PDA

Pogledaj cijelu verziju : 0xc000012d



etejid
11-11-2010, 13:42
Halo ekipa. Imam problem;
Pri pokušaju da igram novi cod nakon početka SPa igra baca error i računalo umire. Naime, pustimo cod na stranu jer se znalo dešavati i sa drugim igrama pa sumnjam na to da odapinje neka komponenta.
Nakon toga ne mogu pokrenuti gotovo ništa na kompjuteru; kada pokušavam upaliti task manager dobijem poruku:
"The application failed to initialize properly (0xc000012d). Click OK to terminate the application."

Pokušao sam to screenshotati u paintu. Njega sam uspio uključiti ali prilikom pejstanja printscreena dobijem:

"There is not enogh memory on resources to complete operation. Close some programs and then try again..."

Koliko sam pratio na internetima rezultati kažu da pokušam srediti registre ali to nije pomoglo. Nerijetko se spominje virtual memory ali se ne kontam pretjerano. Spominje se i pregrijavanje ali nikad nije navedeno o kojoj se komponenti radi; budući da se greška dešava najčešće nakon za računalo zahtjevnih zadataka (igara).
Molio bih da mi kažete je li problem hardverski ili softverski i kako ga riješiti. Ako trebate dodatne informacije rado ću ustupiti.


AMD athlon 64X2 dual core processor 3800+
2GB ram
ATI Radeon 2600XT
onboard zvučna kartica realtek
i hardisk

Alberto Poljak
11-11-2010, 18:44
Taj se problem najcesce javlja ukoliko imas stare drivere za graficku,skini najnovije,takoder RAM moze biti problem ,mozda ti je "oso",probaj ga zamjenit pa vidi el problem rijesen.,.,.,.,.takoder skeniraj komp s nekim antivirusom.,.,.,ak niss ne radi izbrisi direct x (add or remove programs)....to je najvise sto ti mogu pomoc :)

etejid
11-11-2010, 19:22
Ja nekako sumnjam na rame budući da sam reinstlirao drivere za grafičku no i dalje sve isto, kao i za directx :(