PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prekidi veza najčešće prije Božića - statistike s Facebooka



IgGy
03-11-2010, 22:21
Putem statistika s Facebooka provedeno je interesantno istraživanje o prekidima veza između parova, te vam ovim putem donosimo odgovor na pitanje koje možda i sami sebi postavljate - kada će me dečko ili djevojka ostaviti?

Kako statistike s Facebooka pokazuju, najviše prekida veza događa se neposredno prije Božića. Britanski pisac, David McCandless, koji je i proveo istraživanje kaže da su tada prekidi toliko česti vjerojatno zato što se jedan od partnera pita je li njegov partner doista zaslužio još jedan skupi poklon, ili pak može li podnijeti još jedan Božić s njegovim roditeljima.

Druga popularna razdoblja za prekide veza jesu 1. travnja (prigodno), te ljetni praznici. Popularno razdoblje za prekidanje jest i odmah nakon Valentinova.
I ponedjeljci su također vrlo popularni.

http://vidilab.com/vijesti/vise.php?id=13596

Viper33
03-11-2010, 22:23
nije zbog toga nego prekinu jer ide bozic nova godina kad se svi napijaju i misle da mogu socore-at xy zenski u tih tjedan dana nakraju ostanu sami :)

The Boz
03-11-2010, 22:26
Čudno, očekivao sam da 5., 6. i 7. mjesec prednjači...

Chupacabra
03-11-2010, 22:53
pijanstvo je cest i velik uzrok. Iskreno, nije me briga tko koliko prekida, nek si lik nadje curu gamericu i nek raidaju WoW ostatak zivota.
A ovo, meh... Nek prekidaju, i tako i tako imaju po 1000 frendova na Fecesbooku, pa nek odaberu jednog od njih.

croat1gamer
03-11-2010, 23:00
Da je po fejsu, dosta mojih frendica bi bilo bi. A ja nebi bio pozvan na zabavu. :(

Babitz
04-11-2010, 09:51
Zauvijek ćeš biti u frend zoni.

Forengner
04-11-2010, 10:06
Ljudi su najcesce najdepresivniji/potisteniji bas tokom novogodisnjih praznika/Bozica.Ne bi me cudilo da upravo tada najvise njih prekida veze.

angel eye
04-11-2010, 10:23
Huh, zanimljivo... Kod mene (ocito) vrijedi nakon valentinova...


Ljudi su najcesce najdepresivniji/potisteniji bas tokom novogodisnjih praznika/Bozica.Ne bi me cudilo da upravo tada najvise njih prekida veze.
Nawh, ja sam najsretnija za blagdane :D ...i ljeto ofc

Jašar
04-11-2010, 13:19
Huh, zanimljivo... Kod mene (ocito) vrijedi nakon valentinova...


Ljudi su najcesce najdepresivniji/potisteniji bas tokom novogodisnjih praznika/Bozica.Ne bi me cudilo da upravo tada najvise njih prekida veze.
Nawh, ja sam najsretnija za blagdane :D ...i ljeto ofc
jel to zato što ti završi škola? uh bešje školu

croat1gamer
04-11-2010, 15:54
Zauvijek ćeš biti u frend zoni.
Jebemu. :(