PDA

Pogledaj cijelu verziju : Može li Treyarch bolje od Infinity Warda?



IgGy
02-11-2010, 18:12
Najveći naslov 2010. godine, kako ga mnogi nazivaju, Call of Duty: Black Ops gotovo je pred vratima, a Treyarch i Activision izbacili su posljednji, takozvani "lansirni" trailer za igru. Treyarch je sve bolji i bolji studio, te se stoga nećemo iznenaditi bude li Black Ops prilično dobar CoD naslov, u rangu produkcije Infinity Warda. Što vi mislite? Može li Treyarch ovim naslovom doista doseći razinu produkcije Infinity Warda, ili je čak možda i nadmašiti?

OPTOVQFRggI&feature=player_embedded

Chupacabra
02-11-2010, 18:21
nije bitno ko je bolji, bitno je da naprave dobar posao, da zgrnu pare i pokupe nagrade, zatim ponoviti postupak.

Rang€r
02-11-2010, 20:02
nije bitno jel igra dobra, bitno je ime.

W3DR4N
02-11-2010, 20:49
Activision će s Black Opsom pokušati istu prodajnu metodu kao i s Modern Warfare 2, iako neće biti toliko uspješan. Prvi potez je da će Black Ops u slobodnoj prodaji isto tako biti 60$ za PC (60€ na EU tržištu). Igra bi se bolje mogla prodavati na PC platformi, ali teško da će prodati 20 milijuna primjeraka kao prethodnika.

Ipak, mislim da je Activisionu dosta Call of Duty serijala. Raspustio je Infanity Ward, a Treyarch će asimilirati ili naručiti sasvim drugačiji projekt od njih. Sad im je fokus usmjeren na nedavno potpisani ekskluzivni desetogodišnji ugovor s Bungiem. S obzirom da je Bungie najuspješniji developer u ovom desetljeću, lako je zaključiti da spremaju nešto novo i nešto veliko. Nešto što će se prodati u par dana više nego desetak drugih uspješnica uopće, kao što je bio slučaj s Halo 3 i Halo Reach.

Chupacabra
02-11-2010, 20:52
nije bitno jel igra dobra, bitno je ime.

Hvala, to sam htio reci :)

Rang€r
02-11-2010, 20:53
dakle neko blockbuster sranje, zakon.

W1k1n6
03-11-2010, 11:47
Obzirom da su gotovo svi pljuvali po Modern Warfare 2 a prodaja mu je bila rekordna, više se nitko ne usuđuje pričati bilo što negativno o Black Ops. Traileri ne otkrivaju previše gameplaya, sve je to krasno, filmično i kako već traileri i trebaju biti, a onaj prikaz igrivog dijela u kojemu ste u avionu ili helikopteru već je dovoljan za jedno 10 milijuna prodanih primjeraka u prvih mjesec dana :)
Mislim da uopće nema veze tko radi igru, Treyarch iza sebe ima skoro 30 igara, mnoge od njih su bile jako dobro prodavane, a veliki broj ljudi koji za njih rade prošli su pola industrije AAA produkcije, znači imaju sve preduvjete za pravi hit, pogotovo kad rade na naslovu uz koji dolazi mega-hype koji sam garantira jedno milijun prodanih primjeraka u prvom tjednu bez da itko igru uopće proba. Ja im želim prije svega da naprave igru koja neće zaostajati za MW2 po vizualnoj kvaliteti, mehanici i fizici, uz nadu da će SP kampanja imati koji sat više gameplaya i da će kraj biti puno bolji (MW2 ima jedan od najglupljih krajeva u FPS igrama od kada ih igram, a to je hm jako dugo). Što se MP-a tiče, uopće ne sumnjam da će ga napraviti kako spada, jedino bih volio da naprave koji mod za ljubitelje objectivea, a ne bih se bunio ni da se može pucati za vrijeme trčanja :)
Eto, uoči izlaska Black Opsa želim im puno sreće i da se u Hrvatskoj proda barem 5000 primjeraka od tih silnih milijuna koliko će otići širom svijeta, to je za našu gaming zajednicu važnije od bilo čega.

Viper33
03-11-2010, 11:53
mislim da je u stvari pitanje da je treyarch jos dosta nova kompanija..i da ce igra bit dobra onima koji ce specijalni efekti u igri iznenadit znaci novijim igracima jer sam siguran da ce u igri bit cak mozda i previse specijalnih efekta explozija izletanja kroz prozore itd a falit ce ona igrivost na koju su nauceni stariji igraci koji igraju cod vec od cod 1 il 2 sta vec :(

Rang€r
03-11-2010, 12:20
Sa ne bih se bunio ni da se može pucati za vrijeme trčanja :)


ček nemože se pucat za vrijeme trčanja?O.o