PDA

Pogledaj cijelu verziju : warcraft 3



Tezekiel
31-07-2006, 15:32
kako prijeći misiju (4.) u warcraftu 3:roc u kojoj si ti NE i moras doci do furiona stormaragea orje undeadova dok ti orkovi blokiraju put. njima je potrebno samo 18-20 min da dodji do njega, a ja za to vrijeme nemogu ni posteno ostetit orkovsku bazu.
P.S. Igram na hard

Systematic Reverse
31-07-2006, 18:03
kako prijeći misiju (4.) u warcraftu 3:roc u kojoj si ti NE i moras doci do furiona stormaragea orje undeadova dok ti orkovi blokiraju put. njima je potrebno samo 18-20 min da dodji do njega, a ja za to vrijeme nemogu ni posteno ostetit orkovsku bazu.
P.S. Igram na hard

Jel to ono kada undeadovi sjeku drweće do Furiona???

Prince-Artas
31-07-2006, 19:03
kako prijeći misiju (4.) u warcraftu 3:roc u kojoj si ti NE i moras doci do furiona stormaragea orje undeadova dok ti orkovi blokiraju put. njima je potrebno samo 18-20 min da dodji do njega, a ja za to vrijeme nemogu ni posteno ostetit orkovsku bazu.
P.S. Igram na hard

nabrzinu sagradi vojsku i satari ih, vidi ima li šta ovdje

http://www.gamefaqs.com/

Glass
31-07-2006, 21:29
To je jedna od najjebeniji misija u igri, nastoj skupit što veću vojsku i onda pričekaj napad orkova(kada povedu i heroja), kada pobjediš orkove razdvoji vojsku u dvije skupine, jednu manju koja se sastoji samo od 2-4 jedinice i drugu veću od preostale vojske, tada pošalji manju vojsku u orkovsku bazu da pokupi pozornost svih neprijateljskih jedinca i odvuče ih što dalje od baze, nakon toga protrči s većom vojskom kroz orkovsku bazu i sukobi se s čuvarima roga(za čuvare povedi nekoliko onih polu srna polu žena jednica sjećam se da su imale neki spell koji mi je koristio protiv njih.).
Ovako sam ja prešao tu misiju, ali ja sam igrao na normal pa neznam koliko će ti ovo pomoći

Sgt. Bull
01-08-2006, 00:01
To je jedna od najjebeniji misija u igri, nastoj skupit što veću vojsku i onda pričekaj napad orkova(kada povedu i heroja), kada pobjediš orkove razdvoji vojsku u dvije skupine, jednu manju koja se sastoji samo od 2-4 jedinice i drugu veću od preostale vojske, tada pošalji manju vojsku u orkovsku bazu da pokupi pozornost svih neprijateljskih jedinca i odvuče ih što dalje od baze, nakon toga protrči s većom vojskom kroz orkovsku bazu i sukobi se s čuvarima roga(za čuvare povedi nekoliko onih polu srna polu žena jednica sjećam se da su imale neki spell koji mi je koristio protiv njih.).
Ovako sam ja prešao tu misiju, ali ja sam igrao na normal pa neznam koliko će ti ovo pomoći
polu srna polu zena? mislis dryade?

Glass
01-08-2006, 00:14
[quote="Broken Mirror":19pctbkg]To je jedna od najjebeniji misija u igri, nastoj skupit što veću vojsku i onda pričekaj napad orkova(kada povedu i heroja), kada pobjediš orkove razdvoji vojsku u dvije skupine, jednu manju koja se sastoji samo od 2-4 jedinice i drugu veću od preostale vojske, tada pošalji manju vojsku u orkovsku bazu da pokupi pozornost svih neprijateljskih jedinca i odvuče ih što dalje od baze, nakon toga protrči s većom vojskom kroz orkovsku bazu i sukobi se s čuvarima roga(za čuvare povedi nekoliko onih polu srna polu žena jednica sjećam se da su imale neki spell koji mi je koristio protiv njih.).
Ovako sam ja prešao tu misiju, ali ja sam igrao na normal pa neznam koliko će ti ovo pomoći
polu srna polu zena? mislis dryade?[/quote:19pctbkg]


Valjda što ja znam, čini mi se da imaju nekakav spell za dizanje debuffova što dobro dođe jer oni čuvari bacaju nekakav spell što te uspori

Sgt. Bull
01-08-2006, 09:07
[quote="Sgt. Bull":h42vpuum][quote="Broken Mirror":h42vpuum]To je jedna od najjebeniji misija u igri, nastoj skupit što veću vojsku i onda pričekaj napad orkova(kada povedu i heroja), kada pobjediš orkove razdvoji vojsku u dvije skupine, jednu manju koja se sastoji samo od 2-4 jedinice i drugu veću od preostale vojske, tada pošalji manju vojsku u orkovsku bazu da pokupi pozornost svih neprijateljskih jedinca i odvuče ih što dalje od baze, nakon toga protrči s većom vojskom kroz orkovsku bazu i sukobi se s čuvarima roga(za čuvare povedi nekoliko onih polu srna polu žena jednica sjećam se da su imale neki spell koji mi je koristio protiv njih.).
Ovako sam ja prešao tu misiju, ali ja sam igrao na normal pa neznam koliko će ti ovo pomoći
polu srna polu zena? mislis dryade?[/quote:h42vpuum]


Valjda što ja znam, čini mi se da imaju nekakav spell za dizanje debuffova što dobro dođe jer oni čuvari bacaju nekakav spell što te uspori[/quote:h42vpuum]
da da da to su dryade i imaju spell dobar protiv ud-ova,prvi spell koji summoned jedinicama djeli 300 damage