PDA

Pogledaj cijelu verziju : Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.



bornathepicek
19-11-2010, 15:23
Ovako odlučio sam se za novog mišića. Pa sad Lachesis ili Deathadder. Deathadder sam probao i sviđa mi se što je ultra udoban, Lachesis nisam probao al sam čuo da također odlično sjedi u ruci. I također jedna od meni bitnih stvari, Deathadder proizvodi jako jako tihi zvuk dok ga se klikče, a za lachesis neznam jer nažalost ga nisam imao prilike držati u šapama, pa ak netko zna jel puno glasniji sa svojim klikovima bio bi mu zahvalan ak mi odgovori. :)

The Boz
19-11-2010, 15:24
Zašto se ograničavaš baš na ta dva miša?

bornathepicek
19-11-2010, 15:26
Zato kaj frend od frenda prodaje lachesisa po jako jeftinoj cijeni. Ak imaš kakve prijedloge možeš ih dat samo ja ne namjeravam dat više od 300 kn za miša :/

W3DR4N
19-11-2010, 15:31
Oba miša su iznimno stari modeli (preko dvije godine), pa ti preporučam da gledaš novije modele. Preporučam ti da izađeš iz nametnutih trendova Logitech/Razer i pogledaš ponudu kvalitetnih proizvođača poput Roccat, SteelSeries ili Saitek, ali opet da izbjegavaš Genius, A4, Canyon, SpeedLink i slična smeća.

Frend od frenda nije baš pouzdana referenca za miš. Kupi novog glodavca s garancijom.

MasaKrisT
19-11-2010, 15:32
deathaddera imam vec dugo, presao sam na njega sa Diamondbacka:) Meni dovoljan, lachesis nisam probao.

The Boz
19-11-2010, 15:35
Nikad nebi kupio korišten miš. Postoji razlog zašto se prodaje. Miš nije grafička pa da "više ne pokreće nove igre". Ako se prodaje, znači da je u kući novi miš. Postoji razlog za to. Vjerojatno neki manji problem koji pika u mozak sa malenim trnom. Tipa, desna tipka više ne klikče kako spada, i ima manji hod. Ili je, što je često sa Razerima, otpor kotačića nestao.

bornathepicek
19-11-2010, 15:41
Oba miša su iznimno stari modeli (preko dvije godine), pa ti preporučam da gledaš novije modele. Preporučam ti da izađeš iz nametnutih trendova Logitech/Razer i pogledaš ponudu kvalitetnih proizvođača poput Roccat, SteelSeries ili Saitek, ali opet da izbjegavaš Genius, A4, Canyon, SpeedLink i slična smeća.

Frend od frenda nije baš pouzdana referenca za miš. Kupi novog glodavca s garancijom.
Probao sam Roccat Kone kod frenda, miš mi apsolutno ne paše, previsok je i jednostavno mi se ne sviđa.
SteelSeries nisam nigdje vidio.
Saitek su jednostavno preobični miševi.
Prijatelj mi je preporučao sharkoon fireglidera pa mi recite kaj mislite o njemu.
http://www.dvhardware.net/news/sharkoon_fireglider.jpg

@Boz
To sam i ja govorio dok frend nije nabavio Deathaddera koji radi savršeno, jedino što mu je malo izgrebana guma. Al to je onak pol milimetra velika rupa :P

Razzarach
19-11-2010, 15:41
Nikad nebi kupio korišten miš. Postoji razlog zašto se prodaje. Miš nije grafička pa da "više ne pokreće nove igre". Ako se prodaje, znači da je u kući novi miš. Postoji razlog za to. Vjerojatno neki manji problem koji pika u mozak sa malenim trnom. Tipa, desna tipka više ne klikče kako spada, i ima manji hod. Ili je, što je često sa Razerima, otpor kotačića nestao.
Meni se na kraitu ona bjela guma mice ali scroll ostaje u mjestu. uzasno iritantno pogotovo u igrama...

Systematic Reverse
19-11-2010, 18:44
Oba miša su iznimno stari modeli (preko dvije godine), pa ti preporučam da gledaš novije modele. Preporučam ti da izađeš iz nametnutih trendova Logitech/Razer i pogledaš ponudu kvalitetnih proizvođača poput Roccat, SteelSeries ili Saitek, ali opet da izbjegavaš Genius, A4, Canyon, SpeedLink i slična smeća.

