PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Deus Ex: Human Revolution gameplay trailer



IgGy
19-11-2010, 01:01
Eidos Montreal izbacio je novi gameplay trailer iz nadolazećeg naslova Deus Ex: Human Revolution. Ovoga puta imamo priliku vidjeti kako igra izgleda i iz prvog lica, te neke dodatne gameplay elemente, no nas nekako najviše interesira kako će izgledati sučelje PC verzije iz razloga što ovo u traileru izgleda nekako previše ogromno i previše pojednostavljeno.

ZcjGb9oUWh4

Bartuc
19-11-2010, 09:29
Jebeno iako mi lik djeluje malo OP, ono, u svakoj situaciji si višestruko superiorniji od neprijatelja. I ne sviđa mi se highlight itema i zapravo svega, no možda je to samo neka očna augmentacija!?

Teon
19-11-2010, 09:37
Highlight itema je neki Retinal augmentation. Nazalost, on nije opcionalan (zasad) nego se odma dobije uz IFF i Infolink na startu igre.

Igra izgleda fenomenalno iako skoro pa ne bi uopce reko da je to Deus Ex. Health regen je navodno spor te se HP moze obnavljat i hranom tj hrana ubrzava malo taj regen. Iako se ovdje cini da je lik overpoweran navodno ce u borbama trebat takticki pristup jer se lako pogiba a HP regen je dovoljno spor da nemozes ko u CoDu se sakrit malo i vec si pun.

Takodjer onaj Laser Gun sta prolazi kroz zidove ce navodno bit jako tesko dostupan.

Sto se UI-a tice, EM je reko da rade posebno za PC. Osim toga PC verzija ce navodno imati i bolji AIa protivnika (a bolja grafika se podrazumijeva).

Ako nista drugo, cini mi se da ce ovo bit daleko bolji reboot stare legende za razliku od Jagged Alliance 2: Reloaded koji potpuno napusta turn-based combat ...

Babitz
19-11-2010, 20:01
http://www.hcl.hr/vijesti-deus-ex-human ... 75-27.html (http://www.hcl.hr/vijesti-deus-ex-human-revolution-novi-gameplay-trailer-5075-27.html)

Pričitat malo niže Q&A.

Igra i dalje obećava mnogo. Hajp.

Sickmanno1
19-11-2010, 23:26
Hajp.

Kadamon-sama
20-11-2010, 19:16
Na kraju ce se dogodit cudo i igra ce stvarno ispast vrijedna Deus Ex naziva po atmosferi, gameplayu i prici ali ce trajat 8 sati :kill:
Toga se jos najvise bojim :cry: