Mage klasa na kraju loša ili dobra? Nadao sam se da Destruction valja :(

Meni odgovara...istina, moraš fajtu prilagoditi neprijatelju, pa će tako biti dosta "kiting" trenutaka, a ima i trenutaka kad se osjećaš i OP (roštiljanje trolova u 2 poteza na lvl 15).

kulamasta
20-11-2011, 17:49
A u BG-u ni ne lete lol. A u Dragon Ageu nešto sam prije borbe kolko se sjećam, al isto samo sjede.

Baš to. I onda se ovdje pljuje šta slete na zemlju... U DA Flemeth se pretvori u zmaja i kolje nas na livadi...

Tu se tome nije prigovaralo!!

Bog te mazo, pa sramota Skyrima i jest u tome da ga ides usporedjivat s jednim BG koji je izasao prije 14 godina!

Ej covjece, 14 godina!

TheThoR
20-11-2011, 17:57
Bog te mazo, pa sramota Skyrima i jest u tome da ga ides usporedjivat s jednim BG koji je izasao prije 14 godina!

Ej covjece, 14 godina!

rofl

Neven <R>
20-11-2011, 18:04
Bog te mazo, pa sramota Skyrima i jest u tome da ga ides usporedjivat s jednim BG koji je izasao prije 14 godina!

Ej covjece, 14 godina!
Sramota je kaj tak malo RPG-a vrjednih spomena izlazi, da.

Wolfwrath
20-11-2011, 18:05
Neko je ranije spomenuo da na 31. lvlu ima full daedric armor. Gdje ga je najlakše naći,izuzev smithanja? Ja sam 32. i jedva sam ebony uspio sastavit. Trebalo mi skoro 10 lvla da se gauntlets pojave :P

Bartuc
20-11-2011, 18:09
Neko je ranije spomenuo da na 31. lvlu ima full daedric armor. Gdje ga je najlakše naći,izuzev smithanja? Ja sam 32. i jedva sam ebony uspio sastavit. Trebalo mi skoro 10 lvla da se gauntlets pojave :P

Ja sam 43. i još nisam našao niti jedan komad Daedric opreme. Jedino sam složio luk sa smithanjem pošto sam imao sve komponente iz side questova.

Dok Ebony znam naći na nekom high level quest banditu...

Wolfwrath
20-11-2011, 18:47
Ma Ebony imam sad cijeli,i enchantan i još rezervni komplet držim kod kuće. Daedric srca držim u pričuvi,znam da trebaju za smithanje, ali još sam daleko od pravljenja vlastitog armora...

Bartuc
20-11-2011, 18:54
Čini mi se da jedino i možeš dobiti taj armor craftanjem!?

Treba ti ukupno (sa štitom):

5 daedra srca
17 ebony ingota
10 leather stripsa


Tak da levelupaj smithing :P

Xero
20-11-2011, 18:56
Nema šanse da ga nađeš negdje. Ja sam lvl 38 i još ni jedan dio nisam nigdje vidio. Imam ga craftanog, ali nosim ebony mail pa mi skuplja prašinu u kući.

Mirko L
20-11-2011, 18:56
Quest je ''cornered rat'',trebam naći nekog lika u ratway nešto i on stoji iza nekih vrata.
I sad, ja sam pričao s njim i očito ga uvjerio da otvori vrata govoreći &#39;&#39;remember the 11th of neki mjesec&#39;&#39;. Stvar je u tome da mi je neki bug, pa pre brzo mu ide tekst i uopće nisam vidio što je govorio. Nakon toga mu se ne mogu otvorit vrata uopće.

The Boz
20-11-2011, 18:58
Vrata mu imaju dvadesetak lokota. Čekaj.

hrčak
20-11-2011, 18:58
Izađi iz regije i vrati se opet u istu, bug

Bartuc
20-11-2011, 18:58
Nema šanse da ga nađeš negdje. Ja sam lvl 38 i još ni jedan dio nisam nigdje vidio. Imam ga craftanog, ali nosim ebony mail pa mi skuplja prašinu u kući.

Daj okini SS u oba armora, baš me zanima kako zgledaju.

Xero
20-11-2011, 19:00
Fali ti jedan sound file. Googlaj problem i naćeš download link.
Moram prvo obavit quest u zemlji svjetlećih gljiva pa ću lupit screenshot.
EDIT:
http://img257.imageshack.us/img257/9946/2011112000014.jpg
Ebony mail i ostalo je daedric. Čizme nisu bitne.

Shaka
20-11-2011, 19:16
meni je jaci deadric mail+ebony helmet...

GDra
20-11-2011, 19:17
Sheogorath :pray: :pray: :pray:

Xero
20-11-2011, 19:24
To je ustvari pc iz obliviona. Bar bi trebao bit.

The Boz
20-11-2011, 19:48
Odlučio sam prebaciti lika u Two-Handed iz fore. I dalje mi nije jasno kako Bethesdi nakon Morrowinda i Obliviona i dalje nije jasno da Two-Handed oružja trebaju imati snažnije enchantove od Archery ili One-Handed oružja.

Mirko L
20-11-2011, 19:49
Hvala, kad sam se vratio u area, vrata su bila otvorena, iako tek nakon drugog pokušaja.

WAR-ELEMENT
20-11-2011, 19:57
To što ti neče otvoriti vrata to je greška u igri,nešto sa zvukom imaš fix na http://www.filesonic.com/file/3510536384/sound.rarSskini i proradiče.Što se tiče deadric hearts imaš ih kupiti na koleđu,prva vrata lijevo prvi sprat a enbody ore imaš 2 rudnika bar sam ih ja 2 našao i regenira se svemena na vrijeme.

mravojed20
20-11-2011, 20:45
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=811
:rotfl: Must have mod. :D

Sova
20-11-2011, 20:50
Jeba pas mater onom zabugirano Esbernu, ne samo da su problemi s njim u questu s njim di se skriva nego i cilo vrime posli toga kada vam triba u Heaven Sky Templeu.

Bartuc
20-11-2011, 21:30
Odlučio sam prebaciti lika u Two-Handed iz fore. I dalje mi nije jasno kako Bethesdi nakon Morrowinda i Obliviona i dalje nije jasno da Two-Handed oružja trebaju imati snažnije enchantove od Archery ili One-Handed oružja.

Meni se sve više počinje sviđati ideja Warriora baš zato što iz tuđih postova imam dojam da je dosta teži gameplay. Tak da bi možda za sljedeći prelazak mogao ipak odigrati nešto poput onog svog Paladina iz zadnjeg prelaska Obliviona...

Heavy Armor + Block + One Handed + Restoration + Turn Undead !?

m0dkayZ
20-11-2011, 21:35
Ili jednostavno 2hand i orc racial.

TheThoR
20-11-2011, 22:08
Odlučio sam prebaciti lika u Two-Handed iz fore. I dalje mi nije jasno kako Bethesdi nakon Morrowinda i Obliviona i dalje nije jasno da Two-Handed oružja trebaju imati snažnije enchantove od Archery ili One-Handed oružja.

Meni se sve više počinje sviđati ideja Warriora baš zato što iz tuđih postova imam dojam da je dosta teži gameplay. Tak da bi možda za sljedeći prelazak mogao ipak odigrati nešto poput onog svog Paladina iz zadnjeg prelaska Obliviona...

Heavy Armor + Block + One Handed + Restoration + Turn Undead !?

Ja igram cistog warriora,lvl 30,imam perkove samo od heavy armora,blocka i one handed,ebony armor imam,jaci sam od vecine neprijatelja vise manje,iako znam naici na neke s kojima su muke al dobro je uglavnom. Ne koristim smithing,ne enchantam nista,samo restoration od magija koristim i shoutove,cista surova snaga :)

Wolfwrath
20-11-2011, 22:11
Ja sam išao na foru warrior-magea isprva, dakle heavy armor+one handed+destruction+restoration. Nakon što sam uzeo sve perkove za dual wield, magiju jedva i koristim (osim povremenog hila), pošto radim jeben dmg sa svojim 2x silent moon ebony swordovima.

*Fila*
20-11-2011, 22:25
Odlučio sam prebaciti lika u Two-Handed iz fore. I dalje mi nije jasno kako Bethesdi nakon Morrowinda i Obliviona i dalje nije jasno da Two-Handed oružja trebaju imati snažnije enchantove od Archery ili One-Handed oružja.

Meni se sve više počinje sviđati ideja Warriora baš zato što iz tuđih postova imam dojam da je dosta teži gameplay. Tak da bi možda za sljedeći prelazak mogao ipak odigrati nešto poput onog svog Paladina iz zadnjeg prelaska Obliviona...

Heavy Armor + Block + One Handed + Restoration + Turn Undead !?
A ne, kombiniram one hand i magije te povremeno two hand. Raise zombie i te spike...meni odlično obavljaju posao.
Znam da griješim ali dižem archery, i to sve pomalo, jedanko...a trebao bi derati samo jedno :/

Aral
20-11-2011, 22:25
Jao, kakve sam magije dobio. Uzeo Adept robe, 100% regen mana, došao do spellova tipa Ice Spear, Ice Storm, Chain Lightning, Fireball, Incinerate, Close Wounds...predivno, jednostavno predivno.