Frend od frenda nije baš pouzdana referenca za miš. Kupi novog glodavca s garancijom.

dobro da su Roccat i SteelSeries isto nametnuti trendoviSvec pun kurac..

ali kvaliteta im je neupitna, isto vrijedi i za Razer miseve.

imam deathaddera i odlican je.

marijanovic
20-11-2010, 16:20
..., ali opet da izbjegavaš Genius, A4, Canyon, SpeedLink i slična smeća.

Opa, nemoj tako. A4 Tech ima par modela koji nadmašuju mnoge Razere i Logiteche. Isto vrijedi princip koliko para toliko muzike.
A4Tech X7 750 (F, BF, K, BK) serija npr. Ako nekom mišu iz tih serija nađeš realnu manu, skidam kapu.

Isto tako Canyon. Skoro svi smeće, ali ne svi. Canyon Laser Gaming (najskuplji Canyon miš, onaj kojeg više nema) je uber miš.
Zašto? Zato što je rebrand dobrog A4Tech X7 750BF miša. Kao i OCZ Equalizer.

I SpeedLink karakteriziraš kao loše miševe premda recimo Kudosa nisi ni probao? Loše kategoriziraš.

Za Geniusa se pak slažem; njihov najskuplji igrači je lošiji nego mnogo jeftini.

Dobro da nisi rekao da su najbolji miševi Mighty Mouse i Magic Mouse. Valjda ti je to promaklo jer su oni ipak malo skuplji?

The Boz
20-11-2010, 19:29
OCZ Eq boguje.

hacker
20-11-2010, 19:37
Koja je razlika između miša od 100 kn i 300kn? Ja nikad nisam imao miš skuplji od 100 kuna, i svaki je trajao po godinu dvije bez ikakvih problema...

MasaKrisT
20-11-2010, 21:08
use the google. ili procitaj marijanovicev post. Ili probaj drzati G5/Mambu u rukama i onda noname plasticnjaka

20-11-2010, 21:16
ovisi ako si "strastveni gamer" onda uzmi skuplji :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Niko Bellic
20-11-2010, 21:17
OCZ Eq boguje.
Zašto ih više nema za kupiti? :(

Jesi ti to njega uzeo za laptop ili mene sjećanje vara? :eyebrows:

The Boz
21-11-2010, 13:35
Da, za lap ga koristim. Zakonica.

marijanovic
21-11-2010, 16:27
Taj isti OCZ Equalizer, Canyon Laser Gaming CNR-MSL7, A4Tech X7 750BF... se dobijao uz neke MSI gaming laptope kao miš za gaming.
Bio je rebrandiran kao MSI ili tako nešto. Isti miš. A recenzija jednog takvog laptopa bila je i u Vidiu i u PCPlayu.
Samo sad ne znam tko je točno testirao taj laptop, ali je nahvalio miš.
I da, i ja svog Canyona koristim uz laptop (a sad i uz komp dok ne nabavim neki drugi miš baš za komp).

Čux
23-11-2010, 14:51
Koja je razlika između miša od 100 kn i 300kn? Ja nikad nisam imao miš skuplji od 100 kuna, i svaki je trajao po godinu dvije bez ikakvih problema...

moj će skoro 4 i dalje bez ikakvih problema (mx518) :)


razlika naravno ima, najbolji test ti je da isprobaš i usporediš, ali i dalje ovisi kolko si zahtjevan korisnik. Nekima su i ovi od 20kn isto dobri i traju im.

Rang€r
23-11-2010, 17:07
moj mx ima sad več 3. godinu života, i dalje me pouzdano služi a pretrpio je svašta, od bacanja u doti, do rapeanja u diablu, vgg.

01-12-2010, 12:59
LoL

bornathepicek
08-12-2010, 22:38
LoL
I vujud lejk tu baj a ambergar!


OT:
Razmišljao sam o Razer Imperatoru. Nabavilo se para pa se može razmišljat i o skupljim mišićima, dejte neke suggestione! :)

bornathepicek
25-12-2010, 00:20
Još nisam kupio štakca, ali moram pitat dal netko ima Roccat Kovu? Jer taj mi miš zasada zapinje za oko, a nije preskup.

