PDA

Pogledaj cijelu verziju : Power Rangers



Babitz
31-07-2006, 22:57
Evo, ja i SIR smo veliki fanovi doticnog te nas zanima gleda li jos tko?

ovdje cemo diskutirati o njima i slicno, molim da oni koje ne vole doticno da ne postaju
hvala

Ementaler
31-07-2006, 22:59
Mogu postat i oni koji ne vole ... dapače.
Ako takvih uopće ima...

olio
31-07-2006, 23:00
tu sam :rambo: :thumbs2: .....ja ih gledam odmalena....prezakon su jeee

Gaas
31-07-2006, 23:06
ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...

Ementaler
31-07-2006, 23:08
ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...

zašto?
objasni

Kron
31-07-2006, 23:14
A totalka su ih ukenjali, prij 5 godina su bili zakoooooooooon. Ona 2 krelca sto uvik nesto zaseru,sa onim kapicam za avione iz WWI :rotfl:

Ementaler
31-07-2006, 23:21
Je oni su bili zakon...

ali Power Rangeri su zakon i tu se ništa ne može...
Nije bitno dali su ovi novi, ili oni stari. Svi su oni Power Rangeri

Gaas
31-07-2006, 23:32
[R]
ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...

zašto?
objasni

ma ostario sam nekako mi to sad blajk

Glass
31-07-2006, 23:34
Meni isto kao i Gaasu kad sam bio mali bili su mi zakon, ali sad ih nemogu na oči vidjet

Sgt. Bull
31-07-2006, 23:37
Nekada gledao,i bio fan(cak mi je drug nabavio igri** i cisto je sranje).Prije sam uzivaao gledajuci ih al su mi nekako isfurali i postali su mi glupi

Awspuh
31-07-2006, 23:37
Ja mislim da su Power rangeri jedna mnogo kul serija.To gledam sa svojim malim bratom svako jutro i ful nam je zabavno.Go Power Rangers Go! :pray:

Ementaler
31-07-2006, 23:49
Nije bit pljuvati po Power Rangerima zato što smo ostarili. Sjetite se djece koja to sad gledaju.

Nije li doza Power Rangera zdravija od Teletubisa?
Naravno da jest.

Ono što djeci trba su šarolika odjelca, megazordi, zordan i puno iskra i eksplozija. U teletubisima eventulano bace pitu jedan drugome u glavu... di je tu nasilje?

Sgt. Bull
31-07-2006, 23:55
Jebe*** Pokemoni su zdraviji od teletubiessa(ako ne uzmemo u obzir onaj događaj u kini kada su skupili 10000 djece da gleda Pokemone i od njih 10000 je oko 5000 palo u nesvjest,a razlog nikada nisu saznali)

Awspuh
31-07-2006, 23:57
Pokermonz nisu isto što i PW.Pokermoni su došli iz Kine/Japana ( koga briga uopce :roll: ) dok su Powah Rangeri 100% američki proizvod i kao takav mnogo su kul od Pokermona. :pray:

Sgt. Bull
31-07-2006, 23:59
Pokermonz nisu isto što i PW.Pokermoni su došli iz Kine/Japana ( koga briga uopce :roll: ) dok su Powah Rangeri 100% američki proizvod i kao takav mnogo su kul od Pokermona. :pray:
sve je to isto sra*** drugo pakovanje i po meni sve to i dikimone i pokemone i ostale im kolege i pr i sve to treba zabraniti jer to zatupljuje(pogle amere pa ce ti sve biti jasno)

Awspuh
01-08-2006, 00:06
Erm,neznam jeste li svjesni ali nedavno je provedeno IQ testiranje vecine zemalja svijeta.Uzelo se mislim 5000-10000 ljudi iz svake zemlje (tj. ne svake,nego zemalja koje su bile na tom testiranju),izračunat je prosječan IQ i sastavila se ljestvica.Neznam točno kako ide,ali znam da su Ameri bili 3.Prvi su naravno bili vrckavi Britanci,drugi su mislim bili Japanci i treci Amerikanci. :wink:

Glass
01-08-2006, 00:11
Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

Gothmog
01-08-2006, 07:03
Power Rangerse sam gledao ujutro prije posla,da me nasmije...jadna dječica...
APEL! Vratite djeci,Lineu,Strippy-a,Gustava,A je to!,Tom & Jerry-a,WB heroje i heroine...a ako želite seriju kao primjer,šta ne bi bilo zgodno da vrate onu češku "...a ak si sam,pridaj se k nam..." sumnjam da se mlađe generacije sjećaju dotične...

olio
01-08-2006, 07:45
Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.yu gi gnjoj rula....vrijeme je za dvo dvo dvoboj.....

pokemoni su također zakon ali digimoni su jadni...

JohnDoe
01-08-2006, 09:30
power rangerse nisam nikad volio. dapace, obolim na zivce svaki put kad su na tv i slucajo ih pogledam.

razlog?

serija mora da je jedna od najjeftinijih i najlosije naprvljenih koju sam ikad u zivotu gledao. efekti su ravni nuli! dva lika se fajtaju a ono iskre medu njima! pa kad se pocnu sa robotima mlatit jasno se vidi da je grad fejk i da je robot ustvari malen. to prolazi kod male djece, ali meni jako smeta. pa one neke forice njihove koje su totalna debilana... uglavnom cijela serija je u banani.

enivej, jedini power rangersi koje sam mogao gledat su bili crtici. ne znam tocno di su se vrtili. fox kids brijem ili tako nesto.

edit:
kad ste se vi vec takli pokemona, teletubisa, i inih sr**ja moram i ja.
zapitam se kako danasnja djeca mogu odrast normalna gleajuci ta sranja?!
jednom sam izlazio iz skole (srednje), a prekoputa je odmah osnovna. dosli neki klinci pred moju skolu i igraju se. jedan lik i ja odemo do njih da vidimo cega se igraju kad ono onaj usrani bayblade. tamo imaju neke plasticne imitacije onoga iz crtica i onda se kao bore sa tim. sloze to i zaderu se zavrti ga i onda pilje koji ce se duze okretati. :kill:
pa kad vidim klinca kako ima onu loptu iz pokemona i baci ju misleci da ce iz nje izaci pikachu. :rotfl:

sto se dogodilo sa crticima koje sam ja gledao kao klinac? tom & jerry i slicni. to su pravi crtici. a ne ove danasnje imitacije crtica. dode mi da ih sve pokoljem! :twisted:

Maloki
01-08-2006, 09:42
Ovi novi Rengeri koji se vrte od ponedjeljka do petka su najveći shit!! Oni tam kaj su neki renđeri vjetra, renđeri munje, samuraji, drek renđeri i kaj ja znam kaj sve ne! Oni prvi renđeri su bili najluđi, sa onom velikom glavom u nečem velikom (nesjećam se kako se zove :D ) i oni sa autima! To su bili renđeri, a onda dolaze razni drekovi. Ovaj koji se vrti vikendom, sa onim Tommyijem iz originala i nisu tako loši, al opet nemogu se uspoređivati sa originalom...



Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije :D ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...

olio
01-08-2006, 09:46
http://en.wikipedia.org/wiki/Power_Rangers

evo ovdje imate popis svih sezona i filmova......power rangers filmovi rulaju....

u vezi jadnih efekata power rangersa....u početku su kada se to počelo snimati to su bili najbolji efekti a kasnije nisu htjeli mjenjati jer bi sve izgubilo
bit serije ....efekti su zakon

i ko voli voli ko ne voli ne voli

olio
01-08-2006, 09:49
Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije :D ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

ali ipak su magic the gathering najbolje karte

antrax5
01-08-2006, 10:20
sve je loše napravljeno, ali je zbog toga i je dobro,gledao sam dvije tri serije,kada nisam mogao spavat pa sam se probudil, čisti trash,ali trashevi su zakon :D :D :D :D :D

W3DR4N
01-08-2006, 11:02
APEL! Vratite djeci,Lineu,Strippy-a,Gustava,A je to!,Tom & Jerry-a,WB heroje i heroine...a ako želite seriju kao primjer,šta ne bi bilo zgodno da vrate onu češku "...a ak si sam,pridaj se k nam..." sumnjam da se mlađe generacije sjećaju dotične...

