PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Dark Knight Rises (2012)



Stranica : [1] 2 3 4

Aerial
08-11-2010, 12:36
Fakjea.

http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/Batman-3.jpg

Nolan je prije 10-tak dana potvrdio naslov i još nekoliko konkretnih detalja (nema Mr. Freeza, castan je Tom Hardy (http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Hardy), Two-Face je mrtav što se tiče storylinea tiče, Joker se neće pojaviti itd..)

Mogući negativci? Nitko ne zna :D
Riddler nije (http://herocomplex.latimes.com/2010/10/27/christopher-nolan-reveals-title-of-third-batman-film-and-that-it-wont-be-the-riddler/), Jokera ne želi vratiti, Ivy, Freeze i ekipa su previše fikcijski za novi setting..
Pingv1n? (ispravite ovaj debilan forumski filter btw)
Također, u trenutnoj fazi se vrši casting za glavnu žensku ulogu. Pošto je Rachel poginula u prošlom filmu, pitanje je za kakvu ulogu se točno traži.. good girl ili bad girl (http://en.wikipedia.org/wiki/Catwoman)?

Datum je za sad potvrđen kao 20.07.2012.

Također, čini se da će biti zadnji (http://www.collider.com/2010/03/10/christopher-nolan-speaks-updates-on-dark-knight-sequel-and-superman-man-of-steel/)SNolanov batman.

Frky
08-11-2010, 12:59
Oću Harley Quinn kao zamjenu za Jockera!!!!!!

Aerial
08-11-2010, 13:25
Da je netko drugi redatelj i/ili scenarist, rekao bi da bi Halrey Quinn još i prošla, ali s obzirom da ona vuče malo previše na Jokera nekako sumnjam da bi Nolan išao na tu kartu.. činilo bi se kao "beating a dead horse" (ispričavam se Ledgerovoj rodbini na ovom prikladnom idiomu :P )

Frky
08-11-2010, 14:12
Znam, ali nekako se potajno nadam!

Feanor
08-11-2010, 14:18
Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...

TeraBajt
08-11-2010, 15:13
go nolan. dark knight je jeben, nastavak nemoze podbacit.

Bara
08-11-2010, 15:55
Možda protiv Harley Quinn tko zna. Ali uz današnje specijalne efekte bilo bi fora ubaciti kroka...

Bartuc
08-11-2010, 16:24
Problem je što Nolan u ovoj trilogiji forsira tu neku realnost, što je po meni debilno s obzirom da je rađeno po stripu. Tako da mu baš i ne preostaje puno negativaca, svi su neki mutirani qurci ili uopće ne leže u Nolanovom settingu.


Baš bi volio da nas sve iznenadi i napravi film sa hrpom fiktivnih negativaca, neka ih uzme sve iz Arkham Asyluma :pray: :D

Duke of Earl
08-11-2010, 17:08
Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...
E to, film nema veze s vezom, a kamoli s Batmanom. Neda mi se uopće ni gledat ovaj 3. dio, prva dva su dovoljno razočarala s uništavanjem cijelog Batman stila.

Aral
08-11-2010, 17:24
Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...
Baš sam sad to htio napisat. Nikak mi nije sjeo ni prvi ni drugi dio, iako su dobri filmovi, treći bum pogledal al ono, imam neki glupi feeling kad ih gledam.

TeraBajt
08-11-2010, 18:09
kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)

Jopax
08-11-2010, 19:15
Ovo iznad, filmovi su bili zanimljivi jer nisu baš klasični herojski filmovi poput spidermana ili nečeg sličnog, zato su mi i kul, u trećem bi mogli vidjeti bilo koga po meni pošto Batman ima tonu negativaca, koliko i čudnih toliko i jednostavno ludih, Shark bi bio kul ili Twiddledum i Twiddledee(ili tako nekako)

Maloki
08-11-2010, 20:19
Catwoman?

bezimeni
08-11-2010, 20:36
Nolan ne zna snimiti loš film sve i da hoće .Sve što je do sada snimio je bilo odlično ili vrhunsko . Ovaj novi Bataman i nema velikih poveznica sa stripom pa kužim fanove stripa koji su razočarani.Ja nikada nisam bio fan stripa tako da mi je ovaj novi , realni Batman izvrstan.

Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.Biti će neki vilan koji je više/manje obični smrtnik sa bolesnim umom .Prvi dio je imao više manje nepoznatog negativca ( barem meni koji nisam nešto pratio strip) pa je svejedno bio vrhunski film , meni čak i bolji od nastavka .

Horny Devil
08-11-2010, 21:02
Neka stave ovog lika kao negativca i ja zadovoljan.

http://b.imagehost.org/0158/Dr_Hurt.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Hurt)

Stips222
08-11-2010, 21:07
Calendar man! :D

WIN! :P

Maloki
08-11-2010, 21:32
Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.
Kako misliš?

flander
08-11-2010, 21:33
pa nerelana je, kak neko može bit žena mačka dhhh

bezimeni
08-11-2010, 21:36
Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.
Kako misliš?


Mislim da nema šanse da Nolan stavi lik žene koji je uskrsnula iz mrtvih .

Feanor
08-11-2010, 22:04
kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)

Samo želim reći da je gotham city ovo:

http://ferdyonfilms.com/Gotham_skyline.jpg

i ovo:

http://www.plataformaarquitectura.cl/wp-content/uploads/2010/07/1280280658-gotham-city.jpg

a ne ovo:

http://blogs.setonhill.edu/Batman/Batman%20watching%20over%20the%20city.jpg

I batmobile je ovo:

http://www.hotrodding.us/images/wallpaper/batmobile/movie-batmobile.jpg

a ne ova iz**kotina

http://furiousfanboys.com/wp-content/uploads/2010/08/batmobile_Tumbler.jpg

I nije svršavanje na Burtonovu alternativnost, nego na atmosferu koja se postiže pretakanjem stripa u film, a Nolan to nemože napraviti svojim isfuravanjem na realnost koje ima nekih čari, ali ni upola koliko kad vidim Keatona i njegov batmobile ili one tipične burtonove scene poput siluete batmanove letjelice na predimenzioniranom mjesecu, ili Jokerov magnum cijevi od metra. Uglavnom verzija iz 1989 je celuloidni strip, a u Nolanovoj verziji da se tip ne odaziva na ime Batman mogao bi se heroj zvati i Trebabajt bio bi isti vrag, jer sa stripovskim batmanom nema veze...

Eh i da pardon na malim slikama gothama iz 89. jednostavno nema viših na netu, al svi znate na što mislim..

EDIT: eh i da za onog gore koji tvrdi da prvi nije imao poznatog negativca, Ra's al Ghul je jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja i pojavljuje se dosta u animiranom serijalu, meni je uz Jokera jedan od najdražih negativaca, ali u Beginsu koliko kod sam bio sretan da će ga uprozorit toliko sam bio razočaran sa njegovom pojavom i sveopćom srozavanju jednog od najkul likova iz animirane serije u praktički sporednog tipa, a bogami je ista stvar i sa scarecrow-om, koji mi je isto jedan od drazih likova. Da je barem bio samo jedan od njih dvojce, ovako je ispalo samo bleh...

Maloki
08-11-2010, 22:13
Mislim da nema šanse da Nolan stavi lik žene koji je uskrsnula iz mrtvih .
To je najmanji problem, to je ionako samo cover story koji se lako promjeni u svrhu snimanja filma, kao što je napravljeno u slučaju negativaca u prijašnjim nastavcima.
Catwoman sigurno ima veliki potencijal da se pojavi u novom nastavku.

TeraBajt
08-11-2010, 22:23
kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)

Samo želim reći da je gotham city ovo:

http://ferdyonfilms.com/Gotham_skyline.jpg

i ovo:

http://www.plataformaarquitectura.cl/wp-content/uploads/2010/07/1280280658-gotham-city.jpg

a ne ovo:

http://blogs.setonhill.edu/Batman/Batman%20watching%20over%20the%20city.jpg

I batmobile je ovo:

http://www.hotrodding.us/images/wallpaper/batmobile/movie-batmobile.jpg

a ne ova iz**kotina

http://furiousfanboys.com/wp-content/uploads/2010/08/batmobile_Tumbler.jpg

I nije svršavanje na Burtonovu alternativnost, nego na atmosferu koja se postiže pretakanjem stripa u film, a Nolan to nemože napraviti svojim isfuravanjem na realnost koje ima nekih čari, ali ni upola koliko kad vidim Keatona i njegov batmobile ili one tipične burtonove scene poput siluete batmanove letjelice na predimenzioniranom mjesecu, ili Jokerov magnum cijevi od metra. Uglavnom verzija iz 1989 je celuloidni strip, a u Nolanovoj verziji da se tip ne odaziva na ime Batman mogao bi se heroj zvati i Trebabajt bio bi isti vrag, jer sa stripovskim batmanom nema veze...

Eh i da pardon na malim slikama gothama iz 89. jednostavno nema viših na netu, al svi znate na što mislim..

EDIT: eh i da za onog gore koji tvrdi da prvi nije imao poznatog negativca, Ra's al Ghul je jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja i pojavljuje se dosta u animiranom serijalu, meni je uz Jokera jedan od najdražih negativaca, ali u Beginsu koliko kod sam bio sretan da će ga uprozorit toliko sam bio razočaran sa njegovom pojavom i sveopćom srozavanju jednog od najkul likova iz animirane serije u praktički sporednog tipa, a bogami je ista stvar i sa scarecrow-om, koji mi je isto jedan od drazih likova. Da je barem bio samo jedan od njih dvojce, ovako je ispalo samo bleh...


pa kaj. film rula i nema veze sa stripom, poznato? o da. mislim LOL OMFG NERD RAGE BATMOBILE JE DRUGACIJI LOL OMG nema smisla jebote, film je film a strip strip. jest da je radjen po stripu al vec imaju 4 filma po istom i 2 su fejlala(reko bi 3 al returns je ipak za klasu bolji od forevera i batman i robin). iskreno usporedjujuci nolanovog i burtonovog betmena nolanov >>>>.