The Boz
25-12-2010, 00:27
Ja imam Kone, bolesno dobar miš. Leži savršeno. Svijetli predivno.

RIDER32
25-12-2010, 06:48
Ko oš preporuku od mene evo ti je: viewtopic.php?f=31&t=42605 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=42605)
osobno bi ga i ja uzeo ali mi je žao ostaviti MX518

bornathepicek
25-12-2010, 19:15
Ja imam Kone, bolesno dobar miš. Leži savršeno. Svijetli predivno.
Frend ga isto ima, nikako mi ne paše.
Al da izgleda brutalno to je istina :)

Niko Bellic
25-12-2010, 21:02
Ajde uzmi Roccat Kova miš. Zanima me dojam iz prve ruke. Jako mi se dopada i izgleda mnogo lijepo, čak fensi.

bornathepicek
26-12-2010, 01:41
Ajde uzmi Roccat Kova miš. Zanima me dojam iz prve ruke. Jako mi se dopada i izgleda mnogo lijepo, čak fensi.
Ma stalno se premišljam oko njega i Deathaddera :/

Niko Bellic
26-12-2010, 10:29
DeathAdder je provjeren, a Kova je nova i fensi. Uzmi oba i onda jedan vrati u trgovinu i reci da si se prevario i da ipak ne možeš igrati istovremeno sa dva miša i to je to.

marijanovic
26-12-2010, 13:51
Ja imam Kone, bolesno dobar miš. Leži savršeno. Svijetli predivno.

Imam i ja. xD
Kone rulezzz.

Systematic Reverse
26-12-2010, 17:59
DeathAdder je provjeren, a Kova je nova i fensi. Uzmi oba i onda jedan vrati u trgovinu i reci da si se prevario i da ipak ne možeš igrati istovremeno sa dva miša i to je to.

xd

11-01-2011, 23:59
ako mozes odvojiti novaca super je razer naga mene super sluzi :)

BladeR
09-02-2011, 08:57
Pozz!!!

Da ne otvaram novu temu pitanje. Kupio bih razera deathadder ali gledao sam malo po netu i svugdje nalazim na cijenu od 560 kn sta mi je stvarno previse,a citao sam razno razne postove di mi se cini da su ga ljudi jeftinije nabavili.Pa me zanima gdje mi je najisplativije gledat..btw treba mi za igranje starcrafta 2(najbitnije), ali i quake 3 e-freeze malo.
Imam neki osjecaj da kad ovaj mis koji sad imam,znaci neki koji sam kupio ,obican ,logitech m90.Kada ga naglo trznem on mi ne napravi hod koji sam ja napravio i ne samo to nego mi je i nekako neprecizan kad radim i male pokrete.Naprimjer kada u starkraftu idem onako brzo zaokruziti dio vojske on mi ne napravi dovoljan kvadrat jer kao da ne moze tako brzo radit.To mi stvara poteskoce jer mi uzima APM-ove i radi mi pomutnju jer moram ponavljati radnje.Upravo to me natjeralo da malo pogledam gamerske miseve i malo procitam o tome.

Znaci pitanje je gdje najeftinije kupiti RAZZER DEATHADDER?

hvala na pomoci 8)

09-02-2011, 11:07
ako si iz Osijeka Zadra Zagreba Rijeke ili nekog drugom velikog grada Algoritam ili zelda ako nisi naruci nekako iz algoritma

Čux
09-02-2011, 14:46
recimo ADM ih ovog trena ima po 450kn

BladeR
09-02-2011, 14:50
Iz sibenika sam i ima algoritam tu kod mene.Bacit cu oko.

Ako nema onda cu narucit u ADM ili negdi slicno.

09-02-2011, 19:55
Da. i Adm nije loš pogledaj mislim da imaš barem 3 algoritma u Splitu

BladeR
11-02-2011, 00:54
Covjece u algoritma je ostao zadnji i dode 530 kn.Zasto je tako skup?
Je li to neke novija verzija misa ili?

Vec sam im rekao da ga posalju u sibenik ali lako se ja predomislim ako mi kupnja nije dobra...

Čux
11-02-2011, 01:03
Covjece u algoritma je ostao zadnji i dode 530 kn.Zasto je tako skup?
Je li to neke novija verzija misa ili?

