PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje kupiti glazbene albume?



Mirogamemasta
02-11-2010, 23:37
1. Trebam preporuku vecih ducana u Zagrebu gdje bi mogao kupiti glazbeni album.
2, Trebam preporuku online ducana gdje bi si mogao naruciti glazbeni album. (Ako mi sve propadne pa ne uspijem naci u Zagrebu.)

Trenutno trazim "Minutes To Midnight" od Linkin Parka.

Otisao sam u Megastore i tamo nisu imali.
Poslje sam otisao do Avenue Mall-a u Algoritam i pitao sam da li mi mogu naruciti taj album. Rekli su da ce poslati zahtjev, ali mi vec 2 tjedna nisu nista odgovorili.
Ducan u Varteksu je (ako niste znali) nazalost preuređen i na citavom odjelu se sad mogu samo igračke kupiti. :(

(Sad se ljutim sam na sebe sto ga nisam kupio onda kad je izasao... :-x ).

Kid A
02-11-2010, 23:46
Koji ce ti vrag taj album? :(

Mirogamemasta
02-11-2010, 23:53
Kolekcionar sam... jel trebam sta drugo reci...
U pocetku mi se nije svidio, ali na kraju je moja ljubav prema muzici jednostavno prerasla u ljubav i respekt prema bendu.
Prodavac u Varteksu mi je rekao da nekad jednostavno imas toliki respekt prema bendu da ces kupiti cak i losiji album, jer ako vec imas citavu kolekciju glupo je onda izostaviti jedan losiji album.
Jednostavno gledas u tu kolekciju koju imas i vidis da jedan dio nedostaje...
(Eh da, na kraju me album ugodno iznenadio i nasao sam si nekih 5-6 dobrih pjesama koje su mi se svidjele i koje su imale jedan dio one stare rap/metal izvedbe.)

Maloki
03-11-2010, 00:14
Naruči preko ebayja.

MasaKrisT
03-11-2010, 00:51
Neznam gdje ga ima,ali taj album je odlican, so go for it.

GrimReaper
03-11-2010, 06:01
amazon (engleski).

cca 50kn s postarinom za novi cd(nije rabljeni) :thumbs2:

TeraBajt
03-11-2010, 09:58
http://www.croart.com/
neam pojma dal ima to govno al pogledaj za ostale stvari, daj mi dzeparca buraz!1

Deadwalker
03-11-2010, 18:54
Ovo ide u drugi podforum.

Mirogamemasta
06-11-2010, 23:17
Samo da unaprijed pitam, da li mogu sa PayPal accaunt-om placati? Frend mi ima PayPal acc pa bi onda preko njega narucivao.