The Boz
08-11-2010, 22:27
Ono što si stavio da nije Gotham i nije Gotham. :)

Aral
08-11-2010, 22:36
Vidim da je neka ekipa ovdje pomiješala neke stvari, nemojte se nabrijavat i branit Nolana jer je on jedno a film je nešto sasvim drugo. Kolko god da ima ljudi kojima se sviđa njegova vizija Batmana, ima i onih kojima se ne sviđa. Ja npr. spadam u ovu drugu grupu ljudi iako nemam niš protiv Nolanovog Batmana. To kaj je on kao dobar redatelj ili što već je najmanje bitno u ovom slučaju.

Feanor
08-11-2010, 22:39
/kat


pa kaj. film rula i nema veze sa stripom, poznato? o da. mislim LOL OMFG NERD RAGE BATMOBILE JE DRUGACIJI LOL OMG nema smisla jebote, film je film a strip strip. jest da je radjen po stripu al vec imaju 4 filma po istom i 2 su fejlala(reko bi 3 al returns je ipak za klasu bolji od forevera i batman i robin). iskreno usporedjujuci nolanovog i burtonovog betmena nolanov >>>>.

Lol, nećeš me nikad shvatiti. Čitaj pozorno sada. Ne želim ja reći da mene živcira Nolanov batmobil ili gotham city, daleko od toga to je njegova vizija i ja je poštujem. Nikakav Nerd rage ili tako nešto. Nego samo želim reći da Nolan nije uspio prenjeti onu glavnu stavku Batman stripa i animiranog serijala, a to je prejebena atmosfera...

Shvaćaš? Staklo i metal i široke ulice nisu Gotham City, nikad i nisu bili, a onaj tank s predimenzioniranim gumama nije batmobile. Gotham je uvijek opisivan(nacrtan) kao klaustrofobičan uzak i krivudav, a ne kao prozračan, neonski i po uzoru na Chicago, to mi je više Spiderman đir.

To kao da je Peter Jackson odlučio napraviti kvadratni i drveni Minas Tirith, sa crvenim stablom u sredini jer je jebiga to njegova vizija toga...

Tako da da, Nolanom Batman je prilično dobar, storytellingom i glumom (iako ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan), ali nema ono sto je najglavnije jedinstvenu, mračnu i sjebano cartoony atmosferu. znaš ono ''slika govori više od 1000 riječi'' i sve to...

The Boz
08-11-2010, 22:51
ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan
http://cdn.fd.uproxx.com/wp-content/uploads/2010/05/CHRISTIAN-BALE-MACHINIST.JPG

Feanor
08-11-2010, 22:54
A jedno mu se mora priznati, tip je sa 45 i nešto sitno kila u tri mjeseca morao doći na 90+ i još se ubildat za ulogu šiš čovjeka...

The Boz
08-11-2010, 23:03
Prvo je sa 90+ skinuo na 45 za Mašinista, pa nazad na bad-ass Batmana, pa nazad na 55 za pilota robinzona, pa nazad na Batmana... Dude. Sick.

Aerial
08-11-2010, 23:23
Samo želim reći da gotham city nije ovo:

http://blogs.setonhill.edu/Batman/Batman%20watching%20over%20the%20city.jpg


U pravu si, to je Hong Kong.
Ti možda promaklo dok si gledao film? :)

Feanor
08-11-2010, 23:28
Samo želim reći da gotham city nije ovo:

http://blogs.setonhill.edu/Batman/Batman%20watching%20over%20the%20city.jpg


U pravu si, to je Hong Kong.
Ti možda promaklo dok si gledao film? :)

Ah whatever, Gotham skyline u filmu je još gori....

EDIT: Eh i da Batman iz kontejnera, facepalmina samo takva...

Aerial
08-11-2010, 23:37
Slažem se u jednu ruku s tobom, Gotham u TDK je prilično hladan i nemaštovit.

However, Batman Begins je u tom pogledo nešto potpuno drugačije. BB i TDK su po pitanju atmosfere i settinga dva potpuno različita filma. Gotham u BB je puno sličniji "old school" Gothamu, smogom zagađena metropola puna skladišta i uličica s isparavajućim šahtovima, kvazi-noir atmosfere i onim genijalnim vlakom koji se proteže zrakom između nebodera... Batman Begins jednostavno ima tu dozu misterioznosti, ne toliko pretjerano (karikaturno) stilizirana kao u originalnim izdanjima, ali svejedno puno mračniju od TDK.

TDK je, eto, hiperrealizirana verzija koja tek u posljednjih 20-tak minuta filma počne nalikovati Gothamu na kakvog smo navikli :)

W3DR4N
09-11-2010, 00:09
Mr. Freeze je ispao najstripovskije od svih. Na stranu što je film smeće, to je čista stripovska karikatura s papira.

Frky
09-11-2010, 12:15
Jedino što me smeta u Nolanovu batmanu je neplayboy-evski Wayne!!

TeraBajt
09-11-2010, 15:01
Lol, nećeš me nikad shvatiti. Čitaj pozorno sada. Ne želim ja reći da mene živcira Nolanov batmobil ili gotham city, daleko od toga to je njegova vizija i ja je poštujem. Nikakav Nerd rage ili tako nešto. Nego samo želim reći da Nolan nije uspio prenjeti onu glavnu stavku Batman stripa i animiranog serijala, a to je prejebena atmosfera...

Shvaćaš? Staklo i metal i široke ulice nisu Gotham City, nikad i nisu bili, a onaj tank s predimenzioniranim gumama nije batmobile. Gotham je uvijek opisivan(nacrtan) kao klaustrofobičan uzak i krivudav, a ne kao prozračan, neonski i po uzoru na Chicago, to mi je više Spiderman đir.

To kao da je Peter Jackson odlučio napraviti kvadratni i drveni Minas Tirith, sa crvenim stablom u sredini jer je jebiga to njegova vizija toga...

Tako da da, Nolanom Batman je prilično dobar, storytellingom i glumom (iako ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan), ali nema ono sto je najglavnije jedinstvenu, mračnu i sjebano cartoony atmosferu. znaš ono ''slika govori više od 1000 riječi'' i sve to...

vidim da si zagrizeni fan stripa pa nema smisla da nastavljam ovo, kuzim sta oces rec al je cinjenica da je dark knight jebeno predobar film. ako ne to onda samo dobar film, i to ne mozes opovrgnuti nikakvim referencama iz stripa il cega vec. istina je da se razlikuje od stripa al ista je stvar sa watchmanom pa je naisao na dosta pozitivne kritike. danas bas i ne prolazi strip-based prica koja se zasniva na neobjasnjivim supermocima i slicnom, posto publika trazi pricu iza toga, a nolanov je betmen savrseno prilagodjen ovom vremenu, po negativcima i samom betmenu. Ja sam gotham city dozivio u dark knightu kao hladno i prevrtljivo mjesto (kao sto joker kaze betmenu, ljudi ga sad trebaju ali jos uvijek je cudak za njih), jedino sto u tom nastavku pored jokera nema nijednog pravog negativca jer oni mafijasi fejlaju. A i dize mi zivac glupi promukli glas balea kad god je betmen. wtf, cut off smokes batman.

Death By Sexy
09-11-2010, 15:07
Hejteri, film je zabavan i megakul - ništa drugo nije bitno. Boohoo nije po stripu, e pa NEBITNO!! Čitajte strip.

IgGy
09-11-2010, 20:41
Nolanov Batman mi se generalno jako sviđa, no predlažem nolanu da nađe novog glumca za Batmana jer mi Bale počinje ići nakurac. Od vrhunskog glumca u Machinistu pretvorio se u neku holivudsku karikaturu akcijskog junaka, što mi se, osobno nikako ne sviđa jer je Bale izvrstan glumac. Ali akcijske uloge mu totalno zamagluju talent.

Dogodit će mu se ista stvar kao i Adrienu Brodyju. Onako, od Polanskovog Pijanista do komandosa u Predators. WTF.

bezimeni
09-11-2010, 20:49
Bale i Nolan su potpisali za tri filma i to je to .Nakon ovog trećeg ne želim četvrti sa drugim glumcem i drugim redateljom. Zahvaljujući Nolanu i glumačkoj postavi uspjeli su ovu franšizu izdignuti iz pepela u koju ju je duboko i gotovo nepovratno zakopao Joel Schumacher .Nitko nije ni sanjao da je moguć novi serijal ali hvala Bogu ima majstora struke koji znaju napraviti čudo .

Sgt. Bull
09-11-2010, 20:52
Pa neće biti više od trilogije. Sam Nolan je izjavio da će biti tri dijela i onda je kvrc, što i ne mora biti loša stvar jer ne želi da rasteže priču i razvodnjava film. Iako sam fan stripa (dodušen prerastao sam ih odnedavno), Nolanovi filmovi su daleko bolji od svakog viđenog do sada i definitivno navijam za novog Batmana.

Frky
09-11-2010, 21:22
Nakon Nolana kad tad će Batmana preuzeti neki seljak i snimiti akcić da zgrne pare!!! 100%!!

