PDA

Pogledaj cijelu verziju : Playstation Store



Duke of Earl
20-11-2010, 15:21
Evo ovako, nakon početnog oduševljenja mene i prijatelja što je PS Store kompatabilan s hrvatskom i lakoćom upravljanja njime, dali smo broj kreditne i odma uzeli Crash Team Racing za PS 1, za simboličnih 35 kuna. Ali onda je uslijedilo veliko razočaranje spoznajem da uopće nema niti jednog baš pravog naslova, tipa PES, God of War, Uncharted ili slično, samo mission packovi, demosi, wallpaperi i slične gluposti, dok smo mi bili uvjereni da je to nešto poput Steama. Sad me zanima jel Sony namjerava možda u skorijoj budućnosti implementirati takav ili sličan sustav, zato jer nam se više neda davat 550 kn za nove naslove, uz trošak puta u Zagreb, a naručivanje prek web shopova ne kužimo i lagano smo nepovjerljivi prema tome.

hansi
20-11-2010, 15:51
nemas biti sto nepovjerljiv prema web shopovima, ogroman broj ljudi svakodnevno narucuje iz njih, a cijene su skroz male. za 550 kuna mozes uzet 4-5 dobrih malo starijih must have naslova. nemoj uopce pomisljat o kupovini ni jedne ps3 igre u Hrvatskoj.

Babitz
20-11-2010, 15:58
Mislim da će bit steam na ps3, tak sam neš shvatio jednom.

W3DR4N
20-11-2010, 17:09
Čak da Sony ima AA naslove na PS Storeu, mora poštovati RRP -15%. Igre bi te koštale oko 450 kuna. Webshopovi rulaju, samo što ne možeš opet kupovati mission packove zbog druge regije.