Vec sam im rekao da ga posalju u sibenik ali lako se ja predomislim ako mi kupnja nije dobra...

u algoritmu je hardweraj općenito puno preskup

BladeR
11-02-2011, 02:11
I u hg spotu je isto 530 kn. Skupo ko vrag,nadam se da ce se isplatit.Ima da u master ligu odem kad ga kupim :D

Inaće Čux odlicno ti je ovo Živi bili pa umrli :D

11-02-2011, 07:39
uff sry mislio sam da si iz Splita xD
pa na njuskalu imas nove (skoro nove jako, malo rabljene) i za do 60-70% manju cijenu pogledaj

BladeR
11-02-2011, 17:24
Nikad nisam volija polovne stvari koje se na taj nacin koriste.A sta ja znam nekako mi je novo najbolje.Ako nesto ne radi bar znas na cemu si.

bornathepicek
11-02-2011, 20:42
Znam da ćete se sad zgražat, al ja sam svog deathaddera kupil prek oglasa. 150 kn, miš radi ko zmaj. Kad sam ga dobio, prebriso sam ga sa alkoholom, i ko novi je.
Sad ono na tebi je dal smatraš da je ludost uzimati za 150 kn rabljenog miša, ili za 400 kuna skupljeg novog štakca.
Al što se tiče deathaddera, zemi ga presretan sam.

EDIT:
I svakako kupi neku dobru podlogu, jer sa dobrom podlogom takav miš owna.

BladeR
11-02-2011, 20:51
Ma da ti iskreno kazem,da nemam pare kupija bi i polovnog ,ali kako cu neke pare dobit od ljudi koji su mi duzni i vec sam na te pare zaboravija onda mi nije bed za dat za misa jer tolko sam para potrosija na sranja,da bi sutra samo ima glavu koja boli i nesića se nićeg. A inace sam strastveni gamer jos od onih dana kad se igralo comodore i amiga i 386-ice. Mislim da je doslo vrime da malo i ulozim u misa :D. Pogotovo jer starkraft igram i trudim se kolko tolko,pa mozda se nesto i postigne :D

A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?

koju ti borna imas ?

Pozz

Niko Bellic
11-02-2011, 21:27
SteelSeries QcK+ je odlična podloga, ali mislim da ti je i obična QcK sasvim dovoljno velika.

P.S. Skuži ovo... http://shop.steelseries.com/index.php/s ... ndlay.html (http://shop.steelseries.com/index.php/surfaces/steelseries-qck-limited-edition-star-craft-iir-tychus-findlay.html)

Shaka
11-02-2011, 21:31
daethadder je skuplji zato jer "obicnog" deathaddera vise nema za kupiti nego njegovog nasljednika "respawn" verzija sa 5600dpi(nemojte me uzet za rijec za dpi) i sukladno tome je i cijena veca

Čux
11-02-2011, 21:37
A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?


qck jako dobro služi optičare, al sam viđo da laseri baš ne rade najbolje kod većih brzina potezanja pa bi to mogo bit faktor ak koristiš niski sens. addere rade u obje varijante kolko sam uspio vidjet, al nemam nekih konkretnih iskustva sa razerima pa nebi htio krivo navodit (G5ice se recimo zblesiraju u mojoj ruci na qcku :))

love ti nema razloga bit žao, takav štakor ti može trajat godinama. Na kraju te ispadne manje nego da svako mao jeftinjake uzimaš koji obavezno rikavaju nakon godinu dana.



SteelSeries QcK+ je odlična podloga, ali mislim da ti je i obična QcK sasvim dovoljno velika.

P.S. Skuži ovo... http://shop.steelseries.com/index.php/s ... ndlay.html (http://shop.steelseries.com/index.php/surfaces/steelseries-qck-limited-edition-star-craft-iir-tychus-findlay.html)

meni je recimo premala :D
al stvarno ih ima svakakvih veličina pa stvarno imaš za birat, najbolje od svega, nisu opće skupe.

Niko Bellic
11-02-2011, 22:28
...najbolje od svega, nisu opće skupe.
S ovim se ne mogu složiti. Skupe su. Definitivno su skupe. Problem je u tome što je konkurencija skuplja, pa tim stvara iluziju da su ove podloge jeftine. Običnom gameru vulgaris je skoro svaka podloga skupa.

