PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glazba u igrama



W3DR4N
30-12-2005, 20:14
Ovom temom bavim se već jedno vrijeme. Popričajmo malo o licenciranoj glazbi (znači ne skladanoj). To bi značilo da u ovoj temi ne trebam posprdne komentare i ulete poput: "FF owna sva ta smeća" ili "MGS ima najbolju glazbu". Ta je glazba ovim putem unutar okvira te igre. Dobro, krenimo.

Jel se to samo meni čini ili je doista tamo. Proizvođači troše gomilu love da bi složili pristojan soundtrack za svoju igru, no na kraju ispadne jako loše. Dobri primjeri toga su Most Wanted, Electronic Artsove sportske simulacije zadnjih par godina te razne druge igre. EA ima love, ali ne nudi glazbu koja se zapravo može slušati. Ima i kvalitetnih suprotnih igara. GTA i Tony Hawk serijali svakim nastavkom ponude širok spektar glazbe, koja uglavnom zadovolji glazbeni ukus svakog igrača. Jel doista teško nabaviti kvalitetnu glazbenu pozadinu? Dobro, zadovoljavanjem mojeg ukusa, mnogi bi bili zapostavljeni. Zadnja dobra (kupljena) glazba bila je ona u THUGu 2. Lakše se vozilo uz Sinatru i Casha. Oni su u igri takvog stila bili ugodno osvježenje.

Šta vi mislite o tom problemu, ako uopće je problem. Što igrati ako se želi čuti dobra glazba?

v4MP1r3
30-12-2005, 20:20
igrati za dobru mjuzu?? e pa ja sam si to sve kombiniral;;DDD

u ljeto igras Monkey 3 i 4- to je cista piratska atmosfera i ti te ritmovi odfuraju negdje di je lijepi povjetarac, mirno more i ugodna atmosfera

imas Full Throttle- mjuza r0xXx, za sve dane

onda je tu i Tony Hawk- mjuza je mrak, povede svakog lika, to moras jednostavno imat na CDu, mrak, mrak, mrak

tu je i GTA:SA- radio je bio jedan od razlog moga igranja te igre ;;DD

onda da vidim, imas Guild WarsSmjuzu, to je i prilozeno na SpecialEditionu, nije nesto ali je vise za klasiku, opustanje, bas ono, ...akusticni ;;DDD

da vidim, koji jos, ma sjetit cu se ja i odgovorit!!!
BUDI U TO SIGURAN!

P.S.
sve u svemu, kompanija koja je dobila na "reputaciji" zbog dobre mjuze u igrama je oFkors, Lucas Arts...

Outmind
30-12-2005, 20:42
Samo imam za reć da je mjuza u undergroundu 2 bila KATASTROFA!!! :twisted: :twisted: :killyou:

U jedinici je bila čist ok.

Glazba u gta1 mi je bila super... mogao si ju i na cd playeru slušat... mrak

jeretik
30-12-2005, 20:45
Jao, jao, kazes nekomponovanoj muzici, licenciranoj, pa sta da kazem?

Top 3 licencirane muzike:

1. Kingpin (ja se nadam da to ide u ovu kategoriju)
2. GTA 3 - Vice City
3. Mafia (ako se ne varam i to jednim dijelom spada u ovu kategoriju)

v4MP1r3
30-12-2005, 20:50
joj da i NFS ima dobru mjuzu, na pocetku nije bila bas nesto,a li dalje i dalje je bila sve bojla i bolja, sada u MW je fakat dobra, al je ima malo, puno premalo jer sam vec 1000000000puta cuo jednu te istu pjesmu...

W3DR4N
30-12-2005, 20:57
joj da i NFS ima dobru mjuzu, na pocetku nije bila bas nesto,a li dalje i dalje je bila sve bojla i bolja, sada u MW je fakat dobra, al je ima malo, puno premalo jer sam vec 1000000000puta cuo jednu te istu pjesmu...

Ne, glazba u MW je uglavnom teže smeće. EA godišnje zaradi milijarde dolara a nesposobni su složiti petnaestak pjesama za igru.

v4MP1r3
30-12-2005, 21:01
joj da i NFS ima dobru mjuzu, na pocetku nije bila bas nesto,a li dalje i dalje je bila sve bojla i bolja, sada u MW je fakat dobra, al je ima malo, puno premalo jer sam vec 1000000000puta cuo jednu te istu pjesmu...

Ne, glazba u MW je uglavnom teže smeće. EA godišnje zaradi milijarde dolara a nesposobni su složiti petnaestak pjesama za igru.

pa kolko sam puta rekao da svako ima svoje misljenje?????? :-x :-x :-x
ne mogu ja misliti ko i ti, a bome ni ti ko i ja, tako da kle, nekima dobro, nekima smece, nekima zakon, nekima glupost...

goGAMERo
30-12-2005, 21:04
joj da i NFS ima dobru mjuzu, na pocetku nije bila bas nesto,a li dalje i dalje je bila sve bojla i bolja, sada u MW je fakat dobra, al je ima malo, puno premalo jer sam vec 1000000000puta cuo jednu te istu pjesmu...

Ne, glazba u MW je uglavnom teže smeće. EA godišnje zaradi milijarde dolara a nesposobni su složiti petnaestak pjesama za igru.


Slušaj svatko ima svoje mišljenje, uglavnom onakav soundtrack se dobro uklapa u cijelu igru i čini je zabavnijom(barem meni). Najdrža pjesma mi je Hush-Fired Up

W3DR4N
30-12-2005, 21:04
Mafia (ako se ne varam i to jednim dijelom spada u ovu kategoriju)

Ne varaš se. Mafia općenito ima jednu od najboljih kupljenih glazbi u igrama ikada. Većinom su to jazz te neke orkestralne skladbe s početka 20. stoljeća. Veći dio igrinog soundtracka pripada Djangu Reinhardtu, Mills Brothersima, Louisu Primi i Lonnie Johnsonu. To ja zovem kvalitetnim poslom. Pada mi na pamet ona skladba pri misiji kad nenaoružan trčiš pred dvojicom gangstera ka restoranu. Carska pozadina.

d4m13n
30-12-2005, 21:07
meni je lega reko da je u mafiji najbolja pjesma ona zavrshna kada je igrica gotova

jeretik
30-12-2005, 21:08
Mafia (ako se ne varam i to jednim dijelom spada u ovu kategoriju)

Ne varaš se. Mafia općenito ima jednu od najboljih kupljenih glazbi u igrama ikada. Većinom su to jazz te neke orkestralne skladbe s početka 20. stoljeća. Veći dio igrinog soundtracka pripada Djangu Reinhardtu, Mills Brothersima, Louisu Primi i Lonnie Johnsonu. To ja zovem kvalitetnim poslom. Pada mi na pamet ona skladba pri misiji kad nenaoružan trčiš pred dvojicom gangstera ka restoranu. Carska pozadina.

Jah, to je bila kap koja je prelila casu

Instaliram je po treci put :D

W3DR4N
30-12-2005, 21:10
Slušaj svatko ima svoje mišljenje, uglavnom onakav soundtrack se dobro uklapa u cijelu igru i čini je zabavnijom(barem meni). Najdrža pjesma mi je Hush-Fired Up


pa kolko sam puta rekao da svako ima svoje misljenje?????? :-x :-x :-x
ne mogu ja misliti ko i ti, a bome ni ti ko i ja, tako da kle, nekima dobro, nekima smece, nekima zakon, nekima glupost...

A jeste naskočili. Čak i ako vam takva glazba odgovara i slušate je, svejedno ste svjesni da je mogla bolje ispasti. MW je Electronic Artsu bio velik projekt. Koliko je glazba dobra ili loša, ja mogu suditi čisto onaka kako je pasala uz igru, a ne kao poklonik.

Activision radi posao znatno bolje, jer im je očito do toga više stalo.

Rocchiro
30-12-2005, 22:32
1.SILENT HILL-ako se to može nazvati mjuza
2.MORTAL KOMBAT 4
3.QUAKE III-bolesni cyberpunk
4.MORROWIND i GW-nenametljiva orkestralna
5.GTA(Vice city)- V-rock

W3DR4N
30-12-2005, 22:33
Za vas koji niste pročitali prvi post.

Popričajmo malo o licenciranoj glazbi (znači ne skladanoj).

Rocchiro
30-12-2005, 22:39
hm..licencirana...

GTA Vice city definitivno

Matheus
30-12-2005, 23:22
:fof: najiritantniju glazbu ima definitivno AOE3S:fof:

mrs.croft
31-12-2005, 00:19
gta 3&vc...
prva tri tomb raider-a,barem po meni,imaju odličnu glazbu.totalno daje atmosferu čitavoj igri.
fifa 98:rtwc
serious sam(u nekim trenucima)
mortal kombat trilogy&4
quake 2
ut(također u nekim trenucima)

lcy
31-12-2005, 00:32
NFSU2

Prince-Artas
31-12-2005, 00:47
GTA 3 pa nadalje

Sickmanno1
31-12-2005, 03:59
Decki zaboravili ste na Burnout...tu ima pun kufer kvalitetnih pjesama...mislim kupis igru za 400kn i jos dobijes 60+ pjesama, i jos pogotovo ako volis tu glazbu, na konju si:)))

'L$d'
01-01-2006, 01:54
Hmm ...

1. Call of duty
2. Commandos 2
3. Children of the Nile
4. Doom 1 :twisted:

:wink:

W3DR4N
01-01-2006, 02:38
Ne kužite vi mene, zar ne?

Zgodan avatar L$d

jeretik
01-01-2006, 12:57
Jebiga kad niko ne cita thread

v4MP1r3
01-01-2006, 13:24
Ne kužite vi mene, zar ne?


tebe se tesko kuzi.... hmmmmm, no ja mislim da si htio da komentiramo koja je best i worst mjuza u igrama, to je ono sto sam procitao...

Osiru$
01-01-2006, 15:59
Ne kužite vi mene, zar ne?


tebe se tesko kuzi.... hmmmmm, no ja mislim da si htio da komentiramo koja je best i worst mjuza u igrama, to je ono sto sam procitao...

Čovjek vas pita za službene soundtrackove igara koje čine komercijalni izvođači, a ne glazba koja je prošla kroz instrumentalne, simfonijske i druge skladbe za koju su direktno zaslužni developeri igre.

Robertus
02-01-2006, 09:37
Definitivno najbolja melodija koju san čuja je glavna tema iz morrowinda, iako je orkestralna, a na takvu glazbu rigan, ode je preeedobra!!!!

a pod broj dva je i glavna glazbena tema i battlefielda!!! u novom je dijelu malo modernizirana, al se i dalje raspoznaje ona melodija!!!

dFixxx3r
02-01-2006, 10:04
GTA
NFS
U HL2 su mi predobre melodije

Robertus
02-01-2006, 10:25
nfs je sve komercijala!!!

T.N.T.
02-01-2006, 10:48
Najbolja je definitivno ona iz Max Payne 2 na main menu.........legendarno... :pray:

W3DR4N
02-01-2006, 15:54
Battlefield: Vietnam, iako je igra teže smeće, ima odličnu licenciranu glazbu.

Sickmanno1
02-01-2006, 16:29
ROTFL, a ja ga skuzio koja je najbolja glazba ovako opcenito....sije me...no dobro ovako mi najacu glazbu ima StarCraft...imam cak i spundtrack i slusam ga s vremena na vrijeme:)

=k.o=
03-01-2006, 23:48
monkey island,pirates,gta:sa,quake 2 i duke nukem....
inace,muzika u igrama mi nije bitna ali ovo sam zapamtio

ZooM
04-01-2006, 21:03
onda je tu i Tony Hawk- mjuza je mrak, povede svakog lika, to moras jednostavno imat na CDu, mrak, mrak, mrak

THPS ima najjacu muziku,svaki dio ima muziku da se najezis!
THPS3,4 i THUG 2 pogotovo!

D.E.M.O.
05-01-2006, 00:58
Silent Hill 1
Silent Hill 3
Silent Hill 4
(vjerovatno i 2 samo sto ga nisam igrao... :( )

E kad se sjetim kako sam na PSu kako u gace dok samo trazio ono prokleto djete po mracnoj ukletoj skoli... :D :cry:

mravojed
05-01-2006, 12:07
dvojka ima preje*enu glazbu..
ja ostale nisam igrao :D

eRw!n
09-01-2006, 00:17
ah naso sam te tu se skrivas! :yuck: ws

Cr00xY
09-01-2006, 18:44
moram reci da mi je glazba u igrama jako bitna i da znatno pridonosi dojmu i uzitku igre. meni je najbolja glazba u mafiji,nfsu i starom UTu.

kad smo kod mafie - da li ste znali da ju je radio Hrvat? :o 8)

jeretik
09-01-2006, 18:59
moram reci da mi je glazba u igrama jako bitna i da znatno pridonosi dojmu i uzitku igre. meni je najbolja glazba u mafiji,nfsu i starom UTu.

kad smo kod mafie - da li ste znali da ju je radio Hrvat? :o 8)

http://www.bihforum.com/images/smilies/ohno.gif

- Don Daniel Vavra
aka Hellboy

Direction and Screenplay


- Mr Paolo Cizek
aka Emeth

Lead Graphics Artist


- Mr Dan Dolezel
aka Danny Boy

Lead Programmer


- Mr David Semik
aka Torso

Mission Construction


- Mr Roman Hladik
aka Drobek

Characters, 2D Artist


- Mr Tomas Hrebicek
aka Kojak

Lead Animator, 3D Artist


- Mr Milan Saffek
aka Poly

3D Artist


- Mr Jan Straka
aka Crow

2D Artist


- Mr Pavel Tretera
aka Caleb

3D Artist


- Mr Pavel Prochazka
aka Prdow

3D Artist


- Mr Michal Mach
aka Meedja

3D Artist, Animator


- Mr Vaclav Kral
aka Executioner

Programmer


- Mr Daniel Capek
aka GIF

Programmer

ivan
09-01-2006, 19:08
kad smo kod mafie - da li ste znali da ju je radio Hrvat? :o 8)

saznao iz PcPlay-a :D

Mir#4o
10-01-2006, 11:35
1. Burnout 3
2. THUG 2
3. GTA SA
4. GTA VC
5. THPS 4
:boohoo:

Robertus
10-01-2006, 11:45
IgGy ovo bi već mogli arhivirati! ja glasan za LOCK!!! 8)

Seebz
14-01-2006, 22:06
Fifa serijal ima nešto dobre mjuze (P.S. static-x rulez)

MarkaN
14-01-2006, 23:20
IgGy ovo bi već mogli arhivirati! ja glasan za LOCK!!! 8)SČekaaaaaj ne još!!!

imam i ja nešto za reći: Quake II je imao opaku mjuzu :pray: (by MetallicA!), a No Remorse jednostavno rula! I to je največi hračak u lice Quake-a 4 koji nema ni g od glazbe što je (po meni) totalno uništilo igrivost :twisted:

raven5
14-01-2006, 23:27
SW:RC ima genijalnu podloga i odlične efekte!
:gitara:

jeretik
14-01-2006, 23:42
IgGy ovo bi već mogli arhivirati! ja glasan za LOCK!!! 8)SČekaaaaaj ne još!!!

imam i ja nešto za reći: Quake II je imao opaku mjuzu :pray: (by MetallicA!), a No Remorse jednostavno rula! I to je največi hračak u lice Quake-a 4 koji nema ni g od glazbe što je (po meni) totalno uništilo igrivost :twisted:

Dobro, jel se ti zezas?

Ako se ipak ne zezas (tesko za povjerovat) 8) samo da razjasnimo jednu stvar prije nego sto ovo neko locka

Metallica nije napravila soundtrack za Quake 2, niti je No Remorse u njemu, nego je to pjesma s albuma Kill 'Em All :roll:

Soundtrack za Quake 2 su napravili Rob Zombie i Sonic Mayhem :roll:

MarkaN
14-01-2006, 23:49
IgGy ovo bi već mogli arhivirati! ja glasan za LOCK!!! 8)SČekaaaaaj ne još!!!

imam i ja nešto za reći: Quake II je imao opaku mjuzu :pray: (by MetallicA!), a No Remorse jednostavno rula! I to je največi hračak u lice Quake-a 4 koji nema ni g od glazbe što je (po meni) totalno uništilo igrivost :twisted:

Dobro, jel se ti zezas?

Ako se ipak ne zezas (tesko za povjerovat) 8) samo da razjasnimo jednu stvar prije nego sto ovo neko locka

Metallica nije napravila soundtrack za Quake 2, niti je No Remorse u njemu, nego je to pjesma s albuma Kill 'Em All :roll:

Soundtrack za Quake 2 su napravili Rob Zombie i Sonic Mayhem :roll:

ma ti me zezaš :P :friends:

*ebo me pas ako melodija nije no remorse! A i neke druge su indentične sa Metallicinih albuma!

jeretik
14-01-2006, 23:54
De suti tita ti

MarkaN
15-01-2006, 00:05
De suti tita ti

jebemu moram počet tražit dokaze! moje znanje očito nije dovoljno :?

raven5
15-01-2006, 00:08
Koje znanje :? :?

MarkaN
15-01-2006, 00:26
http://www.gameslice.com/features/mayhem/index.shtml

evo vam!

jeretik
15-01-2006, 11:03
Dobro, jesil ti citav u mozak!?

Evo citat:

"The first demo we send to id was like something out of a Terminator movie. That demo had ambient elements and more orchestral influences -- no Guitars at all. We thought it really would fit Q2’s theme but id wanted something more within the likes of Metallica. We ended up doing what id wanted -- they were pretty specific with their requests. In the end, we could’ve done any style of music they wanted."

Da ti prevedem - "...ID je zelio nesto slicnije Metallici. Uradili smo sto su zelili... Mogli smo napraviti muziku bilo kojeg stila za njih."

Drugim rijecimo Hazime, Metallica NIJE napravila muziku za Quake 2, nego je ID rekao da zeli nesto SLICNO Metallici, dakle metal muziku. Sonic Mayhem je napravio muziku, a NE Metallica. Sonic Mayhem je FIRMA koja se bavi pravljenjem soundtrackova.

Got it?

MarkaN
15-01-2006, 11:09
Dobro, jesil ti citav u mozak!?

Evo citat:

"The first demo we send to id was like something out of a Terminator movie. That demo had ambient elements and more orchestral influences -- no Guitars at all. We thought it really would fit Q2’s theme but id wanted something more within the likes of Metallica. We ended up doing what id wanted -- they were pretty specific with their requests. In the end, we could’ve done any style of music they wanted."

Da ti prevedem - "...ID je zelio nesto slicnije Metallici. Uradili smo sto su zelili... Mogli smo napraviti muziku bilo kojeg stila za njih."

Drugim rijecimo Hazime, Metallica NIJE napravila muziku za Quake 2, nego je ID rekao da zeli nesto SLICNO Metallici, dakle metal muziku. Sonic Mayhem je napravio muziku, a NE Metallica. Sonic Mayhem je FIRMA koja se bavi pravljenjem soundtrackova.

Got it?

Pa dobro Metallica NIJE NAPRAVILA muziku, ali ima VELIKI utjecaj od nje i da imalo slušaš metaliku skužio bi melodije u igri GOD DAMMNIT!!!

jeretik
15-01-2006, 11:14
De covjece priznaj da nisi u pravu i nisi ni sluso Metallicu zadnjih pet godina i da zavrsimo s tim :roll:

Ako ti nesto jos uvijek nije jasno, uzmi eto sad stavi CD od Quake-a 2 i bilo sta od Metallice i ako nadjes slicnost, onda... jebiga onda si na LSD-u :D

Osim elektricnih gitara, tu nema vise slicnosti. To je Rob Zombie.

MarkaN
15-01-2006, 12:04
pametniji popušta, stoga nemam više šta za reći :roll:

Ps1ho
27-01-2006, 09:20
H-L 2 ima zakon mjuzu!

Om3G@
28-01-2006, 03:08
Najbolja glazba: SW KOTOR (prvi dio)... posebno na Dantooineu - - da se ubijete koliko je skladba dobra... uf, samo kad se toga sjetim, igra mi se ponovo

DrunkyDuck
29-01-2006, 00:47
Metallica = trash metal
Q2 soundtrack = industrial

Postoji razlika između tih vrsta glazbe.

A kad se već raspravlja o Metallici, No Remorse je bio dio soundtracka za prvi Doom. Zapravo cover No Remorsea jer je Bobby Prince, čovjek koji je radio na zvuku i glazbi, znao na koji način mogu iskoristiti poznate pjesme bez plaćanja licence.

Evo popis pjesmi i covera koji su korišteni:


Doom I

E1M1: "At Doom's Gate" Metallica - "No Remorse"
E1M4: "Kitchen Ace (And Taking Names)" Pantera - "Rise"
E2M1: "I Sawed The Demons" AC/DC - "Big Gun"
E2M2: "The Demons From Adrian's Pen" Metallica - "The Call of Ktulu"
E2M3: "Intermission From DOOM" Pantera - "Regular People"
E3M1: untitled Pantera - "Mouth For War"
E3M3: "Deep Into The Code" Slayer - "Behind The Crooked Cross"
E3M8: "Facing The Spider" Slayer - "Silent Scream"


Doom II

Map07: "Shawn's Got The Shotgun" Slayer - "South Of Heaven"
Map10: "The Demon's Dead" Black Sabbath - "After All (The Dead)"
Map18: "Waiting For Romero To Play" Pantera - "This Love"
Map23: "Bye Bye American Pie" Alice In Chains - "Them Bones"
Map25: "Adrian's Asleep" Alice In Chains - "Angry Chair"

v4MP1r3
29-01-2006, 01:34
O.O
nisam znao!
dakle ja sam slusal metallicu jos kada sam imal 8... hmmmm, rastural sam u doom I nas kak ;;DD
a ja se pitam otkud mi taj ritam...pa od moje osme godine!!

D.E.M.O.
29-01-2006, 10:54
ja sam kad sam imao 8 sluso linkin park i kad je doslo 9 onda sam skuzio da je smece... :fof:

v4MP1r3
29-01-2006, 11:23
a ja sam prije slusao green day, a tek sam sada shvatio da je to komercijala i po... a i metallica bi se potpisala na tu listu s st.anger... sramotno za njih, pa oni su bili naj naj trash

S4MUR41
29-01-2006, 11:46
GD je forc čisti...

Ps1ho
29-01-2006, 13:08
Prva dva albuma metallice su trash, ajd i treći al sve iza toga je pure heavy metal, a st. anger je kurac od ovce

ja slušam metallicu, al zadnji album mi je sranje

ZAŠTO, ali ZAŠTO su izbacili solaže :cry:

Ps1ho
29-01-2006, 13:10
ispričavam se na izrazu, ali to je istina

Aragorn
29-01-2006, 13:57
sto se tice glazbe u igrama meni je deifnitivno najbolje u need for speed, ima tu jos dobrih igrica u kojima je cudo glazba, ali neda mi se nabrajati sada :D

D.E.M.O.
29-01-2006, 14:49
u nfs su sve pjesme od grupa koje su... malo poznatije. meni je najdraza glazba specijalno napravljena za igru tipa silent hill...

jeretik
29-01-2006, 16:45
Prva dva albuma metallice su trash, ajd i treći al sve iza toga je pure heavy metal, a st. anger je ***** od ovce

ja slušam metallicu, al zadnji album mi je sranje

ZAŠTO, ali ZAŠTO su izbacili solaže :cry:

Ne

Load i Reload su sranje, St. Anger je solidan komad thrasha

Solaze fale, al boze moj

Iskreno, bolji mi je St. Anger od svih post-reunion Destruction albuma zajedno

DrunkyDuck
29-01-2006, 17:08
Ma daj, Load i Reload su ti s**nje jer nisu trash metal. Barem su imali muda probat nekaj novo i sto se mene tice uspjeli su.

St. Anger je forsiranje da se zadovolje fanovi stare Metallice. Tekstovi nisu ni do koljena onima s Loada i Reloada. Glazba isto nije nis posebno, al glavno da se moze odheadbangat cijeli album, jel?


