PDA

Pogledaj cijelu verziju : Secret Agent (DOS igra)



cham3leon
27-11-2010, 23:44
Ne znam da li je itko ovo igrao, ali to sam ja imao kao klinac, kakve flashbackove sam dobio gledajući ovaj video, pred bar 13-14 godina je bilo da sam je zadnji put igrao :pray:

kMg9yiW-lV8

Chupacabra
27-11-2010, 23:52
A za nas forumaše sa mobilnog, bar bi mogao napisati nešto o igri. Kojeg je žanra, o čemu se radi, proizvođač itd.
Interesira me.
Also, jel se to meni čini ili je nastupio podforum rivajv? :pray:

blood4me
28-11-2010, 00:42
OMGGGGGGGGGGGGGGGGGG Dugujem ti svoj zivot, hvala! :pray: :pray:
Sjecam se kad smo ja i moj buraz to stalno haklaliii omg epic, sjecam se kada je tata prebacivao floppy sa svog kompa u moj da bi mi mogao kopirat na hard... isuse to su bila vremena :pray: :pray:
Haha ovo za revive, tocno tako nesto i ja pomislih xD

cham3leon
28-11-2010, 10:07
Nemam pojma koji je proizvođač, odakle je i otkada je igra, ali se sjećam da sam je imao na starom kompu i igrao je na mile majke, svega, ali svega se sjećam, tih ključeva, disketica, svih ovih stražara koji se kreću okolo, a da ne spominjem epski flashback koji sam dobio kad sam vidio kako se lik kreće na velikoj mapi po šumi i to :pray:
Inače, video ti sve objašnjava, imaš taj otok na kojem moraš proći svaki level, a leveli su ti prezentirani kao te kućice na njemu, ne sjećam se da li sam ikad prešo to do kraja, ali sjećam se točno kako je to izgledalo :pray:

System
28-11-2010, 13:46
Zvukovi u igri su grozni. Razumijem ogranicenost sistema, ali ovo je strasno. Mogli su barem neku muziku ubaciti. Inace cini se ako zabavan platformer.

Čux
30-11-2010, 15:41
Nemam pojma koji je proizvođač, odakle je i otkada je igra, ali se sjećam da sam je imao na starom kompu i igrao je na mile majke, svega, ali svega se sjećam, tih ključeva, disketica, svih ovih stražara koji se kreću okolo, a da ne spominjem epski flashback koji sam dobio kad sam vidio kako se lik kreće na velikoj mapi po šumi i to :pray:
Inače, video ti sve objašnjava, imaš taj otok na kojem moraš proći svaki level, a leveli su ti prezentirani kao te kućice na njemu, ne sjećam se da li sam ikad prešo to do kraja, ali sjećam se točno kako je to izgledalo :pray:


Ovak na prvi pogled bi sa 99% sigurnosti reko da je Apogee iza toga jer cijela stvar jaaaaako podsjeća na Crystal Caves, a i neke druge njihove igre, primarno zbog menija, al i generalnog izgleda svega.

cham3leon
30-11-2010, 15:47
Da, i na videu na početku piše Apogee.