W3DR4N
09-11-2010, 21:44
To je već napravio Nolan.

bezimeni
09-11-2010, 21:47
Zgrnuo je pare ali ljudi su dobili remek djela.Sasvim uredna razmjena dobara.

W3DR4N
09-11-2010, 22:28
Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.

Sgt. Bull
09-11-2010, 22:39
Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.

Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.

Constantine
09-11-2010, 22:45
Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.

Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.
:O

W3DR4N
09-11-2010, 23:13
Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.

Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
Cameron je s jednim Terminatorom 2 potpuno definirao budućnost visokobudžetnih filmova, a čak i kad ga banaliziraš do toga da se radi o velikom robotu, još uvijek ima više dubine od cijele Tarantinove i Nolanove karijere zajedno.

Feanor
09-11-2010, 23:16
Yup ima co'ek pravo, bar u jednom ako u nicem drugom, terminator 2 je prilično jebeno dobar i zabavan...

bezimeni
09-11-2010, 23:24
Cameron i je Bog fima, tu diskusije nema.Čovjek ne zna snimiti osrednji fim.Ili su remek djela ili ekstra remek djela .

Što se Batmana tiče ; nije nabildan nego sportski građen što se i očekuje od nekoga tko je u stanju nekoga premlatiti.Njegova nadrkanost je paravan i uloga za javnost.Gdje je nadrkan kada je prikazan kao pravi Bruce Wayne ? U prvome dijelu je gnjevan i navan .U drugome dijelu nije u stanju postati krvnik ...ima karterne osobine a nadrkanost nije jedna od njih .Glumci iz prve kvadrologije su bili krajnje neuvjerljivi...pozeri .

Sgt. Bull
09-11-2010, 23:27
Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
Cameron je s jednim Terminatorom 2 potpuno definirao budućnost visokobudžetnih filmova, a čak i kad ga banaliziraš do toga da se radi o velikom robotu, još uvijek ima više dubine od cijele Tarantinove i Nolanove karijere zajedno.

Nolan je skinuo Batmanovu masku i to je uradio mnogo uspješnije i naprednije od njegovih prethodnika, njegov Batman ima ličnost za razliku od prije, napravio je Batmana koji nije retardiran. Cameron ima dva dobra filma za razliku od Tarantina i Nolana koji imaju filmove koji već sada spadaju u klasike, od Reservoir Dogsa, Pulp Fictiona, Mementa i Followinga, apsolutno svaki film Tarantina i Nolana je kvalitetniji od bilo kojeg Cameronovog filma.

Aerial
10-11-2010, 11:01
Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.

Da, imaš pravo... prijašnje verzije Batmana su bile drugačije. Bile su priče o nabildanom i infantilnom milijarderu :roll:

IgGy
10-11-2010, 11:02
SNolan je skinuo Batmanovu masku i to je uradio mnogo uspješnije i naprednije od njegovih prethodnika, njegov Batman ima ličnost za razliku od prije, napravio je Batmana koji nije retardiran.

Nisam siguran misliš li ovdje na Balea kao Batmana ili na filmove kao cjelinu. Nolanov Batman 1 i 2 bih ocijenio s 8/10, ali samo kao cjelinu, dok bih Baleovu glumu ocijenio s 4/10. Bale mi kao Batman nije ništa bolji negoli Val Kilmer.

Mislim, i Burtonov Batman je imao itekakvu ličnost, ali nešto drugačiju. Burtonovi Batmani se neće svidjeti svakome, to je sasvim sigurno, baš kao što se i Nolanovi Batmani neće svidjeti svakome.

Nisam čitao stripove o Batmanu, već sam gledao samo filmove. I iz svog iskustva mogu reći da mi je Batman kao lik oduvijek bio bezličan i sterilan, no njegovi villainsi su spašavali stvar. Baš kao što su Jack Nicholson, Danny DeVito i Heath Ledger spasili stvar.

bezimeni
10-11-2010, 20:35
Ne vidim tko bi od Balea bolje odglumio Batmana .Prijedlozi ?

Xero
10-11-2010, 20:57
http://www.nemosvjerovat.com/slike/160/9.jpg

Feanor
10-11-2010, 21:12
Ne vidim tko bi od Balea bolje odglumio Batmana .Prijedlozi ?

S vrha glave hmmm:

Matthew Bomer

http://seat42f.com/images/stories/tvshows/WhiteCollar/White-Collar-Matthew-Bomer.JPG

Jim Caviezel

http://gordonandthewhale.com/wp-content/uploads/2009/05/jim_caviezel.jpg

i

Henry Cavill

http://www.topnews.in/files/images/HenryCavill1.jpg

Ali i našlo bi ih se još, svi solidni/odlični glumci, fizički jako slični Bruce-u Wayne-u...

bezimeni
10-11-2010, 21:16
Jim Caviezel je i pokazao nešto karizme ali totalno nije za ulogu Batmana .Gdje su se uopće ova druga dvojica dokazala u svijetu filma ?

Nee Joe
10-11-2010, 21:25
Jim Caviezel je i pokazao nešto karizme ali totalno nije za ulogu Batmana .Gdje su se uopće ova druga dvojica dokazala u svijetu filma ?

Gdje se Bale dokazao u svijetu filma? Američki psiho? Ma kakvi... Jedina njegova uloga koja vrijedi je u Empire of the Sun kao klinjo, u ostalim filmovima faila..... Bommera smo mogli gledati u onoj nekoj seriji gdje su njega i frenda optužili da su raznijeli muzej, za ovog drugog ne znam..... Kako god, kod Batmana iskustvo nije važno- u njegovim filmovima Oscare dobivaju interpretacije negativaca- Batman je kao lik prilično "sterilan".

bezimeni
10-11-2010, 21:31
Osim ovoga što si spomenuo pogledaj si The Machinist , The Prestige , 3:10 to Yuma te mnoge druge filmove gdje se pojavljivao kao sporedan lik i gotovo ukrao film .I što se Batamn lika tiče griješiš.Pogledaj si prvi Nolanov Batman gdje je upravo on alfa i omega filma .Bale nije ni imao pravu šansu u drugome dijelu zbog hrpe likova.

Nee Joe
10-11-2010, 21:38
Osim ovoga što si spomenuo pogledaj si The Machinist , The Prestige , 3:10 to Yuma te mnoge druge filmove gdje se pojavljivao kao sporedan lik i gotovo ukrao film .I što se Batamn lika tiče griješiš.Pogledaj si prvi Nolanov Batman gdje je upravo on alfa i omega filma .Bale nije ni imao pravu šansu u drugome dijelu zbog hrpe likova.

Moram priznat za Machinist i Prestige, ali ovo ostalo.... Njah... U prvom Nolanovom Batmanu previše mi je..... ma nekak mi je ugh...... Ali slažem se, u DK-u nema šanse protiv Eckharta i Ledgera

bezimeni
10-11-2010, 22:01
Zaboravio sam Equilibrium i Harsh Times .Isto dva odlična filma sa njime.U stvari koji je to loš film gdje je on glumio osim zadnjeg Terminatora ?

Babitz
10-11-2010, 23:58
Jel tko od vas ekšuli čitao stripove? :)

Kad se već referiramo na stripove, nije Joker (tj. Jack Napier) ubio Bruceove roditelje, već kriminalac Joe Strummer il kako već.
Očito nitko nije čitao remekdjelo Batman: Year one od Franka Millera. Prema uzoru na strip je rađen Batman Begins. Nolanovi su filmovi jedini gdje Bruce ima kakav takav karakter, dok je u ostalima sterilan.

Nolanovi su filmovi najsličniji stripu (ako po stripu računamo od The Dark Knight Returns pa nadalje), uz dozu modernizma, no kako ste svi odrasli na Burtonu imate drukčiju viziju toga, a stripove niste ni dotakli.


Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.Batman u stripu ima pozadinu, motive i vlastite demone protiv kojih se bori. Ima mnogo više ličnosti te je zanimljiviji nego u npr. Burtonovim filmovima čemu se najbliže približio Nolan. Nolan bi mogao i dublje kopati po njegovom karakteru kako priča ide dalje, a razlog zašto dosad nije je to što je Bruce u njegovom serijalu još mlad i nov u karijeri. Kakav je veo misterije stavio Burton oko njega? Kriminalac mu je ubio roditelje i niotkud je došao odjeven u šišmiša boreći se protiv kriminalaca. To nije misterij, to je rupa.

Osobno bih htio vidjet Batman Beyond pretočen u film te The Dark Knight Returns.

Btw, osobno smatram da bi u novom filmu Bane bio dobar kriminalac jer je lik vrlo inteligentan i vrlo jak, s dobrom pozadinom. Naravno, to se ne da naslutit iz glupog filma Joela Schumachera, no inače je bio jedan od rijetkih koji je uspio nadmudriti te psihički i fizički slomiti Batmana. Ugl, za mene je Bane idealan zločinac za novi film.

hrčak
11-11-2010, 00:15
Ja i Scarecrowna, imam osjećaj da bi se tako mogli zapravo prikazat najdublji Batmanovi strahovi što bi bilo dobro za vidjeti.

Babitz
11-11-2010, 00:20
Baš i ne. Boji se šišmiša i da je razočaranje roditeljima. :(

hrčak
11-11-2010, 00:52
Baš i ne. Boji se šišmiša i da je razočaranje roditeljima. :(
I? Strah da je razočarao roditelje baš ono što bi film trebao da bude onak mračan preispitivanje njegove savjesti, postupaka, djela i svega ostalog i dobio si super film pod uvjetom da ga ne zajebeš po mogućnosti.

Maloki
11-11-2010, 10:37
Očito nitko nije čitao remekdjelo Batman: Year one od Franka Millera.
Čitao sam ja 8)
I the Long Halloween isto.

Babitz
11-11-2010, 13:57
Šteta što ovaj topik nije više o filmu.





Al ko ga jebe. Kaj sve preporučaš od tih stripova? :D

Sgt. Bull
11-11-2010, 14:35
Pročitaj Millera. Meni je njegov povratak viteza tame odličan. Njegov nastavak (DK2) je nešto slabiji ali ipak čitljiv.

Babitz
11-11-2010, 14:39
Pročitao sam Dark Knighta, nastavak nisam. Još sam čitao Year one, The Killing Joke te Knightfall.

Sgt. Bull
11-11-2010, 14:48
Joker's asylum? Zanimljiv je, barem ono što sam ja čitao.

Maloki
11-11-2010, 17:02
The long Halloween je isto odličan, on je bio velika inspiracija za The Dark Knight.
Imam i Dark Victory ali još ga nisam pročitao.

Frky
30-11-2010, 17:49
http://www.net.hr/film-glazba/page/2010 ... tml?pos=n1 (http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/11/30/0561006.html?pos=n1)

Jej!

Aerial
30-11-2010, 18:02
Ma lol.
'Em je naslov nekorektan, 'em je Nolan valjda već 10 puta rekao da ne želi iscjeđivati Jokera, a pogotovo ne Ledgera. Ne znam odakle dotičnom novinaru ova informacija :D

The Boz
30-11-2010, 18:04
Ja bih htio da u ovom dijelu više do izražaja dođe njegova paranoidna pripremljenost. Ipak govorimo o čovjeku koji u slobodno vrijeme planira što bi bilo kad bi Superman postao zao zombi.
Also, Bane. Bane.

Frky
30-11-2010, 18:30
Ma lol.
'Em je naslov nekorektan, 'em je Nolan valjda već 10 puta rekao da ne želi iscjeđivati Jokera, a pogotovo ne Ledgera. Ne znam odakle dotičnom novinaru ova informacija :D

Net.hr! Leglo žutog tiska, tako da ...

Sgt. Bull
19-01-2011, 19:38
Njuz (http://www.empireonline.com/news/feed.asp?NID=29929)

Anne Hathaway Is Catwoman
Tom Hardy is the Bane

Potvrdito!

Aerial
19-01-2011, 19:41
WAT

catwoman?!

Horny Devil
19-01-2011, 19:49
Kulnost.

Aerial
19-01-2011, 20:17
Nekako mi je previše surealna Catwoman za novi serijal.... baš me zanima koji vrag će od tog ispasti :O

BigBongman
19-01-2011, 20:22
trebaju staviti i dr. hugo strejnđ
onak da radi s baneom i da mu onda ovaj slomi kicmu, te da se on kroz 50% filma oporavlja kako bi ih oboje ulovio/ubio...
ali svidja mi se sta su vratili catwoman i banea :D

bezimeni
19-01-2011, 20:37
Nekako mi je previše surealna Catwoman za novi serijal.... baš me zanima koji vrag će od tog ispasti :O


Slažem se , ovo mi nekak ne miriš na dobro .Valjda znaju što rade.

Horny Devil
19-01-2011, 22:20
U svijetu u kojem postoji lik koji se oblaci kao sismis, koji skace naokolo i lema negativce, Catwoman je nerealna? M'kay.

bezimeni
19-01-2011, 22:50
Pa je ...žena koja je umrla i ponovno uskrsnula te ima sedam života je totalano nerealna za Nolanov serijal .

Sgt. Bull
19-01-2011, 22:57
Najveći zajeb je što je ubio Two-Facea u TDK-u a Heath je preminuo pa sada ne može ubaciti ni jednog ni drugog (a brijem 100% da je htio Ledgera da ubaci i u tricu jerbo Jokeru se ništa ne dogodi na kraju) što ga je sada primoralo da uvede Catwoman - Bane duo.

Horny Devil
19-01-2011, 23:10
Pa je ...žena koja je umrla i ponovno uskrsnula te ima sedam života je totalano nerealna za Nolanov serijal .
To je bilo objasnjenje u Batman Returns i Catwoman. U stripovima njezin origin nije "magican". Ona je jednostavno akrobat i profesionalna kradljivica, koja se eto, maskira u macku. Pretpostavljam da ce se Nolan toga drzati.

Stips222
19-01-2011, 23:10
Pa je ...žena koja je umrla i ponovno uskrsnula te ima sedam života je totalano nerealna za Nolanov serijal .


Pa poznavajući Nolana vjerovatno će malčice izmjeniti njenu priču da je učini realnijom...

bezimeni
19-01-2011, 23:20
Svejedno će biti nekakav nadnaravni , fantazijski lik a odabrana glumica nikako ne pomaže u lošom dojmu. Ako neće imati nadnaravne moći što bi to mogao predstavljati ženskica od 50 kila ?.Nekako imam osjećaj da će treći dio debelo pokvariti dosadašnji dojam koji je izvrstan .

Maloki
20-01-2011, 02:25
Imali smo našminkanog bolesnika i poludjelog odvjetnika u dvojci, niti jedan nije imao nadnaravne moći, pa su svejedno predstavljali "nešto".
Pogotovo našminkani bolesnik.
Kako je to moguće?

bezimeni
20-01-2011, 07:45
Da ali ženskica od 50 kila koja šora muškarčine ? Može proči u zajbantskom Kick Ass-u ali može li proči i u ozbiljnom Batmanu ?Ili će se samo prešetavati po ekranu i vrtjeti dupetom :( .

Kenyi
20-01-2011, 09:22
Anne Hathaway ce glumiti Catwoman u The Dark Knight Rises.

Bartuc
20-01-2011, 10:34
Da ali ženskica od 50 kila koja šora muškarčine ? Može proči u zajbantskom Kick Ass-u ali može li proči i u ozbiljnom Batmanu ?Ili će se samo prešetavati po ekranu i vrtjeti dupetom :( .

Samo ću reći jedno, Scarlett Johansson u Iron Manu :pray: Baba tako dobro šora da sam imao "semia" kroz te scene :D

Praetorian
20-01-2011, 11:04
Da ali ženskica od 50 kila koja šora muškarčine ? Može proči u zajbantskom Kick Ass-u ali može li proči i u ozbiljnom Batmanu ?Ili će se samo prešetavati po ekranu i vrtjeti dupetom :( .

Pa dobro jes ti čitao stripove od Batamana?
Nolan je fulao skoro pa sve u filmu, čak ni odijelo nije napravio kak spada.

Batman A A, je dosad najbolja bemtenovska stvar a da nisu stripovi oder crtani. Žalosno je to da nitko nezna napraviti dobar film o meni najboljem super heroju :killyou:

The Boz
20-01-2011, 11:07
B A N E !
YES! Muahahaha!

Kid A
20-01-2011, 11:13
B A N E !
YES! Muahahaha!
Totalno.....valjda ga nece shebat

W3DR4N
20-01-2011, 11:35
Pa je ...žena koja je umrla i ponovno uskrsnula te ima sedam života je totalano nerealna za Nolanov serijal .

Da, a batler koji lovi krijumcare dijamanata u Burmi je sasvim realan presjek karaktera. Rofl.

bezimeni
20-01-2011, 11:52
On nije obični batler , on batler iz Engleske .Tamo se svaki batler školuje za komnadosa , čudi me da to nisi znao .

Babitz
20-01-2011, 11:53
B A N E !
YES! Muahahaha!
We called it.
*high five*

hrčak
20-01-2011, 11:56
On nije obični batler , on batler iz Engleske .Tamo se svaki batler školuje za komnadosa , čudi me da to nisi znao .
Jep, Alfred je radio, "možda" radi još uvijek za englesku kraljicu,

Aerial
20-01-2011, 12:46
Samo mali podsjetnik na dosadašnjeg Banea kojeg su Akiva Goldsman i Joel Schumacher ovjekovečili 1997. u remekdjelu "Batman i Robin":

0fEOMGcYmEc

GGGRRAAAAGHHH!!!!1

The Boz
20-01-2011, 12:50
Taj Bane je retardiran. Pravi, originalni Bane je jedan od najinteligentnijih Batmanovih neprijatelja.

Babitz
20-01-2011, 14:25
I možda najuspješniji kriminalac protiv kojeg se Batman nadmetao.

Aerial
09-02-2011, 01:00
Joseph Gorden-Levitt u Dark Knight Rises? (http://www.liveinthemix.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=2231:joseph-gordon-levitt-u-filmu-the-dark-knight-rises&catid=39:movies-dvd-tv&Itemid=131)

Treći negativac o kojem još nema riječi?
Novi scapegoat sidekick odvjetnik?
Dečko od Catwoman?
ROBIN?
:D

Kid A
09-02-2011, 01:10
Kazu da bi mogao biti Riddler

W3DR4N
09-02-2011, 02:10
Frajer izgleda isto kao Heart Ledger. Popunit će njegove cipele kao Joker?

