PDA

Pogledaj cijelu verziju : New Vegas quest pomoć



Wolfwrath
04-12-2010, 13:15
Evo,samo ukratko.

Mr. House mi je dao quest da branim Kimbala za vrijeme njegovog posjeta. Problem je to što me svi NCR napadaju kad tamo stignem. Čudno je,pošto sam za njih riješavao questove sve do Omertas questa, i nikad ih nisam ubijao.
Probat cu jos s nekim starijim saveom, al sumnjam da cu ista uspjet. Jel mozd netko zna sta da upisem u console da namjestim da me ne napadaju?

Wolfwrath
04-12-2010, 16:56
Hmm,ne mogu više editat, pa moram ovak.

Skužio sam da nakon što Housu kažem da je Brotherhood of Steel sređen, i kad mi da quest da pričam sa Rangerom Grantom,koji je zadužen za sigurnost Kimbala, tek onda nešt ne valja. Naime, kad dođem do Hooverove brane, bilo pješke bilo fast travel, odjednom se samo izbaci poruka quest failed (za taj quest gdje moram s ovim razgovarat), te NCR postane neprijateljski. Any help?

Domy
05-12-2010, 13:02
Evo ovak:
Kad dovoljno daleko napreduješ s jednom od frakcija (obično baš negdje oko rješavanja BOS-a), reputacija s ostalima pada. Ovisno o tome kakav si bio s ostalima prije te točke, mogu s prijateljskog past na neutralno ili neutralnog na mržnju il negdje u sredini. Questovi Don't Thread on the Bear, jedan ekvivalentan za cezarovu legiju i house-a postoji koji u biti kaže da ovi drugi znaju da radiš za nekog i iako nastaviš,neće te više voljet. Njih failaš kao i questove koji označavaju napredak glavne priče za baš tu frakciju (Render Unto Caesar i For the Republic, pretpostavljam da ti je House Always Wins još uvijek aktivan nakon toga).

E sad,kaj se tvoje situacije tiče, probaj obuć neki NCR faction armor kad ideš prema brani ili još bolje, prije točke bez povratka (što se pada reputacije tiče) digni reputaciju s NCR ako možeš radeći questove u nekim drugim mjestima.

Grim
05-12-2010, 18:47
To si komotno mogao pitati i u New Vegas temi.

Wolfwrath
06-12-2010, 14:58
Problem je riješen, samo sam utipkao movetoqt. Vjerojatno je došlo do nekog buga, zato što će te za vrijeme tog questa vojnici napasti ako izvučeš oružje, pa su se valjda prerano aktivirali... :P