PDA

Pogledaj cijelu verziju : Superman Returns



Sam
31-07-2006, 14:53
Neznam dal topic postoji dal je ko gledo kakvi su komentari ja sam očekivo više.

Dreamer Deceiver
31-07-2006, 15:07
nisam gledo ali superman u ovom filmu izgleda....nekako bedast

olio
31-07-2006, 15:10
nisam gledo ali superman u ovom filmu izgleda....nekako bedastbedast ne nego retariran ....LOL....jesi mu vidio cipele ...... crvene,visoke lakirane :rotfl: :o i još ona kosa

v4MP1r3
31-07-2006, 19:03
iskreno, fanovi supermana i batmana su podijeljeni od pocetka, ja sam batman fan 8)
lol

Glass
31-07-2006, 21:14
Superman je peder :yuck:

Helena
31-07-2006, 21:28
Glumac je zgodan. :)

reiki_
31-07-2006, 21:33
Glumac je zgodan. :)

Mene zanima zašto Heleni mail glasi na muško ime ( Damir) ? Urota?
Superman nek.... pa nek ode negdje. Ja bi više filmova o Batmanu.

Helena
31-07-2006, 21:44
Glumac je zgodan. :)

Mene zanima zašto Heleni mail glasi na muško ime ( Damir) ? Urota?
Superman nek.... pa nek ode negdje. Ja bi više filmova o Batmanu.

Zato što mi je mail na staroga, a on ga ne koristi pa mi je bezveze imat više adresa, kad ga koristim samo ja.

Glass
31-07-2006, 21:48
Glumac je zgodan. :)

Mene zanima zašto Heleni mail glasi na muško ime ( Damir) ? Urota?
Superman nek.... pa nek ode negdje. Ja bi više filmova o Batmanu.

Zato što mi je mail na staroga, a on ga ne koristi pa mi je bezveze imat više adresa, kad ga koristim samo ja.

Mali savjet: nabavi svoju!!!
gmail je odličan.

Helena
31-07-2006, 22:04
[quote=Helena]Glumac je zgodan. :)

Mene zanima zašto Heleni mail glasi na muško ime ( Damir) ? Urota?
Superman nek.... pa nek ode negdje. Ja bi više filmova o Batmanu.

Zato što mi je mail na staroga, a on ga ne koristi pa mi je bezveze imat više adresa, kad ga koristim samo ja.

Mali savjet: nabavi svoju!!!
gmail je odličan.[/quote:2zzbh9gb]


Ma uzet ću još jednu besplatnu adresu od t-coma i gotovo. Ajde, dosta offtopica.

Babitz
31-07-2006, 22:07
ne namjeravam gledat supermena, pregej mi izgleda

kad smo o betmenu, betmen begins owna, naj film godine (je od ove godine, ne? :? ) :pray:

Ementaler
31-07-2006, 22:32
kako nebi pogledao film.

Pa nije se čovjek bezveze obukao u plavo, usko odjelce i obukao crvene gaćice sa vanjske strane...

W3DR4N
31-07-2006, 23:44
Superman je isti već 70 godina. Ne mogu ga sad mijenjati...

Dreamer Deceiver
01-08-2006, 07:12
Superman je isti već 70 godina. Ne mogu ga sad mijenjati...

sve se da promijeniti

W3DR4N
01-08-2006, 09:19
Superman je isti već 70 godina. Ne mogu ga sad mijenjati...

sve se da promijeniti

Onda to više nije Superman, ffs. To je isto kao da uzmem Zagora za film, i stavim mu plavu majicu, jer crvena nije u modi više. Pričate gluposti...
Nemam riječi, zabavan film sudite i odbijate gledati zbog kombinezona glavnog lika.

Maloki
01-08-2006, 09:46
iskreno, fanovi supermana i batmana su podijeljeni od pocetka, ja sam batman fan 8)


Me 2

olio
01-08-2006, 09:51
iskreno, fanovi supermana i batmana su podijeljeni od pocetka, ja sam batman fan 8)


Me 2pa batman je meni i većini bolji.....ali rula batmanov "autić" u batman begins...

mene živcira supermanov položaj tijekom letenja....ali inače je ok ..najbolji je najstariji supermanov crtani onaj kad uđe u telefonsku govornicu i obuče se u supermana

Dreamer Deceiver
01-08-2006, 09:54
Superman je isti već 70 godina. Ne mogu ga sad mijenjati...