Hehe, zanimljivo je da su The Gone Jackals-ima, grupi cije su stvari licencirane za Full Throttle, stvari krenule na bolje nakon sto je Full Throttle izdan. Gameri su poceli masovno kupovat album sa pjesmama koristenima u igri.

ewok
29-01-2006, 18:55
ja mislim da NFSU, NFSU2 i NFSMW imaju najbolju mjuzu u igrama...
mislim, sadržavaju za svakog ponesto...
meni osobno najbolje su:

Static-X - the only
Avenged sevefold - blinded in chains
Killing joke - Death & resurection show[/b]

W3DR4N
29-01-2006, 19:11
ja mislim da NFSU, NFSU2 i NFSMW imaju najbolju mjuzu u igrama...
mislim, sadržavaju za svakog ponesto...


Zapravo i ne. Tony Hawk serijal ima za svakog ponešto. NFS (uglavnom ta tri posljednja) ima očajnu glazbenu podlogu.

Mr.G4m3r
29-01-2006, 20:11
Evo vam savjet:

Ako zelite dobru mjuzu u igri, odite u sounds i smanjite mjuzu na 0.
Upalite Winamp, i to je to!

To prakticiram već 3 god. Igra bez mjuze - šit. :yuck:
Mjuza u igrama - šit :yuck:
Igra bez mjuze s winampom - zakon 8)

jeretik
30-01-2006, 10:09
St. Anger je forsiranje da se zadovolje fanovi stare Metallice. Tekstovi nisu ni do koljena onima s Loada i Reloada. Glazba isto nije nis posebno, al glavno da se moze odheadbangat cijeli album, jel?




Jest :rotfl:

Ne ozbiljno, Slayer je isto tako imo eksperiment, Diabolus In Musica, koji je sto hiljada puta bolje ispo od Loada i Reloada. Da je bogdom Metallica snimila Diabolus :cry:

St. Anger zadovoljavanje fanova Ride The Lightninga!????? Geez...

DrunkyDuck
30-01-2006, 11:27
St. Anger zadovoljavanje fanova Ride The Lightninga!????? Geez...
Pa, nisam rekao da su uspjeli u tome. :D Zapravo kad bolje razmislim ima ih puno kaj im je St. Anger bolji od Loada i Reloada i uspoređuju ga sa starom Metallicom. Mislim, osobe kojima je bitnija vrsta nego kvaliteta glazbe.

Sickmanno2
30-01-2006, 12:06
Joj jeste vi smijesni, pa sve ovisi od covjeka do covjeka, meni osobno Load smrdi, Reload jos nekako, St. Anger mi je bolji od oba dva, da se mene pita, po meni je najvece smece Garage Inc....mislim tu se vidi da nisu znali sta bi nego ovaj album je cisti dokaz njihove zelje za novcem (grupa koja ima 7 albuma iza sebe ide raditi neke prerade....lame)...eto to je moje misljenje, isto kao sto je moje misljenje da smo duboko offtopic :D

Mr.G4m3r
30-01-2006, 19:18
Ma daj, Load i Reload su ti s**nje jer nisu trash metal. Barem su imali muda probat nekaj novo i sto se mene tice uspjeli su.

St. Anger je forsiranje da se zadovolje fanovi stare Metallice. Tekstovi nisu ni do koljena onima s Loada i Reloada. Glazba isto nije nis posebno, al glavno da se moze odheadbangat cijeli album, jel?

.

Za mene se ne isplati mjuzu slusat samo radi rijeci... :yuck:

Ps1ho
30-01-2006, 19:30
Ispričavam se ostalima zbog načinjanja offtopic teme :D
Po meni i Morrowind ima solidan soundtrack

jeretik
30-01-2006, 19:53
Ispričavam se ostalima zbog načinjanja offtopic teme :D
Po meni i Morrowind ima solidan soundtrack

I to je offtopic, posto je rijec o licenciranoj muzici u igrama :yuck:

Ps1ho
31-01-2006, 17:20
Pa je topic GLAZBA U IGRAMA, pa jel nije početna tema morrowinda U IGRI :D

Snake
04-02-2006, 22:33
Ono što nedostaje mnogim igrama je podrška za mp3. Meni je (a mislim da ima takvih još ovjde) puno ugodnije igrat igru gdje mi glazba doslovno neće dosadit nakon 3 sata igranja. Recimo Most Wanted - isprva su to sve dobre pjesme ali kad ih preslušate više od 4 puta i zapamtite pripjeve napamet, dođe vam da ugasite zvučnike jer ih više ne možete slušati, zar ne?

Mr.G4m3r
05-02-2006, 12:52
San Andreas je odličan primjer za ljubitelje svakakve glazbe, a ima i mp3 podršku kao radio stanicu.

Snake
11-02-2006, 01:43
San Andreas je odličan primjer za ljubitelje svakakve glazbe, a ima i mp3 podršku kao radio stanicu.

upravo tako, jednostavan primjer kako zadovoljiti sve igrače, a čisto sumnjam da mi glazba sa mp3-om može dosadit u toj igri

kalu4ever
25-03-2006, 11:05
Ghetto star i enemies od xzibita u 25 to life get low iz undergrounda

Frky
25-03-2006, 11:27
PoP WW po meni ima najbolju glazbu (nekako mi moral podize , neznam) samo bez rijeci , ali sto je tu je!

Ogg The Dogg
26-03-2006, 00:39
... Commandos 2
S:pray: :pray:

01-04-2006, 19:42
Chrono Cross- Scars of Time
Final Fantasy 7- Prelude
e pa...

Tonach
01-04-2006, 19:49
GTA vice city mjuza mi je nekako bolja od GTASA


licencirana

Vampire the Masqurade: BLoodlines ima finu licenciranu muzika :D

Prince
01-04-2006, 19:53
ti tako govoriš,e sad ovisi o vrsti muzike,ko šta sluša

brain_fart
01-04-2006, 20:57
lol... tok ovog threada je kao neka apsurdna komedija... moja suchut kreatoru :D

Babitz
03-04-2006, 14:37
GTA:SA ima zakon mjuzu
i svi NBA
Deus Ex ima zakon soundtrack na main menu :pray: (nek javi tko ima)

emp!
03-04-2006, 14:54
Tony Hawk's Pro Skater 4 :o

Tonach
03-04-2006, 15:33
GTA:SA ima zakon mjuzu
i svi NBA
Deus Ex ima zakon soundtrack na main menu :pray: (nek javi tko ima)


ima sam link na svu glabu u mp3 formatu, ali sam ga izgubio zobg formatiranja________ tražim.....

M4mut
03-04-2006, 16:03
diablo 2 ima jeben soundtrek

Babitz
03-04-2006, 16:58
prvi diablo ima jeben onaj soundtrack u gradu :pray:

Sgt. Bull
03-04-2006, 17:50
meni nekako naj soundtrack ima age of mithology

goGAMERo
03-04-2006, 17:56
Jedan od najboljih soundtrackova ima Marc Ecko's i Burnout serijal!

k!kz
03-04-2006, 19:24
Ma definitivo meni najbolja mjuza je u NFS:UNderground 2 i WC:ROC. :fof:

Tonach
03-04-2006, 19:24
GTA:SA ima zakon mjuzu
i svi NBA
Deus Ex ima zakon soundtrack na main menu :pray: (nek javi tko ima)


ima sam link na svu glabu u mp3 formatu, ali sam ga izgubio zobg formatiranja________ tražim.....

http://jadiepoo.com/dx/

Cr00xY
08-04-2006, 12:30
eo jedan prigodan link:

http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all


:pray:

Om3G@
08-04-2006, 13:06
AoE ima takodjer sjajan ST

Niles
09-04-2006, 16:38
Muzika iz The Longest Journeya je čisto instrumentalna ali je sjajna i točno pogađa željenu atmosferu. (soundtrack je besplatan: http://www.longestjourney.com/download/music/S)

Saznalo se da će u Dreamfallu bit i "prave" mjuze (one sa tekstom). FunCom nam je dao da vidimo kako će to ispast ovdje: http://forums.longestjourney.com/showthread.php?t=1967S(desni klik na "wmv download", pa "Save Target / Link As" )