PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tribes, take two - rasprava



Stranica : [1] 2 3 4 5

Jopax
10-12-2010, 19:30
Dakle, jesmo li za još jednu rundu tribesa?
Ali, ovaj put, volio bih bar još dva GM-a da se možemo izmjenjivati radeću turnove, također ako odziv bude dobar onda i više igrača :)

sickpetey
10-12-2010, 19:58
Im in..ko igrac

Arbiter of Change
10-12-2010, 20:05
Pošalji PM-ove starim igračima, možda neće znati na što misliš iz naslova teme. :)

BigBongman
10-12-2010, 20:05
posto skolu ove godine necu vise vidit uso bi i ja opet, ko igrac jer sam preglup za GM-a

Jopax
10-12-2010, 20:38
Ovo sam namjeravao pokrenuti u roku od kojih tjedan dana, taman pred praznike kada ću imati dosta vremena.

hrčak
10-12-2010, 21:01
UNUTRA!

sickpetey
10-12-2010, 22:15
Kad da pocnemo raditi biose od plemena?

I jeli ima nekih promjena koje bi zelio podijeliti sa nama?
Reci sve tako da se mi odma pripremimo :D

Delirium
10-12-2010, 22:26
mogo bi i ja malo ovog probat, ispiti su prošli tak da sam slobodan (više manje)

Jopax
10-12-2010, 22:31
Ništa veliko, neki manji tweakovi u brojevima, možda neka standardizacija dobitaka i bonusa, da se olakša i ubrza proces, jer ono što je ubilo prošlu igru je bila brzo rastuća količina teksta i računanja.Opet, želio bih još GM-ova, znam da će igrača biti :D

sickpetey
10-12-2010, 22:32
Nadam se da pod malo ne mislis update svake prijestupne godine :D

hrčak
10-12-2010, 22:36
Pa ono, dovoljna su 2, eventualno tri update-a po tjednu.

Jopax
10-12-2010, 22:42
Mislio sam na promjene u igri.A ako skupim još 2-3 GM-a onda bi updateovi mogli biti svaki dan

hrčak
10-12-2010, 22:43
A do kolko bi igrača moglo sudjelovat u igri?

Outmind
11-12-2010, 11:22
Bilo mi je baš žao kaj nisam na vrijeme uočio prošle tribes-e. Oću ovaj put nutra, ko igrač.

Azer
11-12-2010, 11:38
Pick me pick me pick me

Jopax
17-12-2010, 00:53
Ok, skupljajte se, počinjemo uskoro.Prvo, ime plemena i opis (što detaljnije to bolje)
Imamo osam (na kurcu vas nosam) mjesta ovaj put, radimo na principu ko prvi njegovo :D

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

I još dva mjesta za GM-ove

1.Ja(naravno, što bi vi bez mene)
2.
3.

:D

hrčak
17-12-2010, 06:21
Players
1. Hrčak, Hamsterdam
Opis plemena staim kasnije jer trebam u školu.

BigBongman
17-12-2010, 09:52
2. BigBongman, To
opis ubrzo ovo je samo da zauzmem mjesto

sickpetey
17-12-2010, 11:20
3.Sickpetey

Opis je na 50% dovrsit cu ga tokom dana

BigBongman
17-12-2010, 12:37
wut about time?
misllim na razdoblje...igramo ko i prije...svi mutavi idioti koji neznaju zapaliti vatru jeld?

Delirium
17-12-2010, 16:35
4. Del


budem uploado cim budem mogo doc do kompa >.>

sickpetey
18-12-2010, 19:05
wut about time?
misllim na razdoblje...igramo ko i prije...svi mutavi idioti koji neznaju zapaliti vatru jeld?


A ono valjda imamo one najosnovnije alate i znamo vatru zapaliti al ono daleko smo od toga da uopce budemo civilizacija :D

Azer
18-12-2010, 19:27
5.azer

Editam kad opis dovršim.

Azer
18-12-2010, 20:16
Nema edita :'(


5.azer

Pleme AzeerS(varijacija mogu ultrakul imena fakjea)

Azeerčani su pleme koje je oduvijek živjelo uz rijeku Terikke (smijemo izmišljat tako nekakva imena, rite?). Bavili su se obradom zemlje i tako preživljavali. Nisu često išli u lov jer nisu imali gotovo nikakva oružja, nego su se fokusirali na razvijanje oruđa za obradu zemlje. Živjeli su tako dugo godina, sve dok ih nisu pokorili Manamari, koji su ih kasnije odveli u svoje ropstvo, daleko od Terikke. Azeerci su bili prisiljeni braniti Manamarska naselja te su bili gotovo istrebljeni. Zapravo i bili bi istrebljeni da prilikom jednog pohoda (na kojemu su pratili Manamarce), par hrabrih Azeeraca nije odlučilo pokušati ukrasti oružje i naspavanju pobjeći od Manamaraca. Uspjeli su pokrasti oružje, te ubiti dobar dio Manamaraca dok su spavali. Uspjeli su osloboditi ostale Azeerce, te uz oružje, ukrasti hranu i konje (jel imamo konje uopće? ako ne, onda nisu ukrali konje). Nisu stajali 3 noć i 3 dana sve dok se nisu osjećali sigurno. Otada su odlučili da će više pažnje posvetiti vojničkoj obuci, iako su nastavili obrađivati zemlju.

Nakon mnogo godina, Azeerci su uspjeli ojačati i proširiti se. Na dan slavnog "Bijega od Manamara" vrše svoje obrede, mole se bogovima i prinose im žrtve. Nekoliko su ih puta obližnja plemena pokušala pokoriti, no Azeerci su se zahvaljujući obuci i novorazvijenom oružju uspjeli obraniti te čak i izvući korist iz tih bitaka. Nakon velike poplave, bili su prisiljeni seliti se, te su se nakon mnogih tjedana putovanja smjestili gdjegod ih GM smjesti na mapi :D.

tl;dr Živjeli u miru. Nastradali. Nekako se oslobodili. Utekli. Naselili se. Fokusirali se na vojsku i ekonomiju. Zemlja im je skoro uništena. Došli igati Plemena.

Jopax
18-12-2010, 20:18
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/352/7/4/the_beginning_by_djoze32-d353zwp.jpg

sickpetey
18-12-2010, 21:46
[center:3kdahx4y]Pleme Gwamun[/center:3kdahx4y]


[center:3kdahx4y]Pleme Gwamun je nastalo nakon što su tri ratujuca plemena Kemusk,Eirla i Taurgro odustala od borbe i odlucili raditi zajedno.Da bi se pleme efikasno vodilo vlast je bila podjeljena na tri starješine od kojih je svaki bio iz drugog plemena,i na vise savjetnika koji su imali zadacu da potpomazu starjesinama i da ih obavjescuju o zeljama plemena.Starješina Kemuska, Mapot je i prije nego sto je postao starjesina bio poznat po svojoj snazi,izdrzljvosti i borbenoj vjestini ali je zato jos uvijek nije naucio kako misliti glavom i ponekad jednostavno dolazi do glupavih zakljucaka ili teze shvaca neke stvari sto starjesine Eirla i Turgroa iskoristavaju kako bi ga lagano naveli da prihvati njihove izbore.Ali ono sto nema u glavi Mapot ima u snazi i odlucnosti.Ako pleme nema hrane,
ili je napadnuto ako bude potrebno Mapot ce sam tvrdoglavo braniti pleme ili ici u sume da uhvati dovoljno divljaci da nahrani svoje ljude.U sastavu plemena Mapot se smatra kao snaga i odlucnost plemena Gwamun.Starjesina Eirla,Lamhes je uglavnom starjesina kojem je napredak i boljitak plemena prvo sto mu je na mislima i probat ce napraviti bilo sto kako bi pomogao plemenu i kako bi napravio zivot u plemenu boljim.Ali takva misljenja ponekad vode i do pomalo ludih ideja zbog cega ga ostale starjesine cudno
gledaju.Pleme Kemusk je bilo pleme koje je tijekom Rata tri plemena voljelo koristiti sumu i clanovi plemena (cak i zene) su znali napadati neprijatelje na prepade iz suma ili kad nisu imali sanse u borbi krali bi hranu i ostale potrepstine od ostalih plemena po noci.Pleme Kemusk je uvijek zivjelo po sumama i u sumi nema mjesta za predrasude pa su u njemu zene jednako postovane kao i
muskarci,ali to nije isto u plemenu Taurgro i Eirla pa je zato ipak starjesina i predstavnik Kemuska muskarac imenom Gam.Tijekom stvaranja plemena Gwamun Gam i njegovi šumari su bili oni zasluzni za nalazenje hrane i sigurnih putova tijekom putovanja do novog mjesta zivljenja i makar su nacini plemena Kemusk bili vrlo cudni ostalim plemenima na kraju su bili prihvaceni jer je bilo ocito da bi im bilo mnogo teze prezivjeti zime i put da nije bilo Gama i njegovih ljudi.Prije nego sto su se odlucili da naprave jedno pleme,sva tri plemena su zivjela u vrlo hladnim predjelima na kojima je bilo malo hrane i puno nedaca pa je to jedan od razloga zasto su plemena bila u konstantnom ratovanju.Nakon ujedinjenja sva tri plemena su se uputila prema jugu u nadi da ce naci bolje mjesto za zivot.
U svom putovanju mnogo je ljudi umro od nedaca puta,nedostatka hrane i napada zvijeri ali na kraju su uspijeli naci pogodno mjesto za zivot. Pleme Gwamun se nastanilo blizu mora a sam krajolik je okruzen sumama i planinama.Makar je mjesto na prvi pogled bolje za zivot nego prijasnje mjesto gdje su bili,ta zemlja nije nimalo sigurnija nego prije jer cak i sad neki ljudi iz plemena znaju od napada zvjeri iz suma i planina.Pleme Gwamun je u teskim vremenima ali ljudi iz tog plemena su navikli na nedace i vise ne namjeravaju bjezati i traziti drugo mjesto za zivot.Sad su nasli svoju zemlju i namjeravaju je zadrzati.[/center:3kdahx4y]

Malkice sam se raspiso :/ sry za gramaticke greske jbg imo sam 2 iz hrvatskog

hrčak
18-12-2010, 21:54
NApisat ću o svom plemenu oko 2 ujutro, nemrem sad, ak ne napišem, banajte me slobodno.

Arbiter of Change
18-12-2010, 22:26
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/352/7/4/the_beginning_by_djoze32-d353zwp.jpg
Šta se prozoruje PS skillom. :)

sickpetey
18-12-2010, 22:45
Shhh mozda bude vise slika ovaj put :D.Nego daj ajde neka se ostali priljuce tako da ovo krene vise ^^

hrčak
18-12-2010, 23:14
Ja sam rekao, do 2 stavljam, ako ne, insant ban.

sickpetey
18-12-2010, 23:23
Ne kenjaj,ostajes i tocka :P

hrčak
18-12-2010, 23:31
Hamsterdam
Pleme Hamsterdam se razvilo na vrhu najviše planine po njima zvane Arho. Članovi plemena su ljudi visoki od 175 – 185 cm, plave kose i plavih očiju. To što su nepoznati ostatku svijeta im je omogućilo nesmetan rast i razvoj svoga malog plemena. Zbog teškog načina života na planini, hamsterdamci su naučili živjeti sa malo hrane i malo vode te su naučili da se zgrade osim nad zemljom mogu I raditi ispod nje. Legenda stara već nekoliko godina govori o Velikom, hamsterdamcu koji je s nekolicinom članova plemena u dalekoj prošlosti otišao s planine te je pokušao živjeti negdje drugdje ali se nakon svog ovog vremena nije vratio. Neki smatraju da je poginuo, neki da je došavši u nizinu uskrsnuo kako bi pomogao svome plemenu da sazna što se sve nalazi u nizini i što je tamo sve omogućeno, a neki uopće ne smatraju da je Veliki postojao. Danas je na čelu plemena shaman Hrco koji izvodi vjerske obrede i pokušava voditi pleme. Godine prolaze I pleme se našlo u vremenu zbivanja ove radnje. Dali će pleme razvijati oružja, poljoprivredu, ekonomiju, diplomaciju, arhitekturu ili sve to zajedno odrediti će budući događaji koji će promjeniti pleme od temelja, shvaćanja prirode poimanja Velikog i njegova stvarna uloga u plemenu će biti ključ sljedećih događaja i tako jednog jutra, jedne hladne godine pleme Hamsterdam započinje svoje veliko putovanje u njegovu propast ili svjetlu budućnost gdje je proreknuto da će hamsterdamci promjeniti čitav svijet.

sickpetey
18-12-2010, 23:32
I bolje ti je :P
Ono radis arijanksu rasu a?

hrčak
18-12-2010, 23:35
A čuj, više hrcojevsku,harijevsku, treba nać prikladno ime za to.
A i u ostalom, to je sve priprema za nešto slično prošlom, na vrhncu pleme postaje Sodoma i Gomora. :D

sickpetey
18-12-2010, 23:47
Valjda ovaj put necete svi pocrkavati XD

hrčak
18-12-2010, 23:58
A ono, bit će žrtva, ali će nas u kasnijem stadiju spašavat poligamija. :D

sickpetey
19-12-2010, 00:02
Hej! Sto je najbolje to sam ti ja reko :(.

I onda cete svi pomrijeti od side :P

hrčak
19-12-2010, 00:59
A čuj, ako treba tvojoj vojsci kakav odmor od rata, moje žene su spremne ih učinit odmornima u zamjenu za lijek protiv side.

sickpetey
19-12-2010, 01:00
Hmmm that sounds good

hrčak
19-12-2010, 01:07
Deal.

Jopax
19-12-2010, 02:15
Arby, a zašto se i ti ne priključiš?
Bilo bi zanimljivo vidjeti tebe u akciji XD

I da, nadam se da će bar svako drugi update imati nekakvu sliku :)

Arbiter of Change
19-12-2010, 09:42
Nemam vremena sjesti i pisati nešto duže konstruktivno na forumu jer inače bi. :)

Forengner
19-12-2010, 09:43
Hej,pridruzujem se i ja.
Klurenians.

Narod koji potice sa severa,navikao na hladnocu,nemastinu,bolesti i zaraze (ne venericne :p ) a pogotovo rat,konstantno su se sukobljavali sa plemenima vecim od sebe ne bi li sto vise dokazali svoje ratnicke sposobnosti,takozvani 'veliki urlici'.Ratnici bi oblacili krzna divljih zivotinja,uzimali bi najcesce sto glomaznije oruzje i onda bi se velikom brzinom i furioznoscu zaletali na svoje protivnike,neki su cak i uzimali mesavine trava koje su delovale kao odstranjivaci bolova.Ali su Klurenijanci znali i za drugi nacin zivota,pazili su o potomcima,brinuli se o njima,stalno ih pripremali za tezak zivot koji ih ceka.Posle vise krvavih pobeda nad manjim plemenima velike ravnice,ovo ekspanzionisticki nastrojeno pleme,malo se primirilo,zainteresovali su se za reke,vodu,poceli su da se bave lovom,poljoprivredom,ali nikad u potpunosti nisu zaboravili svoje ratnicke korene.Ovo je cetvrta generacija Klurenijanaca i sve je drugacije.Sada vrednuju disciplinu i odlucnost iznad svega,pritom,pored plemenskog vodje,Nirniusa,na vlasti je jos i vece staraca,-jedan od njih je preziveo veliki pomor prouzrokovan zarazom koju su nosili pacovi,drugi je nosio oziljke iz oko 10 vecih bitaka,idalje je bio znacajan komandir,treci je bio najverovatnije najbogatiji posednik,neki veruju i da je bogatiji od kralja,koji nema punu kontrolu nad plemenom,a treci....treci je stranac,kada je prvi put dosao u selo,predstavio se kao veliki iscelitelj,covek koji zna sa naukom,od kada je dosao,sve se promenilo,Klurenijanci su odjednom odbacili svoje krvolocne nacine i iz ratnickog,osvajackog naroda,presli u organizovan narod cvrstih obimnih granica.Mnogo se pricalo o njemu,neki ga preziru,ali opet,isti ti su pre par godina klali po selima i ubijali sve sto hoda.Drugi ga vole,doneo je mnostvo stvari u gradic i okolinu,verovatno iz daljine,preko mora..Kralj je u sukobu oko vlasti sa starcima pa je tu dolazilo do mnostva problema,dok su jedni uz kralja i veruju u stare obicaje,drugi su uz starce i veruju u drugi nacin zivota.Jedini problem ovog naroda je neslaganje,ko zna sta ce proizici iz toga.

*siri opis plemena dolazi za par sati,trenutno nemam vremena*

BigBongman
19-12-2010, 10:59
jopi jel imas kakvu mapu da znam di sam lociran da upotpunim to u opis??

Jopax
19-12-2010, 12:18
Mapa dolazi sa početkom igre :)
Also, ti si tražio nešto slično ovome?
http://en.wikipedia.org/wiki/King_of_Dragon_Pass

sickpetey
19-12-2010, 16:06
Ajme Foregner i ti si nam se pridruzio ^^
Tko bi to ocekivao :wink:

Forengner
19-12-2010, 16:08
Pa sta cu ja,kad sam kroz onolike rp-ove isao,sigurno necu zaobici ovo. :)

sickpetey
19-12-2010, 16:18
Nedo ti Bog,Emperor,Sigmar i sve ostalo sto stujes da prestanes ovaj put :D

Forengner
19-12-2010, 16:21
Bice gusto ali cu igrati.(ne ocekujte sad neku ogromnu aktivnost,ali cu redovno postati.)
I jos nesto
@Jopax:da li su nasa plemena idalje u nekom nesretnom kamenom dobu ili smo presli u Stari-Rim,ranji srednji vek?

sickpetey
19-12-2010, 16:22
Nesretno doba.Zabavnije je tako.Ako bude ko prosli put ponovo ce svatko drugacije napredovati.Raznolikost ftw

Forengner
19-12-2010, 16:24
Feels bad man. :'(
Meh,ako bude duze trajalo,valjda cemo napredovati.
*Cilj mi je full-plate vitez. ;p

Arbiter of Change
19-12-2010, 16:29
Vremenske epohe bi bile genijalne. :)

Npr, odigrate određeni broj turnova (ili kako odredite već) i pređete u novu epihu (nesretno doba -> manje uprozoreno doba) tako da efektivno počinje nova igra, ALI ovaj put vaša plemena imaju osnovne osobine dobivene na osnovi razvoja iz prethodnog doba (vjerska tradicija, itd). Usput je i zgodna prilika jer se može ubaciti novi igrač bez da se osjeća kao autsajder jer se ne ubacuje uslijed vašeg starog sessiona.

Forengner
19-12-2010, 16:31
...Civ?
Jopax baci se na posao, :D
Ovo bi bilo maestralno sa opcijom prelaska iz jednog vremenskog perioda u drugi.

Arbiter of Change
19-12-2010, 16:42
Naravno, to bi bio zajednički brojač za sve igrače tako da se izbjegne situacija da je netko u modernom vremenu, a drugi se još mlate u pećinama. :)

sickpetey
19-12-2010, 16:48
Budemo vidjeli kad Jopa dodje :P nesto ga nema

Jopax
19-12-2010, 18:20
Zvuči zanimljivo, razmislit ću malo o tome, ali kako sam ovo smislio više će vući na reality show sa različitim epizodama :eyebrows:

Forengner
19-12-2010, 18:54
Svejedno,sve sto ja hocu je full-plate vitez. ;)

hrčak
19-12-2010, 19:02
Gle, za mene znate da mi je cilj prvo Sodoma i Gomora, a nakon toga Las Vegas, svi koji žele doć bez da nas napadnu su dobrodošli, a oni koji napadnu će biti rejpani sa našim ukručenim penisima.

sickpetey
19-12-2010, 19:16
Bumo vidjeli...a ono Foregner malo pogledaj prosli game i skuzit ces sta trebas raditi.Al ako budes toliko zaludjen izumljivanjem full platea na kraju ces imati malo hrane i ljudi ce ti umirati :P

hrčak
19-12-2010, 19:19
Da, slijedi moj način proizvodnje ljudi, božica plodnosti Marija. :D

Forengner
19-12-2010, 19:22
Full plate for our glourious tribe!Uraa no food until the work is done.
Am i doin it rite?

hrčak
19-12-2010, 19:25
Gle, ak ne razvijaš hranu i to, završit ćeš kao ja, lik čije pleme sadrži malen broj stanovnika i koje će tek kasnije uspjevati nešto napraviti.

