PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pirates of the Caribbean trilogija



olio
31-07-2006, 10:50
Evo jučer sam bio u kinu gledat.....film....

prije sam očekivao nešto lošije ali film je uber cool
barem meni ....

vrlo je smiješan sa toliko ludih scena ..... pun akcije....
i naravno tu je i KapetanSJack Sparrow

pred kraj tužan ali sve ok na kraju ispadne....jedva čekam 3cu

dobra mi je muzika .....nanana nanana nana nana.....još pjevušim

evo i mjuza http://rapidshare.de/files/27644485/Pir ... w.mp3.html (http://rapidshare.de/files/27644485/Pirates_of_the_Caribbean_-_Jack_Sparrow.mp3.html)

hellrider
31-07-2006, 11:28
Film je odlićaaaan,i ova muzika šta si je ti tu stavija je odlićna u kinu na onin velikin zvućnicima ludiiiilooooo zakooon odma san je skinija :D

hacker
31-07-2006, 11:31
Evo jučer sam bio u kinu gledat.....film....

prije sam očekivao nešto lošije ali film je uber cool
barem meni ....

vrlo je smiješan sa toliko ludih scena ..... pun akcije....
i naravno tu je i KapetanSJack Sparrow

pred kraj tužan ali sve ok na kraju ispadne....jedva čekam 3cu

dobra mi je muzika .....nanana nanana nana nana.....još pjevušim

evo i mjuza http://rapidshare.de/files/27644485/Pir ... w.mp3.html (http://rapidshare.de/files/27644485/Pirates_of_the_Caribbean_-_Jack_Sparrow.mp3.html)

nemres vjerovat i ja sam jucer u kinu gledao :) u broadwayu

hellrider
31-07-2006, 11:33
nemres vjerovat i ja sam jucer u kinu gledao :) u broadwayu

I ja san ga jućer bija gledat u kinu "Central"Bilo je puno kino nije zamalo ni jedno misto bilo slobodno!!! :D

v4MP1r3
31-07-2006, 12:48
ja ga idem sutra gledati, ne znam sto da kazem...

Makaveli
31-07-2006, 13:27
ja takoder jucer gledo u cinestaru...film je bas za zabavu...vise je komedija nego neka avantura...al sve u sve pozitivno misljenje :wink:

Dreamer Deceiver
31-07-2006, 13:37
nedostaje tako dobrih filmova,film je odličan

olio
31-07-2006, 13:39
nedostaje tako dobrih filmova,film je odličanupravo tako.......najbolje kad sparrow krene sa ključem i upadne u grob :rotfl: :rotfl:

Dj_Morales
02-08-2006, 09:44
odlican je film meni je najbolje bilo kad je J.sparrow na kraj proboa krakena!!!

sexy peace
02-08-2006, 09:52
odlican je film meni je najbolje bilo kad je J.sparrow na kraj proboa krakena!!!

Je ga proboa ovi je odma krepa od veličine mača.Lol. :fof:

Karzah
05-08-2006, 18:15
Evo danas sam gledao Pirates of the Carribean i film mi je super ! Depp me oduševio , sjajan glumac 8) , svi ostali glumci su također super . Radnja je u redu , humor je ok . Jedini je problem što je 3. nastavak tek za godinu dana :cry: ali sveukupni dojam je super :pray:

Wizard
05-08-2006, 21:28
Film je odlican jedan od najboljih u zadnje vrijeme, nekako mi je drazi prvi dio ali film je odlican, treba ga svak pogledat, odlicna gluma Johnnya Deppa i ostalih, oni kapetan hobotnica je fora, film je totalno lud i zabavan, i ima dosta neocekivanih dogadaja sto se rijetko srece u americkim filmovima, odlican film, jedva cekam tricu :pray:

Systematic Reverse
06-08-2006, 13:49
Ewo i ja ga danas pogledao(ali ne u kinu) i mogu reći da je luuuuuuud film!

WEASEL
17-08-2006, 19:22
mene onaj sparrow totalno podsjeća na jednog mog frenda pa sam zato pogledao prvi nastavak koji je bio kool. kraken je moćan, onog davy jonesa su pruzeli iz nordijske mitologije (premda ne vidim nikakve veze sa karibima i skandinavijom :) ) a film je dobar (spašavaju ga one komične scene i glazba)

Nefarnius
18-08-2006, 10:00
film je prejeben!!!! Jednostavno ga nemogu opisati. Najjače mi je kad Sparow gleda kroz dalekozor Davya, skine ga, a ovaj mu pred nosom!

olio
18-08-2006, 10:06
kad sparrow pobjegne od onih ljudoždera a ono pas zalaje a svi počnu trčat za njim to je preloodoo

Rocchiro
22-08-2006, 23:37
evo pogledah film,i moram reci da je tesko sranje.kao prvo:film jeste mozda zabavan i smjesan...djeci ispod 10 godina.naivan je za popizdit.u svakom hebenom trenutku sam znal kaj bude ko rekel jer izgleda postoji neka šablona po kojoj se moraju snimati akcijski filmovi.ima dobre efekte,prica zaqurac,glumci:ljepotani - peerati?jea right!Meni je film bil naporan i dosadan i jedva sam cekal da izađem iz kina.hvala na pozornosti :roll:

sexy peace
23-08-2006, 06:50
evo pogledah film,i moram reci da je tesko sranje.kao prvo:film jeste mozda zabavan i smjesan...djeci ispod 10 godina.naivan je za popizdit.u svakom hebenom trenutku sam znal kaj bude ko rekel jer izgleda postoji neka šablona po kojoj se moraju snimati akcijski filmovi.ima dobre efekte,prica zaqurac,glumci:ljepotani - peerati?jea right!Meni je film bil naporan i dosadan i jedva sam cekal da izađem iz kina.hvala na pozornosti :roll:

Ma daj Hanzaplast sta fali filmu a i gledan je po cilom svitu pun kur...

Rocchiro
23-08-2006, 09:53
evo pogledah film,i moram reci da je tesko sranje.kao prvo:film jeste mozda zabavan i smjesan...djeci ispod 10 godina.naivan je za popizdit.u svakom hebenom trenutku sam znal kaj bude ko rekel jer izgleda postoji neka šablona po kojoj se moraju snimati akcijski filmovi.ima dobre efekte,prica zaqurac,glumci:ljepotani - peerati?jea right!Meni je film bil naporan i dosadan i jedva sam cekal da izađem iz kina.hvala na pozornosti :roll:

Ma daj Hanzaplast sta fali filmu a i gledan je po cilom svitu pun kur...

da,ali gledanost ne znaci i kvalitetu nego dobru reklamu.ta "gledan po cilom svitu" su 90% napaljene klinke koje idu gledati Blooma i Deppa :twisted:

sexy peace
23-08-2006, 10:40
Znam ali nebi bija ni zanimljiv toliko da nema Jack Sparowa i malo komedije.

Fencing_LORD
23-08-2006, 11:07
evo pogledah film,i moram reci da je tesko sranje.kao prvo:film jeste mozda zabavan i smjesan...djeci ispod 10 godina.naivan je za popizdit.u svakom hebenom trenutku sam znal kaj bude ko rekel jer izgleda postoji neka šablona po kojoj se moraju snimati akcijski filmovi.ima dobre efekte,prica zaqurac,glumci:ljepotani - peerati?jea right!Meni je film bil naporan i dosadan i jedva sam cekal da izađem iz kina.hvala na pozornosti :roll:

Ma daj Hanzaplast sta fali filmu a i gledan je po cilom svitu pun kur...

da,ali gledanost ne znaci i kvalitetu nego dobru reklamu.ta "gledan po cilom svitu" su 90% napaljene klinke koje idu gledati Blooma i Deppa :twisted:

:pray: :pray: :pray:

The voice of reason!

Buda54
13-03-2007, 10:42
Ljudi trojka dolazi u 5-om mjesecu.

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 10:55
Ljudi trojka dolazi u 5-om mjesecu.

:pray: moze neki link?

Maze
13-03-2007, 11:02
http://www.google.com

Upišeš Pirates Of The..

I izbaci ti 100000000 linkovi. :roll:

flander
13-03-2007, 14:07
Fenomenalan film,super bu i treći dio kad Jacka počnu tražit,ma super film,pogotovo kraj kad se onaj lik pojavi iz jedinice :wink:

Sterpo
13-03-2007, 15:42
jedinica mi je bolja, a sparrow je legenda :pray:

one face kad radi ko da je pijan :rotfl:
ma lik je spaljen :wink:

Frky
13-03-2007, 15:46
Da nema Sparrow-a film bi bio upola lošiji !

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 22:23
Sparrow je premocan lik, Deep ga je odlicno odglumio. najjace mi je kad pije rum i gega se, ma predobar je. o miss Swann da ne govorim (sline mi cure, ili cure mi sline, kak se vec kaze, kad vidim Keiru Knightly)

Helena
21-03-2007, 16:01
Ljudi trojka dolazi u 5-om mjesecu.

:pray: moze neki link?

Može, može. :) Evo trailera: 1CfDD_F-90A. :pray:

THUNDER_DINIX
21-03-2007, 16:19
toooooooo. THX na linku. film ce bit pre zakooon. jedva cekam. BTW, super sto ce glumit i Chow Jun Fat, odlican glumac :pray:

Black Hawk Down
26-03-2007, 20:57
El znate da je Jack vrabac živ.

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 21:02
pa normalno da je, sta si mislio da ce ona gamad zaustavit Jacka Sparrowa?!? malo sutra. znao sam odma da nije umro, a i vidio sam ga na traileru za 3. film. Pirates nisu to be Deppa. BTW, predlazem da se topic preimenuje, da se odnosi na sva 3 dijela, a ne samo na 2.

Black Hawk Down
26-03-2007, 21:04
Moj frend tvrdi da je film pogledo u 10.mjesecu,ali polovicu,mislim na 3.

olio
26-03-2007, 21:34
radi se scenarij za četvorku

flander
26-03-2007, 21:36
pogledao trailer za trojku i samo mogu reči :pray: ,zbilja sjajan film,štoviše vjerujem da će ova godina biti zanimljiva što se tiče filmske industrije

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 21:36
radi se scenarij za četvorku

?!? bit ce i 4.?!? :pray: :pray: :pray: :pray: 4 praya za 4. dio. jedan od naj serijala definitivno

@flander, da bit ce super filmova ove godine

Buda54
27-03-2007, 09:44
Meni je 1. film bolji od 2.

Maze
27-03-2007, 10:01
radi se scenarij za četvorku

?!? bit ce i 4.?!? :pray: :pray: :pray: :pray: 4 praya za 4. dio. jedan od naj serijala definitivno

@flander, da bit ce super filmova ove godine

Ma, ako bude 4. onda stvarno. Upropastiti će ga. 100%.

THUNDER_DINIX
27-03-2007, 10:06
nece, predobro rade filmove :pray:

Maze
27-03-2007, 10:10
Oce.. Postati će isfurano. :pray: :pray: :pray: :pray:

flander
27-03-2007, 12:23
živi bili pa vidjeli,tak je i napravljeno 6 nastavaka Star Warsa pa su zaradili miljune

Da_killah
27-03-2007, 20:00
lol pa nema veze zarada sa kvalitetom filma, a uzeo si najgluplji mogući primjer, jer su novi filmovi star wars dosta lošiji od originalne trilogije

flander
27-03-2007, 20:23
lol pa nema veze zarada sa kvalitetom filma, a uzeo si najgluplji mogući primjer, jer su novi filmovi star wars dosta lošiji od originalne trilogije


meni ne,nekak su mi ova tri nova nastavka tj 1,2,3 bolji od 4,5,6 valjda zbog boljih efekata

THUNDER_DINIX
28-03-2007, 08:46
nemojte sad o SW....

BTW, ova 2 dijela Piratesa su super kvalitetno napravljena, a po traileru kontam da je i treci.... tu nema sumnje u kvalitetu filmova

THUNDER_DINIX
10-05-2007, 11:17
za cca 13 dana stize 3. dio Piratesa u nasa kina...
dali cete ici gledati? sto mislite kakav ce biti film?
ja svakako idem gledati, odma 1.-2. dan. film ce biti odlican sigurno, jer trailer za film predobro izgleda

Nefarnius
10-05-2007, 13:02
lol pa nema veze zarada sa kvalitetom filma, a uzeo si najgluplji mogući primjer, jer su novi filmovi star wars dosta lošiji od originalne trilogije

Bolje da je rekao Alien kvatrologiju ili Nesto drugo...

KR1ST1J@N
10-05-2007, 14:07
lol pa nema veze zarada sa kvalitetom filma, a uzeo si najgluplji mogući primjer, jer su novi filmovi star wars dosta lošiji od originalne trilogije

Lord AngelRI
26-05-2007, 18:45
nisam ni znao da je tu tema čak su i zatvorili temu na 1 str za 3 dio ono mislim :-x ....

uglavnom ovak kolko ja znam ovo je prva trilologija a biti će još jedna da još jedna trilologija tako sam pročitao na par mjesta.....


i pitanje nisam još bio pogledati 3 dio pa me zanima šta je na kraju kakav je nemoj te baš sve otkrit nego onak okvirno????

Da_killah
27-05-2007, 10:33
razne stvari lol
ali meni je fil nekako, kako da kažem, malo zbunjen i priča je isto malo čudna, i već su sad neke stvari lagano isfurane, neke gluposti sa padobranom ima i sa govorom o slobodi :yuck: Po meni su prva dva filma bolja od trećeg, koji ni nema kraj praktički, ostavili su otvoreno za nastavke...

Nefarnius
27-05-2007, 10:49
Za mene su triologije jer ce cetvri sucksat!!!
Zasto?
Nema Sparowa jer Johnny nece glumiti!!! :cry:

THUNDER_DINIX
27-05-2007, 12:34
zasto nece glumiti?!? bez njega nije fora...

Lord Ragnarok
27-05-2007, 13:20
kakvi su to pirati s kariba bez Sparowa....

We want Sparow!!1

Dreamer Deceiver
27-05-2007, 15:05
ma kamo ste to čuli, neće biti orlanda, ni kerve, ali ce biti depp.

THUNDER_DINIX
27-05-2007, 16:19
nece bit Keire?!? onda pogotovo ne valja...

Kostolomac
27-05-2007, 22:57
neka ubace albu umjesto nje :)

Mafioz0r
28-05-2007, 14:00
Jučer sam gledao treći dio... nije loš, ima zbilja dobrih djelova, ali je priča malo...hmmm... grozna. Inače, ima akcije, humora i svega ostalog, ali je sramota u odnosu na 1. i 2. dio. Meni je prvi dio najbolji :pray:

Lord AngelRI
28-05-2007, 21:39
ma kamo ste to čuli, neće biti orlanda, ni kerve, ali ce biti depp.

ništa od toga šta vi govorite nije potvrđeno 100% gledajte svijet filmova i biznisa je ono jedan dan je bijelo a drugi crno pa tako iz dana u dan....

depp bi trebao biti kolko sam skužio a što se tiče drugo dvoje nije još sigurno ja u petak idem pogledati pa kada vidim kraj kako će zavrđit film dat ću svoju prognozu dali će biti ili neće....


neki od vas su rekli da će biti 4 dijela što nije točno najme kao što sam već napisao biti će još 1 trilologija to sam doznao na više mijesta koji su pouzdani tj. da se scenariji za 4, 5, 6 dio rade......

Rocchiro
28-05-2007, 21:43
treba zabraniti snimanje jos jednog nastavka.dosta je hebote

Lord AngelRI
28-05-2007, 21:46
treba zabraniti snimanje jos jednog nastavka.dosta je hebote

zašto to su jedni od najboljih filmova!!!!


dao bog da bude na kraju 2 trilologije ko Star Wars.......

Da_killah
28-05-2007, 22:55
ne dao bog da budu dvije takve, jer koliko god ja obožavao star wars, druga je uprskala stvar.

SPOILERS AHEAD!!!!!!


čuo sam da smo mi navodno dobili krivu verziju(ili bar skraćenu) jer film traje 2 sata i 48, a u kinu je trajao 2 i pol, johnny i keira se inače poljube u filmu(a nisu), chow yun fat je navodno imao odličnu ulogu(što se ne bi moglo primjetiti u onih par pojavljivanja u filmu) a navodno je i sam kraj filma drukčiji tj. ima baš pravi kraj, a ne ovaj otvoreni

Rocchiro
28-05-2007, 23:09
treba zabraniti snimanje jos jednog nastavka.dosta je hebote

zašto to su jedni od najboljih filmova!!!!


dao bog da bude na kraju 2 trilologije ko Star Wars.......

jedni od najboljih filmova?ok ono...neznam kolko imas godina,pa necu kenjati,ali onaj Disney znak na pocetku jasno upucuje da je film interesantniji mlađim uzrastima

Lord AngelRI
29-05-2007, 20:08
jedni od najboljih filmova?ok ono...neznam kolko imas godina,pa necu kenjati,ali onaj Disney znak na pocetku jasno upucuje da je film interesantniji mlađim uzrastima


vidim ja da si ti neki provokator i tako neć slično pa ću reć ovo samo jedamput....

to što ga radi disney me čisto zaboli može ga raditi i Zekoslav Mrkva zajedno s Paško Patkom... mene čisto zaboli.....

a ti kada si tako jako velik i odrastao to je tvoj problem i NEMOJ IĆI!!!!!!

a nas koji smo po tebi mala dijeca mi ćemo ić...

a mislim ono ne mogu se prestat smijat tebi i tvom komentaru da ako ga radi disney da je za dijecu..... mislim ono stvarno si skrenuo skroz.....


što se tiče mojih godina nisam dijete ko po tebi.....


:rotfl: :rotfl: :rotfl: ono ......

Paran0a
29-05-2007, 20:19
Ma hanza ti se napije pa dodje tu na forum sa svojim postovima...
onda ga pak nema tjedan dana da se otrijezni..
gledao sam film i nije nist pretjerano ali da se pogledati,,

Pilip
29-05-2007, 20:23
jedni od najboljih filmova?ok ono...neznam kolko imas godina,pa necu kenjati,ali onaj Disney znak na pocetku jasno upucuje da je film interesantniji mlađim uzrastima


vidim ja da si ti neki provokator i tako neć slično pa ću reć ovo samo jedamput....

to što ga radi disney me čisto zaboli može ga raditi i Zekoslav Mrkva zajedno s Paško Patkom... mene čisto zaboli.....

a ti kada si tako jako velik i odrastao to je tvoj problem i NEMOJ IĆI!!!!!!

a nas koji smo po tebi mala dijeca mi ćemo ić...

a mislim ono ne mogu se prestat smijat tebi i tvom komentaru da ako ga radi disney da je za dijecu..... mislim ono stvarno si skrenuo skroz.....


što se tiče mojih godina nisam dijete ko po tebi.....


:rotfl: :rotfl: :rotfl: ono ......

Decko, nitko ne kaze da film nije dobar, ali bas da je najbolji. Nemoj nasmijavat.

Lord AngelRI
29-05-2007, 20:30
jedni od najboljih filmova?ok ono...neznam kolko imas godina,pa necu kenjati,ali onaj Disney znak na pocetku jasno upucuje da je film interesantniji mlađim uzrastima


vidim ja da si ti neki provokator i tako neć slično pa ću reć ovo samo jedamput....

to što ga radi disney me čisto zaboli može ga raditi i Zekoslav Mrkva zajedno s Paško Patkom... mene čisto zaboli.....

a ti kada si tako jako velik i odrastao to je tvoj problem i NEMOJ IĆI!!!!!!

a nas koji smo po tebi mala dijeca mi ćemo ić...

a mislim ono ne mogu se prestat smijat tebi i tvom komentaru da ako ga radi disney da je za dijecu..... mislim ono stvarno si skrenuo skroz.....


što se tiče mojih godina nisam dijete ko po tebi.....


:rotfl: :rotfl: :rotfl: ono ......

Decko, nitko ne kaze da film nije dobar, ali bas da je najbolji. Nemoj nasmijavat.

a čuj DEČKO meni je ali vidim ja da ti tu nisi skužio poantu OVO ŠTA TI CITIRAŠ NEMA VEZA SA TIME DALI JE FIM NAJBOLJI ILI NIJE!!!!!

nego sa time da me čisto zaboli što ga radi Disney!!!!


DEČKO..... čitaj drugi put

i još neć 100 LJUDI 100 ČUDI!!!!!!

PO 8888888 PUT


ispravak netočnog navoda: da ja sam na 4 stranici rekao da je super film ali opet se tu nije radilo o tome nego o kompaniji......

Dreamer Deceiver
29-05-2007, 20:41
nisam pogledo film, čekam novi paket adlsa, jer inače cu trebati čekat jesen da pogledam film ( kao i slućaj za SW 3 i Pirate 2 )

Rocchiro
29-05-2007, 20:42
Ok,smiri malo žifce,ako su ti tak dobri,sve 5

@ T!n0x-alkoholnom pivom protiv bezalkoholne pive :killyou:

Lord AngelRI
29-05-2007, 20:47
Ok,smiri malo žifce,ako su ti tak dobri,sve 5


niti sam se ja uzruju niti slično samo me nervira to što osobe kojima neki film ne odgovara odmah po onome tko ga voli: ma to je smeće to je glupost......

koda je volim sve filmove a te koje ja mrzim možda tj. sigurno ih netko voli....

kužiš???


i to je to što sam htio reći....

Rocchiro
29-05-2007, 20:48
Ok,smiri malo žifce,ako su ti tak dobri,sve 5


niti sam se ja uzruju niti slično samo me nervira to što osobe kojima neki film ne odgovara odmah po onome tko ga voli: ma to je smeće to je glupost......

koda je volim sve filmove a te koje ja mrzim možda tj. sigurno ih netko voli....

kužiš???


i to je to što sam htio reći....

di sam ja rekel da je film smeće/glupost/pašteta?

Lord AngelRI
29-05-2007, 20:50
di sam ja rekel da je film smeće/glupost/pašteta?

nisi tako neć rekao ali blizu neć sve je to isto....

whiskey
01-06-2007, 12:36
Film je odlican! Ja san ljubitelj odlaska u kino i baš mi je gušt sist tamo u fotelju i pogledat negi zabavni film di cu se nasmijat i izac iz kina dobre volje. Pirati s Kariba 3 je film eto baš za tu namjenu, budeš dobre volje nakon gledanja. Kome triba više?! :wink:

THUNDER_DINIX
01-06-2007, 14:26
Film je odlican! Ja san ljubitelj odlaska u kino i baš mi je gušt sist tamo u fotelju i pogledat negi zabavni film di cu se nasmijat i izac iz kina dobre volje. kreteni s Kariba 3 je film eto baš za tu namjenu, budeš dobre volje nakon gledanja. Kome triba više?! :wink:

potpuno si u pravu!
BTW, nisam jos pogledao film, vjerovatno cu ici sutra

Da_killah
01-06-2007, 14:29
pa ja baš i nisam bio dobre volje nakon gledanja jer je meni film lošiji i od prvog i od drugog, nekako malo zbrčkan i razvučen

Xenon Demon
01-06-2007, 14:40
Ma to je isto kao i Matrix trilogija.....
Prvi moze stat sam za sebe..
Drugi je kao RELODED te je u disonanci te se mora nastavit...
a treci je kao revolution tj. mora zavrsit pa makar bio neko kumulativno sranje!

Prince-Artas
02-06-2007, 19:28
puno je vas nabrijano na taj film
ja ne
ono trilogija je kvalitetna ali po mom mišljenu ne radi se o svevremenskim filmovima, nekako mi se čini da se nakon vrlo dobrog prvog dijela priča previše razvodnila

Lord AngelRI
02-06-2007, 19:33
Ma to je isto kao i Matrix trilogija.....
Prvi moze stat sam za sebe..
Drugi je kao RELODED te je u disonanci te se mora nastavit...
a treci je kao revolution tj. mora zavrsit pa makar bio neko kumulativno sranje!


da samo što je jedina razlika ta šta će pirati s kariba imati nastavak i daljne filmove dok matrix neće njegova 3 filma i to je to.....

Mafioz0r
02-06-2007, 19:39
Why's the rum always gone?
Why's Duke Nukem Forever always gone?
Why will Pirates of the Carribbean never be gone?!!!

Lord AngelRI
02-06-2007, 19:46
Why's the rum always gone?
Why's Duke Nukem Forever always gone?
Why the f*** will Pirates of the Carribbean never be gone?!!!1

bez komentara.....

