PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prišt na nosu



Bartuc
21-11-2010, 11:07
Neka izraste na licu, nema beda, neka izraste na čelu, nema beda, neka izraste na "brku", ajde, proći će... Ali jebo konj oko, ne diraj mi nos :(

Zar ne mrzite kada vam izraste priština na nosu, pa izgledate kao prokleti Rudolf iz pakla?


Sve mogu podnijeti, ali prišt na nosu ne. Najrađe bi se zaključao i ne izlazio iz stana dok ne ode. Kaj je najgore, full rijetko se pojavi, ali kada se pojavi, onda se pojavi u najgorem mogućem trenutku :cry:


Kako ga izliječiti u najkraćem mogućem roku? Ja stavim kaledonta, limuna, bepantena i tko zna kakvih quraca, ali opet treba 2-4 dana da crvenilo ode...

Feanor
21-11-2010, 11:12
Imam ful osjetljivu kožu pa mi najčešće izađe priština nakon što se obrijem i to negdje u području čeljusti, i to ne onaj sazrijeli nego onaj u fazi sazrijevanja kad je oteknut i boli. Mrzim ih iz dna duše. Na nosu izađe rijetko, ali ti mi ne smetaju jer ih lako pucam, malo bude crveno al ok...

Bartuc
21-11-2010, 11:13
Mene baš to smeta što ti nos bude crven par dana. Mrzim to.

MAFNi
21-11-2010, 11:19
Kad god bude neki veći, majka mi ga istišti xD
A što se tiče nosa, nedavno mi mje izrasla jebena bradavica, al dobro nije na vrhu nosa nego dole ispod :twisted:

Forengner
21-11-2010, 11:21
Imam koji,iako sada postoji toliko preparata protiv infekcija i zapaljenja,(koji reklo bi se,zaista pomazu), tih gnusnih napadaca,ja nemam ama bas nijedan trenutno u stanu.A ti alternativni lekovi retko kad zaista pomognu.

croat1gamer
21-11-2010, 11:22
Nabavi majcu sa natpisom "Na nosu mi je veliki crveni prist. Ne gledati".

Inace, bolje nek bude crvenilo nego ona bijela fleka.
Meni se skoro pa niti ne vidi razilka kad ga se rijesim jer mi je koza u podrucju nosa/cela skoro pa uvijek crvena zbog blazeg oblika seboreje. :(

Doctor Freak
21-11-2010, 12:37
Neka izraste na licu, nema beda, neka izraste na čelu, nema beda, neka izraste na "brku", ajde, proći će... Ali jebo konj oko, ne diraj mi nos :(

Zar ne mrzite kada vam izraste priština na nosu, pa izgledate kao prokleti Rudolf iz pakla?


Sve mogu podnijeti, ali prišt na nosu ne. Najrađe bi se zaključao i ne izlazio iz stana dok ne ode. Kaj je najgore, full rijetko se pojavi, ali kada se pojavi, onda se pojavi u najgorem mogućem trenutku :cry:


Kako ga izliječiti u najkraćem mogućem roku? Ja stavim kaledonta, limuna, bepantena i tko zna kakvih quraca, ali opet treba 2-4 dana da crvenilo ode...

Imaš u ljekarni za kupiti SKINOREN kremu. Namažeš na debelom po prištu i ode kroz noć.

To je provjereno, samo što je krema oko 100kn.

sickpetey
21-11-2010, 13:16
Neka izraste na licu, nema beda, neka izraste na čelu, nema beda, neka izraste na "brku", ajde, proći će... Ali jebo konj oko, ne diraj mi nos :(

Zar ne mrzite kada vam izraste priština na nosu, pa izgledate kao prokleti Rudolf iz pakla?


Sve mogu podnijeti, ali prišt na nosu ne. Najrađe bi se zaključao i ne izlazio iz stana dok ne ode. Kaj je najgore, full rijetko se pojavi, ali kada se pojavi, onda se pojavi u najgorem mogućem trenutku :cry:


Kako ga izliječiti u najkraćem mogućem roku? Ja stavim kaledonta, limuna, bepantena i tko zna kakvih quraca, ali opet treba 2-4 dana da crvenilo ode...


Eh ti se za to zalis,,cekaj da ti naraste prist u nosuSili u uhu pa ces osjetit bol i pakao :D,ja svoje nisam ni mazao ni nista,glavno mi je bilo da perem bulju svaki dan i prodje samou kad bi ih dirao samo bi ispalo gore..neke kreme pomazu al su skupe i mozda ces promijeniti dvije tri dok nadjes pravu.Peri dnevno lice,stavljaj niveu i ne diraj jebeno lice.To je onako pocetak :D

Maloki
21-11-2010, 13:18
Eh ti se za to zalis,,cekaj da ti naraste prist u nosu
Nema goreg od tog :(

Aerial
21-11-2010, 13:29
U nosu?

A tamo dolje? :3

sickpetey
21-11-2010, 13:32
U nosu?

A tamo dolje? :3


...o tome se ne govori

SharpDressedChevap
21-11-2010, 13:36
Prišt u nosu i u uhu, e to je bolno :(

Feanor
21-11-2010, 13:45
Prištevi na dupetu su pain in (on) the ass, izađe jedan u godinu dana bude ogroman i moram sjedit samo na jednom obrazu, treba im vječnost da sazriju, a kad sazriju su užasno bolni za istisnut :(

Neven <R>
21-11-2010, 14:01
Ja sam čuo ženski savjet da staviš pastu za zube tamo di je prišturina (i samo tamo) i da ti to pomogne dosta prek noći, al ne treba pretjerati jer je štetno za kožu. Nisam probao doduše.

Lord Ragnarok
21-11-2010, 14:46
kremica sebamed. ujutro uocis prist, namazes, navecer ga vise nema.
il ako je neki ozbiljniji jos ga navecer namazes i ujutro istisnes.
svaki put radi.

inace nemam apsolutno nikakvih pristica, mozda se pojavi tu i tamo koji, recimo svaka 3-4 tedna jedan prosjecne velicine te 2-3 mjeseca za neki veliki.

inace kako vam pristic u nosu moze smetati? jednostavno ga ne dirajte, osim ako bas nemrete ne kopati nos..

Mirko L
21-11-2010, 15:42
U nosu?

A tamo dolje? :3


...o tome se ne govori
Mene je jednom tu izrastao. Koji prozor, ono :(

Babitz
21-11-2010, 16:49
Imao sam prišt na nosu 2-3 puta i zvali su me Rudolf. Još je gore kad ga imaš u fakin uhu pa čuješ ful glasno kad ga istisneš.

croat1gamer
21-11-2010, 16:52
Kako bi te zvali kad bi imao (genitalni) herpes (na ustima) i prist na nosu?

Znam, losa sam osoba. :(

Viper33
21-11-2010, 18:18
imas jedan preparat kako god zove se silverex ja mislim po novinama je to ti je srebro ugl dosta kosta dode 400 kn ali ti traje po 18 mj i to stvarno dijeluje mislim ne potrosi se zqa 2 mj.ugl fora ti uje u tome da u bocici imas srebro i ti unutra ulijev vodu pustis sat vremena da se to srebro otopi i onda spricas po licu to ti je najbolje dok nemas pristice da ti sprijecava njihovo dolazenje. Uvijek imas istu bocicu i valjda se samo mali dio potrosi od tog srebra unutra ugl citaj na netu. meni pomaze rijesio sma se pristica i dode mi samo jedan dva i to bas ako sam s prlajvim rukama dirao po faci sami od sebe ne dodu

Systematic Reverse
21-11-2010, 20:32
neam bas problema sa istima, ali nekad zna na retardiranom mjestu izrast, i poludim :c

Maloki
21-11-2010, 22:36
imas jedan preparat kako god zove se silverex ja mislim po novinama je to ti je srebro ugl dosta kosta dode 400 kn ali ti traje po 18 mj i to stvarno dijeluje mislim ne potrosi se zqa 2 mj.ugl fora ti uje u tome da u bocici imas srebro i ti unutra ulijev vodu pustis sat vremena da se to srebro otopi i onda spricas po licu to ti je najbolje dok nemas pristice da ti sprijecava njihovo dolazenje. Uvijek imas istu bocicu i valjda se samo mali dio potrosi od tog srebra unutra ugl citaj na netu. meni pomaze rijesio sma se pristica i dode mi samo jedan dva i to bas ako sam s prlajvim rukama dirao po faci sami od sebe ne dodu
Jesi znao da je jako zdravo ako piješ vodu sa srebrom?


Inače, frend mi je imao najbolesnije prišteve ikad.
Najbolje je bilo kad bi mu sami od sebe pukli :pray:
Morao sam se čuvati da me ne pogodi pošto smo sjedili zajedno u srednjoj.