Forengner
19-12-2010, 19:27
Ma salim se,moje pleme nastoji ka vecem poljoprivrednom kapacitetu,ratovanje dolazi tek kasnije,zvanicno,imam veliku neprofesionalnu vojsku.Koja ce prerasti u veliku profesionalnu vojsku.

hrčak
19-12-2010, 19:33
MOje će biti kao prošli put, napravim skladište hrane, napravim polje za hranu, nabavim drva, nađem ljekovite cvjetove, napravim božicu plodnosti, a paralelno sa time se i razvija vojska, čak razmišljam da jednostavno stavim akcije iz prve igre.

Outmind
19-12-2010, 22:17
E ovo me lagano već živcira... gledam temu svaki dan tjedan dana. Onda 2 dana ne gledam i poof, skoro sve je već zauzeto i svi se već na veliko pripremaju.

Stavite i mene kao 7. ili 8., nisam točno brojao. Opis ću nabacit sutra.

hrčak
19-12-2010, 22:25
To je to onda ja brijem, jedino još treba staviti GM-ove, a mislim da bi to mogao još biti netko tko ne igra, a želi sudjelovati.

sickpetey
19-12-2010, 22:48
Do srijede cemo znaci poceti :D
@Outmind da stvarno nemas srece ^^ al trebo si se nauciti dosad da se stvari odma pocnu odvijati kad ti uzmes pauzu od foruma :D

Outmind
19-12-2010, 23:07
no dobro, ipak ću pleme napisati danas:

Haman dal'LiS(Li-ina djeca, Li-ini odabrani)

Generacijama su Li-ina djeca područje slijeva rijeke Ten'ha u madahijsko jezero smatrala svojim svetim posjedom. Njihova najranija povijest govori o njima kao o miroljubivom i pasivnom narodu poljodjelaca koji je u izolaciji obrađivao svoja polja, razvijao svoju kulturu i umjetnost te štovao Majku zemlje - Li, benevolentno agrarno božanstvo za koje su smatrali kako im osigurava mir i blagostanje. Kako svemu lijepom dođe kraj, tako se i ovo pleme našlo pred velikom kušnjom. Isprva se prijetnja dvaju dalekih sila - Kasavirskog carstva i kraljevstva Orinoha činila dalekom i nebitnom, no kako su protjecala desetljeća a sa njima i vojna osvajanja tih dvaju sila, Haman dal'Li su shvatili kako će morati promijeniti način života ili izumrijeti.

Pošto nisu bili vični ratovanju, morali su razviti drugačije tehnike preživljavanja. Poznavanje biljaka tako im je omogućilo i uvid u nekolicinu otrova koje su uspješno koristili u prvim napadima na svoje područje. Pošto su bili brojčano nadjačani, morali su razviti gerilski, neki bi čak rekli i prljavi način ratovanja, postavljajući zasjede i raznovrsne zamke. Promjene su zahvatile i njihovo društveno uređenje - primat u odlučivanju su preuzele žene, čije vijeće šest sestara sada i vodi pleme. Njihova se religija pak preobrazila u izopačeni kult štovatelja "Majke zaštitnice" koja ne preže ni pred čim kako bi osigurala svjetliju budućnost sojoj djeci. Iako je pleme prije bilo izolirano, strance koji su se slučajno zatekli na njihovu području dočekivalo je sa čuvenom gostoljubivošću. Sada je međutim društvo Haman dal'Li iznimno ksenofobno, a špijunaža im nije strana u postizanju prednosti nad neprijateljem.

Sve te promjene im nažalost nisu uspjele osigurati opstanak na njihovim svetim ognjištima. Da nije bilo vizije jedne od šest sestara o konačnom obračunu dvaju neprijateeljskih sila, i to ni manje ni više nedaleko njihova sela, Haman dal'Li bi sigurno u potpunosti izginuli. Smatrajući tu viziju znakom od Majke same, pleme se, uz nikad veću vjeru i nikad veću odlučnost da se zaštiti, zaputilo u nepoznato.

Eto, znam da je kičasto, ali kolko vidim ipak malo drugačije od ostalih.

sickpetey
19-12-2010, 23:13
Ma super.Barem nije ko prosli put da pola igraca ne zeli napisati vise od 3 reda teksta u kojem su samo akcije :P.

Arbiter of Change
20-12-2010, 21:25
Jopax je opet MiA. :)

Delirium
20-12-2010, 21:38
Ughrheniar (UG-RE-NI-JAR)

Nomadski narod stepa i pustinje, tamne kose, oniks tamnih očiju, visokog rasta i suncem opaljenom kožom.
Dio njihove svakodnevne odjeće su tamne krpe koje motaju oko glave, tako da im samo oči ostanu vidljive. Predaja govori da je na postanku svijeta praotac Urgos osnovao pleme, koje mora lutati zemljom sve dok ne pronađu obećanu zemlju, Gher`Khul, mjesto gdje duše njihovih predaka prebivaju do kraja svijeta. Oni su brzi, i često se kreću po noći, brzim napadima i iznenađenjem često pobjeđuju protivnika prije nego ovaj i prebroji napadače. Lovci i skupljači, krajnje ne vični mirovanju, nestalni poput pustinjskog vjetra.

Sinopsis:
-Vjera: Kult predaka
-Način ratovanja: Blitz i Gerila
-Nomadi i lovci, manje iskusni u ratarstvu
-Muškarci i žene su ravnopravni u svakodnevnom životu i u bitci (jel mogu to?)

hrčak
20-12-2010, 21:48
Ajmo se dogovorit da krećemo od ničega kao i u prvoj igri, jedino da neznam, svatko može odabrat jedan bonus koji nam čika Jopax da pa da je pleme napredno u tome.

Delirium
20-12-2010, 21:51
kad se počinje? bas sam zabrijo na strategije a Civ mi mal vec dosađuje :D

Outmind
20-12-2010, 21:54
Pa to mi nekak i ima najviše smisla. Kaj ja znam, svi bi trebali moć znat gradit rudimentarne zaklone, tražit hranu / vodu, izrađivat kameno oruđe itd, a jedni bi mogli uz to radit i oružje, drugi obrađivat zemlju, treći gradit bolje nastambe itd, ovisno o karakteru plemena.

Delirium
20-12-2010, 22:02
al imam nekoliko pitanja,

1. ako naprimjer neki igrač objavi napad, i on se treba dogoditi sljedeći turn, možemo li mi onda došapnuti GMu da smo napravili nekakvu zasjedu ili neki suprajz?

2. Kolika je moguća diplomacija među plemenima (mir-rat) ili i trgovanje resursima (prirodna privreda)

3. Imaju li resursi na mapi kao u Civ ili je sve dostupno svima

4. koliko naše mjesto utječe na nas? hoće li neko kod vode imat povoljnije nego netko u pustinji?

Arbiter of Change
20-12-2010, 22:04
al imam nekoliko pitanja,

1. ako naprimjer neki igrač objavi napad, i on se treba dogoditi sljedeći turn, možemo li mi onda došapnuti GMu da smo napravili nekakvu zasjedu ili neki suprajz?

2. Kolika je moguća diplomacija među plemenima (mir-rat) ili i trgovanje resursima (prirodna privreda)

3. Imaju li resursi na mapi kao u Civ ili je sve dostupno svima

4. koliko naše mjesto utječe na nas? hoće li neko kod vode imat povoljnije nego netko u pustinji?
Pogledaj prošlu partiju, premda je Jopax rekao da će mijenjati neke stvari. Više je RP, manje mehanička stvar.
viewtopic.php?f=108&t=40824 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=108&t=40824)

hrčak
20-12-2010, 22:08
Što se tiče diplomacije, jedino što ja mogu dat za zamjenu su žene i ljekovite biljke tak da znate.

Jopax
20-12-2010, 22:45
Ti ćeš da budeš u ledenoj pustinji, gdje je zemlja neplodna za biljke a prehladno je za razmnožavanje :P

I da kao što arby reče, više je RP, mehanika je tu samo da nekakav balans i doslijednost održava, iako mislim da bih stvarno trebao standardizirati sve rollove i što možete od njih dobiti

hrčak
21-12-2010, 00:47
Ono od prošli pit što se tiče rollova je bilo dobro, a to govorim ja koji je konstantno gubio stanovnike. Nego, da se mi dogovorimo o ovoj ledenoj pustinji, ako je hladno ljudi će biti svi na okupu da im bude toplo, a najbolje se zagrijaju na jedan poseban način tako da, si siguran da nećeš običnu božicu plodnosti i njezine hramove nego zapravo želiš među plemenske orgije? :D

Forengner
21-12-2010, 13:24
No,no,budimo ozbiljni.

hrčak
21-12-2010, 13:26
Dobro, bit će samo bordeli i božica plodnosti.

Forengner
21-12-2010, 13:31
Ok,plemenske orgije su ipak malo previse.(doduse,uvek mozes voditi pleme amazonki..khm khm..)

sickpetey
21-12-2010, 13:46
Ok,plemenske orgije su ipak malo previse.(doduse,uvek mozes voditi pleme amazonki..khm khm..)

Pusti ga..bit ce mu lakse oteti zemlju :eyebrows:

BigBongman
21-12-2010, 14:59
guys me no play...saznao da me nece bit doma preko praznika...znaci 1 mjesto slobodno

sickpetey
21-12-2010, 15:03
Zar ponovo brate bongmane?

BigBongman
21-12-2010, 15:10
mah...maybe next time...a uostalom ja bi uvjek bio onaj zadnji debil kojeg bi svi cekali da posta kako bi mogo update...

hrčak
21-12-2010, 21:28
Jel popunjeno mjesto GM-a, ja bi išao u to ali samo za pomoć pri pravilima, a ovo ostalo kad nikog nebi bilo onda bi ja napravio kaj bi već trebao.

Outmind
21-12-2010, 21:58
mislim da se nitko nije zainteresirao za gm-a osim jopaxa

hrčak
21-12-2010, 22:00
Jež ga, Sickpetey i Forenger di ste?

Forengner
21-12-2010, 22:07
?Tu sam.
Koliko nas zapravo igra ovo? Ja,sick,hrcak,outmind? (azer?)

Outmind
21-12-2010, 22:24
Ak je vjerovat popisu, sada nas igra 6 pošto bigbongoman odustaše.

Kad bi to trebalo počet btw?

sickpetey
21-12-2010, 22:29
Sto prije to bolje :P

hrčak
21-12-2010, 22:32
Ajmo se dogovorit ak do kraja tjedna nitko ne uđe da onda krenu oni koji su spremni.

hrčak
26-12-2010, 00:26
Kad ćemo krenut?

Jopax
26-12-2010, 01:11
Ponedjeljak valjda

hrčak
26-12-2010, 01:13
Jej, očeš onda u subotu/nedjelju/ponedjeljak stavit vrijeme, pravila i sve ili?

Outmind
27-12-2010, 12:06
Ajde jopaxe, hoćemo se oplemenit xD

sickpetey
27-12-2010, 15:05
Okozili smo se vise pocni danas or feel our wrath

Jopax
27-12-2010, 15:23
Bude, večeras, sad sam zauzet nekim stvarima pa ne stignem u komadu napisati sve

sickpetey
27-12-2010, 15:33
Moze drzat cemo te za rijec :D

hrčak
27-12-2010, 16:50
Brijem da 'e Jopax yavr[it na psihijatriji ak ve' pro[li tribes nije. :D

Delirium
27-12-2010, 16:53
Vrati tipkovnicu na Croatian postavku :rotfl:

hrčak
27-12-2010, 16:55
Pa je na njoj, svugdje osim na forumu ogu normalno pisat.

Jopax
27-12-2010, 18:16
Dakle ovo je finalni skup igrača:
1.Pete
2.Hrčak
3.Delirium
4.Azer
5.Forenger
6.Outmind

Gm:
1.Ja ( :( )

Počinjemo za kojih sat vremena kad napišem sve :)

Delirium
27-12-2010, 18:21
W00T!

Jopax
27-12-2010, 18:51
Iiiii gotovo, sljedeći vam je sutra ili prekosutra, zavisno od vas i mog rasporeda :)

Outmind
27-12-2010, 19:35
Umm ovo u gornjem desnom kutu mog dijela mape je more jelda? Pitam zato kaj je tamno ljibičasto, pa bi nekom maštovitom mogli lličit i na planinu...

Jopax
27-12-2010, 19:58
Da, to je more

sickpetey
27-12-2010, 19:59
Umm ovo u gornjem desnom kutu mog dijela mape je more jelda? Pitam zato kaj je tamno ljibičasto, pa bi nekom maštovitom mogli lličit i na planinu...

Ma to je zbog pjeska.Neg aj idem postat

Outmind
27-12-2010, 20:09
Još nekaj. nije mi skroz jasno koje su nam tehnologije na raspolaganju. Izgradnja rudimenrtarnih zaklona je valjda jedna od njih, pa sam to i naveo kao zadatak za svoje pleme.

Forengner
27-12-2010, 20:11
Meh,ja racunam da vec imam neke satore,a prvi zadatak mi je kopanje kanala i jarka.Kasnije cu valjda krenuti sa nekom ozbiljnijom gradnjom.

sickpetey
27-12-2010, 20:24
Eto posto :P,valjda ce biti neke srece.

hrčak
27-12-2010, 21:12
Napisao sam, sry na kašnjenju. :D

sickpetey
28-12-2010, 03:01
Azer zuji nesto :(

Outmind
28-12-2010, 10:55
Ima do 7 navecer. Then the plague kicks in xD

sickpetey
28-12-2010, 11:00
Blizu mora je :D moze se nesto mnogo gore desiti :D

Outmind
28-12-2010, 11:11
Nekak mi se čini da ste ti i hrčak dobili najbolje pozicije - on je na poluotoku, a ti imaš i brdo, i more i rijeku... da je ovo civ 5 imao bi idealne uvjete za glavni grad.

sickpetey
28-12-2010, 11:19
Zapravo jezero i rijeka je blizu mene.Al da okej mi je lokacija al to sve ovisi kako cemo igrati.Ocu li imati srece i oce li me netko napadati il sta vec :D vidjet cemo anyway

