PDA

Pogledaj cijelu verziju : Flat Earth Society



Razzarach
16-11-2010, 22:51
Any1?
http://theflatearthsociety.org/cms/
ono. naj troll forum na svjetu... :D

Electromaster
16-11-2010, 22:52
Ima tema.
Ne da mi se tražit.
Jej.

bornathepicek
17-11-2010, 18:53
Ima tema.
Ne da mi se tražit.
Jej.
Pa koga briga isuse bože.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 18:57
ajd nije da je ovo starije i od samog tokrica da je zemlja okrugla al ajd...
zast svake godine mora neki newfag doletiti "ovo su totalni debili haha /*insert flat earth society page here */...

bornathepicek
17-11-2010, 20:09
ajd nije da je ovo starije i od samog tokrica da je zemlja okrugla al ajd...
zast svake godine mora neki newfag doletiti "ovo su totalni debili haha /*insert flat earth society page here */...
Da zato si ti tu, pa da svaki put doletiš sa "OVO JE STARIJE OD /*insert and old tingy here */"...

Ne razumijem zašto je ovaj forum tolko postao ujeban. Al svaki put se nađe dvojca ovakvih koji unište novu temu.

Razzarach
17-11-2010, 20:33
Ok nisu svi oldfagsi da znaju taj forum. znam ga i ja jos prije pun kurac ali ima ljudi koji neznaju pa eto. lol :D

Wishmaster
18-11-2010, 00:54
Ne razumijem zašto je ovaj forum tolko postao ujeban. Al svaki put se nađe dvojca ovakvih koji unište novu temu.
Tak iskazuju da su starosjedioci, a s time onda eksponencijalno raste respekt ofkors.

Inače sam naletil na taj forum prije godinu dve ali sam odma skužil o čemu je riječ.
Jedino mi nije jasno kak ljudi mogu izdržati i trolati trolove. Onak, valjda imaju dve ili tri žrtve na tjedan koje se regaju, otvore topic tipa "WTF is this" i nikad se ne vrate.
Mislim, kužil bi da ima ljudi koji pošteno zagriznu i da se vode nekakve epske debate (i troling), ali kolko sam videl, oni većinom međusobno raspravljaju kaj mi baš i nema nekog smisla.

Lord Ragnarok
18-11-2010, 10:46
newfags

Sonic_Moronic
18-11-2010, 10:59
Da, trolovi su, a imaju newslettere, shop, čak i glazbu skladanu specifično za Flat Earth Society. Ja bi reko da su ozbiljni, ali eto nisam tolika kul faca da napravim acc i odem ih tamo ismijavati. Nek uživaju.

Wishmaster
18-11-2010, 11:04
Da, trolovi su, a imaju newslettere, shop, čak i glazbu skladanu specifično za Flat Earth Society. Ja bi reko da su ozbiljni, ali eto nisam tolika kul faca da napravim acc i odem ih tamo ismijavati. Nek uživaju.
Poduzetno trolanje?
Isto ko i ovi na landover baptist church forumu.

The Boz
18-11-2010, 11:11
LBC je zakon community namjernih trolova koji se gušta u tome, i fenomenalni su u tome.
FES je hrpa idiota koji fakat briju da je zadnjih 3700 godina proučavanja planeta laž. Osim ovih zadnjih par, koji jesu profesionalni trolovi. Ali to je samo zadnje dvije godine, kada je novi šef preuzeo stvari. Do tada su bili legit.

Wishmaster
18-11-2010, 12:27
LBC je zakon community namjernih trolova koji se gušta u tome, i fenomenalni su u tome.
FES je hrpa idiota koji fakat briju da je zadnjih 3700 godina proučavanja planeta laž. Osim ovih zadnjih par, koji jesu profesionalni trolovi. Ali to je samo zadnje dvije godine, kada je novi šef preuzeo stvari. Do tada su bili legit.
LBC mi je čak izgledal ko ozbiljan forum na prvu loptu, ali sam brzo shvatil o čemu se radi dok sam malo pozornije pogledal :D
Istina da su bolji jer imaju bolju temu za trolanje od flat ert sosajetija.

Viper33
18-11-2010, 12:49
sta je lbc? :(

The Boz
18-11-2010, 12:51
Landover Baptist Church. (http://www.landoverbaptist.org/)

Mirko L
18-11-2010, 14:32
Imao sam na fejsbuku onog ''pastora'' Ezekiela Flinta. Tu je bilo lolova samo tako dok mu nije (pretpostavljam) obrisan account.

System
18-11-2010, 15:18
Preimenujte temu u "Grandmaster Trolls of the Internet".

Sonic_Moronic
18-11-2010, 19:29
We Believe in the WHOLE Bible (1611 KJV). We don't throw out the parts that make us feel uncomfortable, like the book of Leviticus. We bid you greetings, friend. We do not read, eat, consume, digest, or 'try on' any product that is not made and manufactured by born-again, Bible believing, Fundamentalist Baptist Christians, and we would have you know that we condemn anyone that does, and pray as King David did, 'against them' for a quick end and a speedy journey to a very hot place, where they can spend out all eternity honoring our Lord and Maker in a literal lake of fire, Amen. Please find our site a blessing.!


We believe that when a person first gets saved, the first thing they should do is buy a suit and a tie. If the individual is a female, then a dress not raised over an inch above the knee is acceptable. Clothing is perhaps the most important thing about being a Christian. If one is not properly clothed and fully representative of what God would want them to appear like... well then, that person is probably not saved. Our motto is "get saved, get to a Christian Clothing store, and get fitted for the kingdom." A man should dress and act like a man, and a woman should dress and act like a submissive female helpmate.

Ane, nije trolanje. :D

Mirko L
18-11-2010, 19:39
Ta stranica je trollanje, ali ima jedna u kojoj su ljudi ozbiljni.
Proguglajte, probajte nać, ne sjećam se točno.

Pročitao sam bar tako.
EDIT: U biti, kažu da je ovo (http://www.alaska.net/~clund/e_djublonskopf/Flatearthsociety.htm)Slažna a ovo (http://theflatearthsociety.org/cms/)Sprava :/