Za svoju sam dao malo manje od 300 kuna, ali ja sam tu tek kap u moru i furam onu "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftinu podlogu" filozofiju.

Ovo dolje je jedan od razloga zašto nisam žalio kunu...

http://www.techpowerup.com/reviews/Stee ... /SP/4.html (http://www.techpowerup.com/reviews/SteelSeries/SP/4.html)


qck jako dobro služi optičare, al sam viđo da laseri baš ne rade najbolje kod većih brzina potezanja pa bi to mogo bit faktor ak koristiš niski sens. addere rade u obje varijanteSkolko sam uspio vidjet, al nemam nekih konkretnih iskustva sa razerima pa nebi htio krivo navodit (G5ice se recimo zblesiraju u mojoj ruci na qcku :))
Ispravak netočnog navoda.

The Razer DeathAdder is the weapon of choice for gamers seeking a combination of comfort and unbridled gaming precision. Enjoy extended gaming sessions in comfort with its right-handed ergonomic form factor crafted for the world of competitive gaming; and when the difference between victory and defeat is determined between heartbeats, the 3500dpi Razer Precision 3.5G infraredSsensor translates your every movement into frags with pinpoint accuracy. (http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169416100)

Čux
11-02-2011, 22:48
onda ih je valjda prije bilo u varijantama, vjerujem da osim last gen niti nema za kupit niš drugo pa nema dileme. kao što rekoh, nisam u toku s razerima, thx za ispravak.


nazad na podloge, gledam upravo, 95kn za Qck+, to je manje nego što sam ja za nju dao prije 2 godine (oko 110). Na tak dobru i veliku krpenjaču za tolko para nisam naletio.

Niko Bellic
11-02-2011, 23:12
Boktemazo! :pray:

Ja bi ju uzeo za te pare čisto da ju imam ako zatreba. Sviđa mi se taj minimalizam koji fura SteelSeries. Deru uglavnom samo crno (sivo) bijelo i to je odlično, ali da se mene pita, bilo bi 100 puta bolje da logo stavljaju odozdo. Mrzim oznake i pizdarije po podlogama. Ionako je podloga kod mene doma u sobi, tako da ne kužim čemu reklama? Valjda znam zašto sam kupio ono što sam kupio. Barem da to ponude kao opciju. Skroz crna podloga bez nepotrebnih gluposti. Savršeno!

BladeR
12-02-2011, 00:38
E pa bas sam ja tu u ITsuporta vidio za 95 kn, a tu mi je minutu od kuce,pa sam reka odlicno.Nije preskupa,ljudi je cijene,to je vjerovatno to.

Hvala svima na preporukama. Kada dođe u ponedjeljak-utorak miš javim se kakvi su dojmovi.

Bas ponovo bacija oko na cijenu evo 91 kn

http://www.itsupport.com.hr/steelseries ... 47604.aspx (http://www.itsupport.com.hr/steelseries-podloga-za-mis-steelseries-qck-47604.aspx)

Niko Bellic
12-02-2011, 00:42
Ne cijene ju ljudi, nego stotine tisuća ljudi. :wink:

Kupi odma dvije da imaš za cijeli život. 8)

BladeR
12-02-2011, 01:28
hehehe Niko ti vjerovatno volis imat kvalitetne stvari da se nađe ;D

Kad kupim misa i podlogu necu imat za kruv :D

Carp
12-02-2011, 03:05
Ja sam izprve narucio Deathaddera, i to NovaBlue verziju. Posto sam ga dugo ceko, u trgovinu je taman dosao Roccat Kone. Mogu samo reci da je mouse bolest boleština! Ali eto, sve zavisi od velicine ruke i kako ti mis lezi. Posto ja imam "međeđedovu šapu" ovo je perfektno! Sad cekam Roccat podlosku, vec 10 dana -.-

BladeR
12-02-2011, 03:30
Ajde neka,imam i ja komad ruke ,noga broj 45 ,iako kad me gledas cijelog nisam prevelik :D

Nisam bas izbirljiv i nikad mi se nije dogodilo da mi neki mis nepase osim onog malog sta je mini totalno za laptope.