Kid A
09-02-2011, 02:44
Ne kuzim sta zelis reci :S

Aerial
22-02-2011, 20:31
Kratki intervju s Tomom "Bane" Hardyijem o novom Šišmišočovjeku :D

vHqG75bg3cs

Dreamer Deceiver
22-02-2011, 21:10
ovaj voditelj jebeno nervira :/

Aerial
22-02-2011, 23:47
Hahaha, da, malo je čudan :D

Kid A
20-03-2011, 02:47
http://www.ifitsmovies.com/2011/03/jose ... ght-rises/ (http://www.ifitsmovies.com/2011/03/joseph-gordon-levitt-is-alberto-falcone-in-the-dark-knight-rises/)

Aerial
20-03-2011, 02:58
http://www.ifitsmovies.com/2011/03/joseph-gordon-levitt-is-alberto-falcone-in-the-dark-knight-rises/

yay, moral ambiguity <3
valjda će to pošteno odraditi...

Sgt. Bull
09-04-2011, 22:12
Njuz:
Josh Pence Joins The Dark Knight Rises (http://www.imdb.com/news/ni9435965/)

Josh Pence who, according to the Heat Vision Blog is playing a younger version of Ra’s Al Ghul

Sgt. Bull
11-04-2011, 01:55
Humpy bumpy nezainteresovana bagro:
Michael Shannon set as General Zod (http://www.imdb.com/news/ni9468896/)

Zod is not only one of Superman’s most formidable enemies, but one of the most significant because he has insights into Superman others don’t. Michael is a powerful actor who can project both the intelligence and the malice of the character, making him perfect for the role.

sickpetey
11-04-2011, 01:59
But this is batman?

McPingvin_v2.0
11-04-2011, 02:22
Čitam malo topic jer ne mogu zaspati... I čudim se. Kako možete govoriti da se The Dark Knight fura na realizam?

Od kud da počnem? Pucanje minigunom u ciglu kako bi otkrio koji metak je korišten, pretvaranje 20milijuna mobitela u sonare i računalni sustav koji to može žvakati u realnom vremenu :pray:

Realno gledano, Batman je sporedan lik u Dark Knightu. Joker je glavna faca i da nije bilo Ledgera s apsolutno savršenom glumom film ne bi imao 8.9 na IMDB-u, nego 5.9.

Dreamer Deceiver
11-04-2011, 07:35
šta r nije takva rasprava bila pred nekih, dvije godine kad je film izašao?

Meh, mene boli k za to. Kad pročitam da se film fura na realizam, najmanje šta očekujem od tog filma je da bude realan.

bezimeni
11-04-2011, 15:58
Pa fura se na realizam u odnosu na Burtonove i Šumaherove Batmane . Likovi , za sada , nisu imali nadnaravne moći .Grad nije napravljen od kulisa te odaje dojam da nije sniman u studiju .Oprema koju koristi je praktično objašnjena .Što se ocjene tiče prvi dio nije imao Ledgera pa svejedno ima vrlo visoku ocjenu .Meni osobno je i bolji od nastavka .Imao je malo više stripovski ugođaj .

Duke of Earl
11-04-2011, 16:54
Naravno da se film vrlo bolno fura na realizam, za koji po meni nema mjesta u Batmanovu svijetu, a ovo što si ti Pingvine naveo je sasvim normalno u gotovo svim hollywoodskim akcijskim filmovima s radnjom smještenom u današnje vrijeme.

Aerial
11-04-2011, 17:35
Realno gledano, Batman je sporedan lik u Dark Knightu. Joker je glavna faca i da nije bilo Ledgera s apsolutno savršenom glumom film ne bi imao 8.9 na IMDB-u, nego 5.9.

Pa naravno. Neće valjda snimati 3 filma *o Batmanu*.

Raimi je pokušao to sa Spidermanom, pa vidiš što se na kraju dogodilo ^^

McPingvin_v2.0
11-04-2011, 18:35
Naravno da se film vrlo bolno fura na realizam, za koji po meni nema mjesta u Batmanovu svijetu, a ovo što si ti Pingvine naveo je sasvim normalno u gotovo svim hollywoodskim akcijskim filmovima s radnjom smještenom u današnje vrijeme.
Znam da je normalno, ali ne možeš onda govoriti da se fura na realizam. Jednako se fura i "Wanted".

Sgt. Bull
20-04-2011, 11:27
Update:



Warner Bros. has announced the official casting of Oscar winner Marion Cotillard and Joseph-Gordon Levitt in Christopher Nolan’s third Batman film, The Dark Knight Rises. Cotillard will play Miranda Tate, described asS“a Wayne Industries board member eager to help a still-grieving Bruce Wayne resume his father’s philanthropic endeavors for Gotham.”SGordon-Levitt will play John Blake, described as “a Gotham City beat cop assigned to special duty under the command of Commissioner Gordon.” Both actors appeared in Nolan’s 2010 smash Inception. They’ll join Anne Hathaway (playing Selina Kyle) and fellow Inception alum Tom Hardy (playing the villain Bane), who were formally cast in January.

Aerial
20-04-2011, 14:14
Što se tiče Cotillard, pomalo nepovezana zanimljivost, ali eto - Marion Cotillard je glumila Edith Piaf u "La Vie En Rose", a u Inceptionu je jedan od glavnih motiva pjesma "Non, Je Ne Regrette Rien" od Edith Piaf...

Nolan voli je*ati mozgove.. :D

Aerial
25-04-2011, 21:09
Novi Batman trailer S^^

http://i.imgur.com/DX7p7.jpg

W3DR4N
25-04-2011, 22:55
[quote="Duke of Earl":2kdubpty]Naravno da se film vrlo bolno fura na realizam, za koji po meni nema mjesta u Batmanovu svijetu, a ovo što si ti Pingvine naveo je sasvim normalno u gotovo svim hollywoodskim akcijskim filmovima s radnjom smještenom u današnje vrijeme.
Znam da je normalno, ali ne možeš onda govoriti da se fura na realizam. Jednako se fura i "Wanted".[/quote:2kdubpty]

To je CSI realizam.

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2007/11/08-15/horatio460.jpg

Frky
20-05-2011, 19:57
Bane!!!

http://api.ning.com/files/4NcGt4AkWPh-rR25QVcFGJq9fa7DiG*VFHewBD-zUWKoMtaOY8grVAX*HdiN2yGLV3vEnAkRSI5cYzr7*JCckx6Pb nYKdntj/thedarkknightrisesbane.jpg

Našao tu!! (http://my.spill.com/profiles/blogs/first-look-at-bane-in-the-dark)

bezimeni
20-05-2011, 20:10
Jedva čekam ovo .

Aerial
22-05-2011, 21:33
Dajte teaser amg :(

bezimeni
04-06-2011, 11:54
U najmanju ruku zanimljivo (http://mashable.com/2011/06/04/batman-vids/)

Aerial
04-06-2011, 12:02
Koji vrag se to deru? :(

Aerial
04-06-2011, 13:52
FcJPqbMmhTo

flander
04-06-2011, 14:07
i kaj se deru ? koda je na njemačkom lol

Kid A
04-06-2011, 14:09
Ovaj film ne moze biti smece, kladim se u sestru

flander
04-06-2011, 14:12
ja ne vjerujem nikome dok Kenyi ne kaže svoje...on zna najbolje

Aerial
04-06-2011, 14:23
Pretpostavljam da (ukoliko nije samo nekakav namjerni besmisleni sampling) se radi o rulji iz Arkhama ili možda Pena Dura (zatvor u kojem je Bane bio prije dolaska u Gotham) koji nešto dovikuju.. par ljudi tvrdi na se raspoznaje nekoliko riječi na španjolskom (Bane govori španjolski kao materinji jezik, jel) tipa "matarlo, bane" što bi bilo "ubij (ga), Bane"..

Zanimljivo u svakom slučaju :D
Jedan od viralnih videa se zove "419" što je policijski kod za mrtvu osobu, a drugi 424, što je zlostavljanje.

Aerial
05-06-2011, 17:18
http://blogs.sites.post-gazette.com/index.php/arts-a-entertainment/mad-about-the-movies/27693-finally--details-on-dark-knight-rises-extras

Eto, pa ako ste u Pittsburghu ovo ljeto, javite se i imate ulogu u filmu :D

Aerial
08-06-2011, 23:10
Još malo:

http://www.thefablife.com/2011-06-08/anne-hathaway-gives-stuntman-a-black-eye-on-the-dark-knight-rises-set/

Eto, mislili svi kako Anne Hathaway nema dovoljno agresije da bude Catwoman, a kad ono prebija likove na snimanjima ^__^

Kid A
11-06-2011, 10:49
http://www.movieweb.com/news/anne-hatha ... ight-rises (http://www.movieweb.com/news/anne-hathaway-ruins-catwoman-costume-during-fight-on-the-dark-knight-rises)

Aerial
11-06-2011, 11:16
Anne was filming a very similar fight scene when her costume split right open right on her bottom

Oh my, mora da je bilo zanimljivo biti kamerman :D


Rumor has it that the character Bane will actually break Batman's spine. If the two actors go at it at the same speed Anne Hathaway has, they better be careful, or someone could get seriously injured.

A baš sam se pitao :D

Kid A
11-06-2011, 11:23
Koja ce ovo biti filmcina

bezimeni
16-06-2011, 22:31
http://www.badassdigest.com/2011/06/15/ ... ight-rises (http://www.badassdigest.com/2011/06/15/major-spoiler-guess-whos-back-in-the-dark-knight-rises)

To te ja pitam.

Dreamer Deceiver
16-06-2011, 22:39
jedan od najdražih mi negativaca i glumaca se vraća? možeeeeeee <3

Aerial
16-06-2011, 23:58
Damn, ovo će biti nekakav ganbang.. Bane, Catwoman, Ra's Al Ghul, Scarecrow, Falcone, oće još tko? :D

The Boz
17-06-2011, 00:04
Hellz Yeahz!

