PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mythbusters



blood4me
29-11-2010, 18:55
http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/mythbusters.jpg
Neogu vjerovat da nema ova tema jos :shock:
Inace, jel gleda tko to, ja sam odgledao dosad sve epizode, i cekam da izidje nova...
Najbolja sezona mi je negdje 3.-4. zato jer su testirali vise onih mini mythova koji bi znali biti jako kul :pray:
Najdrazi mi myth bio onaj kada sam vidio da ce vidjet jel moguce da izraste hobotnica u trbuhu zene (ne opce nisam mislio da ce nac neku hobotnicu koja ce napumpat onu Kari Byron xD)
Wiki, razbijaci mitova, lol.. (http://hr.wikipedia.org/wiki/Razbija%C4%8Di_mitova)

Eh, da, najdraza od svih mythbustersa mi je Kari, a i Grant je zakon sa onim svojim robotima.

The Boz
29-11-2010, 19:05
Imaju jedan fail koji im nemrem oprostit. Ali osim toga, rulaju.
P.S. Kari ima dobro dupe.

KI KI
29-11-2010, 19:21
mogo bi si nabaviti sezone i pogledati, kad sam kod bratica pratim to na tvu, doma nemrem. epic serija

Feanor
29-11-2010, 19:21
@Boz - A taj je? Nemožeš nas ovako ostavit na laganoj vatri... :)

Azer
29-11-2010, 19:23
Da Boz, o kakvom se failu radi?
Inače, rulaju bastersi, pogotovo Adam.
Iako mi je Brainiac draži-

blood4me
29-11-2010, 19:23
Meni nikako taj braniac nije jasan.. ono njihovo testiranje sto ce najveci splash napravit i to? Wut O.o
E i da, koji fail?

The Boz
29-11-2010, 19:28
Kada su "Bustali" Teslin potrestroj.
Adam: "E vidi, ova stvar fakat radi, makar smo ga napravili krivo, monitrali na krivo mjesto, i okrenuli u krivu stranu!"
Jamie: "Meh. Busted."
Adam: "OK. Busted."

EDIT: Brainiac je smeće koje se nabrijava na gluposti. Njihovi eksperimenti su skriptirane dramatizacije, i 90% vremena seru ili pričaju besmislice. Science abuse indeed.

blood4me
29-11-2010, 19:31
Omg sad si me sjetio na to, bas gledah tu epizodu prije par dana i ja sam bio onak "woot"
U ovim novijim epizodama me pocinje zivcirati ono njihovo "plausible".. do 4. ili 5. sezone to opce nisu imali a sad svaki drugi mit im je plausible U.u

Feanor
29-11-2010, 19:35
Doduse u Mythbustersima se nikad nisu ograđivali od toga da rade to zato što žele ''blvati šit ap'' ili ''šutati šit ap'' ili ''blovati šit ap i onda ga šutati'' dok pada...

:D

Aerial
29-11-2010, 21:46
EDIT: Brainiac je smeće koje se nabrijava na gluposti. Njihovi eksperimenti su skriptirane dramatizacije, i 90% vremena seru ili pričaju besmislice. Science abuse indeed.

Ajd, prve dvije sezone su bile OK.
Kasnije je krenulo downhill...

Ako ništa drugo, barem je John Tickle dobar sa svojim teaserima :D

Forengner
29-11-2010, 22:15
Prve dve sezone je valjda vodio Richard Hammond?Dok je on vodio show je bio ok,posle :X.
A ono,uglavnom budalastine.

Aerial
29-11-2010, 22:36
Ae :P

Enivej.. Mythbusters.. kako mi je zakon ona epizoda kad razlete kamion za cement s nekakvim imba explozivom.
Bokte, dezintegrira ga u milisekundi :D

m48j9INPICo

whiskey
29-11-2010, 23:36
Kako ocistiti mješalicu od stvrdnutog betona???

Pa normalno sa 200 kg dinamita :D

blood4me
16-04-2011, 21:16
Haha :D
Inace, pocela je nova sezona, vec su izasle 2 epizode tako da gogogoo!

majstoro
16-04-2011, 22:20
Joj propustio sam epizodu sa Obamom,a bas me zanimalo sta ce im postaviti

croat1gamer
16-04-2011, 22:33
Kada su "Bustali" Teslin potrestroj.
Adam: "E vidi, ova stvar fakat radi, makar smo ga napravili krivo, monitrali na krivo mjesto, i okrenuli u krivu stranu!"
Jamie: "Meh. Busted."
Adam: "OK. Busted."

EDIT: Brainiac je smeće koje se nabrijava na gluposti. Njihovi eksperimenti su skriptirane dramatizacije, i 90% vremena seru ili pričaju besmislice. Science abuse indeed.
Pisi im pismo o tome. Mozda te poslusaju i ponove eksperiment. U slucaju "Confirmed" mozes to koristiti za svoju Mad Scientist™ biografiju. :)

Also, sto je aerial rekao, na pocetku je Brainiac bio zabavan, ali nakon toga su postali prelosi. :(

str1k3r
16-04-2011, 22:56
Also, sto je aerial rekao, na pocetku je Brainiac bio zabavan, ali nakon toga su postali prelosi. :(

QFT.

Also, Myhtbustersi rulaju.

Sgt. Bull
16-04-2011, 23:06
Ne mogu ih više smislit tačnije ne mogu više smislit Sevidža. Ide mi na živce i imam osjećaj da se ponaša kao neiživljeno dijete. Prije su mu fore bile zanimljive a sad su nekako... meh. :(

W1k1n6
16-04-2011, 23:50
Joj propustio sam epizodu sa Obamom,a bas me zanimalo sta ce im postaviti

Postavio im je mit o Arhimedovim ogledalima koja su zapalila i potopila flotu koncentriranom svjetlosti. Naravno, mit je "busted" usprkos pomoći stotinjak studenata.
BTW, meni su još uvijek fora, jer se doista uvijek potrude. Brainiac mi je totalna glupost, hrpa obijesnih klinaca.

whiskey
17-04-2011, 10:36
Zadnja epizoda je bila kvalitetna, ljudi se baš potrude napravit kvalitetan stan da bi ga posli raznili.. I ono sa ledom je bilo interesantno.

blood4me
17-04-2011, 13:31
To smo ja i moj buraz raspravljali kak im se to sam da iz epizode u epizodu stalno gradit neke kuce pa ih rusit :D

cham3leon
17-04-2011, 14:24
Brainiac mi je rulao prvu sezonu ili dvije, ali sad je živi užas, iako ako se ne varam i dalje ima Hammonda za voditelja koji je btw totalni kralj. Sad su definitivno bustersi bolji jer ekšuali rade eksperimente. Znaju i oni bit puni gluposti, ali bar se nađu interesantne stvari poput olovnog balona.

whiskey
28-04-2011, 16:30
Kari: "So add wiring explosives at hights to my resume"

So damn hot :D

blood4me
30-04-2011, 23:48
Kari: "So add wiring explosives at hights to my resume"

So damn hot :D
Ane :DD
Al ova epizoda mi i nije bila bas nest, bili su mi boring mitovi :D

whiskey
05-01-2014, 09:13
Star Wars Revenge of the Myth :)