PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupnja u Linksu



olio
30-07-2006, 08:57
Htio bi nešto naručiti ali -.....

koja je cijena poštarine?
koliko se čeka pošiljku?

ivan
30-07-2006, 09:24
inače, piše na stranici linksa

Links d.o.o. vrši dostavu računalne opreme kurirskim službama od vrata do vrata.
Links d.o.o trenutno dostavlja pakete Overseasom, City expresom te HP-om.
Na području zagreba links d.o.o. ovisno o opsegu posla a najčešće dostavlja pakete svojim vozilima tako da sva roba koja je naručena do 14 sati ide na dostavu isti dan.
Sva roba koje je naručena poslije 14 sati dostavlja se idući dan u jutarnjim satima ili ako kupcu bolje odgovara popodnevnim.
Cijena dostave jednog paketa iznosi cca 50 kn..


Za narudžbe preko 500,00 kuna dostava je besplatna za područje Zagreba ZONA 1
Za narudžbe preko 1000,00 kuna dostava je besplatna za sva ostala mjesta u Hrvatskoj.
Otoci trenutno nisu uključeni u besplatnu dostavu.

olio
30-07-2006, 09:36
a što se smatra pod to jedan paket....što ako naručim više stvari

ivan
30-07-2006, 12:14
a što se smatra pod to jedan paket....što ako naručim više stvari


više stvari može stat u jedan paket. moraju se izjasnit točno tj. to ti je kao i u dućanu: coca cola 12kn ili boca coca cole 12kn. ista stvar samo što ovo prvo možeš smatrati i 50boca :D

kužiš sad?
a kad bi napisali dostava paketa bez riječi jednog... riječ "paketa" može biti i jednina i množina ;)

Kron
30-07-2006, 13:01
daj ti adresu pa ću ja vidit.

str33t6l0w
31-07-2006, 23:17
mozes kupit 10 razlicitih djelova ali ako je ukupno 1000 kn onda ti valjda donose free...

Gaas
31-07-2006, 23:29
Eto jutros prolazim po staroj ulici di sam prije zivio i vidi vraga veliki natpis LINKS hardware and sftware shop :D ajde super tos am cekao a ne da stalno u ve-mil furam...hg-šrot je ssve sto ime govori :S a ovi sotali ducani u rijeci su...

JohnDoe
31-07-2006, 23:57
ja sam narucivao vise nego jednom iz linksa i to ti ide vako:

narucis ispod 1000kn, postarina 50kn
narucis preko 1000kn, postarina 0kn

paketi ti sitzu doma preko navedenih firmi, obicno u riku dan-dva. ako imaju na skladistu. ja sam imao iskustva samo sa overseas express i mogu rec da im je usluga fenomenalna. nazovu te kad im dode paket i kazu kad ce ti cca dostavit i pitaju di zivis (ako nisu sigurni di je to). lik te kasnije s moba nazove i kaze kad dolazi. placas njemu kad ti da robu.

links>>>>>>>>all :pray: