PDA

Pogledaj cijelu verziju : isass.exe system error



Viper33
08-12-2010, 14:38
znaci kad upalim svoj acer aspire one taman prije nego sto ude na desktop tamo(windows xp) dode mi poruka isass.exe system error i kaze insufficient system resources exist to complete the API. E sad ja neznam kako ni zasto se to dogodilo nit sta znaci. Googlat pokusao jesam al nejde. Pomoc?

Aral
08-12-2010, 14:44
Format C:?

Anyone?

:)

Viper33
08-12-2010, 14:48
a nebi bilo dobro jer nemam wise cd id windowsa xp u kuci uopce i neki vazni podaci su tamo i tako to.Bilo sta drugo?:S

C
08-12-2010, 23:35
Nije isass, nego je lsass, nije ISASS, nego je LSASS.

Koliko znam to je Microsoftov file namjenjen Acer nekim programima i Windowsu, naravno. Inače se nalazi na oko 25 lokacija, a glavni je u system32 folderu. Inače služi kao Local Security Authority Process i pokreće se skupa s Windowsom.

Ovdje ti je download tog filea:
http://www.2shared.com/file/fkNhwnrv/lsass.html

Stavi ga u C:\Windows\system32 folder, a onaj stari obriši.

Ako proradi, super, ako proradi trenutno, znači da ga vjerojatno neki virus sakati, i ako ne radi nikako, znači da je problem u nekom drugom programu. Recimo ja sam imao problem s Acer back-upom, gdje se na njegovo pokretanje javljao problem lsass.exe jer nije postojala back-up hidden particija, ili na program od zvučne kartice kada sam negdje nešto krivo podesio.