Bartuc
21-11-2010, 22:48
Nedaj bog jesti sendvič kraj njega :D


Inače mi na nosu prišt naraste svega par puta godišnje, ali sada sam toliki peh da mi je narastao 2x u roku od 3 tjedna i to svaki put u nedjelju tako da moram ko kreten na posao u ponedjeljak :(


Danas sam liječio i kaledontom i limunom, ali ništa, nos ko u Rudolfa :( Nadam se da će mi se tokom sna povući, ipak prolazim pokraj 100 pičaka do svog stola, pre strašno :(

Viper33
21-11-2010, 22:49
imas jedan preparat kako god zove se silverex ja mislim po novinama je to ti je srebro ugl dosta kosta dode 400 kn ali ti traje po 18 mj i to stvarno dijeluje mislim ne potrosi se zqa 2 mj.ugl fora ti uje u tome da u bocici imas srebro i ti unutra ulijev vodu pustis sat vremena da se to srebro otopi i onda spricas po licu to ti je najbolje dok nemas pristice da ti sprijecava njihovo dolazenje. Uvijek imas istu bocicu i valjda se samo mali dio potrosi od tog srebra unutra ugl citaj na netu. meni pomaze rijesio sma se pristica i dode mi samo jedan dva i to bas ako sam s prlajvim rukama dirao po faci sami od sebe ne dodu
Jesi znao da je jako zdravo ako piješ vodu sa srebrom?


Inače, frend mi je imao najbolesnije prišteve ikad.
Najbolje je bilo kad bi mu sami od sebe pukli :pray:
Morao sam se čuvati da me ne pogodi pošto smo sjedili zajedno u srednjoj.

to ne pijes to spricas na lice samo i pustis da se osusi koda si se umio al se ne obrises -.- i uostalom moze se spricat u usta ako imas afte i to dezinfekcisko je

Outmind
21-11-2010, 22:52
Dok sam bio u pubertetu sam imao prišteve ko i sbatko drugi, sad ih nemam Na nosu ih doduše nikad nisam imao.

Bartuc
21-11-2010, 22:58
Koliko godina imaš?

Ja idem u 24-tu i još mi se masti lice te dobijem kojega na licu. Nevjerojatno koliko me to živcira, nadao sam se da ću u ovim godinama biti home free što se toga tiče. Nije ništa strašno, ali opet... Stari je bio prištav ko guzica, pa je u ranim 20-ima imao lice ko "bebina guza", cure su znale biti ljubomorne koliko je savršene pore imao :(

Viper33
21-11-2010, 23:06
a sve zavisi evo ja isto u 6 i 7 razredu sam imao cijelo celo onako nije bilo bijelog vec crveno koda imam kvrgu na celu i tako njih 6-7 :/ i evo sda nakon 3 god 1 srednje i nemam vise uopce ako i zna iskocit jedan to su oni mali kojih se rijesim u lapo sata :)

flander
21-11-2010, 23:21
a da odeš kod dermatologa ?

meni je znala smrznut prišt sa nekim dušikom, malo mi poli toga po leđima i sve 5 ^^

recimo dobar je propolis krema, to lječi sve, hemeroide, upalu grla, ma sve...

Rang€r
22-11-2010, 00:01
ja sam kul pa me prištevi ne napadaju

sickpetey
22-11-2010, 00:16
ja sam kul pa me prištevi ne napadaju

To zapravo znaci da imas rak

hacker
22-11-2010, 00:59
A ja sam kul pa ponosno nosim svoj prišt!

Bartuc
22-11-2010, 09:34
Nije prošao, išao sam na posao ko Rudolf. Glava dolje i brzi korak kroz odjel sa pičkama :D

Frky
22-11-2010, 12:56
Meni je problem prišt na čelu jerbo ostane i po tjedan dana tamo i nemoš mu ništa! Po nosu nisam imao puno, a po obrazima su neki labavi koje riješim za par minuta, ali ostave trag!

Lord Ragnarok
22-11-2010, 13:50
di to radis bartuce?

Bartuc
22-11-2010, 13:55
Ma praksa u VIP-u... U zgradi ima 700-injak ljudi, znači cca 350 po smjeni, a od toga više od pola su žene :D

Rang€r
22-11-2010, 14:22
ja sam kul pa me prištevi ne napadaju

To zapravo znaci da imas rak

nemam ti ja novaca za to

majstoro
28-11-2010, 20:50
ja neam problema sa pristevima al imam sa bijelim tockicama na licu
Sa udaljenosti se bas i ne vide al kad se priblizis vide se
Volio bih da ih se rijesim mislim da se puhice zovu :D