PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igrate li igre do kraja ili uninstall?



GODSKILLER
15-11-2010, 11:31
S obzirom da svi mi znamo na koji način se dolazi do igara,kako se ponašate prema igrama.Nakon što je instalirate i krenete sa igrom jel idete do kraja neovisno o guštu igranja ili je jednostavno uninstall i IDEMO DALJE.

Ja sebe nekako prisiljavam da svaku koju nabavim moram ići do kraja,digne mi tlak ali mora se do kraja.

The Boz
15-11-2010, 11:34
Inače pokušavam dogurati do kraja ali svako malo se pojavi toliko koncentrirano loša igra da se jednostavno mora izbrisati nakon dva nivoa. Frontlines: Fuel of War je primjer jedne takve. Dva eura i dva sata života koje nikad neću dobiti nazad...

W3DR4N
15-11-2010, 11:49
Igre su mi zabava i kad igra prestane biti zabavna, prestanem je igrati. Sačuvam saveove ako se predomislim.

Deadwalker
15-11-2010, 12:28
Ovisi o kvaliteti igre i zanimljivosti gameplaya. Ne volim igre gdje se stalno ponavlja jedna te ista sablona tj. jedni te isti questovi. Takoder rijetko odigram igru do kraja koja nema neku barem solidnu radnju.

Viper33
15-11-2010, 12:36
obicno ako je igra dobraodigram do kraja a nesto kao sto je duze i ima side questove i to ako su mi zanimljivi da ako ne nista. Igre koje su mi ''glupe'' jednostavno stoje instalirane jos tjedan dana ako ju ne odigram samo uninstall

W3DR4N
15-11-2010, 12:59
Ovisi o kvaliteti igre i zanimljivosti gameplaya. Ne volim igre gdje se stalno ponavlja jedna te ista sablona tj. jedni te isti questovi. Takoder rijetko odigram igru do kraja koja nema neku barem solidnu radnju.

Al opet, tebi je dobar Empires at War.

IGoR_2803
15-11-2010, 13:02
također volim odigrati igru do kraja, koliko god neigriva bila... ako mi se baš neda, onda je jednostavno ostavim instaliranu pa tek tu i tamo, vrlo rijetko, odigram po 15ak minuta... nekako se dogura do kraja... a usput igram nešto drugo, nešto za što imam više volje...

s vremena na vrijeme se nađe ispljuvak poput hellgate: london koji uz najbolju volju ne može izbjeći permanent uninstall...

Maloki
15-11-2010, 13:24
Ako ne odustanem nakon sveukupno 3 sata provedena u igri onda odigram do kraja.
Naravno, postoje iznimke kao primjerice Bioshock od kojeg sam odustao nakon onog "nevjerojatnog" twista.

Forengner
15-11-2010, 13:30
Najcesce osetim neopisivu zelju da zaigram neku igru,probam je,igram par sati,i zasitim se,pa mi postane zamorna. :( Prim.Eu3,toliko sam hteo da formiram Nemacko Carstvo,i kada sam na kraju uspeo,jednostavno mi je presela igra,zasitio sam se.

=PcP=F@N
15-11-2010, 13:32
Ovisi o kvaliteti igre i zanimljivosti gameplaya. Ne volim igre gdje se stalno ponavlja jedna te ista sablona tj. jedni te isti questovi. Takoder rijetko odigram igru do kraja koja nema neku barem solidnu radnju.

Al opet, tebi je dobar Empires at War.


spram tebe kojem je iPeder ultimativno game iskustvo on je za tebe car

Horny Devil
15-11-2010, 13:36
Vecinu igara odigram do kraja. Neke i vise puta zaredom. Evo, bas sada igram Fallout New Vegas po drugi put.

MisterX
15-11-2010, 14:06
Do kraja uvijek, nažalost nekada je t paćenje npr. Just Cause2 :twisted:

Razzarach
15-11-2010, 14:09
Sniper Ghost Warrior lol

Bartuc
15-11-2010, 14:17
Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)

Ali ima igara koje nisam mogao odigrati do kraja, recimo Gothic 3 koji mi se brzo zgadi i vjerojatno još koja ali se ne mogu sjetiti...

sickpetey
15-11-2010, 14:34
Skoro uvijek do kraja..al neke ne kao npr C&C:4 i Silverfall

Deadwalker
15-11-2010, 14:46
Ovisi o kvaliteti igre i zanimljivosti gameplaya. Ne volim igre gdje se stalno ponavlja jedna te ista sablona tj. jedni te isti questovi. Takoder rijetko odigram igru do kraja koja nema neku barem solidnu radnju.

Al opet, tebi je dobar Empires at War.

Empire at War. Nešto što je prekompleksno za tebe. Al što drugo očekivat od čovjeka koji sve igre koje nisu jedna velika animacija, smatra smećem.

W3DR4N
15-11-2010, 14:49
Da, prekompleksna mi je igra gdje samo s Darth Vaderom možeš završiti bilo koju mapu, bez korištenja bilo kakve druge vojske.

Deadwalker
15-11-2010, 15:00
Probaj protiv mene u multiplayeru s tom taktikom.

Mirogamemasta
15-11-2010, 15:06
Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)

Ja isto... jos kad se sjetim da sam u pocetku branio ovu igru, a presao sam tek 4-5 nivoa. :oops:
Uglavnom sve igre predem do kraja posto pomno biram ono sto cu igrati. Tako da jako,jako rijetko naidem na igru koja mi se toliko zgadi da moram uninstalirati.
(cak sam i Blacksite: Area 51 presao do kraja.)

sickpetey
15-11-2010, 15:09
Da zaboravio dovrsiti Empire at War =/ a osto mi CD doma...

IGoR_2803
15-11-2010, 15:15
Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)


jesam li ti već rekao da si mazohista? :)

Razzarach
15-11-2010, 15:20
Ovisi o kvaliteti igre i zanimljivosti gameplaya. Ne volim igre gdje se stalno ponavlja jedna te ista sablona tj. jedni te isti questovi. Takoder rijetko odigram igru do kraja koja nema neku barem solidnu radnju.

Al opet, tebi je dobar Empires at War.

Empire at War. Nešto što je prekompleksno za tebe. Al što drugo očekivat od čovjeka koji sve igre koje nisu jedna velika animacija, smatra smećem.
netko ko nema tipke na misu xD

Razzarach
15-11-2010, 15:21
Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)


jesam li ti već rekao da si mazohista? :)
Ja sam odigro sniper ghost warrior. i vietcong.
Iako je babić najveci mazohista na ovom forumu. trash igre :D
edit. oprostite za double post nisam skuzio xD

Cookie monsta
15-11-2010, 15:26
Mene uvijek predu-hitri nešto da pređem neku igru npr. najčešće neki kvari na komp-u ili škola... Neznam kad sam zadnji puta prešao igru.. :? kad popravim komp onda ću počet derat pošteno po igrama i sve ću preći pa makar mi se neda :D

Gothmog
15-11-2010, 15:40
Inače pokušavam dogurati do kraja ali svako malo se pojavi toliko koncentrirano loša igra da se jednostavno mora izbrisati nakon dva nivoa. Frontlines: Fuel of War je primjer jedne takve. Dva eura i dva sata života koje nikad neću dobiti nazad...
Uf, da...Frontlines! Uzasno optimizirano, probao malo kampanje i pozalio, a multiplayer pruza slabasnu utjehu...ali oke, ipak je to samo cijena jedne pive u bircu.

I ja nastojim svaku igru dogurat do kraja, i kao i Bartuc (i jos neki), presao sam i Hellgate, ali S.T.A.L.K.E.R.-a, nikako...tri puta sam pokusao, i tri puta odustao...atmosfera je odlicna, ali me nista drugo nije zabavilo u igri...

EDIT. Sjetio sam se jos jedne blockbuster igre, koja mi nikako nije sjela - Prototype.

Sickmanno1
15-11-2010, 22:18
Ja sam isto STALKERA kreno igrati masu put i ono :(

A presao sam recimo Will Rock :(

baldrick_
15-11-2010, 23:17
kao i većina ovde, prelazim dobre igre (pa čak i proseke), ali ako je igra neki shit, onda normalno da neću da je pređem. međutim, kod mene je slučaj da veoma retko zbrzam, pa nabavim igru čim se pojavi (sem ako ima pedigre).. nego čekam, i uz kombinaciju iskustva (sa igrama i samim sobom) i utisaka koje čitam po internetu/časopisima, odlučim šta ću da nabavim. zato većinu igara i pređem - retko kad krenem da igram neko totalno govno.

treći slučaj je kada igru igram da bih napisao recenziju. onda igru često ne završim, primer supreme commander 2, lost planet 2... ali, zadnja govna koja sam samostalno probao i nezavršio bila su ankh 3 i legend of the crystal valley.

pojedine igre dosade usled repetitivnosti, pa ih nikad ne pređem - gothic 3 odličan primer

zaboravih.. ponekad dobijem želju da igram stare igre. onda vadim igre iz svoje bat pećine koje sam nekad voleo i prešao. problem je što sam nekad voleo strategije, a sad mnogo manje, pa tako sam započeo i nezavršio pre godinu i po dungeon keeper 2 i the frozen throne (prešao pre toga reign of chaos). isto negde u to doba stigao sam skoro do kraja od escape from monkey island, i odustao jer nisam imao dugo vremena za igru.. isti slučaj pre koju nedelju sa grim fandango. ipak, sve nove igre koje sam započeo za svoju dušu u prošlih godinu dana sam i prešao, izuzev rocket knighta (shvatio da ne volim takve igre), disciples 3 (dosadi) i alien breeda (crko komp)

evo (ničim izazvane) liste igara koje sam igrao u prošlih godinu dana (podebljane nisam prešao):

1. risen
2. tales of monkey island, prva sezona
3. ghostbusters
4. dragon age (+ leliana's song, the darkspawn chronicles, warden's keep, the stone prisoner)
5. the saboteur
6. machinarium
7. drawn 1
8. supreme commander 2
9. simon the sorcerer 5
10. the whispered world
11. hamlet
12. p.b. winterbottom
13. assassin's creed
14. the witcher enhanced
15. awakened
16. disciples 3
17. clover
18. puzzle agent
19. rocket knight
20. alien breed impact
21. day of the tentacle
22. mafia 2 (+ jimmy's vendetta)
23. assassin's creed 2
24. shank
25. deathspank (igram)
26. discworld noir
27. grim fandango
28. escape from monkey island
29. outlaws (igram)
30. syberia
31. syberia 2
32. gothic
33. still life
34. alpha protocol
35. awakening
36. lost planet 2
37. blood stone

zaboravio sam sigurno nekoliko igara

streetrace777
15-11-2010, 23:22
U zadnje vrijeme od igri nijednu nisam isao do kraja jer su mi izgubile ono 2zabavno" u igrama i jednostavno su postale neka rutina. Jedna od njih je i Sniper Ghost Warrior za koju vidim da nisma jedini. Ali tu su i GTA IV i Mafia 2.

bezimeni
15-11-2010, 23:46
Ne volim ostavljati stvari nedovršene i prođem skoro sve što započnem .Igra mora stvarno biti ili skroz loša ili ubitačno dosadna da ju ne odigram do kraja .Skroz loša je bila sniper ghost warrior a ubitačno dosadna Witcher i Assassin's Creed .Obje sam pokušao igrati više puta i nikako preći 1/3.I onda izađe Assassin's Creed 2 koji me oduševi .Imam osjećaj da bi me i Witcher 2 mogao jednako oduševiti.


Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)

Kada odigraš Far Cry 2 onda se javi :D .

D.O.M.I.
15-11-2010, 23:53
sniper ghost warrior i kod mene :pray:
inače, nijedan silent hill nisam prešao dokraja, jednostano neznam zašto, postane pretežak/naporan i skoro uopće pa ne strašan :(

također, nastojim svaku igru koju počnem i završit, prije ili kasnije :)

Rang€r
16-11-2010, 00:41
pih, još nisam obriso dotu a več novu rade

GODSKILLER
16-11-2010, 00:49
Ne volim ostavljati stvari nedovršene i prođem skoro sve što započnem .Igra mora stvarno biti ili skroz loša ili ubitačno dosadna da ju ne odigram do kraja .Skroz loša je bila sniper ghost warrior a ubitačno dosadna Witcher i Assassin's Creed .Obje sam pokušao igrati više puta i nikako preći 1/3.I onda izađe Assassin's Creed 2 koji me oduševi .Imam osjećaj da bi me i Witcher 2 mogao jednako oduševiti.


Odigrao sam Hellgate London do kraja, nuff said 8)

Kada odigraš Far Cry 2 onda se javi :D .

ja ga odigrah do kraja Far Cry 2, :twisted:

The Boz
16-11-2010, 02:47
Far Cry 2 mi je dosadio negdje oko petog sata igre. Postalo je glupo kada su se ubijeni neprijatelji respawnali jer sam bio dalje od 12 metara od njihovog spawnpointa, bez obzira što su oni putovali 200 metara do mene u terenskom vozilu sa 25mm automatskim lanserom granata.

baldrick_
16-11-2010, 12:54
samo da dodam onoj listi sledeće igre:

38. 15 days
39. venetica
return to ostagar dlc za dao

josip_kraš
16-11-2010, 19:34
Većinu igara odigram do kraja.
Jedna od igara koja mi "nije sjela" i koju sam na prvoj misiji obrisao je bila Sniper Ghost Warrior.Jednostavno mi nije sjela i gotovo.
Anno 1404 također nisam prešao do kraja, kada sam se toliko proširio više nisam sve mogao popratiti, zapo sam u minus i obrisao je.

MW2 mi se nije svidio uopće a prešao sam je samo reda radi.