PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što se dogodilo Team Fortressu 2?



W3DR4N
22-11-2010, 19:29
Uđem u igru nakon šest mjeseci i što me dočeka?
MMORPG

Ekipa umjesto da igra, spamma ingame chat porukama za đoranje kapa i oružja, u igri je dućan gdje šljem za heavya košta 20€, a ekipa kupuje cijele pakete oružja koja drugi nemaju.

Outmind
22-11-2010, 19:35
Uff, i jaka im korist od toga. Stvarno korisna oružja se mogu nabrojat na prste jedne ruke, a ostala su "izbalansirana" tako da prednosti koje nose nisu dovoljno vrijedne s obzirom na minuse tih oružja. Kaj se tiče kapa, ko voli nek izvoli - ak ćeš kupit šljem za 20 ojra, ja tu ne vidim problem. Mogu se klinci k**čit koliko god hoće sa svim tim đinđama, no ništa nije bolje od čistog skilla.

Dakle vedrane, zaključak svega ovoga je da tvoje rantanje, kao i mnogo puta do sada, baš i nema smisla. Nađi si neki dobar server, napravi koji turret ili backstabbaj nekoga te guštaj u igri.

System
22-11-2010, 19:38
Hat Fortress 2.
I ja sam htjeo da igram ali posle tog sranja sa kapama, ne hvala.

etejid
22-11-2010, 20:07
Nisam u toku ali što fali kapama? :)

Lord Ragnarok
22-11-2010, 20:11
its z hat revolušn!

The Boz
22-11-2010, 20:15
I meni se čini da nedavno sve pada u vodu :(

Markecgrad
22-11-2010, 20:18
Meni to ne smeta previše, samo treba izbjegavati trade servere i neće biti nikakvih problema.

Worthaur
22-11-2010, 20:18
Mikrotransakcije, propast online gaminga

W3DR4N
22-11-2010, 20:20
Dakle vedrane, zaključak svega ovoga je da tvoje rantanje, kao i mnogo puta do sada, baš i nema smisla. Nađi si neki dobar server, napravi koji turret ili backstabbaj nekoga te guštaj u igri.

TF2 je trebala biti zabavna igra gdje se bezbrižno igra, bez forsanja pro skillera od 12 godina kao u bilo kojem COD-u recimo.
Problem je što više igru nitko ne igra radi zabave.
Najbrojniji su achivement idle serveri, a za pronaći normalan 2Fort server mi je trebalo 15 minuta.

The Boz
22-11-2010, 20:39
Nitko normalan ne igra 2Fort.

Outmind
22-11-2010, 20:46
Dakle vedrane, zaključak svega ovoga je da tvoje rantanje, kao i mnogo puta do sada, baš i nema smisla. Nađi si neki dobar server, napravi koji turret ili backstabbaj nekoga te guštaj u igri.

TF2 je trebala biti zabavna igra gdje se bezbrižno igra, bez forsanja pro skillera od 12 godina kao u bilo kojem COD-u recimo.
Problem je što više igru nitko ne igra radi zabave.
Najbrojniji su achivement idle serveri, a za pronaći normalan 2Fort server mi je trebalo 15 minuta.


Ja recimo igram samo pipeline. imam svoj fav server koji vrti pipeline 24/7, svaku večer je full house, cijeli vikend je full house a ujutro je omjer botova i ljudi negdje pola pola. Od kada je počeo onaj man.co store možda su me 3 lika pitala za trade tamo, i to je bilo to. Nitko nikaj ne forsa, igrš se i baš te briga. Samo treba takav server nać, a kad ga nađeš, za ostalo te ionak boli.

Arbiter of Change
22-11-2010, 21:11
Issavam, to su samo šeširi i budale koje bacaju lovu. Što trzate odmah?

W3DR4N
23-11-2010, 08:51
Prodaju se i oružja. To više nije samo estetski detalj.
Al ne kužim zašto toliko branite Valve kad je napravio sranje.

Deadwalker
23-11-2010, 13:03
Valve je uz Blizzard danas jedini developer koji je sposoban zaraditi velike novce na PC-u. Zovite to krađom, al oni kupe ogromne pare na takvim mikrotransakcijama koje će tek postati standard kroz idućih par godina, htjeli mi to ili ne.

Worthaur
23-11-2010, 13:36
Zovite to krađom, al oni kupe ogromne pare na takvim mikrotransakcijama koje će tek postati standard kroz idućih par godina, htjeli mi to ili ne.
Al to i je standard zadnjih neznam kolko godina, kak mislis postat ce?

Rang€r
23-11-2010, 13:38
a šta več nisu standard? mikrotransakcije su tu več nekih 2 godine, ak ne i više.

uostalom i plačanje gamecarda je neki oblik mikrotransakcije.

Deadwalker
23-11-2010, 13:45
Mislio sam na općenito, a ne u slučaju ove igre samo :)

Arbiter of Change
23-11-2010, 13:47
Prodaju se i oružja. To više nije samo estetski detalj.
I? Ne prodaju ti OP oružja koja su instant WIN već svako ima i neki nedostatak.

Worthaur
23-11-2010, 13:49
Pa i mislio sam opcenito, kolko igara ima DLC?

Deadwalker
23-11-2010, 13:51
To je još ništa. Za koju godinu kupit ćeš igru za neke sitne pare i onda je konstatno nadograđivat dodacima.

Rang€r
23-11-2010, 14:23
Mislio sam na općenito, a ne u slučaju ove igre samo :)

kolko znam wow več par godina ima mikrotransakcije u obliku mjenjanja imena i ostalih pizdarija, to transferanja likova na druge servere i sl.

DnD mmo je u f2p modelu pomoču tih mikrotransakcija preko godinu dana.

ima još dost primjera.

Čux
23-11-2010, 15:07
ne dopada mi se nikako kojim je putem krenuo TF. već kod nekih class updateova je bilo naznaka da bi svašta mogli očekivat, ali ovaj mannconomy update mi je ipak malo previše. Sad gameplay kao takav spada u drugi plan i sve kenjaju samo o kapama, farbama, nametagovima i ostalim govnima. Već sa random drop itemima su se pojavili idle serveri, a sad sa craftanjem i tradanjem da ne govorim čeg sve ima. Recepti su već lagano na razini DII i horadric cubea, a čak i set itema ima s, naravno, dodatnim stributima za komplet.

Mala utjeha mi je da lige to fino filtriraju pa se netreba brinut o previše mahanja sa nebalansiranim itemima, a što se publica tiče nije baš lagao nać normalno. Najbolje se držat 2-3 provjerena servera koji su podržani sa dobrim communityem.


@ Weki, ako TF ne igraš mjesec ili dva, dočekat će te totalno drugačija igra. nakon 6 moš skoro zaboravit sve što si znao jer brzina kojom se stvari tu mijenjaju je, reko bi, brža nego u samom početku. I btw 2fort serveri nikako nisu normalni, to mi je ekvivalentno 0/24 Fueldump serverima ;)

Outmind
23-11-2010, 19:46
To je još ništa. Za koju godinu kupit ćeš igru za neke sitne pare i onda je konstatno nadograđivat dodacima.

Tak je, igre će postat novi printeri...

Maloki
23-11-2010, 23:33
Još smo prošle godine pričali frend iz razreda i ja kako Valve radi MMO od TF2.