sve se da promijeniti

Onda to više nije Superman, ffs. To je isto kao da uzmem Zagora za film, i stavim mu plavu majicu, jer crvena nije u modi više. Pričate gluposti...
Nemam riječi, zabavan film sudite i odbijate gledati zbog kombinezona glavnog lika.

ko je reko da je film sranje ??ja sam reko ko svi ostali da je smiješan u onom odijelu,poglej spidermanovo odijelo,na stripu je ne baš grozno ali na filmu mi je bolje,

Maloki
01-08-2006, 09:56
Superman je isti već 70 godina. Ne mogu ga sad mijenjati...

sve se da promijeniti

Onda to više nije Superman, ffs. To je isto kao da uzmem Zagora za film, i stavim mu plavu majicu, jer crvena nije u modi više. Pričate gluposti...
Nemam riječi, zabavan film sudite i odbijate gledati zbog kombinezona glavnog lika.

ko je reko da je film sranje ??ja sam reko ko svi ostali da je smiješan u onom odijelu,poglej spidermanovo odijelo,na stripu je ne baš grozno ali na filmu mi je bolje,

Joj da Spidermana sam zaboravio!! On mi je i bolji od Batmana...

JohnDoe
01-08-2006, 10:10
nisam jos pogledao batman returns, ali valjda ocu.

batman begins je meni uvjerljivo najbolji batman. a onaj njegov auto tek. prajako! 8)

str33t6l0w
01-08-2006, 11:09
nesviđa mi se.... izgleda.. retardirano...

Frky
01-08-2006, 11:44
Meni se Superman uvijek gadio jer ima prejake moći i samo ga onaj kamen može zaustaviti !

Ementaler
01-08-2006, 16:09
iskreno, fanovi supermana i batmana su podijeljeni od pocetka, ja sam batman fan 8)


Me 2

Ja sam Superman fan. Treba poštovati čovjeka koji se nakon što shvati da je jači od običnih ljudi nazove Super man i obuče crvene gaćice na vanjsku stranu uskog plavog odjelca ( očito misli i da mu je penis super ).


Batman je ustvari tipični rich boy, sa dječačkim mokrim snom da postane superheroj. Kupio je nekoliko gadgeta, sredio si auto i prozvao se super herojem. U mojim očima će uvjek ostati obično govno sa plašom iz izmišljenog grada.

:friends:

Babitz
01-08-2006, 17:02
[R]

iskreno, fanovi supermana i batmana su podijeljeni od pocetka, ja sam batman fan 8)


Me 2

Ja sam Superman fan. Treba poštovati čovjeka koji se nakon što shvati da je jači od običnih ljudi nazove Super man i obuče crvene gaćice na vanjsku stranu uskog plavog odjelca ( očito misli i da mu je penis super ).


Batman je ustvari tipični rich boy, sa dječačkim mokrim snom da postane superheroj. Kupio je nekoliko gadgeta, sredio si auto i prozvao se super herojem. U mojim očima će uvjek ostati obično govno sa plašom iz izmišljenog grada.

:friends:nemoj tako
i brus vejn se napatio i ostao bez starca kao mali isto ko i supermen, je da je ovaj iz druga planeta, no obojici nije bilo lako
al ipak ti priznam da superman ima originalniji i mastovitiji nick, i kul, vise hetero, odjecu
on je lijep, saren i tako, bas super (zato i je superman) dok je betmen crn ko neki metalac ili goticar :boohoo:
a i supermen bi pwno betmena jer ima super moci, dok betmen samo gadgete

Ementaler
01-08-2006, 17:05
da

olio
01-08-2006, 17:05
gadgeti rulaju......batman je cijeli skriven i tajnovit .....coooll....

jedva čekam novog batmana.....u slijedećem batmanu nastupa dvolični :killyou: 8)

X-Plosiv
01-08-2006, 17:21
batman i superman su prijatelji, te je batman jaci od supermena.

pitate se zasto?

kada su se batman i superman borili protiv onog celavog...batman i ovaj su ga pobijedili, te je tada superman dao prsten kriptona batmanu za slucaj ako se ikada supermanu desi da ode na zao put da ga batman moze srediti..

i superman radi u tvrtki batmana, tako da je batman njegov sef opet :D i znaju se uzivo ...


owned?yeah

Frky
01-08-2006, 18:59
batman i superman su prijatelji, te je batman jaci od supermena.

pitate se zasto?

kada su se batman i superman borili protiv onog celavog...batman i ovaj su ga pobijedili, te je tada superman dao prsten kriptona batmanu za slucaj ako se ikada supermanu desi da ode na zao put da ga batman moze srediti..

i superman radi u tvrtki batmana, tako da je batman njegov sef opet :D i znaju se uzivo ...


owned?yeah

Bilo je neke riječi da će raditi film batman protiv supermana ... koliko ja znam..... ili je već izaša ..... nemam pojma !

Glass
01-08-2006, 21:57
batman i superman su prijatelji, te je batman jaci od supermena.

pitate se zasto?

kada su se batman i superman borili protiv onog celavog...batman i ovaj su ga pobijedili, te je tada superman dao prsten kriptona batmanu za slucaj ako se ikada supermanu desi da ode na zao put da ga batman moze srediti..

i superman radi u tvrtki batmana, tako da je batman njegov sef opet :D i znaju se uzivo ...


owned?yeah


Jebo ti superjunaka kojeg pogodiš kamenom u glavu i on skvikne

X-Plosiv
01-08-2006, 22:04
Nemože supermen ništa batmanu, ne zbog kriptona nego zbog toga što je Batman učio sve borbene vještine, ima um jaći nego će Supermen imati ikada, te jednostavno, sve one gadgete, zna ih koristiti. 8)

Glass
01-08-2006, 22:19
Nemože supermen ništa batmanu, ne zbog kriptona nego zbog toga što je Batman učio sve borbene vještine, ima um jaći nego će Supermen imati ikada, te jednostavno, sve one gadgete, zna ih koristiti. 8)

Neznam koliko vas čita Klik ali u jednom broju je bilo nešto o Supermanu i kako ga ubit ja sam se pokidao od smijeha.

olio
01-08-2006, 22:21
[quote="X-Plosiv":185l5hu9]Nemože supermen ništa batmanu, ne zbog kriptona nego zbog toga što je Batman učio sve borbene vještine, ima um jaći nego će Supermen imati ikada, te jednostavno, sve one gadgete, zna ih koristiti. 8)

Neznam koliko vas čita Klik ali u jednom broju je bilo nešto o Supermanu i kako ga ubit ja sam se pokidao od smijeha.[/quote:185l5hu9]iskidaš mu plašt ili uzmeš staklo i odbiješ mu laserske zrake koje ispaljuje iz očiju.... :rotfl:

03-08-2006, 01:58
Ma,lik mi nikad nije bio drag,pogotovo zbog tajica :yuck:
A možd odem vidit film..jer se isplati?

Big Al
04-11-2006, 00:51
Nisam znao da je već izašo taj film

Helena
04-11-2006, 02:12
Ma,lik mi nikad nije bio drag,pogotovo zbog tajica :yuck:
A možd odem vidit film..jer se isplati?

Da, dobar je film.

olio
04-11-2006, 08:20
Ma,lik mi nikad nije bio drag,pogotovo zbog tajica :yuck:
A možd odem vidit film..jer se isplati?

Da, dobar je film.Meni se film nije svidio
Razlozi:

1.Uvod u film predug i podsjeća na Star trek
2.Priča Razdužena i pomalo otrcana
3.Radi razduživanja dobijeni su vrlo dosadni dijelovi filma

Jedino mi je bilo dobro nekoliko scena...ovaj film se mogao puno bolje izvest

Da_killah
04-11-2006, 12:03
...i one fore kad lebdi iznad zemlje, obasjan suncem, a plašt podsjeća na američku zastavu :yuck:

Helena
04-11-2006, 12:30
A meni je baš kul. :(

reiki_
04-11-2006, 20:43
Ne znam da lije ovdje netko čitao "The Dark Knight Returns" od Franka MIllera ( strip ) , jer se u njemu na kraju bore Batman i Superman.


*spoiler*


Batman fainta smrt pomoću nekakvih kemikalija te ostaje u svom podzemlju obučavati nove borce protiv zlikovaca . Svi sretni i zadovoljni ( ajmo reći ) .

Armachus
17-11-2006, 16:10
:shock: Vi gledate Super-Man-a. A ja mislio da je to film za đecu... :shock:

dugi
18-12-2006, 15:36
Meni je film sasvim ok.Cak sam ga dodao u svoju kolekciju.Bolji mi je od originalne verzije.Tada je jedan takav film postigao takav uspjeh jer je bio nesto novo i vizualno do tada nezamisliv.U danasnje doba je tesko zadiviti ljude jer je gotovo vec sve vidjeno.Ali ako uporedjujem prosli i danasnji onda je ovaj novi po meni bolji mada je daleko od odlicnog.