Ali to je mozda jer sam do sada dovao max 100 kn ,ali sad kad budem dao 500 ima da pase. :D

Carp
12-02-2011, 11:13
Toplo ti preporucam da uhvatis Roccat Kone u ruke da vidis jel pase jer mislim da je cak i bolji od Deathaddera.

bornathepicek
13-02-2011, 00:55
Ma da ti iskreno kazem,da nemam pare kupija bi i polovnog ,ali kako cu neke pare dobit od ljudi koji su mi duzni i vec sam na te pare zaboravija onda mi nije bed za dat za misa jer tolko sam para potrosija na sranja,da bi sutra samo ima glavu koja boli i nesića se nićeg. A inace sam strastveni gamer jos od onih dana kad se igralo comodore i amiga i 386-ice. Mislim da je doslo vrime da malo i ulozim u misa :D. Pogotovo jer starkraft igram i trudim se kolko tolko,pa mozda se nesto i postigne :D

A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?

koju ti borna imas ?

Pozz
Imam steelseries qck. To ti je srednja(valjda). Al uglavnom platil sam je 60 kn, i odlična je... Ova Qck+ mi je faaakat prevelika.
Nemoj se polakomit i nabavit podlogu koja ne stane na stol :P
Ja jedva koristim 30% podloge jer fkt ne mičeš tolko miš, pogotovo kad ima tolko dpi-aja.

Esad, ak misliš burek stavljat na drugi dio podloge ko moj frend, onda svakako uzmi veću verziju :P

Eda što se tiće miša.
Jesi kojim slučajem vidio ovo? Ovo je dizajnirano po standardima starcraft igrača. Uglavnom nikad ga nisam držu u rukama, al sam čuo da je lagan ko perce.
http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.199816600Baci oko možda ti se svidi

@Carp
Probao sam Kone-a i igrao sa njime.
Čak mogu reći da je jednako udoban ko deathadder i puno više lampica ima :P
Al nema ovu gumu preko cijelog tijela, dok svi rezjerovi imaju. Ta guma možda lijepi prašinu i sranja, al je užasno udobna.

Što se tiče ostalih, probao sam Razer Goliathus Control: Ma ni faking približno ugodna pri dodiru kao qck...
I speed version: Udobnija je od controla, al ju opet qck owna.

Carp
13-02-2011, 00:58
Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara

14-02-2011, 22:16
Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara
Da,i ja imam control goliathus
pa za neke igre ili miseve s tom podlogom a ako ti preskace uzmes novine ili nesto... :thumbs2:

14-02-2011, 22:17
Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara
Da,i ja imam control goliathus
pa za neke igre ili miseve s tom podlogom a ako ti preskace uzmes novine ili nesto... :thumbs2:

BladeR
15-02-2011, 16:59
Evo mene,nisam ima o vremena da se javim,ali sam procitao postove.Bacio sam dir tu do suporta di mi je covjek rekao da moze nabavit roccate ali nije imao nista pri ruci za isprobat.Najbolje bi bilo kad bih imao par tih miseva da ih vidim i probam ali stvarno tu oko mene niko toga nema.Pa je morao biti pucanj na slijepo i mogu rec da je pogodio :D

Razzer deathadder je stigao jucer i bez podloge mi je bio malo cudan kod brzih pokreta ali se zato u gađanju na daljinu osjetilo ogromna lakoca ciljanja.Inace igram quake 3 e-freeze nesto slicno insta gibu na unrealu,di je rail jedino oruzje znaci gađa se sa snajperskim oruzjem metak po metak i potrebna je stvarno brzina i refleksi jer se igraci mogu kretati kukom po plafonu podu svugdi.Doslovno jedna od najbrzih pucacina ikad.I znaci koristio sam ga samo na stolu i vec je bilo poboljsanja.

I sad je upravo stigla podloga qck+ nisam jos nista odigrao ali cim sam ga stavio osjetio sam da se odlicno krece.Kad malo isprobam na igrama pa cu ostavit dojam.

Inace ima komad misa i taman mi sjeda u ruku.Bas je ergonomski napravljen.Zadovoljan sam ali nemogu reci koliko je dobar jer nikad nisam imao niti jedan drugi malo bolji mis.

poz