Kid A
17-06-2011, 00:41
Pa moglo se to zakljuciti cim je Lazarus Pit prvi put spomenut

The Boz
17-06-2011, 01:00
A kada je spomenut u filmovima?

Kid A
17-06-2011, 01:04
Ma ne :)
Mislio sam na vijesti koje su procurile pre koji mjesec, cak ima i slika neceg za sta se pretpostavljalo da je Lazarus Pit a znamo tko se odmah dovodi u pitanje s njima.

Al opet nadam se da ce imati samo kratku pojavu u filmu, svidja mi se inace sto je u svakom nastavku zavrsena prica sa svakim negativcem, ne volim kad se to razvlaci kroz nastavke

W3DR4N
17-06-2011, 01:34
Damn, ovo će biti nekakav ganbang.. Bane, Catwoman, Ra's Al Ghul, Scarecrow, Falcone, oće još tko? :D

Imati će previše nabacanih likova s premalo screen-timea da bi se dovoljno razvili. Ili će Nolan klasično razvući film u beskonačnost.

Kid A
17-06-2011, 01:52
Ozbiljno, toga se i ja bojim. Ali ako se ponavljajuci likovi prikazu otprilike onoliko koliko je i Scarecrow reprizirao ulogu u Dark Knightu (jer ono, Catwoman i Bane bi trebali biti glavni) sve ce proci ok na kraju

Dreamer Deceiver
17-06-2011, 10:39
čitao sam da je Liam snimio samo jednu scenu, znači vjerojatno neki flash back ili šta već. Da je veća uloga, čisto sumnjam da bi ga mogli skrivati od očiju novinara :D

Praetorian
17-06-2011, 10:42
Šta se radi u ovom filmu, vidim da se furaju na Batmana, pa jel to ništ slično ili ?

Aerial
17-06-2011, 12:27
Ili će Nolan klasično razvući film u beskonačnost.

"2012: Odiseja u Gothamu"? :D


Šta se radi u ovom filmu, vidim da se furaju na Batmana, pa jel to ništ slično ili ?

Ma Batman je samo sporedni lik, radi se zapravo o invaziji Bipsića na Bihać 1974., kao odgovor na skori završetak rata u Vijetnamu.

Horny Devil
17-06-2011, 13:11
Bipsići = hipiji?

Aerial
17-06-2011, 13:30
Ne, Bipsići.

Moraš biti 20+ da bi to shvatio :D

The Boz
17-06-2011, 13:40
Neki bipsići su hipiji. Neki hipiji su bipsići.

Horny Devil
17-06-2011, 13:53
Ne, Bipsići.

Moraš biti 20+ da bi to shvatio :D
Imam 20+ i gledao sam svojedobno Bipsiće. Pitanje je, jesu li Bipsići hipiji jer prosvjeduju protiv Vijetnamskog rata? Ili prosvjeduju za nastavak Vijetnamskog rata? I kako se Batman uklapa u sve to? A nista, pričekat ću film.


Neki bipsići su hipiji. Neki hipiji su bipsići.
This man has all the answers.

Aerial
17-06-2011, 13:59
Imam 20+ i gledao sam svojedobno Bipsiće. Pitanje je, jesu li Bipsići hipiji jer prosvjeduju protiv Vijetnamskog rata? Ili prosvjeduju za nastavak Vijetnamskog rata? I kako se Batman uklapa u sve to? A nista, pričekat ću film.

Ahaaaa. Vidiš, morati ću se bolje raspitati, Nolan nije baš dobro objasnio :D

Praetorian
17-06-2011, 14:03
Aha to je ustvari parodija na Batmana, isto kao i X-Men filmovi koji su parodija na X-Men strip.

Odma mi je lakše, ja mislio to stvarno Batman.

Horny Devil
17-06-2011, 14:11
Ahaaaa. Vidiš, morati ću se bolje raspitati, Nolan nije baš dobro objasnio :D
Eh, taj Nolan, koji je to zahebant.


Aha to je ustvari parodija na Batmana, isto kao i X-Men filmovi koji su parodija na X-Men strip.

Odma mi je lakše, ja mislio to stvarno Batman.
Eto, svi sretni i zadovolj(e)ni.

Kid A
19-06-2011, 22:41
http://i.imgur.com/AgIQW.png

Da_killah
20-06-2011, 00:28
da sam gej, i ja bih tako reagirao ;)

Kid A
01-07-2011, 21:29
http://www.huffingtonpost.com/2011/07/0 ... lp00000008 (http://www.huffingtonpost.com/2011/07/01/the-dark-knight-rises-way_n_888474.html?ncid=edlinkusaolp00000008)

Kid A
12-07-2011, 11:23
http://i.imgur.com/K0L3H.jpg

teaser poster, nije mi se dalo resizeat

flander
12-07-2011, 11:24
plakat me podsjeća na Inception kraj filma

Dreamer Deceiver
12-07-2011, 12:09
glava me boli dok gledam u njega :D

Aerial
12-07-2011, 13:49
mhm mhm, kradem linkić za fagbook :D

EDIT:
mission impossible: saznati kad se 2007. prvi put pojavio (teaser) trailer za TDK. S ozbirom da TDK i DKR izlaze otrpilike u isto vrijeme godine, moglo bi se zaključiti kad izlazi trailer za DKR, go go go ajmo :D

EDIT 2:
ok, čini se da je prvi teaser ugledao svjetlo dana oko 27.07.2007. (oh gle, sedmice).

On another note, neki kažu da je teaser za DKR prikačen na zadnji nastavak Harry Pottera (http://www.cinemablend.com/new/The-Dark-Knight-Rises-Teaser-Trailer-Will-Be-Attached-To-Harry-Potter-25606.html). Hmph?

Systematic Reverse
12-07-2011, 14:50
http://www.huffingtonpost.com/2011/07/01/the-dark-knight-rises-way_n_888474.html?ncid=edlinkusaolp00000008

- -

Aerial
13-07-2011, 22:04
Navodni opis trailera za film:
http://collider.com/dark-knight-rises-trailer-description/101841/

Koliko je istina, pojma nemam, nisam ni čitao, niti želim :D
Sad mi frend na fejsu linkao file za multiupload, navodno je netko stavio leakani trialer tamo.... hhmmmm, javim za minut ipo :D

EDIT;
hm, čini se originalnim, ali kvaliteta je užasna, a teaser je malo cheesy za Nolanov stil... nadam se da producenti iz WB-a nisu umješali svoje primitivne prste u to :D

anyway, na ovoj stranici možete pogledati leakani teaser (http://wegotthiscovered.com/movies/dark-knight-rises-teaser-trailer-arrived/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dark-knight-rises-teaser-trailer-arrived), prije nego ga WB ukloni kao i sa svih ostalih :/

Dreamer Deceiver
13-07-2011, 23:21
ma nije toliko čizi. Sam to samo ja, ili sam zabrijao da Bane radi sklekove u teaseru? :D

Aerial
13-07-2011, 23:40
Mislim da radi, da, u zatvorskoj ćeliji ^^

Dreamer Deceiver
13-07-2011, 23:45
Htio bi vidjet Bane Begins. Ono šta sam čitao mi se činilo ful jebeno. Čak imam teoriju da ga je neko vrijeme ra's trenirao, ko klinca barem.

W3DR4N
13-07-2011, 23:51
a teaser je malo cheesy za Nolanov stil...

Kao da nikad nisi gledao Nolanov film. Frajer je praktički samo malo ozbiljniji i manje iritantni Michael Bay. Čista holywoodska mašina.

bezimeni
14-07-2011, 04:45
Jadna tvoja žena.Ti kad ostariš postati ćeš jedan od ove dvojice (http://bigmexicandinner.com/wp-content/uploads/2008/11/muppet-show.jpg)S.Nisi ni sad daleko od njih :D .

Aral
14-07-2011, 07:00
Kao da nikad nisi gledao Nolanov film. Frajer je praktički samo malo ozbiljniji i manje iritantni Michael Bay. Čista holywoodska mašina.
+1

Snima filmove za "dubokoumnu" publiku pa je automatski bolji :(

bezimeni
14-07-2011, 07:53
Uopće ne snima filmove za dubokoumnu publiku.Njegovi filmovi si trileri i kombinacija akcije i trilera .Vjeran je tom žanru i stvara fenomenalnu atmosferu u filmovima .
Nešto što Michael Bay nezna. Michael Bay zna napraiti akconu scenu , zna biti zabavan ali ne zna stvoriti ozbiljnu atmosferu .Nolan zna sve .Dva potpuno različita redatelja sa potpuno različitim pristupom .Kao da uspoređujete Spielberga i Kubricka.Oba su odlična ali potpuno različita.

TeraBajt
14-07-2011, 10:29
wedran i aral



KONTRA SVIH

Aerial
14-07-2011, 11:00
No dobro, ajmo se koncentrirati na ono bitno, a ne na jako loše flejmanje.

Jel tko primjetio zadnju scenu traileru koja traje valjda pola sekunde? Prvo sam pomislio da je ono Catwoman, ali čini se da je Batman koji se ustručava pred... Baneom? Prokleta mutna slika, niš se ne vidi :S

EDIT:
oh lulz, gle, WB "ih je lijepo zamolio" da maknu leak sa stranice :D

Aerial
16-07-2011, 10:55
Tek sam sad primjetio kolika je sličnost između postera za BB i TDKR ^^

http://jackasscritics.com/images/movies/batman_begins_02.jpg
http://data.moj-film.hr/public/novosti/2011-07/the-dark-knight-rises-poster.jpg

Sgt. Bull
18-07-2011, 17:40
Teaser ofcl (http://collider.com/dark-knight-rises-trailer-batman-3-trailer/103019/)

http://collider.com/wp-content/uploads/Untitled-62-600x246.jpg

http://collider.com/wp-content/uploads/Untitled-44-600x249.jpg

http://collider.com/wp-content/uploads/Untitled-51-600x222.jpg

Samo da ne ubije Gordona.

bezimeni
18-07-2011, 17:48
Tko će to dočekati ...S obzirom da je to finalni dio netko bitan bi mogao umrijeti .Happy End mi nikako ne ide uz ovu atmosferu serijala .Vjerovatno Alfred a Bruce će nakon toga objesiti kostim o klin i poslati sve kvrgu .

W3DR4N
18-07-2011, 18:08
Nolan je već prevario gledatelje sa Gordonovom smrti u drugom nastavku. Ako je imalo pametan, zna da to više neće potaknuti šok kod gledatelja.

Alfred je u novom serijalu praktički comic relief. Mislim da su se gledatelji puno više "zbližili" s Lucius Foxom.

+Nolan će sigurno ostaviti cliffhanger

Sgt. Bull
18-07-2011, 19:49
+Nolan će sigurno ostaviti cliffhanger
Ukoliko se to fakat desi, onda to graniči sa nesposobnošću reditelja da napravi film sa normalnim završetkom. Ok je prvi dio, ok je drugi dio, no nakon trećeg to bi bilo čisto preseravanje od strane Nolana.

W3DR4N
18-07-2011, 20:25
Jedan od najpretencioznijih holywoodskih redatelja današnjice, a da ne ostane dosljedan sebi?

Sgt. Bull
18-07-2011, 20:32
Onda je idiot i ne treba mu dozvoliti da radi na bilo čemu osim na vlastitom materijalu (češće bi Mallick pravio filmove od njega...).

Aerial
18-07-2011, 20:50
Da, zato što njegovi filmovi inače završavaju cliffhangerima, amirite?


Tko će to dočekati ...S obzirom da je to finalni dio netko bitan bi mogao umrijeti .Happy End mi nikako ne ide uz ovu atmosferu serijala .Vjerovatno Alfred a Bruce će nakon toga objesiti kostim o klin i poslati sve kvrgu .

baš me zanima kome će Bane slomiti kičmu :D

Kid A
19-07-2011, 04:17
Christopher Nolan has expressed distaste for shooting films in 3D as he feels the format does not offer a high enough quality image and feels that 3D will take away the audiences from the storytelling
http://bluntobject.files.wordpress.com/2009/03/kane-slow-clap.gif

Aral
19-07-2011, 07:14
Pitam se kolko će se ljudi složit s time, odnosno oni ljudi koji donose novac na kino blagajne. Al ipak, nadam se da će puno više ljudit gledat ovaj film zbog samog filma, priča i sl, a ne zbog 3D-a i sl.

U svakom slučaju, dobra vijest.

Dreamer Deceiver
19-07-2011, 09:33
LO3LL5kvJkw&feature=player_embedded

mislim da ovaj trailer ipak otkriva malo više :D

flander
19-07-2011, 10:04
koji ce klinac Robin Williams u filmu ?

fake..

Aerial
19-07-2011, 10:42
Kako obožavam te "official" trailere, kote se ko' gljive poslije kiše...
Kako god, ovaj je zapravo prilično kvalitetan, koliko god apsurdno bilo koristiti materijale iz potpuno drugih filmova :D

Btw, iz kojeg filma je "Bane" u tom traileru?

flander
19-07-2011, 10:55
pa da nema Williamsa u traileru još bi i bilo kolko tolko za povjerovat

Dreamer Deceiver
19-07-2011, 10:56
Mene su sjebali s catwoman jer sam baš jučer čitao da će ona imati sličan kostim :(

Sgt. Bull
19-07-2011, 14:41
http://www.empireonline.com/images/uploaded/dark-knight-rises-trailer-grab-3-bane-tom-hardy.jpg

Awsum.

Aerial
19-07-2011, 14:44
izgleda creepy :/

Dreamer Deceiver
19-07-2011, 18:42
http://geektyrant.com/storage/post-images-2011/bat1.jpg

Odličan fan made poster :D

Praetorian
19-07-2011, 20:08
Ovaj film uopće nema atmosferu Batmana :thumbs1: :thumbs1:

Nek se ugledaju na Batman AA i AC.

Kenyi
19-07-2011, 20:21
Pa dobro, i ja se slažem da se treba stavit film u kojem se više mlati nego prica.
Ko je vidio betmena u drugom svjetlu kao da ga nije ni vidio.
TO THE BATMOBILE

Aerial
19-07-2011, 20:50
TO THE BATMOBILE

This just in, leakano sa snimanja!
Evolucija vozila se nastavlja, batmobile -> batpod -> ummm, romobat? :D

ZJZbGmQdCgk

Kid A
19-07-2011, 20:54
prolly neki prop ili tako nesto

Aerial
19-07-2011, 21:00
A skuži opis, "a friend working in pre-production sent me this".
Pre-production, znači prije nego su uopće počeli snimati :D

Kid A
31-07-2011, 08:43
http://i.imgur.com/Y0agU.jpg

Dreamer Deceiver
31-07-2011, 10:04
slatkiš. Doduše ne izgleda nešto omg prejebeno, ali takav mi nije bio ni joker :D

Aerial
31-07-2011, 10:27
Nadam se da u Pittsburghu nije ljeto :D
(snima se u Pittsburghu, jel? il sam neš pomješao)

Inače, za sve homiće koje to zanima, Bruceovo "casual" prijevozno sredstvo u trećem filmu je Lamborghini Aventador (http://en.wikipedia.org/wiki/Lamborghini_Aventador).

bezimeni
31-07-2011, 15:29
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4SotJA1nQo (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I4SotJA1nQo)

Ak ovako nastavimo pokvariti ćemo si film sigurno .Prokleta znatiželja :( .

Aerial
31-07-2011, 16:56
"oh, he just threw paper! oh that awesome!"

xD

Sgt. Bull
31-07-2011, 17:03
*See the jail EXPLODE - VIDEO*

Le fu

Kid A
31-07-2011, 17:12
Ma daj sta serete, sad i da nadjem cijeli transkript filma to mi opet nece pokvariti gledanje ni 3%

Aerial
31-07-2011, 18:30
Oću malo leaka s Catwoman :D

Kid A
01-08-2011, 08:04
http://i.imgur.com/sNqae.jpg

Kenyi
01-08-2011, 08:06
Osmijeh na mjestu :D

Kid A
01-08-2011, 20:37
twPypRSpj-M

bezimeni
01-08-2011, 20:49
Baš izgleda retardirano :D .Nikad ne bih mogao biti glumac i ostati ozbiljan u ovakvim scenama .Svaka čast Nolanu što uspije u finalni proizvod ugurati vlastitu čaroliju i sve skupa napraviti uvjerljivim .

Aerial
01-08-2011, 22:04
S ovim otrcanim kaputom i pancirkom Bane mi nekako smećasto izgleda, nadam se da će to nadoknaditi osobnošću :D

Kid A
05-08-2011, 10:48
http://i.imgur.com/mq96L.jpg
------------------------
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/05/article-2022692-0D4DCDF400000578-803_468x720.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/05/article-2022692-0D4DCE1400000578-995_468x643.jpg

Aerial
05-08-2011, 11:19
shiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeet <3<3

Kenyi
05-08-2011, 11:22
Koža na nogama :(
A i tene su joj super.
No lijepa je zaista.

Aerial
05-08-2011, 11:48
Back to Bane :D



About wearing the mask:

The only downside is you can’t hear a f**king word anyone is saying. Batman can’t hear me and he can’t see me speaking so we sort of stand there looking at each other for a while. We’ve been doing hand signals! I put my thumbs up when I finish my lines or I wink. And he sort of wiggles his fingers out of shot and I go, ‘OK, now I’ve got to run up and kick you in the b******s!’

Kid A
05-08-2011, 19:47
http://i.imgur.com/OOgLf.jpg

Aerial
05-08-2011, 20:43
oh gawd yes :O

Constantine
05-08-2011, 21:16
http://twitter.com/#!/wilw/status/99548628217114624S :)

Aerial
06-08-2011, 11:05
dovraga opet moram krasti :D

EDIT:
još malo materijala:
http://batman-news.com/2011/08/05/set-photos-give-a-better-look-at-catwoman-in-the-dark-knight-rises/

Kid A
07-08-2011, 09:33
It took place in Heinz Field in Pittsburgh, Pennsylvania. I was one of about 12,000 football fan extras to watch the Gotham Rogues take on the Rapid City Monuments (I know there are others from reddit who were there too). It took about 12 hours to film a scene that will probably be no longer than 5 minutes. Basically what happens is, shortly after the game starts, there are multiple explosions on the field (shot from the tumblers that Bane stole from Batman). Both teams are wiped out. There should be a really cool shot of Hines Ward (yes) running a touchdown as players behind him are exploding. Bane's henchmen (my bet is the League of Shadows) enter holding machine guns and they don't let any of the fans leave. Pretty soon nearly the whole field is reduced to smoldering rubble. Bane enters and speaks into a microphone. He says that he is taking over Gotham City. He also pulls a hostage man on stage and has a little bit of dialogue with him which we couldn't hear unfortunately. Then he appeared to kill the hostage.
Tom Hardy's performance as Bane was pretty cool. What's most interesting that he was actually using a Russian accent instead of a Hispanic one. I guess it will be easier to tie him in with the League of Shadows if he is from that part of the world. Also, he had a very strange and troubled way of breathing. Maybe the venom is not injected into his skin, but breathed in through his mask
http://imgur.com/a/3ODH2

Aerial
07-08-2011, 11:22
Dakle, Bane ukrane Tumblere, a Kitty ukrade Batpod... Batman mi mogao početi malo bolje paziti na ključeve :/

Aerial
08-08-2011, 23:41
Bane has spoken :shock:

kR4hVwDhbIg

OK... did not see that coming.
Bane ima... bizaran glas. Zapravo, mislim da mi je drago što je tako čudan. Nekakav badassery deep gurgling glas kakav inače imaju takvi likovi bi valjda bio preuobičajen. Ovako zvuči kao nekakav .... starac O_o

"Did a drunk Orson Welles do that voice work? Ahhhh yyEEssss."

S druge strane, glas je sumnjivo sličan onome od (Commissioner) Gordona, koji ionako krepava na bolničkom krevetu. Hmmmmm.

Dreamer Deceiver
09-08-2011, 09:14
Ko zna kroz koliko filtera će oni provuć njegov glas da ispadne više, kako se kaže, prijetećim :D

Aerial
09-08-2011, 11:31
Um.. zapravo, ovo zbilja zvuči kao Gordon.
Bane u toj sceni drži taoca, a ovaj lik koji je snimao video je siguran da je talac Gordon. Jel moguće da ovo govori Gordon, koji se ironično obraća Gothamu?

Aerial
09-08-2011, 14:52
isteko edit...

4nNaR6dZNb0

ista scena iz malo boljeg kuta... čini se da ipak Bane govori, a ekipa iza njega dovlači ono što je vjerojatno "instrument of your liberation", što nalikuje na nekakvu okruglu, high-tech spravicu... moguće nekakva napredna disko-kugla ili možda nuklearna bomba :D

Kid A
09-08-2011, 15:26
He clearly says "Behold..the instrument of Liberace." They then wheel out a piano and Bane performs some classic cockney tunes on the ol' joanna.."My ol' man said follow the van"...

Nolans curve ball is that this is going to be a musical.
:rotfl:

Aerial
09-08-2011, 18:09
Ukrao sam vdeo sa TMZ-a i uploadao na YT, gg :D

8-L0uWstdmE

Aerial
13-08-2011, 14:15
A wild Batwing appears!

pg4xDYJh8Os

Kid A
17-08-2011, 07:01
Intredasting (http://blog.moviefone.com/2011/08/15/dark-knight-rises-conspiracy-theory-christopher-nolan-spoilers/)

Aerial
17-08-2011, 10:44
Aha, to :D
Baš smo frend i ja o tome neki dan pričali... Kad uzmeš u obzir da je Dark Knight već imao suludi viralni marketing, ne bi me čudilo da je sav ovaj "leakani materijal" iz Risesa zapravo hrpa zajebavanja kojeg nam serviraju kao predigru :D

bezimeni
19-08-2011, 08:07
Catwoman :D . Simpatična je .

uKvQvWTZFWg

Aerial
20-08-2011, 17:58
<3 :D

Z4z3_6XN3vo

3:14 :D

Aerial
28-08-2011, 17:20
Poster Alexa Stojanova koji zavrjeđuje malo pažnje, inspiriran onim klasičnim posterima Drewa Struzana koji je radio na Blade Runneru i Star Warsima...

http://cdn.batman-news.com/wp-content/uploads/2011/08/TDKRFanArtAlexStojanov.jpg

Windwalker
28-08-2011, 20:40
Ovaj je bolji.

http://www.moviewatcher.us/wp-content/uploads/2011/02/batman-and-robin-poster.jpg

Aerial
23-09-2011, 17:21
http://batman-news.com/2011/09/21/the-dark-knight-rises-ending-will-be-done-completely-in-vfx/

Koliko je istina, upitno je, ali u svakom slučaju zanimljivo. Ili je zbog nekakvih nevjerojatnih efekata na kraju (što sumnjam), ili jednostavno žele kraj držati dalje od javnosti na ulicama (vjerojatno).
Uzmite u obzir da scenarij TDKR nema zadnjih par stranicaSnego Nolan usmeno govori glumcima što da odrade :D

Kid A
25-09-2011, 14:45
http://www.extrahype.com/photos-of-anne ... an-costume (http://www.extrahype.com/photos-of-anne-hathaway-in-the-full-catwoman-costume)

Dreamer Deceiver
25-09-2011, 20:21
komentari :pray:

Kid A
25-09-2011, 20:34
Ne svidja mi se "kostim" uopce. Nadam se da je ovo samo pretprodukcijska verzija ali sve mi govori da nije. Ovaj Batman se kod Nolana koliko-toliko oslanjao na realizam tak da su mi ove stikle cista glupost. Ne mozes ni 20 metara posteno pretrcat u tome a o penjanju da ne pricamo

Aerial
25-09-2011, 20:41
Da, štikle, čini se, najviše smetaju ljude.
Doduše, na onim prijašnjim slikama nisu bile štikle nego čizme s povišenim đonom. Ne znam, bumo vidli kako ovo ispadne na kraju :/

bezimeni
25-09-2011, 20:50
Meni smeta cijeli lik i nisam se uopće nadao da će ju ubaciti film .Nikako mi se ne slaže uz ovaj novi serijal .Ona je jedan od fantastičnih likova . Uskrsnula iz mrtvih i dobila devet života .Jedino što zna je zavoditi i mahati bićem i guzicom.Nikako mi to ne paše...

Marvin OCX
25-09-2011, 20:54
+1

Kid A
25-09-2011, 21:34
Ona je jedan od fantastičnih likova . Uskrsnula iz mrtvih i dobila devet života .Jedino što zna je zavoditi i mahati bićem i guzicom.Nikako mi to ne paše...
Ne vjerujem da ce uopce biti tako prikazana u filmu, po pitanju te stripovske biografije (opet zarad onog realizma, jel). I pise se bičem, tvrdo č

Dreamer Deceiver
26-09-2011, 13:06
Meni smeta cijeli lik i nisam se uopće nadao da će ju ubaciti film .Nikako mi se ne slaže uz ovaj novi serijal .Ona je jedan od fantastičnih likova . Uskrsnula iz mrtvih i dobila devet života .Jedino što zna je zavoditi i mahati bićem i guzicom.Nikako mi to ne paše...

nema ona takvu pozadinsku priču, barem ne orginalna. Orginalna je bila samo lopov bez kostima. Ima više verzija njezinog postanka, od odbjegle tinejdžerice, bivše prostituke... S time da ovo zadnje će vjerojatno biti iskorišteno u filmu(samo malo ublaženo, u filmu koliko sam čuo, bit će bivša striptizeta.

Aerial
14-10-2011, 10:48
Čini se da se pojavio novi đir među ljudima.. u nakani da se pokuša pogoditi uloga određenih glumaca koji se castaju u zadnje vrijeme pojavila se hrpa pretpostavki, što se, ofc, na kraju pretvorilo u zajebavanje sa castanjem :D

Rob Brown Joins The Dark Knight Rises Cast/ (http://batman-news.com/2011/10/13/rob-brown-joins-the-dark-knight-rises-cast/)


He's the riddler!
The Joker!
he is robin.
He's playing Catwoman.
A prison gaurd or inmate.. nothing important
hes the batman's stunt double
Killer Croc, def :pray:

Aerial
04-11-2011, 23:07
http://batman-news.com/2011/11/04/help-hans-zimmer-and-be-a-part-of-the-dark-knight-rises-score/

Ossom.
Ako želite ovjekovječiti svoj predivan glas na filmskom platnu, izderite se nešto u mikrofon i pošaljite to Hansu :D

Aerial
08-11-2011, 12:25
UUuwHpoXWLg

Bajro-šišmiš dobio po pi***.

Maloki
08-11-2011, 13:06
Čini se da se pojavio novi đir među ljudima.. u nakani da se pokuša pogoditi uloga određenih glumaca koji se castaju u zadnje vrijeme pojavila se hrpa pretpostavki, što se, ofc, na kraju pretvorilo u zajebavanje sa castanjem :D

Rob Brown Joins The Dark Knight Rises Cast/ (http://batman-news.com/2011/10/13/rob-brown-joins-the-dark-knight-rises-cast/)


He's the riddler!
The Joker!
he is robin.
He's playing Catwoman.
A prison gaurd or inmate.. nothing important
hes the batman's stunt double
Killer Croc, def :pray:


Bit će Aaron Cash.
Jer je crn.

bezimeni
08-11-2011, 19:35
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QffyPM8b8# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LmQffyPM8b8#)!

:rotfl:

Srle
09-11-2011, 09:45
UUuwHpoXWLg

Bajro-šišmiš dobio po pi***.
Kako niko ne nosi neki pištolj ili tako nešto...Svi se nadaju da će biti "yo kung fu not good as mine"

Bartuc
09-11-2011, 10:42
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LmQffyPM8b8#!

:rotfl:

Haha, pre savršeno, umro sam :rotfl: :pray:

Aerial
09-11-2011, 10:44
Malkovicha je odlično skinuo :D
"wheh are the otha trucks goin'.. fuck-face" :D

Sgt. Bull
21-11-2011, 18:12
http://www.empireonline.com/images/image_index/hw800/56273.jpg
http://www.empireonline.com/images/image_index/hw800/56272.jpg

:O Do want.

W3DR4N
21-11-2011, 19:13
Kako Bane izgleda preloše u filmu.