Jopax
28-12-2010, 12:51
Lokacije su više manje iste, možda je raspored nekih elemenata različit ali svatko ima neku šumu, brdo/planinu i izvor svježe vode u blizini, iako većina izvora nije prikazana na karti, samo veće rijeke i jezera

hrčak
28-12-2010, 12:56
Ja se ne nalazim na planini?

sickpetey
28-12-2010, 12:58
Oko tebe su dvije vrlo malecke planine :P cisto da imas

hrčak
28-12-2010, 13:04
A daj... :(

sickpetey
28-12-2010, 13:08
A sta bi sad ti :D ti si na poluotoku pa imas dobru lokaciju sta se zalis :P

hrčak
28-12-2010, 13:09
Hoću planinu!

sickpetey
28-12-2010, 13:11
E dobit ces prozor,i to tvrd sa mnogo godina :D.
Pa eto ja imam velku planinu :P dodji pa ju uzmi ak mozes

hrčak
28-12-2010, 13:13
MOže zamjena, ja tebi žene, ti meni planinu?

sickpetey
28-12-2010, 13:16
NEDAM :D vec imamo zene.Davaj sarmu!

hrčak
28-12-2010, 13:18
Ček da ju razvim. :D

sickpetey
28-12-2010, 13:19
Prvo dobro zelje napravi pa cemo o mesu raspravljat

hrčak
28-12-2010, 13:23
Nego, jel meso mora biti životinjsko ili?

sickpetey
28-12-2010, 13:23
Moze i djevicansko ;P mi radimo pravila svjeta zar ne?

hrčak
28-12-2010, 13:27
Deal!

sickpetey
28-12-2010, 13:33
Mislim da Azer nije skonto iz prijasnjeg Tribesa da ne volimo ovolko dugo cekati :eyebrows:

hrčak
28-12-2010, 13:35
NAdasve, brijem da Markec ima još strah od nas.

Forengner
28-12-2010, 13:36
I ja vas se plasim :***
Harkor.

sickpetey
28-12-2010, 13:38
NAdasve, brijem da Markec ima još strah od nas.

Nemre spavati nocima.

@Foregner-zas bi se bojao nas..nije da te je netko tjero pod prijetnjama smrcu da igras right?

hrčak
28-12-2010, 13:39
Bar ne još. :D

hrčak
28-12-2010, 15:05
Daj ajde, kog treba rejpat da napiše nešto o svom plemenu?

sickpetey
28-12-2010, 15:16
A jebiga valjda covjek mora nesto raditi,ili se zabavlja il sta vec :P doci ce on vec

hrčak
28-12-2010, 20:07
Daj ajde, praktički smo na početku, jel mi mislimo ovo igrat ili?

Azer
28-12-2010, 20:08
Ekipa sori. Bio sam oflajn zadnjih par dana pa nisam mogo niš javit. Idem sad svoj turn napravit il neš i pročitat temu.

hrčak
28-12-2010, 20:09
Nema veze, glavno da igramo.

sickpetey
28-12-2010, 20:09
Ekipa sori. Bio sam oflajn zadnjih par dana pa nisam mogo niš javit. Idem sad svoj turn napravit il neš i pročitat temu.

Ma sve oke to samo mi moramo nesto pricati da ubijemo vrijeme :D nismo mi takvi...yup..nimalo

hrčak
28-12-2010, 20:12
Ne... Jel tako Jopax? :D

sickpetey
28-12-2010, 20:20
Ne... Jel tako Jopax? :D

Idem ga cimati.

hrčak
28-12-2010, 20:21
Inbox. :D



Kada bi mogao biti updejtić?

Outmind
28-12-2010, 21:09
Baš me zanima na kaj ćemo sve nabasat. Also, bilo bi fora da pronađemo kofeinske gljive ko što ih je netko našao prošli put xD

sickpetey
28-12-2010, 21:15
Jopa kaze da ce uskoro..vec si radim kavu :D

BigBongman
28-12-2010, 21:17
Baš me zanima na kaj ćemo sve nabasat. Also, bilo bi fora da pronađemo kofeinske gljive ko što ih je netko našao prošli put xD
dat vuz me :D

Outmind
28-12-2010, 22:20
Jopa kaze da ce uskoro..vec si radim kavu :D

Nadam se da imaš termosicu...

sickpetey
28-12-2010, 22:22
Imam XD..idem ga cimati opet

EDIT:nema ga na msnu i skypu :D smrad je pobjegao

hrčak
28-12-2010, 22:23
Druga poruka na PP, hehe.

Outmind
28-12-2010, 22:27
Ajd nemojte čovjeka silovat, još će nam poslat kugom zaražene štakore...

hrčak
28-12-2010, 22:28
Neće, štakori u tom svijetu kao takvi ne postoje. :D

sickpetey
28-12-2010, 22:28
Ajd nemojte čovjeka silovat, još će nam poslat kugom zaražene štakore...

Ma on voli malo pažnje :D

hrčak
28-12-2010, 22:30
Pogotovo od nas dvojice. :D

Outmind
28-12-2010, 22:51
Niš, još 5 minuta pa idem čitat. Poost ću onda napravit sutra ujutro.

sickpetey
28-12-2010, 23:02
Tojest ako ce biti update do sutra ujutro :/

hrčak
28-12-2010, 23:05
A neće.

sickpetey
28-12-2010, 23:08
A neće.

Znam to je bila naznaka nadanja u mom postu :D

hrčak
28-12-2010, 23:10
Sada bih najrađe slikao svoju facu da vidite kako se osjećam i da me zapamtite za ubuduće, ali je bolje da ne strašim ljude. :D

Jopax
29-12-2010, 00:13
Eto, nadam se da ste zadovoljno, nestrpljivi stvorovi, dobar dio večeri radim na tome :D

Godina je bila jako dobra za većinu, osim za Azera, odmah su ga potrefile dvije jedinice, bonus ga je donekle izvukao :)

I hrčak, što se tiče podjele, za to će ti trebati bar tri uspješne godine, znači minimalno tri puta dobiti šesticu, da ne dobiješ odmah veliku prednost nad ostalima

Edit:

I što se tiče bonusa i resursa, tu navodim samo ono što pleme ima/koristi, sad vi shvatite što su našli u istraživanju i što bi vam moglo dobro doći :)

sickpetey
29-12-2010, 00:23
Cek ne znaci li to da postoji sansa da mu ponovo pocnu pobune O_o?

hrčak
29-12-2010, 00:39
Evo, napisao sam kratki plan za sljedeću godinu. :D
@Sickpetey
Nemoj mu davat ideje!

sickpetey
29-12-2010, 00:44
Ma to hrco neko te naucio da pises duze :D.
Ja cu sutra ujutro ili oko 12 napraviti post jer trenutno se zajebavam sa warhammerom..runama
and shit..complicated.

hrčak
29-12-2010, 09:22
Sretno promoviranje sicpeteya u moderatora. :D

Forengner
29-12-2010, 10:16
Hehe,nisam primetio!All the best sick! :D
Sory za offtopic doduse.

Outmind
29-12-2010, 10:51
E svaka čast na slici, baš je super ispala!

sickpetey
29-12-2010, 11:46
Sad barem znamo zasto tako kasno posta covjek si barem daje truda :D.Budem ja probao postato prije 13..moram ici u nekakvu solnu sobu djindje mindje u 13 sat al ak ne postam poslat cu jopaxu samo akcije u slucaj ako svi postaju prije nego sta se vratim.

Outmind
29-12-2010, 13:38
Sad kad smo ljudima naredili da skupljaju hranu, moramo li im to naređivat i dalje svake godine? Napisao sam da moji i ove godine traže hranu, no mogu li se oni nakon nekog vremena "ufurat" pa da sami rade neke stvari bez toga da im se to explicitno kaže.

Jopax
29-12-2010, 13:44
I sad, ako skupite dovoljno bonusa da vam autowin roll bude (dakle bar 4) vi i dalje možete rollati za hranu(ili nešto drugo) ali se rezultati ne zbrajaju, tako da ako dobijete 5, neće biti jedna debela devetka već četvorka i petica (ovo je više manje tu da se izbjegne ona granica kada dobivate epicwinomgz rollove a ne zadajete zadatke i populacija vam raste toliko brzo da u određenom trenutku svjet jednostavno eksplodira.

:D

hrčak
29-12-2010, 13:47
Nije mi bila loša, jedino je Jopax spoznao moje namjere oko strukture sela pa me ovaj put preduhitrio. :D

Outmind
29-12-2010, 13:53
Ak sam ja to dobro shvatio, 5 i 6 nam daju bonuse koje možemo skupljat, i onda potrošit na besplatnu uspješnu akciju? Ako da, onda moramo i dalje tražit hranu, pošto nitko još nema poljoprivredu.

Jopax
29-12-2010, 13:56
Ako uspijete nakupiti da vam je bonus za hranu preko 4 onda ne morate skupljati hranu više jer svake godine od različitih izvora dobivate dovoljno da prehranite čitavo pleme.

Outmind
29-12-2010, 14:01
a-ha, tako dakle. Pretpostavljam da isto kasnije vrijedi i za drugi materijal, tipa drvo, kamen, ruda etc?

BTW, Forengner, mislim da moraš stavit -1 na jednu od svojih akcija, ili se jedne odreć da ne dobiješ penale.

Jopax
29-12-2010, 14:16
Pošto još ovu godinu svi imate +1 bonus na sve ipak neće dobiti minus :)
Također, ako imate dvije ili četri bonus i minus idu po brojevima, znači prva po redu uvijek dobiva bonus i zadnja po redu uvijek dobiva minus :)

sickpetey
29-12-2010, 17:36
Eto ja sam postao jos nam fale Delirium i Azer :P

Mozda bi svi koji sudjeluju mogli dati svoje adrese prebivovanja i brojeve telefona
tako da bi ih mogli..podsjetiti da trebaju postati :eyebrows: just a thought ofc

hrčak
29-12-2010, 18:07
Lajk

Azer
29-12-2010, 18:14
Ekipa, možete mene izbacit. Spletom okolnosti sam osto bez neta na neodređeno vrijeme, a ne želim vas sve zajebavat. sori :'(

sickpetey
29-12-2010, 18:16
Ako ce ti se vratiti net onda mozes samo kratke akcije postati ka ako bi te imali tu dok se ne vratis,malo je bzvz da te izbacimo kad je tek sve pocelo al kolko je Jopa reko zeli dopustiti da se neki ljudi pridruze nakon nekog perioda (godina u igri) pa se valjda mozes ponovo pridruziti al sa novim plemenom kasnije.

Azer
29-12-2010, 18:22
Okej, pokušaću. Al ak me ne bude 2 dana or so, slobodno me šutirajte.

sickpetey
29-12-2010, 18:30
Mozes ti unaprijed napraviti neke akcije ak mislis da neces taj biti online pa cemo se mi snaci..now..di je taj Delirium :P?

hrčak
29-12-2010, 18:31
Bio je oko 4 na forumu, vjerojatno će biti i oko 8.

sickpetey
29-12-2010, 18:34
Pa ako ce vam odrzati rijec onda ce biti..dobro idem se ja vratiti citanjem ove zombifikacije :P

hrčak
29-12-2010, 20:54
Pa gle, naš lijepi, mladi, visok, crn čika Jopax je na forumu. Hehe

sickpetey
29-12-2010, 20:56
Nemoj se nadati prije ponoci :( osim ak ne bude dobra dusica. Do jutra ce biti update to je barem meni reko.

hrčak
29-12-2010, 20:57
Bolje ikad nego ikad. :D

sickpetey
29-12-2010, 21:03
To je moj moto :D

Outmind
29-12-2010, 21:06
Ma super. Jednom dnevno je sasvim ok. Ne mora se čoek ni svaki put sa slikom mučit (iako mu super ide)

hrčak
29-12-2010, 21:08
Ma zna Jopax da je jednom dnevno čist dovoljno, jedino je problem čekanje, a tamo je vrijeme ubrzano.

Forengner
29-12-2010, 22:01
Hajde Jopax,nemoj da rade stare metode! ;)

hrčak
29-12-2010, 22:02
Ima vremena i za nove.

Forengner
29-12-2010, 22:03
Nove su neefikasne.
Slava starini.

hrčak
29-12-2010, 22:04
Al ono, priviknut će se jednom na stare, a tada...

sickpetey
29-12-2010, 22:04
A tada pedala :(

hrčak
29-12-2010, 22:05
Imam ja već nešto u planu, bez brige. :D

EDIT: Di je Jopax?

sickpetey
30-12-2010, 18:42
Jopax ima problema sa netom,or something al rjesit cemo to.Poslat cu mu notepade sa svim akcijama i zajedno probati updatati.Sam se smirite :D

UPDATE: Eto rollovi su obavljeni sad cu samo cekati da da Jopax sredi sve.Posto cu ja morati stavljati updatove stavljat cu pleme po pleme tako da ne cekate previse ako se vi slazete sa time (cari konstantnog uredjivanja posta jbg)

hrčak
30-12-2010, 19:13
Svejedno, glavno da vidim kolko mi je ljudi umrlo. :D

sickpetey
30-12-2010, 19:14
Ma samo pola populacije :evil:

hrčak
30-12-2010, 19:15
Nije loše, ja sam valjda jedini koji radi na tome kako će mu populacija krepat. :D

sickpetey
30-12-2010, 21:19
Izgleda da je Jopaxu otisao internet il nesto.Ako je otisao internet nemojte ocekivati update do Nove Godine :D al nada ipak postoji makar mala

hrčak
30-12-2010, 21:34
Koji mu je internet operater, baš mi se priča s nekim?

sickpetey
30-12-2010, 21:37
Nemam pojma to cu ga upitati :D

hrčak
30-12-2010, 21:38
Uglavnom, ako treba pomoć s operaterima, a igramo njegov RP, samo neka me nazove. :D

Forengner
30-12-2010, 22:57
:/ Plasio sam se ovakvog ishoda,valjda ce doci ovih dana,bio bi red.

sickpetey
30-12-2010, 23:14
Dobio sam updatove prije ponoci cu vam postati sve.