Mafioz0r
02-06-2007, 20:54
Why's the rum always gone?
Why's Duke Nukem Forever always gone?
Why will Pirates of the Carribbean never be gone?!!!1

bez komentara.....
ma samo hoću reći (uz moje loše smišljene fore, naravno) da mi ti piratii s kariba idu na jetra

THUNDER_DINIX
03-06-2007, 14:07
jucer sam gledao pajrate u kinu, prespaljen je film. Vrabac je car! super je film, ali mi se bas ne svidja sto se na nekim dijelovima bas vidi da je snimano u studiju

Lord AngelRI
05-06-2007, 22:39
idem sutra gledat jedva čekam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Lord AngelRI
06-06-2007, 20:55
evo danas sam pogledao super je!!!!!!!!!!

samo da je nekih 15 min kraći bilo bi bolje.....

definitivno ima materijala za nove filmove jer baš završi sa Jackom kako gleda u kartu (za nešto kao neki viječni život tako neć).....

šta mislite oće li biti još filmova????

ja znam da oće jer se tako govori no glumci ma zajeb*****......

THUNDER_DINIX
06-06-2007, 23:28
def. ima materijala za 4. nastavak, nadam se da ce ga i biti

Lord AngelRI
09-06-2007, 11:48
def. ima materijala za 4. nastavak, nadam se da ce ga i biti


ma ima materijala za cijelu još jednu trilologiju koja će po svemu sudeći i indicijama i biti...... :D

THUNDER_DINIX
09-06-2007, 12:29
da, samo se nadam da ce i Depp nastaviti glumiti, jer bez njega nije fora

Silventus
09-06-2007, 16:15
Budem slijedeći vikend gledao treći dio. Koliko vidim,najduži je nastavak do sada.

Valtiel
09-06-2007, 16:27
Kao i Spider Man, i Eragon, i sva ostala sranja koja danas izbacuju na trziste, SAMO JEDAN VELIKI SHIT. :kill:

Lord AngelRI
09-06-2007, 21:09
Kao i Spider Man, i Eragon, i sva ostala sranja koja danas izbacuju na trziste, SAMO JEDAN VELIKI SHIT. :kill:


tvoje mišljenje znam jako PUNO ljudi koji tako ne misle ipak si i ti i bilo tko drugi samo jedan mali dio slagalice.....

a daje SHIT pa pogledaj zaradu Pirata do sada samo u SAD-u je ogromna a ostatak svijeta... tako da to nije shit nego svi ti filmovi koje si nabrojio su LEGENDE!!!!! I BIT ĆE JOŠ PUNO GODINA!!!!!


ALI ČUJ 100 LJUDI 100 ČUDI

Da_killah
10-06-2007, 11:06
već sam jednom rekao da zarada nije mjerilo kvalitete filma, isto kao što i SAD-đani (zajebavam se) nisu primjer jako inteligentne nacije

Lord AngelRI
10-06-2007, 11:38
već sam jednom rekao da zarada nije mjerilo kvalitete filma, isto kao što i SAD-đani (zajebavam se) nisu primjer jako inteligentne nacije

možda nije jerilo kvalitete ali pokazuje što ljudi vole koji im se film sviđa a to da je u SAD-u velika zarada je točno no nije samo tamo nego je svugdje u Europi Aziji itd........ kao i kod nas....

tako da zarada pokazuje da s ljudima sviđa!!!!!!

Helena
10-06-2007, 13:42
tako da zarada pokazuje da s ljudima sviđa!!!!!!

Ne, zarada jedino pokazuje da je puno ljudi išlo gledati film.

Lord AngelRI
10-06-2007, 15:02
tako da zarada pokazuje da s ljudima sviđa!!!!!!

Ne, zarada jedino pokazuje da je puno ljudi išlo gledati film.


DA, ali da je film shit nebi ga puno ljudi išlo gledat i nebi ostvario takve zaradu......


tako da kako god okreneš zarada ipak pokazuje da se ljudima sviđa.....

a najvažnije od svega su kritičari koji su rekli da je fim super da su oni rekli da je bezveze najgori film ove godine nebi sigurno ostvario tolku zaradu......

kolko god vi bili pritiv pi-ra-ta činjenica je da ga je puno ljudi gledalo i da se velikoj večini sviđa..... i da će biti još puno nastavka.....
jer hvala Bogu ne pita se vas.....

Helena
10-06-2007, 17:43
[quote="Lord AngelRI":36t8iklt]tako da zarada pokazuje da s ljudima sviđa!!!!!!

Ne, zarada jedino pokazuje da je puno ljudi išlo gledati film.


DA, ali da je film shit nebi ga puno ljudi išlo gledat i nebi ostvario takve zaradu......[/quote:36t8iklt]

Ne, ljudi su fanovi, pa zato idu gledati. Tek nakon što pogledaju film mogu zaključiti je li film sranje ili ne. Ali tada je već gotovo, jer je film već zaradio lovu od ulaznica.



jer hvala Bogu ne pita se vas.....

A ne pita se bome ni tebe.

King tiger
10-06-2007, 17:57
DA, ali da je film shit nebi ga puno ljudi išlo gledat i nebi ostvario takve zaradu......

:rotfl: :rotfl: :pray:

tootalno netacno

znaci enter the matrix je grejt igra

mnogo ljudi ju je kupilo

Lord AngelRI
10-06-2007, 18:41
jer hvala Bogu ne pita se vas.....

A ne pita se bome ni tebe.

da ne pita se samo šta će biti po mojoj volji biti će još nastavaka!!!!


fanovi da idu ali ako su išli samo fanovi onda im je nedvojbeno film super....

a čuj zato postoje recenzije najave kritike prije filma da znaš šta te čeka nismo u kamenom dobu možda neki jesu u to ne ulazim...... tako da se prije filma može dosta dobro informirati o tome šta te očekuje...... tako da nemojmo komplicirati da je sve to i najave i kritike loše nebi ni fanovi kako ti kažeš išli gledati....

tako da zarada pokazuje i kvalitetu i to da se ljudima sviđa film....

a King tiger čuj za Matrix neznam nisam igrao opet imaš recenzije i ostalo tako da se bez problema možeš informirati o igri a to ako su je neki kupili pa vidili da im ne odgovara šta im ja mogu.....

a nekome možda i je kako ti kažeš grejt igra....

Dreamer Deceiver
10-06-2007, 19:18
PA DAJ ANĐELKO NE SERI PREVIŠE TA KAMENJA.
SORRYTE NA CAPSIMA NAJPRIJE.
TRAILERI NARAVNO IZ FILMA UZMU NAJBOLJE, NABRIJU GA SUPER GLAZBOM UZMU NAJŽEŠĆE SCENE IZ FILMA I TO JE TO. šTO SE TIČE NAJAVA, NARAVNO DA SU NAJAVE DOBRE, JER BUDU DOBRI GLUMCI U FILMU, DOBAR JE PRODUCEENT I REDATELJ, PUNO JE LOVE UTROŠENO I TAKO. I ONDA JOŠ KO LUDI NAJAVLJIVAJU, SVE ŠTA VIŠE NAJAVLJIVAJU DOĆI CE IM VIŠE LJUDI, ALI POŠTO ĆE OČEKIVVATI SUPER MEGA SPEKTAKL, IAKO FILM MOŽDA BUDE SUPER ONI CE GA PROGLASITI SRANJEM ILI NISKOM OCIJENOM JER SU OČEKIVALI PUNO VIŠE OD SVIH TIH HVALOSPJEVNIH NAJAVA

Helena
10-06-2007, 19:21
[quote="Lord AngelRI":3vyd4i7n]jer hvala Bogu ne pita se vas.....

A ne pita se bome ni tebe.

da ne pita se samo šta će biti po mojoj volji biti će još nastavaka!!!!


fanovi da idu ali ako su išli samo fanovi onda im je nedvojbeno film super....

a čuj zato postoje recenzije najave kritike prije filma da znaš šta te čeka nismo u kamenom dobu možda neki jesu u to ne ulazim...... tako da se prije filma može dosta dobro informirati o tome šta te očekuje...... tako da nemojmo komplicirati da je sve to i najave i kritike loše nebi ni fanovi kako ti kažeš išli gledati....

tako da zarada pokazuje i kvalitetu i to da se ljudima sviđa film....

a King tiger čuj za Matrix neznam nisam igrao opet imaš recenzije i ostalo tako da se bez problema možeš informirati o igri a to ako su je neki kupili pa vidili da im ne odgovara šta im ja mogu.....

a nekome možda i je kako ti kažeš grejt igra....[/quote:3vyd4i7n]

To što je film puno zaradio ne čini ga dobrim. EoD. A sad se prestani preseravati.

Lord AngelRI
10-06-2007, 21:02
[To što je film puno zaradio ne čini ga dobrim. EoD. A sad se prestani preseravati.

a da ti prestaneš s preseravanjem??? šta kažeš na to meni nekako bolje zvuči!!!!!

uglavnom film je zakon i velika zarada znači da je dobar i kvalitetan!!!!!


jer nije isto da je film zaradio 1 mil $ ili blizu 1 milijarde $ šta je zaradio 2 dio a ovaj će isto tako!!!!

tako da kako ti kažeš tvoj citat dosta preseravanja film ako puno zaradi znači da nekog vraga valja!!!!!!!!!

Dreamer Deceiver
10-06-2007, 21:07
[To što je film puno zaradio ne čini ga dobrim. EoD. A sad se prestani preseravati.

a da ti prestaneš s preseravanjem??? šta kažeš na to meni nekako bolje zvuči!!!!!

uglavnom film je zakon i velika zarada znači da je dobar i kvalitetan!!!!!


jer nije isto da je film zaradio 1 mil $ ili blizu 1 milijarde $ šta je zaradio 2 dio a ovaj će isto tako!!!!

tako da kako ti kažeš tvoj citat dosta preseravanja film ako puno zaradi znači da nekog vraga valja!!!!!!!!!
je titanic pokupio pun kurac nagrada i dobio pun kurac love, i svi govore da je jedan od najgorih filmova, koji nije zaslužio oskara.
inače, koliko ti imaš godina ? jer me podsjećaš na mene kad sam imao 9 godina

Helena
10-06-2007, 21:07
Sfilm ako puno zaradi znači da nekog vraga valja!!!!!!!!!

Ne. Kvantiteta=/=kvaliteta.

Ostajem pri svom. Ti si taj koji se pravi pametan i koji je u krivu, šta sam ja već dokazala, a i što svi znaju. Tako da, tvrdi što hoćeš, meni se ne da više. Pusa. X*

Lord AngelRI
10-06-2007, 21:12
inače, koliko ti imaš godina ? jer me podsjećaš na mene kad sam imao 9 godina

lijepo je kada nekoga podsiječaš na nekog.....

9 god :o više više i više......


uglavnom Helena ja isto ostajem pri svom i ja tvrdim da sam ja u pravu.....

pitanje ti si dokazala šta ono di si to dokazala???


ma zaboravi dosta mi je.........

Helena
10-06-2007, 21:16
Znaš što, stvarno si biser.

Da_killah
10-06-2007, 21:16
inače, koliko ti imaš godina ? jer me podsjećaš na mene kad sam imao 9 godina

lijepo je kada nekoga podsiječaš na nekog.....

9 god :o više više i više......


uglavnom Helena ja isto ostajem pri svom i ja tvrdim da sam ja u pravu.....

pitanje ti si dokazala šta ono di si to dokazala???


ma zaboravi dosta mi je.........

znači 12?

Dreamer Deceiver
10-06-2007, 21:18
lord angelri. žao mi te je :(

Lord AngelRI
10-06-2007, 21:19
znači 12?

NE više više........

** to više ne prestavlja 1 godinu tek tolko da znaš trebo bi ih još napasit :D

Lord AngelRI
10-06-2007, 21:20
Znaš što, stvarno si biser.

hvala!!!! :D be happy!!!!!



lord angelri. žao mi te je :(

zašto nema potrebe..... :wink:

Helena
10-06-2007, 21:21
Ok, dobro, pustimo bisera na miru i vratimo se na temu...,

Btw, ovo da si biser nije bio kompliment... I nemoj radit duple postove.

Lord AngelRI
10-06-2007, 21:22
Ok, dobro, pustimo bisera na miru i vratimo se na temu...

pa o temi smo i pričali zar ne??? cijelo ovo vrijeme???

ciao...... (za danas ne napuštam vas falio bi vam...)

Dreamer Deceiver
10-06-2007, 21:26
Neznam kladio smase s frendom da će film u labinu biti u 9. mjesecu, a on je rekao da će biti na kraju ovog mjeseca, ma ja ne vjerujem jer se kino zatvara u 7. do 9. :(
Kladio sam se u 2 zlatoroga :(
inače film nisam pogledao, ali ce me valjda posjetit koji pirat iz rapca :)

Archil
10-06-2007, 21:53
evo nedavno sam gledao Pirates of the Caribbean 3, film je legendaran!!!! meni je bolji od prva dva dijela :D

Pilip
10-06-2007, 21:59
Frende!! Kazi nam zasto ti je film legendaran!!!!???? :bravo: :twisted: Je li mozda zbog kapetana Jack Sparowa???? :twisted:

Valtiel
11-06-2007, 01:18
[To što je film puno zaradio ne čini ga dobrim. EoD. A sad se prestani preseravati.

a da ti prestaneš s preseravanjem??? šta kažeš na to meni nekako bolje zvuči!!!!!

uglavnom film je zakon i velika zarada znači da je dobar i kvalitetan!!!!!


jer nije isto da je film zaradio 1 mil $ ili blizu 1 milijarde $ šta je zaradio 2 dio a ovaj će isto tako!!!!

tako da kako ti kažeš tvoj citat dosta preseravanja film ako puno zaradi znači da nekog vraga valja!!!!!!!!!

Oprosti, ali si ti jednostavno ili jedan adolescent pa ti necu zamjeriti, ili jedan retardinjo. Velika zarada znaci da je dobar i kvalitetan? Ma naravno, Britney Spears je najpjevacica, 50 cent je naj"pjevac", Da Vinci Code najknjiga, Windows najoperativni sistem, i naravno pirati s Kariba (gdje Bog izvodi kornere) je najfilm :pray: :kill:

cmeljo22
11-06-2007, 01:41
a da ti prestaneš s preseravanjem??? šta kažeš na to meni nekako bolje zvuči!!!!!

uglavnom film je zakon i velika zarada znači da je dobar i kvalitetan!!!!!


jer nije isto da je film zaradio 1 mil $ ili blizu 1 milijarde $ šta je zaradio 2 dio a ovaj će isto tako!!!!

tako da kako ti kažeš tvoj citat dosta preseravanja film ako puno zaradi znači da nekog vraga valja!!!!!!!!!

Oprosti, ali si ti jednostavno ili jedan adolescent pa ti necu zamjeriti, ili jedan retardinjo. Velika zarada znaci da je dobar i kvalitetan? Ma naravno, Britney Spears je najpjevacica, 50 cent je naj"pjevac", Da Vinci Code najknjiga, Windows najoperativni sistem, i naravno kreteni s Kariba (gdje Bog izvodi kornere) je najfilm :pray: :kill:

de pa covjek je napiso da film "nekog vraga valja" nije mislio na skartove koji su tu samo zbog ljudske znatizelje i zeljom da nekog se isprda (da vinchiev kod)... a ako ti se "kreteni s kariba" ne svidaju reci to kao svi normalni ljudi..
meni je trilogija prehebena nisam jos gledo 3 nastavak ali uskoro....

Da_killah
11-06-2007, 10:07
pa tu se i najviše govori o trećem dijelu, prva dva dijela su odlična, ali treći je slabiji od prva dva...

THUNDER_DINIX
11-06-2007, 12:47
mozda je malo slabiji, ali je predobar

Lord AngelRI
12-06-2007, 19:53
pa tu se i najviše govori o trećem dijelu, prva dva dijela su odlična, ali treći je slabiji od prva dva...


to je tvoje mišljenje to ne znači da je svima slabiji!!!!!!!!!!!

govori u svoje ime!!!!!

Lord AngelRI
12-06-2007, 19:57
de pa covjek je napiso da film "nekog vraga valja" nije mislio na skartove koji su tu samo zbog ljudske znatizelje i zeljom da nekog se isprda (da vinchiev kod)... a ako ti se "kreteni s kariba" ne svidaju reci to kao svi normalni ljudi..
meni je trilogija prehebena nisam jos gledo 3 nastavak ali uskoro....


e konačno netko ko je malo normalan i tko kuži!!!!!!

:thumbs2:

Da_killah
12-06-2007, 22:29
[quote="Da_killah":2ksdmnxl]pa tu se i najviše govori o trećem dijelu, prva dva dijela su odlična, ali treći je slabiji od prva dva...


to je tvoje mišljenje to ne znači da je svima slabiji!!!!!!!!!!!

govori u svoje ime!!!!![/quote:2ksdmnxl]

ne, ja govorim u tvoje ime...

ako baš hoćeš i generalno mišljenje u svijetu je da je film lošiji od prva dva

Lord Jambrek
13-06-2007, 00:22
Ok, smirite se svi, ponašate se kao indolescenti mužjaci.

Meni su sva tri odlična, 3. dio mi je malo slabiji od prva dva, ali mi je isto dobar.

Seebz
13-06-2007, 00:33
Evo moje misljenje. Prvi dio- savrsen :pray: Drugi dio- zeznuto sa to be continued, inace odlican. 3. dio- bio gledati u kinu, meni je film ocajan, kao prvo, film traje 3 sata, i u kinu ima pauza od 15 minuta, mogu vam reci da sam se vise zabavio u toj pauzi nego za vrijeme filma. Mislim da je film velikim digresijama ocajno usporen i postoji niz bespotrebnih i glupih scena. Ne svida mi se ono kad ona kalypso naraste i onda ode u gomilu rakova, nekako mi je traljavo napravljenu. Inace pohvala za glumu vecini glumaca, no mislim da je ovo prevec isfurano i ako se na koju foru krene radit 4., necu ga gledati...
samo moje misljenje, nemojte se uvrijediti

Lord AngelRI
14-06-2007, 21:50
ako baš hoćeš i generalno mišljenje u svijetu je da je film lošiji od prva dva

ma da ali opet tu su podjeljeni malo pročitaj novine pa ćeš nać da piše kako ruši gledanost!!!!! ima ogromnu zaradu i možda stigne 2 dio po zaradi......
a što se tiče da je lošiji nebi baš reko normalno ima sve i + i - stranu tako da je nekima katastrofa a nekima super.....

u vrtoglavici dobio je zeleno i žuto svijetlo sako da je svaki kritičar subjektivan kako se njemu sviđa tako i mi obični smrtnici....



