PDA

Pogledaj cijelu verziju : BioWare će uskoro predstaviti novi naslov



IgGy
17-11-2010, 23:21
BioWare je izbacio jedan interesantan video koji brzom izmjenom različitih videa i kadrova nagovještava nešto novo. Naime, to nešto novo će biti predstavljeno na nadolazećoj Video Game Awards manifestaciji koji se održavaju 11. prosinca, a na fanovima i medijima jest da otkriju o čemu bi se moglo raditi. Jedni vjeruju kako je Mass Effect 3, dok drugi sumnjaju na neku potpuno novu franšizu. O čemu bi se moglo raditi, pogledajte u videu ispod, te prokomentirajte upravo ovdje...

3Q9csGJyN8g&feature=player_embedded

The Boz
17-11-2010, 23:27
Stil tehnologije i grafike ne izgleda kao ME2. Nešto novo. Nešto divlje. Vjerojatno FPS/RPG hybrid. Nešto u stilu Alpha Protocol, samo bez bugova i neigrivosti.

isusbogra
17-11-2010, 23:29
Bioware posted two QR codes. The first translated to 55.845. This is the atomic mass of Iron (Fe).

The second one translated to -128.5°F which happens to be the coldest temperature ever recorded on Earth.

Mass FE Coldest Temperature

Mass FE CT

Mass Effect

Arbiter of Change
17-11-2010, 23:50
Snajper je iz ME2. Spin-off title incoming, prequel možda. Rat sa Turijancima. :eyebrows:

Feanor
18-11-2010, 01:48
Snajper je iz ME2. Spin-off title incoming, prequel možda. Rat sa Turijancima. :eyebrows:

Ja želim završetak hebene priče,pošto se igra naveliko oslanja na priču, a ne neki spinoff Mass Effect-a u prošlost.... :cry:

sickpetey
18-11-2010, 18:16
Snajper je iz ME2. Spin-off title incoming, prequel možda. Rat sa Turijancima. :eyebrows:

Ja želim završetak hebene priče,pošto se igra naveliko oslanja na priču, a ne neki spinoff Mass Effect-a u prošlost.... :cry:

+1

Daj ajde borba sa turiancima bi bio dobar DLC al ne ovo =/..nije fora

keko
18-11-2010, 19:24
Ma ne mogu mi poslije zadnje scene u dvojki se prebacivat na neku drugu priču. Željno iščekujem nastavak priče o reaperima.