PDA

Pogledaj cijelu verziju : Richard Burns Rally (RBR)



cham3leon
15-11-2010, 13:15
Ova igra treba vlastiti thread na ovom forumu jer treba.

Izašla je 2004., ali ja sam je otkrio tek nedavno. Moja preporuka jest da tko god ima volan i iole voli rally mora obavezno probati RBR. Teško za početnike ali zabavno u svakom pogledu. Čak je i driftanje oko čunjeva u rally yardu zabavno. Najbolji vozni model među rally igrama i šire, potpuni realizam, oštećenja, sve to. Čak je i grafika impresivna. Samo da su teksture veće izgledalo bi kao da je izašlo prošle godine. Da ne bi to sve ostalo na tih par auta i staza koje nudi original, ako potražite naći ćete tonu modova za rbr, što auta, što staza.

2-lREjaGdTs

Za današnje PC-eve je eventualno problematično što igra ne podržava widescreen pa je razvučena, ali mislim da ima modifikacija i za to. Postajte o svojim užicima u RBR-u, koje staze volite, koje modove imate ili tražite, itd.

Čux
15-11-2010, 17:25
najbolji rally ikad i točka.

Znam da je bilo i nekih većih dodataka sa kompletnim texture packovima i svakakvim glupostima za one koji pate na grafiku, al nisam već neko vrijeme u toku s RBR scenom pa neznam kolko je to napredovalo od onda. Ali od custom automobila svakako probajte Yugo :D

cham3leon
22-11-2010, 13:07
Za sve ljubitelje RBR-a kojima su dojadili ponuđeni auti i staze kojih ruku na srce nema mnogo, preporučam RSRBR 2010 mod. Samo u tom paketu se može naći nešto dodatnih staza, a navodno ih ima još stotinjak uokolo na netu. Što se automobila tiče, ima ih toliko da se pored RSRBR 2010 moda mogu skinuti dodatni car packovi različitih klasa. Nema čega nema, od klasičnih AWD rally bolida ovih zadnjih sezona, do starih klasika, i tako dalje.

Osnovni paket skinite ovdje (http://forum.rallyesim.fr/viewtopic.php?f=349&t=3022).

Prema uputi, preporuča se čista instalacija RBR-a, onda instalacija ovog moda. Ima još neke navodne cake za Vistu i sedmicu, ali ja s time nisam imao problema.

Ako je netko odlučio skinuti i instalirati ovo, nek se javi da stavim upute kako koristiti.

Raz
22-11-2010, 13:14
Argh, sad se i meni opet igra. Definitivno najbolja rally igra do sad napravljena. :)