UPDATE: Evo stavljeno je,nemojte Jopaxa zrtvovati razno raznim Bogovima nije on kriv.Good thing I am here pa sam uspio Jopaxu dati sve informacije koje je trebao pa mi je uspio nocas dati update :D

Arbiter of Change
31-12-2010, 00:03
Kako crta lik. :)

hrčak
31-12-2010, 00:04
Ja još uvijek crkavam, krasno. :(

Outmind
31-12-2010, 14:17
Iako mi je moj crtež iz sentimentalnih rzloga draži, ovaj je još i bolji. Totalno mu zavidim na skillu, i kaj je još fascinantnije, on to onak nonšalantno u jednom danu nacrta.

BTW, azera je gadno potrefilo...

hrčak
31-12-2010, 14:19
Jebeš ti to, moji ne jedu ništa.
Glupi Hamer.

Delirium
31-12-2010, 14:21
ok, vidim sad vec da nema hrane u toj prokletoj stepi, pa se okrecem ribarenju

sickpetey
31-12-2010, 14:27
Ja imam rane al trebam skontati cemu ce mi sluziti ove ogromne ptice koje vole skakat :P

Delirium
31-12-2010, 14:28
razmišljam, da ak nebude hrane i ovaj turn, da žrtvujem par djece precima... mozda bude bolje?

sickpetey
31-12-2010, 14:34
Ti odlucujes man :D. You could raise your empire in blood of the innocense :O

Jopax
01-01-2011, 05:39
Internet je nazad :)
I sretna nova godina svima :D

sickpetey
01-01-2011, 14:18
Sretna nova.Znaci moram brzo napraviti svoj update a :D..k back to typing stuff.

Jopax
01-01-2011, 14:26
Ne znam hoću li vam moći danas odradit update, ako se popravim do kraja dana da, ali nešto sam nesiguran XD

sickpetey
01-01-2011, 14:27
O rly? :Pž

Anyway sorry za kasnjenje al posto je Jopax rekao da su male sanse da ce napraviti update danas nisam se zurio.
Posto sutra idem za Dubrovnik i nece me biti do 17.00 ili 18.00 stavio sam update kako bi mogli nastaviti sa igrom.
Nadam se da ce sutra biti malo RPanja :D

Outmind
01-01-2011, 22:55
Isse sick će imat chocobo knightse xD. Ja bi ih radije pripitomio za farmu peradi da sam na tvom mjestu.

sickpetey
01-01-2011, 23:10
[center:3jvyi5zr]http://img210.imageshack.us/img210/6743/40357993warhammerarmies.png[/center:3jvyi5zr]

Mountovi Amazonki iz warhammera u Lustri koja je zemlja Lizardmena :D
Ako su takve pticurine onda cu se snaci :D

Forengner
02-01-2011, 14:52
To opet Jopaxu umro internet?

sickpetey
02-01-2011, 17:23
Tek sam dosao,lose sam volje,ak ga vidim.....*gasp* hebat cu mu kevu <.<

Jopax
02-01-2011, 17:58
Biće, biće, samo strpljivo :3c

sickpetey
02-01-2011, 18:02
Biće, biće, samo strpljivo :3c

Ah dobro..nemoj paliti msn poslo sam ti neugodnu poruku kad mi se sprzila zadnja sijalica
u sobi...jbg..emocije udarile :D

hrčak
02-01-2011, 20:02
Ak bude update danas, ja neću moći napisat o svom plemenu, točnije, biti ću sretan ako ova poruka stigne na forum, glupi internet.

Jopax
03-01-2011, 00:54
Ništa, bit će ujutro, sestra zaposijela net a sad baš nemam volje -.-'

sickpetey
03-01-2011, 01:09
That started to happen often :D
Pa sta radi tolko na kompu i tako kasno :P?

Azer
03-01-2011, 01:25
In dat case, moj apdejtić nemojte očekivat prije ponoći ;(

hrčak
03-01-2011, 08:11
Pa sta radi tolko na kompu i tako kasno :P?


Do you really want to know?

sickpetey
03-01-2011, 08:29
A dobro Jopax sada cak i crta za svaki update pa je sve oke ako kasni malo ^^.
We can give him some slack :D,za sada radi vise nego dobar poso

hrčak
03-01-2011, 08:34
Pa radi, nego, sada kada nema problema sa internetom i updatovima, ajmo mi malo porazgovarat sa njegovom sestrom oko toga kad će on biti za kompom. :D

sickpetey
03-01-2011, 17:07
Respect na slikanju al kud bas rasjek ptice XD too much colours but ah well

hrčak
03-01-2011, 17:29
Što smo se napisali Foregner i ja, uf.

sickpetey
03-01-2011, 17:32
Budem posto odma poslije updata za WARP >.< vise cu krepati od pisanja.

hrčak
03-01-2011, 17:35
Neka, neka, potičemo maštanje, nikom ne škodimo, dok ima updateova. :D

Outmind
04-01-2011, 11:01
Isse sick će imat chocobo knightse xD.

I stand corrected. Sick će imat gaySchocobo knightse.

Forengner
04-01-2011, 11:02
Jopax,oce ovaj update braze doci?

Jopax
04-01-2011, 11:09
Pa fali vam jedan :P

Outmind
04-01-2011, 11:12
Evo, ne fali više

BTW, imam jedan prijedlog, pa me zanima slažete li se - dali bi ti jopaxe mogao sa sljedećom godinom objavit rollove od prošle? Tipa godina 4. sa rollovima od 3 itd.

Forengner
04-01-2011, 11:13
Znam,to ne zavisi od tebe,mene interesuju elementi kojima se ti bavis. :D

sickpetey
04-01-2011, 13:42
Isse sick će imat chocobo knightse xD.

I stand corrected. Sick će imat gaySchocobo knightse.

Ah well znaci moje ptice ce rapati vase tribal guze :eyebrows: be
afraind...be verySafraid..jebiga sad si mi dao ideju.

hrčak
04-01-2011, 14:47
Ja imam žene, moliti ću lijepo.

Kad će update?

Jopax
05-01-2011, 23:27
Evo radim na njemu, jebali ste ježa (ne svi)

hrčak
06-01-2011, 01:28
Solidna godina.

sickpetey
06-01-2011, 01:44
Samo nek ih bude sto vise :eyebrows:

hrčak
06-01-2011, 02:01
Početak razvoja Sodome i Gomore je započeo. :D

Forengner
06-01-2011, 09:24
Kakva jebena katastrofa. :/
Daj jopax mogla bi konacno biti jedna dobra godina... :D

Delirium
06-01-2011, 09:47
Fak jea, već tri godine gradim jebeni hram... ajde napokon nešto, sad produbljujem smočnicu

EDIT: Jesu to Foregnera napali zombiji :rotfl:

Forengner
06-01-2011, 10:30
Da.
:-(
Prvih par godina je bilo super,a ovo sad sve katastrofa za katastrofom.

Outmind
06-01-2011, 11:03
Mene je strefilo gadno prošle godine, sad se oporavljam xD