PDA

Pogledaj cijelu verziju : U vezi razredbenog ispita....



Nee Joe
08-12-2010, 15:01
Ovako, ne znam jel se to točno tako zove, al vjerujem da je to to- razredbeni ispit. To je onaj ispit koji zatražiš da ga polažeš ako nisi zadovoljan ocjenom, pa ti ravnatelj (ili tako netko) spremi ispit u kojem imaš cijelokupno gradivo, i onoliko koliko dobiješ iz tog testa toliko imaš iz tog predmeta. Ako se ne zove tako, ispravite me. Mene zanima da li se taj ispit može zatražiti za polugodište, tj za kraj polugodišta, ako nismo zadovoljni ocjenom? Hvala unaprijed na pomoći!

Viper33
08-12-2010, 15:10
sta nije to razredni ne razredbeni ispit i on se pise ako si falio vise od 70 posto u sk npr imas mononukleozu sta ja znam i nema te cijeli 10 11 u sk i u 12 dodes i pises razredni ispit iz mat ukoliko zelis bit ocjenjen? sta nije tako?

croat1gamer
08-12-2010, 15:17
Razredni ispit se polaze u slucaju da nisi bio u mogucnosti da polazes mnostvo ispita, npr. iz gore navedenog ispita, ili u slucaju da se prebacujes iz jednog smjera na drugi pa polazes razredni ispit iz predmeta koje prije nisi imao.

Nee Joe
08-12-2010, 15:19
Aha, moj bed, kužim :D.... Dobro, ništ onda, lockče

croat1gamer
08-12-2010, 15:22
Nije valjda da si ocekivao da samo tako mozes polagati razredni ispit i da "cudnovato" popravis ocjene koje si zajebao? :eyebrows:

Protip:
Nabavi mononukleozu, najlakse je da ides na partye, pijes od svih zivih i da se sa svime baris. Moglo bi uspjeti.

str1k3r
08-12-2010, 15:42
Protip:
Nabavi mononukleozu, najlakse je da ides na partye, pijes od svih zivih i da se sa svime baris. Moglo bi uspjeti.

Not a bad way to go, really. But not my kind of party. :D