Seebz ma dobro imaš pravo za trajanje malo je previše no ok ajde....

a što se tiče daljnih nastavaka biti će potvrđeno je i postoji mogućnost za još jednom trilologijom....

Jopax
14-06-2007, 22:18
nisam gledao treci a i necu dok ne pogledam drugi
ne volim imat rupe u prici
i mene svi frendovi uvjeravaju da film traje sat i cetrdeset minuta :rotfl:

Da_killah
14-06-2007, 22:47
ruši gledanost, ali kako ćeš drukčije znat nego da ga pogledaš...

@jopax možda nisu skinuli film do kraja :)

THUNDER_DINIX
15-06-2007, 08:00
@Seebz
pauza u kinu, WTF?!? pa nije to kazaliste...

Valtiel
15-06-2007, 12:11
[quote="Da_killah":37enesdt]ako baš hoćeš i generalno mišljenje u svijetu je da je film lošiji od prva dva

ma da ali opet tu su podjeljeni malo pročitaj novine pa ćeš nać da piše kako ruši gledanost!!!!! ima ogromnu zaradu i možda stigne 2 dio po zaradi......
a što se tiče da je lošiji nebi baš reko normalno ima sve i + i - stranu tako da je nekima katastrofa a nekima super.....

u vrtoglavici dobio je zeleno i žuto svijetlo sako da je svaki kritičar subjektivan kako se njemu sviđa tako i mi obični smrtnici....



Seebz ma dobro imaš pravo za trajanje malo je previše no ok ajde....

a što se tiče daljnih nastavaka biti će potvrđeno je i postoji mogućnost za još jednom trilologijom....[/quote:37enesdt]

Ajde reci nam koliko godina imas? :roll:

freak

hacker
15-06-2007, 15:50
Najbolji mi je prvi. Ono, svi se ti nastavci razrijede.

Helena
15-06-2007, 16:01
@Seebz
pauza u kinu, WTF?!? pa nije to kazaliste...


Duži filmovi se prikazuju s pauzom od 10 - 15 min. Savršen primjer za to ti je Povratak kralja, recimo.

Da_killah
15-06-2007, 16:28
gdje to?malo ubija čar gledanja filma, ali ako niš te valjda guza ne boli od previše sjedenja...

Helena
15-06-2007, 16:38
Pa znam da je u Cinestaru tako.

Dreamer Deceiver
15-06-2007, 16:41
dobro nama u labinu "slučanjno" film skrate za par minuta/scena, pa tako...

Da_killah
15-06-2007, 16:51
valjda neće bit sad nama tako, ako dođe cinestar u tower centar, a mislim da hoće

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:00
valjda neće bit sad nama tako, ako dođe cinestar u tower centar, a mislim da hoće

oće pošto imaju svi cinestarovi pauzu imat će u naš u rijeci.....

THUNDER_DINIX
15-06-2007, 22:41
ma kod nas nema pauza... to su gluposti

Lord AngelRI
16-06-2007, 22:04
ma kod nas nema pauza... to su gluposti

slažem se time se naruši čar filma.....

Dreamer Deceiver
16-06-2007, 23:47
evo pogleah film i preeeeeeeeeviše fabtaziranja u njemu

Seebz
29-06-2007, 08:30
@Seebz
pauza u kinu, WTF?!? pa nije to kazaliste...
Da, IMA pauza, 15 minuta usred filma, kada treba postati zanimljivo, nesto tipa reklame, zamo sto imas countdown ''film se nastavlja za...'', ma strasno nesto :rotfl: Cinestar :twisted:

Armachus
29-06-2007, 08:35
Ne volim niti jedan od tih filmova... :yuck:

Prince of Persia freak
04-07-2007, 21:36
Pogledao zadnji nastavak i samo ovo moram reći: FILM JE PREJEBEN!!!
Jack Sparrow je legenda. Bili netko opet mogao uploadat onu temu od Jacka sa prve strane topica?

Demon Hunter
04-07-2007, 21:47
Ma film je odlican.

Nemam rjeci!

Jos sa svim onim forama sto Kapetan Jack Sparrow izvodi i njegova ludost,strava film!

Prince of Persia freak
04-07-2007, 21:49
Ne volim niti jedan od tih filmova... :yuck:
Nemoj postat onda :nonono:

Prince of Persia freak
05-07-2007, 12:40
http://rapidshare.com/files/41142478/pc ... s.mp3.html (http://rapidshare.com/files/41142478/pc3-13-hans_zimmer-drink_up_me_hearties.mp3.html)

Evo dobrog soundtracka

Nefarnius
05-07-2007, 13:31
http://rs50.rapidshare.com/files/115858 ... Battle.mp3 (http://rs50.rapidshare.com/files/11585895/Pirate_of_Carribean_Soundtrack-Pirates_Battle.mp3)

Dreamer Deceiver
05-07-2007, 13:32
taj mi ej odličan uz ( najbolji ) odmah je rame uz rame sa Thos is not the best time i Up is DOwn

Prince of Persia freak
05-07-2007, 21:49
Super je The Medallion Calls ilivam kada Sparrow dolazi na jarbolu barke koja tone. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dreamer Deceiver
02-08-2007, 22:56
usput kao što znate u novom djelu nema onog idiota BLooma, a ni one bezsisne Keire. Ipak ostaju Barbrossa i Jack :pray:

HalF-DeaD
02-08-2007, 23:09
Gledo sam prva dva, a za treći čekam da izađe aXXo verzija :D

raven5
02-08-2007, 23:15
Gledo sam prva dva, a za treći čekam da izađe aXXo verzija :D

lmfao! stani u red :D :D :yuck:


8) :wink:

lolac
03-08-2007, 21:40
2. dio je najbolji 3. je dosta los ni radnja nije dobra. a ni kraj :o :o :o