PDA

Pogledaj cijelu verziju : usteda vremena



TeraBajt
26-11-2010, 21:32
ne znam jesam li jedini al tolko glupo zelim ustedit vrijeme da sam sebe iznenadjujem
npr.
neki dan mi se igra eu3 i pripisa mi se. loading screen mi je bio pri kraju, pa si mislim odtrpit cu do save gameova koji mi se ucitavaju dobrih 2-3 minute. loading screen se oduzi a meni zao otic na wc i ne ustedit to vrijeme sta cekam na saveove. na kraju mi zasteka na meniju i vec sam sebi glup cekam i trpim da mogu stisnut save games gumb. zapravo upravo sad trpim da upalim instalaciju defcona i ustedim vrijeme dok sam na wcu

lastane jesam li normalan?

a ironija je u tome kaj mlatim mudima cijeli dan kad se vratim iz skole/vani i vremena imam pun kurac.

Paran0a
26-11-2010, 21:39
Meni je ovako.Dodjem doma .Upalim komp.Presvucem se dok se ne loadaju winsi.Upisem pass.Odem na wc dok se ne boota sve i sjednem za komp. :D

Carp
26-11-2010, 21:43
Meni je ovako.Dodjem doma .Upalim komp.Presvucem se dok se ne loadaju winsi.Odem na wc dok se ne boota sve i sjednem za komp. :D

TeraBajt
26-11-2010, 21:45
i to isto

Xero
26-11-2010, 21:48
This topic is Ekrem approved
http://img100.imageshack.us/img100/188/ekremko.jpg

W3DR4N
26-11-2010, 21:49
Meni je ovako.Dodjem doma .Upalim komp.Presvucem se dok se ne loadaju winsi.Upisem pass.Odem na wc dok se ne boota sve i sjednem za komp. :D

Zaš imaš šifru na svom kompu. Doma.

Bartuc
26-11-2010, 21:59
Ja kad formatiram Windowse imam ovakvu proceduru...

1) Dok se windowsi instaliraju - odem kenjati
2) Dok se windowsi updateaju - odem se kupati
3) Dok se windowsi defragmentiraju - odem spavati


To mi je postala rutina i uštedio sam gro vremena na taj način. A ova fora sa paljenjem kompa i u međuvremenu obavljanjem svega što ima (presvlačenje i pišanje) je svjetski standard :D

Xero
26-11-2010, 22:01
Jesam ja jedini kojem se komp upali za minutu?

Paran0a
26-11-2010, 22:04
Meni je ovako.Dodjem doma .Upalim komp.Presvucem se dok se ne loadaju winsi.Upisem pass.Odem na wc dok se ne boota sve i sjednem za komp. :D

Zaš imaš šifru na svom kompu. Doma.
Jer mi ju se neda micat :(

Mirko L
26-11-2010, 22:07
Radi isto što i terabajt.
I također stavim kompić paliti, odem pišati i kad se vratim, sve mi je spremno.
I uvijek tako.

Niko Bellic
26-11-2010, 22:18
Dobri ste ljudovi. Meni je kraj kompa skoro uvijek jedna prazna boca od Nestea ledenog caja. Trenutno ih je cetiri... xD

Bartuc
26-11-2010, 22:29
Meni je bad držati komp u sleepu pošto nemrem naći info koliko zapravo (od oka) troši u tom stanju, a ne da mi se mjeriti i zajebavati time. A i iskreno, ne znam da li bi se vremenom napunila memorija smećem i totalno zagušila sistem!? Inače bi ga stalno držao u sleepu pošto se pali instantno. Mada Microsoft kaže da je preporučeno držati Vistu i Win7 u sleepu i ne gasiti ih, pa sad ti znaj :(


Nego, sjetio sam se kako još štedim vrijeme. Kada idem nekamo sa autom i moram odnijeti smeće, onda ne odem baciti smeće pa u auto i pustiti ga da se grije... nego stavim smeće pokraj auta, kresnem ga i iskoristim tih minutu koliko mi treba za baciti smeće da se auto koliko toliko ugrije :D Moš mislit kak se stigne u minuti ugrijati, ali psiha mi je odmah mirnija :D

Mirogamemasta
26-11-2010, 23:06
Meni je ovako.Dodjem doma .Upalim komp.Presvucem se dok se ne loadaju winsi.Upisem pass.Odem na wc dok se ne boota sve i sjednem za komp. :D

Zaš imaš šifru na svom kompu. Doma.
Zbog rodbine, frendova i ostalih njuskala. (Ja sam izbacio sifru, jednostavno mi je bolje da se komp odmah digne i pokrene sve sto treba sam.)

Ja isto stedim vrijeme.
Kad dodem s posla upalim komp pa dok se on digne ja se presvucem, ili odem na WC i sl.

Aral
26-11-2010, 23:13
O da, moj time management je poprilično dobar, kaj se tiče kompa, auta, bilo čega, malo sam ovisan u vremenu i sve moram imat u naprijed isplanirano. Kad se naviknem na neku igru onda točno znam di kolko vremena treba za kaj pa onda to vrijeme iskoristim za wc, pripremu nekog sendvića, malo van na zrak, ubit oko ak treba i sl. I tak, malo po malo :D Komp u pravilu radi bez gađenja nekih 25 dana u mjesecu, ovo ostalo se gasi ako baš torrent ne radi, bitno da je sve pri ruci kad treba.

System
26-11-2010, 23:18
Jesam li ja jedini koji nikad ne gasi komp? :(
Inace kada mi se nesto skida/loada na netu obicno jedem.
Kada defragmentacija/antivirus scan onda spavam.
Takodje kada igram neki RTS odem do wc-a a kad se vratim imam resursa. :)

Rang€r
26-11-2010, 23:19
ništa evo imam run u lotru i postam na forumu, tek tolko eto.

Paran0a
26-11-2010, 23:20
Eh da.U rekordnom vremenu mogu napravit corn fleaks.Posto je to hranu koju jedem kad nemam vremena za jest ,jel.

SharpDressedChevap
26-11-2010, 23:22
Jesam ja jedini kojem se komp upali za minutu?

Ne... mjerio sam na Solutu vrijeme bootanja i prosjek je 1:05 :) Tada je kompletno spreman a ja se mogu popišat i još mi ostane vremena da čekam na komp :(

Rang€r
26-11-2010, 23:26
Eh da.U rekordnom vremenu mogu napravit corn fleaks.Posto je to hranu koju jedem kad nemam vremena za jest ,jel.

ja jedem i mažem kruh u isto vrijeme

bornathepicek
27-11-2010, 01:45
Dobri ste ljudovi. Meni je kraj kompa skoro uvijek jedna prazna boca od Nestea ledenog caja. Trenutno ih je cetiri... xD
Iskreno se nadam da nisu pune :(

McPingvin_v2.0
27-11-2010, 02:02
Komp mi je upaljen 0-24, defragmentacija i skeniranje virusa se automatski pali u 4:00 :>

Niko Bellic
27-11-2010, 06:58
Dobri ste ljudovi. Meni je kraj kompa skoro uvijek jedna prazna boca od Nestea ledenog caja. Trenutno ih je cetiri... xD
Iskreno se nadam da nisu pune :(
Nisu, ali tu su ako zatreba. xD

Aral
27-11-2010, 07:55
Komp mi je upaljen 0-24, defragmentacija i skeniranje virusa se automatski pali u 4:00 :>
Haha, tak i ja negdje. Plus, TuneUp Utilities i da vidiš, radi ko beba.

Constantine
27-11-2010, 11:59
također,neda mi se cekat par minuta da se komp boota.
Also:
http://img.photobucket.com/albums/v502/ ... 242020.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v502/Jaqen/1272582242020.jpg)