PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tycoon Seriali



v4MP1r3
30-12-2005, 16:38
JOJ OVO JE GENIJALNO

mislim, ja obozavam ove igre, naime kada sam ja poceo igrati Tycoone, ne znam kak se tvala, mislim da se je bila Tycoon2, radite grad, povezivate ga zeljeznicom, nabavljate resurse, gradite ceste, avionske piste.... ovo je bila legenda

onda je dosao roller coaster tycoon, to je LEGENDA, svi oni parkovi itd,
onda roller coaster 2, pa 3 i svi su valjali!! ma MRAK

a onda zoo tycoone, vec mi je bilo malo sumnjivo, no igra je i dalje roXXXXala, a onda PAD

zoo tycoone 2...mislim da to ne cu napominjat, od zahtjevne mashine pa dalje, a onda jos jadnije, hospital i prison tycoone... ovo je tako gadno da nema ni smisla spominjati ovo na forumu :yuck: :yuck:

uglavnom, ja samtaram da su neke tycooni bas mrak, fakat dobri i volim si zapaliti rollera ili zoo pa malo igrati, pustiti kojeg dinica van ili napraviti neku ultra brzu prugu s izvrsnim okolisem da prikupim sto vise gostiju.

mislim da je ovo jedna od prvih takvih "strategija", jer po njoj je dosao i onaj sim theme park, sim nesto, sim ono, sim ovo.....

evo ovo mi je palo na pamet, da se malo odvojim od GW i MWa i zaigram dobre stare tycoonjare...

pa sto mislite, koja je najveci promasaj, koja je najbolja, koja je za pohvaliti, koja je za baciti i vise ne misliti na nju...

P.S.
znam da ima ih u k**** i da su vecina od njih sranje, al ipak ima i onih dobrih...ima ima... :wink:

Osiru$
30-12-2005, 17:48
Roller Coaster sam igrao prije i bio mi je ok. Sada me i taj naslov i svi ostali mogu zabaviti samo na kratko...

jeretik
30-12-2005, 18:52
RollerCoaster Tycoon, bilo koji dio, najbolji tycoon, IKAD

mravojed
30-12-2005, 19:50
eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon :yuck:

Büre
30-12-2005, 19:52
eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon :yuck:

Potpisujem

v4MP1r3
30-12-2005, 19:59
eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon :yuck:

Potpisujem

pa cujte... nije to za svakoga, tako se to kaze, ukusi su razliciti :yuck: :yuck:

goGAMERo
30-12-2005, 20:43
bas nevolim TYCONE. Jednostavno mi nisu zanimljivi! :(

ROCCO_GRANDE
31-12-2005, 12:57
Meni je to najdraži žanr, a Railroad Tycoon 2 mi je najbolja igra ikad. I trojka mi je dobra ali tu više nije bilo onog početnog oduševljenja. Nastavak ima bolju grafilu i više mogućnosti, ali mi je dvojka imala bolje mape.

v4MP1r3
31-12-2005, 13:00
Meni je to najdraži žanr, a Railroad Tycoon 2 mi je najbolja igra ikad. I trojka mi je dobra ali tu više nije bilo onog početnog oduševljenja. Nastavak ima bolju grafilu i više mogućnosti, ali mi je dvojka imala bolje mape.

puno bolje mape, puno bolje stvari, super je cak i ekspanzija za taj nastavak, bas mrak, a tek voznje, super

prije sam imal problema s gradjenjem rollercoastera a sad mi je to najbolje!!

W3DR4N
31-12-2005, 14:12
:o

On priča o Railroadu ne Rollercoasteru.