PDA

Pogledaj cijelu verziju : Screensaver problem



D.O.M.I.
27-10-2010, 22:45
dakle, po starom dobrom običaju nesreće i problemi me vječno prate u životu pa eto novog problema :D

pred koji dan, tijekom normalnog gledanja serije, usred reprodukcije odjednom se upalio screensaver koji je namjšeten da se pali nakon 15 min neaktivnosti .
Reko dobro, možda neki bug pa da restartam komp, nastavak gledanja, za 15 min ista stvar , ovaj put idem provjerit za svaki slučaj da nisam slučajno upalio tu opciju u WMP, negativno sve je po starom kak je i bilo.
Drugi pokušaj popravka bio je promjena playera, ovaj put gledam s GOM i prije početka uvjeravam se da je opcija Disable ss while playing označena. Epilog je ponovo isti iritantni problem svakih 15 min :/

Zanima me jel itko imao sličan problem, nije mi jasno zbog čega se to počelo samo odjednom događat da detektira film koji ide fullscreen kao neaktivnost i uključuje screensaver :( . Svaka pomoć dobrodošla ;)

C
28-10-2010, 05:39
Vjerojatno neki Bug, Windows je pun bugova, pogotovo XP.
Ja nikada nemam uključen SS, pa ga isključi i ti, šta će ti.

D.O.M.I.
28-10-2010, 21:08
Windows 7 imam :wink:

A gle najlakše je reć tak, isključi ga šta će ti, al mene zanima zašto se odjednom samo to počelo događat a dosad je X vremena radilo sve normalno :/

C
28-10-2010, 22:25
Windowsi imaju manu da zbog nekih random operacija nastanu neki random bugovi. Nije do programa, jer Windows iz nekog nepoznatog razloga, koji je najvjerojatnije bug, forsira SS kojeg niti jedan program ne mogu isključiti dok je aktivan.

Ima raznih bugova, većinom se svi rješavaju dizanjem novih Windowsa. Eventualno možeš pokušati očistiti PC s nekim programima i Googlati o rješenju, nadajući se da nije bug, već neki lakši slučajni kvar nastao nekom slučajnom greškom koja se može popraviti, jer Windows buggovi se ne mogu fixati.

Jesi li pokušao ugasiti SS, ići na Apply i OK, pa ga opet upaliti i na OK opet sve isto, samo da ga u registry na novo zapiše? Također, koji SS koristiš? Neki intergalaktički koji je za određeni PC brand ili neki obični?