PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tražim (specifičnu) igru...



Feanor
17-11-2010, 20:58
Znam da tema treba u pomagaj brate, i znam da postoji ''tražim igru'' tema, ali whatever, ovaj slučaj je malo specijalniji. Uglavnom, kao što znaju neki ljudi na ovom forumu crkla mi grafička, nema, gotovo, a nema se para.

Eh, pa igra mi se neki space sim 4X igra. znači tipa Freelancer, X serijal, itd. itd. E problem je u tome što mi neradi grafička pa mi treba neka igra koja je ili u 2d-u ili u 3D-u ali da ne zahtijeva grafičku karticu. Probao sam Privateer 2, ali radi trzakavo, barem ova Dos verzija, a onu Deluxe win 95 verziju nemogu nabavit nigdje, Privateer vulgaris izgleda ipak malo prearahično za moj ukus.

Sad trenutno nabavljam prvu igru iz X serije, igra je izašla 99' pa će možda i vrtit, ali ako imate još kakvu ideju, molim vas predložite...

Forengner
17-11-2010, 21:12
Galaxy Civ 2 + Dark Avatar and Twilight of Arnor ekspanzije,znam da se bas ne uklapa u opis,ali probaj da je pokrenes,ako to ne ide:Space Empires IV,cini mi se da je idalje imas na steam-u.(delux verzija valjda)

Feanor
17-11-2010, 21:14
Nda to su strategije, meni treba neka di sam ja u jednom svemirskom brodu, znači pilot i te spike, ko freelancer ne... :D

Arbiter of Change
17-11-2010, 21:19
Što mi pada na pamet ovako odmah su Battlecruiser 3000 ADS(ili v2.0 ako može, za Millenium ne znam jer ga nisam probao) i Frontier: First EncountersS(općenito pogledaj Elite serijal i vidi šta nije prestaro, itd).

Feanor
17-11-2010, 21:28
Što mi pada na pamet ovako odmah su Battlecruiser 3000 ADS(ili v2.0 ako može, za Millenium ne znam jer ga nisam probao) i Frontier: First EncountersS(općenito pogledaj Elite serijal i vidi šta nije prestaro, itd).

Hvala, mislim da budem checkirao battlecruiser serijal(ako se tako uopce moze nazvati)...

Alepić
17-11-2010, 21:44
porobaj flatspace