PDA

Pogledaj cijelu verziju : Počela velika blagdanska sniženja na Steamu



IgGy
24-11-2010, 20:38
Steamu je upravo započela velika akcija sniženja povodom nadolazećih blagdana, a akcija je nazvana "Give & Get". Uglavnom akcija traje od danas, pa do 30. studenog i svakog će dana na Steamu tijekom akcije biti raspoloživa sniženja na mnoge naslove, kao i sniženja na kolekcije naslova. Osim toga, na Steamu su raspoloživi i paketi naslova koje možete pokloniti nekome. No, uz sve to, nešto ćete možda moći i osvojiti. Na vlastitom Steam accountu dovoljno je kreirati vlastitu listu želja od deset ili više naslova, a 30 korisnika s top 5 igara na njihovoj listi želja biti će i nagrađeno.

www.steamgames.com (http://www.steamgames.com)

Arbiter of Change
24-11-2010, 20:56
Da PCP vrijedi štogod već bi se darivali STEAM korisnici ovdje na forumu. Deus Ex pack, ovo ono. :eyebrows:

D.O.M.I.
24-11-2010, 21:08
Na vlastitom Steam accountu dovoljno je kreirati vlastitu listu želja od deset ili više naslova, a 30 korisnika s top 5 igara na njihovoj listi želja biti će i nagrađeno.


kaj baš mora bit 10 il više ? ono nisam tolko pohlepan zasad samo 6 želim :D

W1k1n6
25-11-2010, 15:23
Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao :)

Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.

The Boz
25-11-2010, 15:25
Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna)
Kupljeno. Fala, šefe.

W3DR4N
25-11-2010, 15:40
Meni obično prođu takvi popusti uz oči. CS:S se igra od dviiljadečetvrte. Doduše, nedavno je nadograđen achivementima i kill camovima. :thumbs2:

The Boz
25-11-2010, 15:46
Ja sam ostao old skul, 1.6aš, pa zato...

Deadwalker
25-11-2010, 16:30
Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao :)

Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.

Civilization 5 mozes kupiti na game.co.uk za otprilike 230kn. Ako ne patis za kutijom, samo kupis cd-key i aktiviras igru na Steamu. Ja cu tako :)

W1k1n6
25-11-2010, 16:43
Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao :)

Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.

Civilization 5 mozes kupiti na game.co.uk za otprilike 230kn. Ako ne patis za kutijom, samo kupis cd-key i aktiviras igru na Steamu. Ja cu tako :)
Jednom sam se opekao s kupnjom CD keya i više neću nikad. Znači u obzir dolaze samo Direct2Drive, Steam i slični servisi za "službenu" digitalnu distribuciju. Ne patim za kutijom :)

Deadwalker
25-11-2010, 16:52
Onda cekaj Bozic i nadaj se da ce biti neki popust :). Ja sam u dilemi za iduci mjesec između Civa 5 i Starcrafta 2. Prosli mjesec sam uzeo Mass Effect 2 te Trine (bio na akciji za par eura. Taman cu ih odigrat do kupnje nove strategije :)
Ili me Steam obraduje sa 5 novih igara :D

IgGy
25-11-2010, 18:09
Sumnjam da će ubrzo biti neka opasna sniženja za ove velike hitove poput Black Ops ili Civ 5. Cijene takvih igara snižuju se obično pola godine, godinu nakon izlaska, odnosno nakon što si je Valve dovoljno zaradio.


INAČE... Ovo je dosta, onak zanimljiva vijest. Fallout New Vegas je na Steamu u mjesec dana prodan u 300.000 kopija, kao i Civ 5.

Tak da ono, izgleda da Steam polako prerasta u prilično znakovitu platformu.

Deadwalker
25-11-2010, 18:14
I već se mnogi indie developeri bune da Steam uništava retail prodaju te da mnogi izdavaču odustaje od iste te su prisiljeni ići preko Steama koji uzima poveća naknadu za distribuciju. Jakim igračima naravno odgovara Steam. Jednostavna i vrlo kvalitetna platforma koji igranje na PC-u dovodi na konzolašku plug & play opciju.

Arbiter of Change
25-11-2010, 20:04
Je, zato su svi i navalili na Steam jer im ovi uzimaju veliku proviziju. :eyebrows: