PDA

Pogledaj cijelu verziju : DLC Hot Zone i besplatni mod Cleen Sweep za MOH - VIDEO



W1k1n6
02-11-2010, 13:09
Danas izlazi DLC "Hot Zone" za MoH (za sve platforme), a poznato je da će u sebi sadržavati mod King Of The Hill (dvije strane se bore tko će dolje zadržati određenu stratešku točku na mapi), dvije nove mape (Hindukush Pass i Korengal Outpost) i dvije prerađene stare Shahikot Valley i Helmand Valley. Obzirom da za njega traže cirka 10 dolarčića nadamo se kako će sadržavati više sadržaja od navedenog, no nikad se ne zna.

3BFBX3qsmcc

Danas za MoH također izlazi i besplatni mod Cleen Sweep, što je zapravo eliminacijski mod po uzoru na CoD i CS, a za njega također dvije nove mape (Bagram Hangar i Khyber Caves), kao i redizajnirane stare (Diwagal Camp i Kabul City Ruins).

Jhk00xLgvN4&feature=player_embedded#!

NAPOMENA: CRO i PlayZone PC Play serveri će biti patchirani na nove modove kroz nekih 20 minuta :)

Čux
04-11-2010, 15:36
kako pare muzu pa tog nema nigdje, više ni kupit igru nije dosta bez da ti uzimaju još. Doduše naviko sam na Valveov način DLC-anja pa možda malo pretjerujem za neke, al meni je ovo ravno katastrofi.

W1k1n6
05-11-2010, 09:48
Istina. Jedino je pozitivno što su dali besplatno Cleen Sweep koji je po meni bolji od komercijalnog Hot Zone i ima puno veće potencijale za organiziranu (klansku) igru od navedenog.