PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kum



Alokin
31-07-2006, 08:29
Kako da u Godfatheru izvedem slijedeće execution styleove: grand slam, hard head, stained glass, traffic accident i wallpapered. Bilo bi dobro kad bi mi netko mogao opisati što trebam učiniti, koje tipke stisnuti, jer još samo to mi fali da završim igru. Hvala!

Alokin
18-08-2006, 10:36
Jel se meni to samo čini ili stvarno nitko nema pojam o ovome?

dabl eM
18-08-2006, 10:59
preso sam sam corleone kampanju,nisam nikad posto don of nyc ali o cem ti to???

ak su to oni special killovi kao da mu pogurnes pistolj u grlo i take stvari??
jel to to??

Helena
18-08-2006, 14:01
preso sam sam corleone kampanju,nisam nikad posto don of nyc ali o cem ti to???

ak su to oni special killovi kao da mu pogurnes pistolj u grlo i take stvari??
jel to to??

Ma to je to da, al pojma nemam kak se to radi. Ja sam većinu tih kombinacija slučajno pogodila. Nisam se ni trudila postat don of nyc, ne isplati se.

dabl eM
18-08-2006, 15:28
true...

a te "special killove" sam ja radio tak da sam doso tocno pred neprijatelja i ona kliko za shoot i to je to....svaki put mi je drugaciej napravio...a ak je bio blizu zida i onda taj koji kazes...

al ak je velki fight nemoj to radit...dosta zdravlja izgubis kad dodes do njega...

Doggy
18-08-2006, 15:37
ej, ovak, ja nikad nisam igral kum-a, jer mi se trenutno neda, a cul sam da je u banani... al brijem da su oni potezi tipa razbijaj glavu u zid, kroz staklo, gurnes lika pod auto i takve... pa ti sve pise... a da si pratil tutorijal, znal bi kak se to radi...

Jerry
18-08-2006, 16:08
ej, ovak, ja nikad nisam igral kum-a, jer mi se trenutno neda, a cul sam da je u banani... al brijem da su oni potezi tipa razbijaj glavu u zid, kroz staklo, gurnes lika pod auto i takve... pa ti sve pise... a da si pratil tutorijal, znal bi kak se to radi...potpisujem ja sam prešao kuma na PS2 (bratić mi posudio-ponovno sam se zaljubio u PS2 :fof: )
i sve je lijepo pisalo,kako probušiš liku glavu,baciš ga kroz prozor ;)
malo gledaj šta ti piše ;)

NiX4tHeG@M3R
18-08-2006, 19:36
Ja sam postao Don of Nyc i ne trebaš sve znat killove samo trebaš zauzet sve robne kuće i dućane!!! :wink: A možda i trebaš završiti sa ubijanjem!Ono kada ti lik ponudi posao da nekoga trebaš ubiti!!!

Alokin
19-08-2006, 20:57
Ja sam postao Don of Nyc i ne trebaš sve znat killove samo trebaš zauzet sve robne kuće i dućane!!! :wink: A možda i trebaš završiti sa ubijanjem!Ono kada ti lik ponudi posao da nekoga trebaš ubiti!!!

Ma imam još jedan safehouse za otključat, a u objectivesima mi piše da moram otključat sve safehouseove i napravit sve vrste ubojstava da bih bio Don of NYC!Btw: svi likovi su mrtvi i zauzeto je sve šta se može.

Čux
22-08-2006, 19:14
i ja sam posto Don of Nyc bez svih killova

Alokin
07-09-2006, 20:29
i ja sam posto Don of Nyc bez svih killova

A kako si to uspio?

Čux
08-09-2006, 18:21
preuzeo sam sve dućane.
čini mi se da trebaš napravit samo jednu od navedenih stvari.

Alokin
08-09-2006, 19:17
preuzeo sam sve dućane.
čini mi se da trebaš napravit samo jednu od navedenih stvari.

A koju točno, ne znam na što misliš.

Čux
09-09-2006, 18:26
ili zauzmi sve dućane ili nauči sve killove ili kupi sve kuće ili..... i postat češ don of NYC.

prije toga moraš naravno eliminirat sve ostale familije u gradu.

la50
05-01-2008, 21:10
Kako da u Godfatheru izvedem slijedeće execution styleove: grand slam, hard head, stained glass, traffic accident i wallpapered. Bilo bi dobro kad bi mi netko mogao opisati što trebam učiniti, koje tipke stisnuti, jer još samo to mi fali da završim igru. Hvala!



preso davno pa se bas dobro i ne sijecam grand slam-moras uzet palicu i uzet najjači zamah i koknut ga,stained glass se ne sijećam,traffic acciident-moras uzet u ruke nekog tipa okrenut se prema cesti i kad auto bude prolazio baci ga na cestu da ga auto zgazi i ubije,wallpapered-moras tipa uzet u ruke doć do zida i lupat ga od zid sve dok ne crkne,i slusaj te egzekucije moras napravit na protivnicima a ne na civilima

mravojed20
05-01-2008, 21:16
Sumnjam da mu još treba pomoć,pogledaj datum posta iznad svoga.

Grim Fandango
05-01-2008, 21:44
Trebaš prijeći 91.5 % igre, sakupljaj filmove, pljačkaj banke, executione radi, btw jel ti na mapi sve ima grb od Corleona?


EDIT: la50 jako smiješno, dižeš temu staru 2 godine

la50
05-01-2008, 22:54
u bokte uopće nisam ni vidio datum

revenion
05-01-2008, 23:12
kak si uopce temu naso?! :rotfl:

InfernoCRO
05-01-2008, 23:14
netko se koristi i searchom xD ovdje

revenion
05-01-2008, 23:20
netko se koristi i searchom xD ovdje
ja nikad nisam za tude probleme search koristio...samo za svoje :rotfl: a uz to nikad nisam ovak fulo xD

InfernoCRO
05-01-2008, 23:22
a covjek se malo uzivio u browse-anje foruma ;)