PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s gasenjem racunara



speedy
07-11-2010, 11:26
Problem je iduci: kada pokusam ugasiti racunar pise mi da imam upaljene programe u pozadini a nemam ni jednog, i naravno idem na force shutdown i kada odem na to nece da ugasi, pise shutting down a nikada da ugasi, pa odem na dugme sa restart i krenem iznova.
Problem mi se poceo javljati nakon sto sam instalirao Fallout: New Vegas i kad je na kraju trazilo da update-am DX i Visual C++, updateo sam, a ima i jos problema: kad nesto bacim u kantu ili premejstim u drugi folder moram refreshat da mi ocita.
Znal ko kako da popravim ovo?

C
08-11-2010, 00:59
Provjeri od virusa. Očisti PC sa Glary Utilities Free programom i CCleanerom. Stavi najnoviju verziju DX9 i C++ Runtime biblioteke.

etejid
11-11-2010, 20:49
A zna se to dešavati. Moja preporuka ti je da gruneš neki registry cleaner al to se u biti dešava kad ti neke procese ne zatvori do kraja. Nije toliko štetno, ali moram priupitati; koje windowse koristiš?

C
11-11-2010, 20:52
Navedeni CCleaner i Glary imaju u sebi registry cleanere i sve ostale pizdarije.

etejid
11-11-2010, 20:54
Navedeni CCleaner i Glary imaju u sebi registry cleanere i sve ostale pizdarije.
A može i to onda, nisam znao. Ja koristim inače tuneup utilities iako mi se čini da me loše služi

C
11-11-2010, 20:59
Mene je Tune loše služio, pa sam prešao na Glary Utilities i čini mi se dosta dobar.

etejid
11-11-2010, 21:00
hvala ti, baš sam ovih dana razmišljao o nekoj alternativi. Isprobati ću :)

C
11-11-2010, 21:10
Uzmi free verziju Glarya, Pro verziju trebaš kupiti, a ima neke bez vezne dodatke, tako da free verzija ima sve što ti treba, a pro verzija nikada nikome ne zatreba.