PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoć



Y0$$1p
29-07-2006, 23:28
e ljudi pomagajte kad oću promijenit onaj način log-ona mi piše da moram obrisati client services for net ware ako netko ima pojma šta je to nek kaže da to obrišem

Systematic Reverse
02-08-2006, 03:51
e ljudi pomagajte kad oću promijenit onaj način log-ona mi piše da moram obrisati client services for net ware ako netko ima pojma šta je to nek kaže da to obrišem

Misliš na onu POZADINU kada se loginiraš???

olio
02-08-2006, 09:19
e ljudi pomagajte kad oću promijenit onaj način log-ona mi piše da moram obrisati client services for net ware ako netko ima pojma šta je to nek kaže da to obrišem

Misliš na onu POZADINU kada se loginiraš???ne nego način .....ima ovaj normalni kad se pojavi odabir usera .....a njemu je neki drugi kad moraš upisivat ime usera i sve mu je crno.....

ja to znam jer je i to i meni bilo ali nisam to znao promijeniti

Systematic Reverse
03-08-2006, 13:27
e ljudi pomagajte kad oću promijenit onaj način log-ona mi piše da moram obrisati client services for net ware ako netko ima pojma šta je to nek kaže da to obrišem

Misliš na onu POZADINU kada se loginiraš???ne nego način .....ima ovaj normalni kad se pojavi odabir usera .....a njemu je neki drugi kad moraš upisivat ime usera i sve mu je crno.....

ja to znam jer je i to i meni bilo ali nisam to znao promijeniti

Uopće nekužim šta misliš??? Jel možeš kako sliku stawiti???