PDA

Pogledaj cijelu verziju : Laptop web camera problem



chelsea11player
14-11-2010, 17:42
pozdrav svima, ovako, kupio sa novi laptop i instaliro windows 7, laptop je asus k50i sx168, i npr kad sam htio razgovarati putem videa na skyp-u slika bi mi bila okrenuta naopako, pogledo sam sve opcije na laptopu od camere ali nigdje nema da okrenem sliku, pa ako bi neko znao rijesiti ovaj problem?!....hvala

C
16-11-2010, 01:48
Koliko sam skužio, punjenje ti ne radi, tastatura isto nešto, kamera ti je naopako...da to nije neki fake ili pokvareni laptop? :)

chelsea11player
17-11-2010, 13:26
Koliko sam skužio, punjenje ti ne radi, tastatura isto nešto, kamera ti je naopako...da to nije neki fake ili pokvareni laptop? :)
ma punjenje je neka spika, kad je napunjena bvaterija ako je laptop ukljucen u struju automatski se prebacuje s baterije na struju dakle baterija se ne koristi, a tipkovnica je uredu, samo imam problem s camerom koji nisam rijesio jos, btw laptop je nov, kupio sam ga prije tjedan dana...:P

C
17-11-2010, 13:59
Kod instalacije kamere se instalirao i njezin program koji se vjerojatno nalazi u Windows folderu. Pokušaj ga potražiti, pokreni ga, i u njemu će ti biti puno opcija za podešavanje, jedna od njih je ona da ti rotira kameru za određene stupnjeve, možda je zarotirana za 180° i sl. Jedino ti ne bih znao kako ti se zove taj program i gdje je točno, kod sebe na laptopu od Acera znam da se nalazi odmah u Windows folderu u fajlu "Acer Crystal Eye webcam.EXE".

Lord Ragnarok
17-11-2010, 17:42
naopako ga drzis.
probaj okrenuti laptop na drugu stranu