Ma joj, već je ekipa slala mailove HTV-u da vrate neke od tih crtanih serija, da repriziraju graškograd, cipeliće, vatrogasca sama, leteće medvjediće etc. etc.
Ništa od toga. Većinu serija koje si nabrojao, skupljao sam na CDima i DVDima nekoliko godina, zbog nemogućnost nabavke orginalnih primjeraka u DVD/VHS formatu. Znaš da je već bila i peticija, u7i15 (http://www.u7i15.com/). Na kraju je i uspjela, ali se nažalost zadržala samo na lokalnoj televiziji.
Ja sam odrastao uz crtani SF trash, predvođen He-Manom i Voltronom, oba "vješto" sinkronizirana u TVZ-u...

Jerry
01-08-2006, 11:04
Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije :D ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

ali ipak su magic the gathering najbolje karte
Yu-gi-oh trrrrr trrrr tttt,prije sam skupljao :wink: :wink: no sad mi je jadno osim crtića :pray:

str33t6l0w
01-08-2006, 11:08
dok sam bio klinac onda sam ih gledo i bili su mi zakon... sad sam malo vec.. i opet su mi zakon ali nemam bas puno slobodnog vremena pa ih negledam cesto.. ali zakon su :D

Dreamer Deceiver
01-08-2006, 11:57
ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

olio
01-08-2006, 12:00
Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije :D ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

ali ipak su magic the gathering najbolje karte
Yu-gi-oh trrrrr trrrr tttt,prije sam skupljao :wink: :wink: no sad mi je jadno osim crtića :pray:i ja isto.......evo naša sam jednu među cd ovima...zove se : MAGICIAN OF FAITH...

sexy peace
01-08-2006, 12:17
Ma pogledan nekad kad neman sta radit ujutro na kompu.Loše su napravljena ona cudovista. :fof:

Babitz
01-08-2006, 16:58
nemojte OT-at ljudi :cry:

ovo je power rangers topic!!1 ne neki losi pokemoni ili gej anime

power rangers FTW!!11
al fajtovi preownaju
i bit serije, timski rad svugdje, uci druge, tj. djecu, da ne moraju i ne mogu uvijek sve sami, a to necete vidjet u pokemonima i sl. :boohoo:

duksy
01-08-2006, 17:20
Da , ja sam isto veliki power rangers fan..
Zaista velika šteta što kozna kada će doći ovih najnovijih 13 epizoda koje su snimljene 2006 na hrt... :cry:
Prve epizode snimljene su jos 1993 i emitirane na foxu ...


naravno imam i ove dvdove

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie, 1995; Fox Home Entertainment
Turbo: A Power Rangers Movie, 1997; Fox Home Entertainment
The Best of the Power Rangers: The Ultimate Rangers, 2003; BVHE (DVD compilation of episodes from five different seasons of Power Rangers. The episodes Forever Red and The White Light [Tommy's reintroduction as the White Power Ranger]Sare amongst them)
Power Rangers: Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHE
Power Rangers: Dino Thunder Volumes 1 - 5, 2004; BVHE
Power Rangers: S.P.D. Volumes 1 - 5, 2005, BVHE
Power Rangers: Mystic Force Volumes 1, 2006, BVHE

Ementaler
01-08-2006, 17:52
Da , ja sam isto veliki power rangers fan..
Zaista velika šteta što kozna kada će doći ovih najnovijih 13 epizoda koje su snimljene 2006 na hrt... :cry:
Prve epizode snimljene su jos 1993 i emitirane na foxu ...


naravno imam i ove dvdove

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie, 1995; Fox Home Entertainment
Turbo: A Power Rangers Movie, 1997; Fox Home Entertainment
The Best of the Power Rangers: The Ultimate Rangers, 2003; BVHE (DVD compilation of episodes from five different seasons of Power Rangers. The episodes Forever Red and The White Light [Tommy's reintroduction as the White Power Ranger]Sare amongst them)
Power Rangers: Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHE
Power Rangers: Dino Thunder Volumes 1 - 5, 2004; BVHE
Power Rangers: S.P.D. Volumes 1 - 5, 2005, BVHE
Power Rangers: Mystic Force Volumes 1, 2006, BVHE


Zar i ti druže duksy?

Imam ih i ja. Gledam ih za doručak.

Babitz
01-08-2006, 17:58
sirko i duksy, imate pm, trejdamo :pray:

duksy
01-08-2006, 17:59
NP king.. ali nedam ti Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHE
one su najdraze i mojim roditeljima..
kad se ujutro probudimo svi zajedno sjednemo za stol , jedemo dorucak i gledamo Ninja Storm Volumes ... Power rangers jednostavno zbližava našu obitelj...

Babitz
01-08-2006, 18:02
molim te :(

daj opet odi na pm, platim ak treba

duksy
01-08-2006, 18:05
ma nemogu jebote mater ce me ubit..
znas koji je to uzitak ujutro.. dodu i susjedi..
onda gledamo svi Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHE

Babitz
01-08-2006, 19:08
ma nemogu jebote mater ce me ubit..
znas koji je to uzitak ujutro.. dodu i susjedi..
onda gledamo svi Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHEno dobro, ostaje mi sirko :(
POGLEDAJ PM, sirko

deanoe
01-08-2006, 19:13
Meni su power rangersi veoma cool i ja sam ih ko mali gledao stalno i svaki put kada su bili na tv-u. Omiljeni mi je bio plavi. najtužniji sam bio dok su ih ukinuli :(

duksy
01-08-2006, 19:16
To protect and serve the galaxy 8) 8)


http://www.rangercentral.com/gallery/data/510/medium/wall-pris.jpg

Ementaler
01-08-2006, 20:12
ma nemogu jebote mater ce me ubit..
znas koji je to uzitak ujutro.. dodu i susjedi..
onda gledamo svi Ninja Storm Volumes 1 - 5, 2003; BVHEno dobro, ostaje mi sirko :(
POGLEDAJ PM, sirko

Prekini me gnjaviti. Neću ni za sve Sajnfelde ovog svijeta!

duksy
01-08-2006, 21:33
servers of galaxy > Đeri Sajnfeld :kill:

Gothmog
02-08-2006, 06:53
Ja sam odrastao uz crtani SF trash, predvođen He-Manom i Voltronom, oba "vješto" sinkronizirana u TVZ-u...

OT---šta je falilo sinkronizaciji? Skeletora i njegov zločinački smijeh nitko ne može ponoviti...jedino što se može zamjerit,jest engleska verzija,koja curi u pozadini,dok se naši deru,npr. u Snorkijevcima mi se urezao jedan primjer; kod nas frajer vrišti iz petnih žila-Dule dudule,gaće ti se nadule!, a englez spika chillano i mirno...hehe,ludnica...

Maloki
02-08-2006, 11:18
ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

Pa anime i nije baš tolko predviđen za klince. Sječam se u onom Dragonballu (onaj prvi, di je Goku još klinjo) i sa dođe lik u sobu i vidi neš ispod pokrivača, kao dvije kugle. On pomisli da su to zmajeve kugle pa ih ode uzet. Prvo ih opipa i začudi se kako su tako mekane. I dobro, makne on pokrivač, kad ono tamo ženska, a ono nisu kugle već sise :rotfl: I ti daj to sad klincu od 7 godina da gleda :rotfl:

duksy
02-08-2006, 11:32
ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

Pa anime i nije baš tolko predviđen za klince. Sječam se u onom Dragonballu (onaj prvi, di je Goku još klinjo) i sa dođe lik u sobu i vidi neš ispod pokrivača, kao dvije kugle. On pomisli da su to zmajeve kugle pa ih ode uzet. Prvo ih opipa i začudi se kako su tako mekane. I dobro, makne on pokrivač, kad ono tamo ženska, a ono nisu kugle već sise :rotfl: I ti daj to sad klincu od 7 godina da gleda :rotfl:


:pray: :pray:

olio
02-08-2006, 11:37
ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

Pa anime i nije baš tolko predviđen za klince. Sječam se u onom Dragonballu (onaj prvi, di je Goku još klinjo) i sa dođe lik u sobu i vidi neš ispod pokrivača, kao dvije kugle. On pomisli da su to zmajeve kugle pa ih ode uzet. Prvo ih opipa i začudi se kako su tako mekane. I dobro, makne on pokrivač, kad ono tamo ženska, a ono nisu kugle već sise :rotfl: I ti daj to sad klincu od 7 godina da gleda :rotfl:da ima i još dosta sličnih scena.....ali to je japancima normalno u svakom crtanom

W3DR4N
02-08-2006, 11:39
Ja sam odrastao uz crtani SF trash, predvođen He-Manom i Voltronom, oba "vješto" sinkronizirana u TVZ-u...

OT---šta je falilo sinkronizaciji? Skeletora i njegov zločinački smijeh nitko ne može ponoviti...jedino što se može zamjerit,jest engleska verzija,koja curi u pozadini,dok se naši deru,npr. u Snorkijevcima mi se urezao jedan primjer; kod nas frajer vrišti iz petnih žila-Dule dudule,gaće ti se nadule!, a englez spika chillano i mirno...hehe,ludnica...

Pa da, sinkronizacija je neponovljiva. Taj engleski u pozadini i naša sinkonizacija s kašnjenjem. Nezaboravno.

duksy
02-08-2006, 13:19
zbog toga se osjeti takva ljubav ulagana u izradu power rangersa :pray:

Fencing_LORD
02-08-2006, 15:41
Kad sam bio mal volio sam ih, a sad su mi dosadni.

Frky
02-08-2006, 16:20
Kad sam bio mal volio sam ih, a sad su mi dosadni.

Isto ! Sijećam se da sam tjera susjeda da mi ih snima kad sam bio u školi ili zauzet !

Babitz
02-08-2006, 16:47
DB owna 8)
i DBZ, al poslije je dosadno na GT :(

Maloki
02-08-2006, 16:57
DB owna 8)
i DBZ, al poslije je dosadno na GT :(

DB sam gledo svaku 2. ili 3. epizodu, DBZ svaku epizodu (još dok se sa onim zelenim gadom i poslije doga sa onim čudnim ljubičastim stvorom bore, to je najbolje), a GT nijedna epizoda... :D

Babitz
02-08-2006, 19:16
DB owna 8)
i DBZ, al poslije je dosadno na GT :(

DB sam gledo svaku 2. ili 3. epizodu, DBZ svaku epizodu (još dok se sa onim zelenim gadom i poslije doga sa onim čudnim ljubičastim stvorom bore, to je najbolje), a GT nijedna epizoda... :Dsad u italiji buraz skida sve epizode :pray:
bit ce gledanja 8)

Dj_Morales
12-08-2006, 13:10
to je bilo prije u diru sad je to za malu djecu!!!

Tonach
06-09-2006, 21:38
meni su draži bili daaaaavno kad su buli prikazivani na HRT-u, imali su neki auto i kad bi mu metnio neki keksić :rotfl: u specijalan otvor, on bi se transformirao u jednu kul crvenu jurilicu, ajme što sam obožavao taj proces preobrazbe


još i je bilo ludih, jedan je ranger ima kotač od mopeda na prsima i onda bi se na tome vozio :D
tad je sve bilo realnije? nisu imali ove neke najlonke za kostime ka danas i borbe čudovišta su bila od pravih plastičnih čudovišta

Wizard
06-09-2006, 21:41
Prije sam ih gleda i bili su zakon, a sada vise nisu, uopce mi ih se neda gledati, uopce nisu zabavni, jednostavno su dosadni, neznam je su li ovo drukcije epizode, nesicam se bas ono svega otprije, sad ih uopce negledam, ili su oni ostarili, ili sam se ja ostario, neko sigurno je :(

g@mer4life
06-09-2006, 21:46
yoy...sad se sječam...ja i sestra smo se buduli ujutro samo da ih gledamo :D

vlado8
02-10-2006, 17:13
mighty morphin power rangers su najbolji,sjecam se koda je jucer bilo,subota ujtru rezervirana samo za njih,evo da se podsjetite
A_YgupUZNdw


ja ne volim danasnje power rangerse zapravo sve osim mmpr

olio
02-10-2006, 17:23
mighty morphin power rangers su najbolji,sjecam se koda je jucer bilo,subota ujtru rezervirana samo za njih,evo da se podsjetite
A_YgupUZNdw


ja ne volim danasnje power rangerse zapravo sve osim mmprda i ja sam to uvijek gledao i the best su http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gifhttp://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Dyslexia
02-10-2006, 21:32
Jel ima ko te sve epizode na kakvom dvd - u ili na necemu da mi posalje ovisan sam o njima

Kiklop
02-10-2006, 21:38
nemogu to smislit sacica baletana sa plasticnim macevima i losom animacijom katastrofa

Jerry
02-10-2006, 21:40
crapp

olio
03-10-2006, 13:07
koji n00bovi ste vi :killyou: pa jeste vi vidjeli bolje efekte prije 7-9 godina :pray:

vlado8
03-10-2006, 16:48
Jel ima ko te sve epizode na kakvom dvd - u ili na necemu da mi posalje ovisan sam o njima
nemam,no na youtubu imas vecinu epizoda

vlado8
03-10-2006, 16:48
koji n00bovi ste vi :killyou: pa jeste vi vidjeli bolje efekte prije 7-9 godina :pray:
izvini prije 13 godina,snimali su se 93 do 96

G0L3M
04-10-2006, 01:49
meni nisu jasne neke stvari


npr.gleda sam onu epizodu forever red...njih najmanja 8 crvenih ima, znači 8 različitih power rangers erija? kako su kronološki poredane i koje je objašnjenje za svaku

*Fila*
04-10-2006, 08:47
predobro!! :yuck: :yuck:

Outmind
04-10-2006, 10:16
Ja sam to na njemackom rtl-u gledao kad sam imao nekih 9-10 god, dakle pred nekih 10 godina i onda mi je to ko klincu bilo super. Sad vidim ove na novoj i mislim si kakav sam ja to mali kreten morao biti da mi se to moglo svidjati...

G0L3M
04-10-2006, 13:49
Ja sam to na njemackom rtl-u gledao kad sam imao nekih 9-10 god, dakle pred nekih 10 godina i onda mi je to ko klincu bilo super. Sad vidim ove na novoj i mislim si kakav sam ja to mali kreten morao biti da mi se to moglo svidjati...
stari, to je drugo vrijeme bilo

olio
04-10-2006, 14:16
koji n00bovi ste vi :killyou: pa jeste vi vidjeli bolje efekte prije 7-9 godina :pray:
izvini prije 13 godina,snimali su se 93 do 96ma sve je u redu...
dobri su bili i filmovi

Chieftain
04-10-2006, 15:39
Mmmmmm....Power Rangers. To sam prije gledao kad bio manji, a sad cim ih vidim kiselina u želucu mi se diže. Ovi novi su neki bjedni, dosadni uffff...oni stari su bili bolji. Meni je uvijek bila bolja ona serija na Pop tv-u s životinje koje se pretvaraju u robote, onak je sve bili 3D na komjuteru rađeno. Nemogu se sjetit kak su se zvali, ma nekak na Beast...

Armachus
05-10-2006, 16:33
Gledao sam ih kad sam bio 1. razred, sada više ne. Prije su bili drukćiji. Ove nove sezone su mi glupe. Da se vrate stari Power Rangers-i gledao bi ih. :D

Sonic_Moronic
05-10-2006, 21:04
ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

Da, Looney Toons su najbolji crtići na svijetu, i nitko ih nikada neće premašit :pray: Odrastao sam uz njih.
Edit: ok ovim nisam htio reći da se slažem da je anime sranje, ali ovi looney toonsi su legenda :wink: